Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'przez' .
Znaleziono 43 wyników
-
Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany. Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze Wypis z consoli [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: RecyDywistA ||| IP: 188.146.104.57 ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331 ||| Nick admina: Sunwolf ||| Powod: blokujesz szalonego ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58 ||| Dlugosc: 4 godzin ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3) ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] * Przywileje ustawione
-
Siemka, od kilku dni, kiedy gram na serwerze Arena 1v1 dzieje się taka dzicz. Ludzie się wyzywają, kampią, prowokują, a dzisiaj kolega pojawił się na serwerze z bezczelnym aimbotem. Czy ta sieć serwerów już powoli umiera, czy po prostu jesteście tak niechętni do przyjmowania nowych administratorów na stanowiska? Jeszcze rok temu rzadkim widokiem był brak jakiegokolwiek administratora na serwerze. dzisiaj dziwię się jak, jakikolwiek zjawi się na arenie. Zapraszam do dyskusji członka administracji i wyjaśnienia małej aktywności administratorów na serwerze. Poniżej przesyłam dwa screeny z dzisiejszej gry, na jednym statystyki cheatera i jego nick, na drugim kulturalną dyskusję dwóch graczy,
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- pilnowanie
- porządku
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[ODDZIELONE] Prowokowanie innych graczy przez [elo elo 3 2 0]
caj0x opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Bardzo mi smutno że mnie jak i innych prowokowales mam nadzieje ze sie zmienisz na lepsze-
- prowokowanie
- innych
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: Prowokowanie mnie Data i godzina zdarzenia: 18.02.2023r, około godziny 21-23 Nick podejrzanego: 123PANDA i Darkness - Steam:ID podejrzanego: 123PANDA https://steamcommunity.com/profiles/76561199124529428 Darkness https://steamcommunity.com/profiles/76561198273918509 Przyczyna : Prowokowanie Link do dowodu: http://852899.node54.pukawka.pl/dem-surf_fg_superwild_beta2-1676750498-1676751789.zip a drugie http://852899.node54.pukawka.pl/dem-surf_fg_dust_2015_beta4-1676751792-1676753139.zip Czas akcji: to pierwsze 12:58 zpytalem sie kto kampi 14:00 gracz Darkness zaczą podpowiadac 14:40 123PANDA zacza kampienie i prosil autograf dla "zartow" co mnie to prowokowalo 16:00 zaczeli "we mnie wierzyc" 16:33 zaczeli podpowiadac gdzie jestem 16:46 zaczeli sie smiac co mnie prowokowalo 20:03 kulson dolaczyl drugi dowód : 5:13 Zaczeli znowu prowokowac 5:43 prowokuje znowu (kulson zwrócil uwage) 6:00 Prowokowal znowu razem z darknessem 6:26 zacza od pajacow 10:50 darkness chce podpowiadania podczas rozgrywki 12:11 zacza od "!admin !pajac" razem z darknessem 14.24 dostal gaga na 1440min od kulson potem sie tlumaczyl ze niby testowal komendy to juz na tyle zgloszenia
- 3 odpowiedzi
-
- prowokowanie
- gracza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Serwer, na którym nadano karę: ★FFA★ Nick z gry: thr Data nadania kary: https://bany.fragujemy.com/cs16/bans/18400.html Link do screenów: https://www110.zippyshare.com/v/KDggGJIP/file.html Moje IP: 192.168.221.31 Moje SteamID: STEAM_1:0:619658003 Odbanujcie obydwa bo nie wiem na któro wleciał ban. WYCINEK Z KONSOLI: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: thr ||| IP: 192.168.221.31 ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:619658003 ||| Nick admina: --DZIKI--E61 ||| Powod: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! ||| Nalozony: 10.07.2022 - 18:26:33 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM (de_train) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
-
Posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate będą mogli przez najbliższy weekend przetestować za darmo Assassin’s Creed Origins, Dead Island Definitive Edition i I Am Fish w ramach usługi Xbox Free Play Days. Assassin’s Creed Origins – graj za darmo przez weekend Dead Island Definitive Edition – graj za darmo przez weekend I Am Fish – graj za darmo przez weekend źródło
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Nękanie gracza czyli mnie Nick z gry: 420Kingvin Nick osoby oskarżonej: ` smile. Data zdarzenia: 03.02.2022 Opis zdarzenia: Gram sobie na serwerze tak samo jak od 2 lat a nagle dostaje bana i mam wstawić screeny. Jako iż już miałem taką sytuacje (na początku mojej gry na serwerze) że miałem wstawić screeny i ban został nałożony przez ówczesnego opiekuna Damo rozmawiałem z nim na ten temat. Tym tematem jest że nie prawidłowo zapisują mi się screeny z gry. Na początku myślał ze ściemniam ale po wytłumaczeniu całej sytuacji i kilku tygodni rozmów dostałem unbana. A teraz znowu mnie mączą wysyłaniem jakiś screenów. Także podsumowując proszę o zaprzestanie nękania mnie po przez banowanie i wysyłanie jakiś screenów bo ja więcej przegrałem na tym serwerze niż ten świerzak co mnie zbanował na adminie. Nie pozdrawiam pana Smile reszte pozdrawiam ok ok. ps. A i sportowa warszawka to szef, który mi polecił odniesienie się do tych screenów żeby lipy nie bylo. Dowód: Ja nie mam nic do ukrycia mogę zrobić streama na dc i pokazać jak odpalam gre i se gram ok spoko?
