Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Po pierwsze primo: Nie musisz zbierać dowodów, bo one robią to same za Ciebie, czyli nagrywa wszystko na serwerze HLTV. Trzeba, tylko je pobrać, wrzucić link i dokładny czas zdarzenia A po drugie primo: Jeśli nie zamierzasz ich zbierać, ani nie wykazujesz chociażby jakieś chęci, aby je zdobyć w jakikolwiek inny sposób to nie zawracaj nam gitary. Irytuje mnie takie pier...dzielenie.
 3. U mnie ta sama sytuacja. W dniu dzisiejszym "polowałem" na cokolwiek, ale nie udało się - to dobrze Znowu się gra super. Temat raczej zakończony
 4. Today
 5. Na sayu napisał zeby składać skargi więc założyłem konto i składam. Dowodów nie miałbym nawet jak wziąć musiałbym nagrywać na bieżąco ekran
 6. No chyba kurwa trollujesz albo po prostu kłamiesz. 21-letni chłop raczej powinien być w stanie czytać ze zrozumieniem.
 7. Gatunek: Sensacyjny Rok: 1962 Format: Lektor PL Produkcja: Wielka Brytania Reżyseria: Terence Young Opis filmu: Nazywa się Bond, James Bond. W filmie, który rozpoczyna serię przygód super agenta 007, James Bond (Sean Connery) wyjaśnia sprawę podwójnego morderstwa na Jamajce. Trafia do siedziby tajemniczego Dr. No, naukowego geniusza, który zamierza zniszczyć program kosmiczny Stanów Zjednoczonych. Poznaje piękną Honey Ryder (Ursula Andress) i toczy zaciekłą walkę z bezwzględnym terrorystą. Link do filmu: https://www.ogladaj.to/james-bond-doktor-no-dr-no-1962.html Plakat filmu:
 8. Imię: Jarek Aktualny wiek: 21 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 4400H (2015) Nick na serwerze: `spEEdD1Sђ-. ❥ 웃 Staż gry na serwerze: Około 3 miesiące (wcześniej rok/półtora) Godziny w jakich grasz na serwerze: Jestem praktycznie codziennie na serwerze. (10-21/22) Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ]http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=76561198214037097&search=1&server_group=11 Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW LUB MUTÓW NA sbans.fragujemy.com ] / NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Nie Nie (Ale kiedyś starałem się o admina SURF) TAK Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ https://steamcommunity.com/id/KETRYXHENRA1337x/]
 9. Nie wiem jak u kolegów wyżej, ale u mnie - na chwilę obecną - nie mam już freeze'ów i co najlepsze, tak jak wcześniej miałem stałe 20ms, tak teraz 13ms, ze spadkami nawet do 4ms. Jakby tak zostało to byłoby przepięknie!
 10. Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym - - - W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina. Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach. [!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!
 11. Cóż, pierwszą sprawą jest to, że w tym momencie rekrutacja na #1 jest zamknięta, a drugą fakt, który poruszyłem w moim poprzednim komentarzu. Podanie odrzucam, a w prezencie ode mnie otrzymujesz bana permanentnego za grę na aktywnym banie.
 12. 1.@ koras 2.@ pogo 3.@ Sorry :) 4.@ Hopsialala 5.@ gtx 6. @ .g0RyL::. HAHA
 13. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 15. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 16. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 17. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 18. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 19. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 20. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 1. Load more activity Mark site read
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy