Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Oto amator, ogólnie lubię wszystkie zwrotnice Suzuki.
 3. Today
 4. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 5. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 7. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 8. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 9. Stoo lat w naszym dniu!

 10. Ze względu na prośbę użytkownika odbanowałem.
 11. Yesterday
 12. Last week
 13. Wybacz, że to tak długo trwało. Prac technicznych zaplanowanych w celu usprawnienia forum nie można odwołać. Natomiast jeśli dalej masz chęć być z nami w drużynie to postępuj zgodnie z instrukcją do której masz linka poniżej. Miejmy nadzieję, że nie zrezygnujesz, miło Cię powitać Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 14. Earlier
 15. Twoja aukcja zakończyła się bądź nie została przedłużona. --- Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszym Facebook'u oraz grupie Steam.
 16. 95393086_737147243761431_391368922363435

  1. Anana$

   Anana$

   Proste, Ricardo is my love

 17. Jestem na T.A.K -Aktywny -Często go widze na serwerze -Pomaga graczom -Kulturalny -Schludne podanie
 18. Uwaga ludki.

  Jutro tzn. 15.05.2020 od godz 20.00. Zapraszam wszystkich na TeamSpeak, dokładnie kanał 4FUN.

  Organizuję spotkanie dla nas wszystkich, byśmy mogli sobie wspólnie pogadać o różnych sprawach. Od numeru buta, kończąc na pogodzie :)

   

   

   

 19. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 20. Imię: Tomasz Aktualny wiek: 16 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 4 lata Nick na serwerze: Stefan Moczymorda Staż gry na serwerze: pierwsze zalogowanie było bodajże w 2018 roku, a na oficjalnym koncie gram od roku z długą przerwą. Od półtora miesiąca jakoś gram systematycznie Godziny w jakich grasz na serwerze: 10-16, 20:30-23 Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Stefan Moczymorda/80.72.33.178:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK, byłem opiekunem serwera w cs 1.6 Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] -Jestem bardzo aktywny na serwerze. -Mała ilość adminów na tą chwilę. -Coraz więcej mam sytuacji gdy nie ma admina, a jest spin albo dzieci które siebie na wzajem przekrzykują. -Jestem lubiany, mam dobry humorek gdzie jest to lubiane. -Mam doświadczenie w byciu adminem czy też opiekunem więc spokojnie dam sobie radę. - Z chęcią pomagam nowym graczom. -Przestrzegam regulaminu i nie ma ze mną problemów. -Jak najbardziej umiem rozpoznać odpalonego gracza a hackera -Posiadam mikrofon więc mógłbym szybko pouczyć gracza który nieprzestrzega regulaminu. -dlaczego właśnie ja? Może dlatego że z samej chęci bycia adminem i pomagać teraźniejszym adminom w pilnowaniu porządku na serwerze. Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198916042804/
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...