-
Valve zaktualizowało swój regulamin o zapis, z którego wynika, że firma nie będzie już zwracać przedmiotów przejętych przez oszustów. Gracze korzystający ze Steam mieli według firmy dość czasu, by zapoznać się ze wszystkimi ostrzeżeniami, więc powinni sami sprawdzać, czy osoba, z którą przeprowadzają daną transakcję jest zaufana. Valve już jakiś czas temu wypowiedziało wojnę oszustom, którzy podstępem przejmowali konta i zgromadzone na nich przedmioty innych użytkowników. Firma wprowadziła blokadę wymiany dla użytkowników, którzy nigdy nie wydali w sklepie minimum 5 dolarów. Miało to odstraszyć oszustów, którzy do tej pory zwykle wykorzystywali puste konta, których usunięcie nie było dla nich żadną stratą. Niestety nadal zdarzają się osoby, które żerują na naiwności innych graczy. Valve nadal chce karać takie osoby, ale jednocześnie nie będzie oddawało utraconych przedmiotów poszkodowanym. Do tej pory istniała taka możliwość, ale właściciele platformy Steam postanowili zmienić regulamin. Czytamy w nim m.in., że wszystkich oszustw można uniknąć stosując się do prostych zaleceń. To użytkownik powinien być pewny przeprowadzając transakcję, że druga strona nie chce od niego wyłudzić informacji, czy przedmiotów. Właściciele platformy Steam twierdzą, że ilość informacji udostępnionych przez nich na temat oszustw, a także zaleceń mających na celu niedopuszczenie do nich, była tak duża, że użytkownik powinien wiedzieć, jak się zachować. Co więcej, zwrot przedmiotów najczęściej dokonywany był przez ich duplikowanie (bo skradziony przez oszusta dawno znajdował się na kolejnym koncie, którego nie można było wykryć), a to wpływa na cały rynek. Nie jest tajemnicą, że im więcej danych produktów, tym stają się one tańsze. źródło: http://pclab.pl/
- 11 odpowiedzi
-
- 3
-
-
hej chcialbym zglosic blokowanie przez gracza zielona :)
- 2 odpowiedzi
-
- blokowanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z logowaniem do Forum przez PC
Eskaa opublikował(a) temat w Problemy ze sprzętem komputerowym
Hejka! Mam problem odnośnie logowania na forum przez PC.. Wchodząc na stronę Fragujemy mam dostępne tylko założenie nowego konta... Natomiast wchodząc przez Telefon problemu nie ma..- 2 odpowiedzi
-
- problem
- logowaniem
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siema , Łukasz , 24 lata , Fragujemy.com [ONLY DD2] Wiem napisałem "Kali jeść , Kali pić" Lecz piszę krótko , zwięźle i na temat , tak mnie Nauczycielka Polskiego wyuczyła :D. Pozdro :) :* Nick w grze : n`efesZ
-
Miejscowość Łącko i okoliczne wsie, należące do gminy Łącko, położone są w Kotlinie Łąckiej, w południowo - zachodniej części ziemi sądeckiej. W regionie tym zamieszkują górale łąccy (tzw. Biali górale) posługujący się specyficzną gwarą, której słownictwo przyznawane jest w suplemencie do słowniczka gwary Almanachu Łąckim. Nadto region łącki znany jest z ogromnych tradycji zespołów pieśni i tańca, a nade wszystko z osobliwego wyrobu - specyfiku spirytusowego, zwanego "Śliwowicą Łącką". Ten rzadko spotykany napój charakteryzuje się swoistym, przyjemnym aromatem, łagodnym smakiem i co znamienne, dużą mocą. Jakość śliwowicy ma ścisły związek z jakością surowca-śliwki węgierki. Śliwa należy do rodzaju Prunus, podrodziny śliwowatych, rodziny różowatych (Rosaceae). Spośród 32 gatunków ważną role odegrała śliwa domowa, powstała ze skrzyżowania tarniny z ałyczą, zaś do produkcji śliwowicy najbardziej przydatne są odmiany: węgierka zwyczajna, węgierka Wangenheima i węgierka Cacańska Rodna. Śliwa węgierka uprawiana jest od wieków w okolicach Łącka z uwagi na sprzyjające warunki klimatyczne i glebowe oraz czyste ekologicznie tereny górskie. Stwierdzono, że w samej Kotlinie Łąckiej występują gleby aluwialne, m.in. karpacka mada chuda, zaś na pozostałych terenach; karpacka mada pyłowa, ił pylasty oraz gleba szkieletowa i żwirowo - kamienista. Mikroklimat spowodowany jest niskimi opadami atmosferycznymi, małym zachmurzeniem, późnymi pierwszymi przymrozkami i wysokim poziomem wód gruntowych. Pochodzenie oraz stopień dojrzałości owoców wpływa zasadniczo na ich skład chemiczny, na ilość i rodzaj występującej mikroflory, a także na cechy chemiczne i sensoryczne (smakowe) śliwowicy. Stąd też te dogodne uwarunkowania decydują o możliwości produkcji śliwowicy wysokiej jakości. Naśladowanie tej produkcji w okolicach poza rejonem Łącka jest niewskazane, bowiem nie daje oczekiwanych rezultatów, tym bardziej, że łącka śliwowica uznana została przez wojewódzkiego konserwatora zabytków w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego stulecia jako niematerialne dobro kultury, które podlega ochronie. Polecam spróbować, osobiście próbowałem i dobrze wali w czerep. <heyo>
