Jump to content
[UWAGA!] W dniu 19.11.2019 w godzinach porannych wystąpi przerwa techniczna na forum! ×
[UWAGA!] W dniu 19.11.2019 w godzinach porannych wystąpi przerwa techniczna na forum!

ersO

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  98
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ersO last won the day on October 15 2014

ersO had the most liked content!

Community Reputation

62 Przyzowita

About ersO

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday 11/30/1990
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Radek
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz

Information about Fragowicz

 • Favorite server
  AWP CS:GO

Recent Profile Visitors

1,199 profile views
 1. Witajcie ! Jako, że mam złamaną nogę i kupę czasu na granie postanowiłem sobie pozaliczać "osiągnięcia" CSGO. Stanąłem na "śmierć nadchodzi z góry". I tu jest problem... Podczas DM, zabijałem będąc w powietrzu z 20 razy i nic... Wysokość się liczy? Bo zabijałem będąc w wyskoku ze spacji. Po 4 DM postanowiłem Was o to zapytać, bo już mnie to irytuje. Na botach też się nie da, nawet na wyższych poziomach. "Zabij przeciwnika będąc w powietrzu" - jak dla mnie, skacząc też jestem w powietrzu... Znajomi którzy ukończyli to zadanie robili to w wyskoku i zaliczało, a ja mam problem :/ Jakieś pomysły, rady? pozdrawiam !
 2. Gra: Counter Strike Global Offensive Nazwa gildii/klanu/teamu: bez nazwy Wiek: +18 + mutacja Przywódca: kaftan Kontakt: PW forum TS3: wymagany Dodatkowe informacje: Wraz z kolegą szukamy chętnych graczy do MM, faceit'ów. Ranga powyżej g3. Mamy po 25 lat, więc żadne piszczałki nie wchodzą w grę. Gramy dla zabawy, ranga to tylko dodatek, dlatego nie tolerujemy niepotrzebnych nerwów i wyzywania przeciwników. Ma być wesoło i przyjemnie, bo od tego są gry. Poziomem nie grzeszymy, ale chodzi o wspólną zabawę, więc kałachy u krix'a, u mnie laury. Gramy w godzinach między 18 a północą, ponieważ obydwaj pracujemy. Chłopcom i "prosom" dziękujęmy : ) Zapraszam na pw.
 3. To może tak łopatologicznie... setinfo(spacja)_pw "haslo" musi działać !
 4. Wrócić po prawie roku przerwy i nie zastać zbanowanego konta, tylko rangę weteran - bezcenne ! Witajcie z powrotem ! ~ ers0

  1. Show previous comments  1 more
  2. Basiek.
  3. Josh

   Josh

   No czesc :P

  4. GET

   GET

   Wreszcie, tak o Tobie ostatnio myślałem :-) Nie ma nic lepszego, niż czytać, iż prawdziwi użytkownicy-weterani do nas wracają.

 5. Rozumiem ;) Tylko patrząc na gt wchodzisz na tzw. "Chwilkę" ; )
 6. Chęci masz, fajnie. Natomiast zaglądam czasem na sb a tam zachowujesz się jak dziecko, wybacz, ale tak to wygląda. Jestem na nie, dlaczego? Powód wyżej. Nie mam innych zastrzeżeń.
 7. Doświadczenie masz, tu nie mam zastrzeżeń ; ) Natomiast na serwerze jesteś, ale jakby Cię nie było... rozumiem praca, rodzina, dorosłe życie, mam to samo, tylko czy taki GT wystarczy? http://www.gametracker.com/player/Lysy%20z%20Brazzers/193.33.177.193:27015/ Ja bym Cię chciał z takim doświadczeniem, ale mało Cie na serwerze, choć ostatnio wchodziłeś regularnie a na krótko.
 8. Nesty, dogadamy datę na steam ;) Polski Fighter po Nesty'm. Kiedy wywiad wyląduje na forum? Nesty - nast tydzień. Ju-Jitsu - nast weekend.
 9. Skin tylko do AK, mapy średnie... 2 misje na 4 dni, bezsens - niektóre misje to jedna mapa i zrobione. Liczyłem na więcej...
 10. A ja gdy grałem widywałem Cię. Nie było z Tobą problemów ; ) To że na forum mało Cię widać i postów nie masz zbyt wiele jest minusem, ale sytuacja dd2 i zapotrzebowanie na adminów są za Tobą. Wreszcie w podaniu mogę i chcę napisać "tak" ; )
 11. Dziś rozpoczyna się turniej online Caseking ! Z rywalizacji wycofały się Fnatic i LDLC Team. Virtusi pierwszy mecz rozegrają przeciwko London Conspiracy. Wśród drużyn biorących udział w turnieju naszym rodakom najbardziej zagrozić mogą NiP i Titan. Jak oceniacie szanse Virtus.Pro? Ja widzę ogromne szanse na 1 pozycję ; ) trochę szkoda, że nie zobaczymy LDLC, bo ich forma jest magiczna... Trzymamy kciuki VP ! Źródło: gosugamers.net
 12. Teraz "half life przestał działać" :D Może to problem nie dotyczący cs? Choć z innymi grami nie mam problemu...
 13. Punkt dla Ciebie, ale przerabiałem i to ;)
 14. Myślałem, że sam sobie z tym poradze i nic... Jak wiecie jestem adminem na dd2, więc proszę o mase pomysłów. Po wejściu do cs pojawia się czarny ekran zamiast menu. Sterowniki nowe, próby uruchamiania w trybie zgodności z xp były, naprawianie było, reinstall był. Opcja formatowania odpada - na pc mam mase rzeczy do pracy i szkoleń. W Was nadzieja !
 15. Bardzo ładne podanie tak w ogóle ; ) Gt też dość ładne. Jestem na tak. A doświadczenie kto skill a kto cheat nabędziesz. Masz mój kredyt zaufania.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy