Jump to content

ersO

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  99
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ersO last won the day on October 15 2014

ersO had the most liked content!

Community Reputation

62 Przyzowita

About ersO

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday 11/30/1990

Profile information

 • Name
  Radek
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz

Information about Fragowicz

 • Favorite server
  AWP CS:GO

Recent Profile Visitors

1,379 profile views
 1. Witajcie ! Jako, że mam złamaną nogę i kupę czasu na granie postanowiłem sobie pozaliczać "osiągnięcia" CSGO. Stanąłem na "śmierć nadchodzi z góry". I tu jest problem... Podczas DM, zabijałem będąc w powietrzu z 20 razy i nic... Wysokość się liczy? Bo zabijałem będąc w wyskoku ze spacji. Po 4 DM postanowiłem Was o to zapytać, bo już mnie to irytuje. Na botach też się nie da, nawet na wyższych poziomach. "Zabij przeciwnika będąc w powietrzu" - jak dla mnie, skacząc też jestem w powietrzu... Znajomi którzy ukończyli to zadanie robili to w wyskoku i zaliczało, a ja mam problem :/ Jakieś pomysły, rady? pozdrawiam !
 2. To może tak łopatologicznie... setinfo(spacja)_pw "haslo" musi działać !
 3. Wrócić po prawie roku przerwy i nie zastać zbanowanego konta, tylko rangę weteran - bezcenne ! Witajcie z powrotem ! ~ ers0

  1. Show previous comments  1 more
  2. Basiek.
  3. Josh

   Josh

   No czesc :P

  4. GET

   GET

   Wreszcie, tak o Tobie ostatnio myślałem :-) Nie ma nic lepszego, niż czytać, iż prawdziwi użytkownicy-weterani do nas wracają.

 4. Rozumiem ;) Tylko patrząc na gt wchodzisz na tzw. "Chwilkę" ; )
 5. Chęci masz, fajnie. Natomiast zaglądam czasem na sb a tam zachowujesz się jak dziecko, wybacz, ale tak to wygląda. Jestem na nie, dlaczego? Powód wyżej. Nie mam innych zastrzeżeń.
 6. Doświadczenie masz, tu nie mam zastrzeżeń ; ) Natomiast na serwerze jesteś, ale jakby Cię nie było... rozumiem praca, rodzina, dorosłe życie, mam to samo, tylko czy taki GT wystarczy? http://www.gametracker.com/player/Lysy%20z%20Brazzers/193.33.177.193:27015/ Ja bym Cię chciał z takim doświadczeniem, ale mało Cie na serwerze, choć ostatnio wchodziłeś regularnie a na krótko.
 7. Skin tylko do AK, mapy średnie... 2 misje na 4 dni, bezsens - niektóre misje to jedna mapa i zrobione. Liczyłem na więcej...
 8. A ja gdy grałem widywałem Cię. Nie było z Tobą problemów ; ) To że na forum mało Cię widać i postów nie masz zbyt wiele jest minusem, ale sytuacja dd2 i zapotrzebowanie na adminów są za Tobą. Wreszcie w podaniu mogę i chcę napisać "tak" ; )
 9. Teraz "half life przestał działać" :D Może to problem nie dotyczący cs? Choć z innymi grami nie mam problemu...
 10. Punkt dla Ciebie, ale przerabiałem i to ;)
 11. Myślałem, że sam sobie z tym poradze i nic... Jak wiecie jestem adminem na dd2, więc proszę o mase pomysłów. Po wejściu do cs pojawia się czarny ekran zamiast menu. Sterowniki nowe, próby uruchamiania w trybie zgodności z xp były, naprawianie było, reinstall był. Opcja formatowania odpada - na pc mam mase rzeczy do pracy i szkoleń. W Was nadzieja !
 12. Bardzo ładne podanie tak w ogóle ; ) Gt też dość ładne. Jestem na tak. A doświadczenie kto skill a kto cheat nabędziesz. Masz mój kredyt zaufania.
 13. Również jestem za ub, nic nie udowodnimy w tej chwili. Chyba że admin ma swoje demo. Można zarządzić robienie ss w wypadku wh/eap i nagrywania dema w wypadku ab, dopóki pukawka nie ogarnie wszystkiego ?
 14. ersO

  Podanie

  Gt jest z Tobą ; ) Natomiast kwestia steam... Po co admin ma mieć steam? - szybki kontakt z adminem przez steam - dużo mniejsze prawdopodobieństwo odpalenia się admina. - pewność że admin nie używał cheatów (ban valve) I teraz pytanie, czy bez tego będziesz godny zaufania? To już osądzi Administracja. Ja bym chętnie był za, ale taka wersja admina ze steamem mnie nie przekonuje...
 15. Nie kojarzę Cię... może dlatego: http://www.gametracker.com/player/seq./193.33.177.193:27015/ Przy takiej frekwencji chyba lepiej by było gdybyś złożył podanie w "szybkiej rekrutacji". http://fragujemy.com/topic/16385-szybka-rekrutacja/ Musiałbym Cię zobaczyć na serwerze, Twoje zachowanie itp. Póki co, pomimo małej liczby adminów... nie. Przez czas na serwerze i to że Cie nie poznałem jako gracza. Ostatnio nie grałem na dd2 z powodu ode mnie niezależnego, ale gt mówi swoje.
×
×
 • Create New...