-
Witam. Dziś grając na dd2_go wyskoczył mi problem "Coś blokuje system VAC na Twoim komputerze. Nie możesz grać na zabezpieczonych serwerach." Gdy kliknę "ok" wysyłają mnie do pomocy steam: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837 Ale nic z tego nie rozumiem, bo to dość skomplikowane. Pomysły?
- 7 odpowiedzi
-
- blokowanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Kilka dni temu pobrałem bratu jakiś config, a to że gramy na jednym komputerze, ale na 2 kontach to w moim configu włączyło się pokazywanie nicków przez ścianę. (wcześniej grałem tylko na komendzie aby pokazywało znacznik teammate'ów, to jest chyba ta komenda cl_teamid_overhead_always 1). Nie wiem jak wyłączyć to pokazywanie nicków przez ścianę. Komenda -cl_show_team_equipment nie działa. W configu też nie mam tej komendy. Za bardzo nie pamiętam, ale jak wpisywałem -cl_show_team_equipment to nie było widać nicków przez ścianę, ale gdy normalnie widziałem gracza to nad nim był normalnie nick.
-
[FAQ] Co oznacza "podkładasz się zombie" i co przez to rozumiemy?
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Informacje o serwerze
Co oznacza "podkładasz się zombie" i co przez to rozumiemy? W tym temacie każdy Fragowicz naszego serwera ZOMBIE INFECTION będzie mógł zapoznać się z definicją "podkładasz się zombie", co przez to dokładnie rozumiemy oraz jakie czynniki mają na to wpływ. Klasyczne podkładanie się... Wycinek regulaminu serwera jest zbyt ogólny, ale mimo to da się z niego wywnioskować parę informacji. Przede wszystkim, jeśli gracz szuka na mapie zombie, a następnie wbiega w niego lub zbyt blisko podchodzi, bez jakiejkolwiek reakcji obronnej, oznacza to, że celowo próbuje się podłożyć - innymi słowy daje lub dał się zarazić zombiakowi. Pozostałe okoliczności uznawane za dawanie się zarażać zombie... Mimo to, definicja ta kryje w sobie o wiele więcej czynów zabronionych niż może nam się wydawać! Brak reakcji na postępującą infekcję. Priorytetem po rozpoczęciu rundy jest znalezienie schronienia, czyli kampy. Zatem niedopuszczalne jest ułatwianie rozprzestrzeniania się infekcji, poprzez: a) Celowe udawanie AFK na początku rundy i czekanie aż zostaniemy zarażeni przez zombie. b) Celowe strzelanie do zamrożonego zombie lub będącego AFK w momencie, kiedy mamy Multi-Infekcję. c) Strzelanie do pojedynczego zombie, gdy nie jesteśmy schronieni i mamy świadomość, że wokół nas biegają inne zombie. Nieprawidłowe zachowania w czasie trwania infekcji. Podczas trwania infekcji każdy Human zobowiązany jest robić wszystko, aby się przed nią uchronić! Zatem niedopuszczalne jest zarażenie się poprzez: a) Wychodzenie z kampy oraz zmiana kampy na inną w trakcie rundy. b) Celowe wychylanie się z kampy w momencie, kiedy przed nią stoją zombie. c) Celowe wpuszczanie zombie do kampy w celu zarażenia siebie lub innych graczy. [!] Nie zaliczają się do tego punktu sytuacje, np. gdy zombie wyjdzie zza rogu praktycznie stając nam przed twarzą! Polowanie na większą ilość zombie. Regulamin w żaden sposób nie zabrania graczom polowania na zombie, jednocześnie nie podaje liczby zombie, od której można polować! Mimo to wszystko ma swoje granice... Czym innym jest polowanie na dwóch zombie, np. na mapie zm_fg_compilation lub zm_fg_defense, gdzie mamy sporo wolnej przestrzeni, łatwo wypatrzeć zombie i uciec do kampy, a co innego, np. na mapie zm_fg_anekin_house, gdzie co prawda zakamarków jest dużo, ale przejścia są małe, co utrudnia ucieczkę do kamp. Dlatego przy polowaniu mimo, że nie jest ono obowiązkowe, należy kierować się zdrowym rozsądkiem... [!] Zalecamy bezpieczne polowanie, czyli w momencie, gdy w rundzie pozostanie ostatni zombie! --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.-
- rozumiemy?
- przez
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Vive Tauron Kielce po znakomitej grze w drugiej połowie wygrało na wyjeździe z obrońcą trofeum FC Barceloną 33:31! Dzięki temu kielczanie mają szansę na wygranie grupy B! Kielczanie fatalnie zaczęli pojedynek. Po siedmiu minutach przegrywali 2:6 i słabiutko grali w obronie. Mieli spore problemy zwłaszcza z leworęcznym rozgrywającym gospodarzy - znakomitym Macedończykiem Kiriłem Lazarovem. Do przerwy zdobył on aż sześć bramek. W drugiej połowie nastąpił fantastyczny pościg mistrzów Polski. Jeszcze w 32. minucie gospodarze prowadzili 21:17, a w 36. - 22:20. Od tego momentu nastąpił znakomity okres gry wykonaniu Vive Tauron. Przez osiem minut kielczanie zdobyli pięć bramek, a nie dali sobie rzucić żadnej! Dzięki tej wygranej Vive Tauron Kielce wciąż ma szansę na wygranie grupy! Na cztery kolejki przed końcem pojedynku ma teraz punkt straty do Barcelony. Źródło: http://www.kielce.sport.pl/sport-kielce/1,130858,19300132,vive-zdobywa-barcelone-koncert-mistrzow-polski-w-drugiej-polowie.html#MT_3Zdjecia
-
Witam chcialbym zwrocic uwage iz wiele osob na mapach staje z awp w jednym miejscu i sie przejsc nie da jak ktos chce isc wiec milo by bylo jakby wgrany byl plugin przenikania gra stala by sie o wiele latwiejsza ludzie by sie nie denerwowali i niewyzywali nawzajem co jest dosc czestym przypadkiem w takich sytuacjach mysle ze zastanowicie sie nad wgraniem takiego pluginu Pozdrawiam
- 14 odpowiedzi
-
- przenikanie
- przez
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, mam taką propozycję aby wgrać plugin na przenikanie graczy z teamu w którym jesteśmy, ponieważ na początku rundy czasami ciężko wyjść z respa bądź ktoś jest AFK, albo plącze się pod nogami itd.
- 2 odpowiedzi
-
- przenikanie
- przez
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
meczy mnie ten temat już jakiś czas aż w końcu postanowiłem napisać posta na ten temat dotyczy się sprawa adminów serwera zm co oni rozumieją przez podkładanie się bo miałem kiedyś taka sytuacje z Jasiem dostałem od niego bana za podkładanie się bo zgłosiło mu to kilku graczy ze to uczyniłem po rozmowie z jasiem na steamie obejrzał demko i stwierdził ze to nie do końca było podłożenie tylko jak to napisał chciałem być takim rambo i samemu rozwalić zombi a ze ktoś pchnął na mnie zombi z drugiego końca mapy i zaraził mnie jasio pewnie kojarzy to sytuacje ale nie chodzi mi konkretnie o sytuacje bo pretensji o to nie mailem tylko ogólnie jak to wygląda ze strony adminów nie widzi całego zajścia tylko widzi co się dzieje na serwie np początek rundy admin jest na drugim końcu mapy a akcja rozgrywa się w innym miejscu zombi zaraza 1 i bamba i często widziałem ze poleciał ban za podkładkę a nie musiała to być podkładka nie chce nikomu zaszkodzi w tym poście chodzi mi CHillu o ta sytuacje co się kłóciliśmy ze to była podkładka z twojej strony ja twierdziłem ze podłożyłeś się a ty ze nie dla mnie osoba która wychyla się po za szereg innych i podchodzi bliżej niż inny i zostaje zarażana to dla mnie podkładka mimo ze nie zrobiłeś tego celowo tylko chciałaś być jak to napisał jasio taki rambo każdy ocenia sytuacje inaczej dla jednego podkładka dla innego nie http://217725.node2.pukawka.pl/hltv-1504022320-zm_battleground_foda-1428009600-1428011640.zip to jest link do tego demka i miało to miejsce w 4 rundzie czas około 8;15 i dalej tez było kilka takich sytuacji dodam ze chillu jako admin jest bardzo dobry Proszę o wypowiedzi tylko samych adminów i nie zamykajcie tematu na razie i jeszcze jedno czy to jest podkładanie się jak człowiek się zarazi specjalnie żeby tylko nabić pkt zombi mimo ze nie ma ani szalonego ani granata bo jest kilka osób co tak specjalnie robią jest polowanie zombi gdzieś się skampi i czeka zaraza typa co ma już 12 kt zombi i lecą granaty czy szalony czy to jest podkladka ??
- 7 odpowiedzi
-
- uwaga
- podkladania
- (i 4 więcej)
-
[Oddzielony] [FAQ] Podkładanie się - co przez to rozumiemy ?
FaaR opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Control ma rację też lepiej na five położyć wole lm w korytarzu i postrzelać z zabawą , niż siedzieć tam na górze całą rundę , może przyjdzie zm do wody a jak już przyjdzie to ucieknie wiedząc , że zero szansy na zarażenie humanów z góry.-
- podkładanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zmiany przez cały cały rok 2016 na sieci! Witajcie w nowym roku 2016 roku, który będzie najważniejszym i decydującym momentem w rozwoju sieci. Za nim rok 2015. Podsumowanie jego znajdziecie tutaj: http://fragujemy.com/topic/35095-podsumowanie-roku-2015-a-jednocze%C5%9Bnie-4-rocznica-naszej-sieci Co najważniejsze, większość problemów załataliśmy w roku 2015, dlatego 2016 rok to rok pod hasłem "Bez graczy nie ma kołaczy". Oznacza to, że będziemy dbać o jeszcze większy rozwój sieci. Przede wszystkim mamy tu na myśli forum. Więc zaczynamy! 1. Nowa reforma administratorów Mimo tego, że w 2015 roku odbyła się reforma administratorów, gdzie każdy z nich otrzymał kompetencje, brakowało jednoznacznego podziału administratorów na określenie konkretnego dla nich zadania. Czyli sektory administracji nie zostały konkretnie nazwane. Od 2016 roku ten podział wchodzi do życia naszej sieci: a) Administrator opiekuńczy - to ten, który będzie zajmował się konkretnie Opiekunami, odwołaniami i skargami. Będzie także rozpatrywał skargi na Opiekunów sieci. Taką osobą jest @x_warrior. Zajmować się on będzie konkretnie opiekunami CS 1.6 i wszystko, co związane z tego typu grą. Pojawi się jeszcze jeden Administrator opiekuńczy w niedalekiej przyszłości, który przejmie w całości stery nad CS:GO. Obecnie to Właściciel sprawuje piecze nad serwerami, które nie dotyczą CS 1.6. b) Administrator rozwoju i promocji sieci - to ten, który otrzymał za zadanie promowania Fragujemy.com na każdym jej szczeblu. Zajmuje się promowaniem sieci w całości, zachęca graczy do współpracy, bierze pod opiekę graczy z całej sieci, a także zarządza grupą STEAM, fanpage, stałymi bywalcami itd. Może powoływać i awansować ludzi do zarządzania wybranymi aspektami z życia forum, np. wcześniej wspomniana grupa STEAM czy fanpage. Taką osobą będzie @bygi - przy okazji gratulujemy awansu. Jest to nowy administrator od 2016 roku. c) Administrator techniczny - to ten, którego zadaniem będzie pomoc od strony technicznej przy wybranych serwerach sieci. Analizować będzie wszelkie przypadki problemów wspólnie z Właścicielem lub na jego zlecenie. d) Administrator forum - to ten, który zajmuje się konkretnie działalnością forum, ustala kadrę zarządzającą forum, np. Global Moderator czy Moderator i sprawuje nad nimi piecze, promuje forum na każdym szczeblu zwiększając pozycjonowanie. Taką osobą będzie @H4rmus - po owocach go poznamy! 2. Reforma adminowska a) Od 1 stycznia 2016 roku nastąpiła likwidacja wszelkich testów kwalifikacyjnych, które odbywały się do tej pory. Niemniej jednak w trosce o dobro naszej sieci, wprowadzamy miesięczny okres kwalifikacyjny dla wszystkich przyszłych adminów. Nieważne czy to CS 1.6 czy CS:GO, albo MTA. W okresie kwalifikacyjnym nowy admin będzie mógł popełnić maksymalnie 3 przewinienia. Przy 3 przewinieniu to jednak Opiekun zdecyduje czy dać ostatnią szansę czyli ułaskawić nowego admina czy też nie. W czasie trwania okresu kwalifikacyjnego, Opiekun wraz ze swoim Zastępcą zadba o to doglądanie nowego admina na kilka sposób. M.in. będzie mógł go w dowolnym momencie poprosić na serwer TS3 by przeprowadzić test z wiedzy. Jeśli admin nie zaliczy, to Opiekun będzie mógł - niezależnie od ilości przewinień popełnionych do tej pory - ułaskawić go / zawiesić na okres tygodnia / wyrzucić. b) Od 1 czerwca 2016 roku weszły nowe ustalenia w kwestii Specjalnych Warunków wśród Adminów: Brak przyjmowania adminów bezpośrednio z podań na specjalnych warunkach. Minimalny staż admina, który miałby przejść na specjalne warunki to 3 miesiące. Będą musiały istnieć szczególne przesłanki do tego, aby specjalne warunki zaistniały, np. problemy rodzinne, zawodowe, życiowe. Specjalne warunki można zdobyć tylko i wyłącznie na 3 miesiące z możliwym przedłużeniem do maks 6 miesięcy. Koniec z przyjmowaniem admina z innego serwera na specjalnych warunkach - powstanie specjalny do tego tematu, gdzie dany admin będzie mógł zgłosić swoją pomoc innemu serwerowi. Admin na specjalnych warunkach nie będzie otrzymywał żadnych gratisów w postaci V.I.P'a, niezależnie od tego, czy wcześniej dokonał wpłaty jednorazowej. 3. Nowy system banów wre... Mimo tego, iż wprowadziliśmy nowy system banów dla CS 1.6 o nazwie FRAGBans 2.0 niewykluczone, że mogą pojawić się jeszcze błędy podczas jego używania. Dlatego cały czas będziemy modernizować nowy system banów ( również od strony WWW ). Strona WWW: http://bany.fragujemy.com/ 4. Nowy system map na CS 1.6 NOWOŚĆ: łatwa możliwość ustawiania map, które mogą być grane w danych godzinach czasowych ( przedziałów czasowych może być i nawet 5 ); NOWOŚĆ: możliwość automatycznego włączenia specjalnego mapcycle, dostępnego poniżej określonej liczby graczy na serwerze; NOWOŚĆ: jeśli aktualnie mamy włączone już jakieś menu, np. menu V.I.P, to menu wyboru map pojawi się dopiero wtedy, kiedy gracz zamknie menu V.I.P ( bardzo często wielu z Was narzekało, że głosowanie podmieniało Wam możliwość wyboru danych broni ); NOWOŚĆ: po upływie czasu mapy na hud oraz na czacie pojawi się informacja o ostatniej rundzie oraz jaka mapa będzie następna; NOWOŚĆ: możliwość wpisywania przy nominacji skróconych nazw map ( np. zamiast de_dust2 to dust2 ); NOWOŚĆ: dowolne używanie komend przy wymuszaniu głosowania ( wystarczy, że na początku wpiszemy, np. rockthe bądź rtv ); NOWOŚĆ: po wymuszeniu głosowania poprzez użycie komendy rtv, mapa zmieni się po zakończeniu rundy, a nie w trakcie jej trwania; NOWOŚĆ: możliwość ustawienia opcji, aby zablokować komendę rtv, jeśli jakikolwiek admin jest dostępny na serwerze ( zależne od opiekuna ); NOWOŚĆ: możliwość ustawienia opcji, która zapyta wpierw gracza czy chce wziął udział w głosowaniu zanim wyświetli mu się wybór map ( zależne od opiekuna ); NOWOŚĆ: możliwość ustawienia stałego czasu mapy, nawet, jeśli wykonana zostanie komenda sv_restartround ( z myślą o serwerze typu DR ); NOWOŚĆ: możliwość anulowania głosu mimo wcześniejszego zagłosowania na daną mapę; łatwiejszy system nominacji map -> możliwość wyświetlenia listy map za pomocą komendy gal_listmaps / listmaps w konsoli z zabezpieczeniem przed wyrzuceniem gracza z powodu overflowed ( wprowadzenie stronicowanie na wzór amx_help ) -> NOWOŚĆ: możliwość wyświetlenia wszystkich map dostępnych do nominowania przez graczy za pomocą menu w grze ( komenda: nommenu ) liczne zmiany w systemie: -> wydłużenie czasu na wybór map o 2 sekundy; -> skrócenie czasu trwania runoff ( powtórzenia głosowania ); -> głosowanie będzie zawierać mapy losowe, a nie w kolejności alfabetycznej, jak do tej pory miało to miejsce; -> menu wyboru map nie będzie się zamykało, jeśli dana mapa nie osiągnie więcej niż 50% - po kilku sekundach pojawi się ponowne vote ( menu automatycznie zostanie zamknięte po czasie ); -> jeśli dany gracz opuści serwer, a wcześniej nominował mapę, to nominacja mapy zostanie zachowana; -> nowe, kolorowe wiadomości na czacie ( dla urozmaicenia ); liczne poprawki błędów: -> nie będzie już się pojawiał zastopowany czas podczas głosowania; -> niektóre standardowe komendy dostępne w CS 1.6 zostaną zablokowane, np. votemap -> podczas sprawdzania dostępnych map na serwerze poprzez konsole, gracz nie zostanie już wyrzucony -> jeśli dany serwer będzie posiadał wybór tylko 3 map, to system z nominowanych map będzie brał tylko 3 pod uwagę -> jeśli dany gracz jest na spectators lub wszedł na serwer chwilę przed głosowaniem, będzie mógł brać udział w wyborze map -> naprawiony błąd, kiedy losowy gracz mógł nie brać udziału w wyborze map I wiele, wiele więcej... 5. Nowa wersja forum Przejście z IPB 3.4.9 do wersji 4.1.x. Nowy system prywatnych wiadomości na wzór messenegera. Nowe usprawnienia dotyczące profili użytkowników ( m.in. możliwość obserwacji ). Nowe powiadomienia w przeglądarkach o aktywności na forum, np. reputacja, post w temacie. Do tego wszystkiego, forum uzyskało nową szatę graficzną, dzięki czemu wygląd stał się nowocześniejszy. 6. Nowa wersja sklepu Nowy adres sklepu: http://sklep.fragujemy.com/ Obniżka cenowa wszystkich usług w sklepie. Możliwość dokonywania zakupów na serwerze, poprzez komendy /kup lub /sklep. Rozszerzona oferta, m.in. możliwość zakupu fragów oraz klas premium na X dni. 7. Nowy serwer CS 1.6 Serwer ONLY DD2. Oryginalna muzyka z gry CS:GO. Dostępne noże pod komendą /knife z gry CS:GO. Dostępne specjalne rangi, które w zależności od KD RATIO i killi będą dopasowywane. 8. Nowa wersja COD MOD CS 1.6 Powiększenie ilości slotów do 32. Zmiana ilości poziomów z 201 do 401. Silnik COD MOD został napisany od nowa. Nowy system klas z podziałem na drużyny, bez frakcji - łącznie 27 klas! -> klasy stworzone od podstaw, posiadające moce, tj. M18 Claymore czy AirStreak; Nowy system statystyk klas. -> inteligencja, wytrzymałość i kondycja zostały zaprojektowane inaczej; -> moce klas, opierające się na inteligencji, będą prawidłowo pobierane; -> system zadawanych obrażeń został całkowicie przeprogramowany; -> koniec z bugowaniem się kondycji graczy ( wcześniej niekiedy gracze nie mogli się ruszać )! Nowy system EXP'a. -> z każdym poziomem ilość zdobywanego EXP'a będzie rosnąć ( wcześniej utrzymywał się na tym samym poziomie ); -> na podstawie zadanego obrażenia, przydzielana będzie ilość EXP'a ( wcześniej za każde zadane 20 obrażeń, otrzymywaliśmy EXP'a )! -> koniec z podbijaniem poziomów, jeśli zabiliśmy kogoś, kto miał wyższy poziom ( teraz staramy się sami zaspokoić swoją klasę )! -> podczas zdobywania EXP'a, brane pod uwagę jest zabicie lub strzał w HeadShot ( dotychczas za HS był osobny, stały EXP ); -> EXP wyświetlany będzie w sposób dynamiczny ( tekst będzie powoli się obniżał )! Nowy system dodatkowego EXP'a. -> za każdą zemstę na graczu, otrzymasz EXP'a; -> za zabicie 3, 5, 7, 10, 15, 20 graczy pod rząd, zdobędziesz coraz to więcej dodatkowego EXP'a; -> przebudowany system zdobywa doświadczenia za ilość graczy, rozdzielony na dwa ( nie trzy jak dotychczas ) stopnie: half i full players; Nowy system bonusów wypadających z graczy. -> od teraz bonusy są podobne do tych z COD MW3 ( click ) -> od teraz można zdobywać w bonusach pełną amunicję oraz fragi; Nowa waluta na serwerze - FRAGI. Nowy, całkowicie zbudowany sklep na fragi. -> dodane nowe itemy, czyli możliwość respawnu oraz zakupu 5 fragów za $$; -> usunięto możliwość zakupu grawitacji; Nowy V.I.P z nowymi możliwościami! -> 5 unikalnych perków; -> zdobywany EXP jest zdecydowanie większy niż dotychczas; -> będzie zdobywał dwukrotnie więcej fragów niż zwykły gracz; -> będzie mógł posiadać wszystkie granaty, a nawet zestaw do szybszego rozbrojenia paki ( wcześniej nie było to możliwe! ); Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 9. Nowa wersja menu V.I.P dla CS 1.6 Nowy wygląd ( click ). nowy wygląd V.I.P-ów online ( click ). Dodano dwa nowe FAQ ( click1 / click2 ). Wszystkie komendy teraz będą otwierać menu V.I.P'a. Naprawiony błąd z zamykaniem się menu po wybraniu jakiejkolwiek opcji. Naprawiony błąd z crashami serwerów, gdy gracz sprawdzał V.I.P'y online. Naprawiony błąd kiedy to zwykły gracz mógł wyłączyć sobie menu, a nie posiadał V.I.P'a. Naprawiony błąd związany z uprawnieniami do używania komend typu /menu lub /vip. 10. Reforma serwera ZOMBIE INFECTION CS 1.6 Zmieniono skin dla V.I.P. Naprawiono liczne błędy w silniku ZM. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 11. Reforma serwera GG CS 1.6 Zaktualizowano mapcycle. Dodano nowy system map. Dodano nowy system knife - za zabicie przeciwnika z noża, gracz otrzyma 2 pkt. Reforma V.I.P'a: -> więcej HP; -> usunięty GodMode, ale jednocześnie dodano ochronę 1.5 sekundową; Naprawiono liczne błędy w rozgrywce. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 12. Reforma serwera DM CS 1.6 Aktualnie serwer przeszedł pierwszą falę zmian: Blokada przechodzenia do innej drużyny ( usprawnienie systemu pod kątem również adminów ). Zmiany w systemie AFK i dynamiki serwera - koniec z niegrającymi graczami. Zmiany w systemie szaleństwa zabijania. Druga fala zostanie przeprowadzona 2017 roku. 13. Reforma serwera DM CS:GO Dodano nowy system QuakeSounds z licznymi poprawkami. Dodano nowy system KillStreak. Brak limitu AWP oraz wysoka jakość, dzięki 128 TR. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 14. Reforma serwera ONLY AWP CS:GO Nowy Opiekun serwera. Nowy system map na serwerze. Nowy system informowania o możliwości rashowania. Nowy system blokowania broni i itemów na mapach. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 15. Reforma serwera MULTI ARENA CS:GO Jasny podział map ( click ). Dodano nowe tryby rund ( click ). Dodano statystyki z serwera ( click ). Zwiększyliśmy ilość slotów z 24 do 30. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 16. Dalsze zmiany na serwerach CS:GO... Nowe MOTD na serwerach CS:GO. CS:GO FFA zyskał długo wyczekiwany roundsound. CS:GO DD2 zyskał nową jakość dzięki zmianie IP ( click ). CS:GO ONLY AWP zyskał nową jakość dzięki zmianie IP. CS:GO TP przekształcił się w CS:GO DEATMATCH. Serwery zyskały nową jakość z racji dostosowania rate'ów. 17. Reforma serwera MTA DayZ Powiększyliśmy liczbę slotów do 80. Nowe, liczne zmiany w ofertach serwera ( click ). Przeprowadziliśmy szereg usprawnień oraz zmian ( click ). -> nowe bronie; -> nowy system baz ; -> nowe respy pojazdów; -> nowe przenoszenie EQ; -> nowe eventy, np. ciężarówka z ammo; -> wiele, wiele innych... Wdrożyliśmy na stałe event hangar. Przyjęliśmy znaczną ilość Pre-Moderatorów i Moderatorów. 18. Inne, drobniejsze zmiany: Nicki typu playercs, unnamed zostały zablokowane na sieci. Nowy system AFK i kick spec na serwerze DD2 CS 1.6. Wprowadziliśmy usługę V.I.P na zawsze ( click ). Większość serwerów została przeniesiona na silnik reHLDS.
-
Mam taka propozycje, aby mozna był przenikac przez ludzi ze swojego teamu, ponieważ czesto ludzie blokuja i zle sie gra
- 5 odpowiedzi
-
- przenikanie
- przez
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witaj! Chciałbym wam przedstawić zadawane obrażenia przez bronie, które występują na danym serwerze. Zapraszam was do zapoznania się. Bronie główne Karabin snajperski: AWP- 16000 M110 - 8000 Karabin automatyczny: ACR - 3450 AK-47 - 3400 AR-15 - 3300 M4A1 - 3200 Karabin samopowtarzalny: M1 Garand - 6000 SPAS12 - 4000 Sawn-Off Shotgun - 4000 Strzelba: Remington 870 - 4500 Bronie drugorzędne Karabinek automatyczny: UMP45 - 2400 AK74u - 2200 MP7 - 1355 Pistolet samopowtarzalny: Desert Eagle - 4200 Beretta 96 - 1655 Tokarev SD - 1255 Broń biała: Machete- 4000 Fire Axe - 2400 Kukri - 1900 Sledgehammer - 1800 Golf Club - 800 Broń specjalna Grenade - 25555
-
[ODDZIELONE] odwołanie od Bana przez Admina Kasj[ER]:D
Endzii opublikował(a) temat w Oddzielone posty
EnQ kochana ty Andzi nie znasz wiesz ze ja sama w szoku tej sytuacji byłam jak to się stało :D ale Miło ze się stęskniłaś <3 -
[CS:GO] Taki tam skan przez smokea
Duże Jot opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Co prawda akcja króciutka, ale aż zdziwiło mnie co tam trafiłem ;o
