Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

  1. Past hour
  2. Jako "Administrator sieci" mam prawo do komentowania wszystkich spraw dotyczących serwerów gier, jak i forum, także no, we pal gumę. Wracając do tematu... Zabijał bez krycia się... Ile on tam fragów nabił? Z 10? Gdzie on tam był? W środku tabeli? Ile razy się wywalił? Znów 10? No rzeczywiście, szkody takie, że nawet sprzedanie tego serwera, czy też całej sieci tego nie pokryje, no kurwa mać, co my teraz zrobimy. Nie, argument nie zostaje zaliczony do trafnych - jeżeli do wszystkich spraw podchodzisz w sposób "0 albo 1" to życzę powodzenia w życiu, z Twoim stażem na pewno się przyda, koniec końców powoli będziesz wkraczał w dorosłe zycie, reality check soon™. Bronić adminów? Typie, jedyne co zrobiłem to wytknąłem Tobie wyolbrzymianie sprawy. Nie w moim interesie jest bronienie kogokolwiek, co sobie ktoś rozpatrujący sprawę postanowi to tak będzie, więc nie wiem, może czas nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo zawsze miałeś z tym wielki problem. P.S. nr 1 - Szacunek również otrzymujesz taki, na jaki sobie zapracowałeś kiedyś i teraz, pisząc i zachowując się tak samo idiotycznie jak w przeszłości. Jeżeli nie potrafisz wyczuć jakiejkolwiek formy sarkazmu, to lepiej będzie Tobie zniknąć z internetu, albo przynajmniej z tego forum, najlepiej na zawsze. P.S. nr 2 - Nigdy więcej nie próbuj pisać do mnie takim tonem w przyszłości, bo skończy się to dla Ciebie raczej fatalnie. P.S. nr 3 - Jak już kogoś, dzbanie, cytujesz, to przynajmniej upewnij się, że dobrze wpisałeś jego nick.
  3. Koniec dyskusji. Wieczorem rozpatrzę sprawę. Do tego czasu proszę o spokój i cierpliwość.
  4. 1) jest zakaz długiego kampienia i zreportowałem tego gracza. Żaden admin nie zareagował. 2) i 3) i 4) ??? Poważnie zniżyłeś się do tego poziomu aby wyciąć poszczególne kwestie bez kontekstu. Jedyne co pisałem to swoje nie zadowlenie SWOIM WŁASNYM brakiem skilla i nikogo nie obraziłem tymi słowami. 5) zwrócenie uwagi to nie jest : ,,Naucz się grać". 6) skoro ja moge być w Twoich oczach chujowy to ty w moich możesz być debilem. Jeżeli kogoś obrażasz sam też możesz oberwać, nie ukrywam tego iż Ciebie obraziłem i od poczatku uznaje że mut był słyszny. Skarżę się na Twoje zachowanie i jeżeli nadal tego nie widzisz i probujesz odwodzić dowodami od swojego zachowania to nie wiem jak do Ciebie dotrzeć, żę niszczysz innym przyjemność z gry. Jedyną osobą która mnie upomniała byłes ty, masz problem z ego. Jesteś jak Kali z ,,W Pustyni i w puszczy" : ,, Jak Kali komus zabrac krowe to dobrze jak ktos Kalemu to źle". Mam nadzieję ze z tego wyrośniesz. Jeżeli zaś nie to jeszcze za swoje zachowanie w życiu bekniesz i prawdopodobnie poważniej niż jako zwykła skarga na zachowanie admina. Przemysl co robisz i nie zaczynaj z ludzmi kłutni tylko po to aby potem móc komuś dać bana/ kicka lub muta, a niestety tak właśnie robisz.
  5. Today
  6. Witam ponownie, rozpisałem demko 6.57- „Ja dostałem z to Kicka kurwa” mówisz tak, gracz dostaje Kicka a teraz w skardze piszesz że 2 bezpodstawne Kicki 9.40- Uciszanie graczy słowami „siedź cicho i podnoszenie na niego głosu bez potrzeby” 11.37- Wypisywanie do gracza „GDZIE MASZ RYJ” 13.55-„Japierdole chuj jebany ryj trawić się nie da” takie słowa padły po tym jak gracz cie po prostu zabił. 15.04- zwróciłem ci uwagę bo co 2 słowo mówiłeś „kurwa” i „japierdole” po czym ty powiedziałeś „zauważyłeś że masz małego” - trochę średnio odnosić się tak do osób które ci TYLKO zwracją uwagę. 15,35- nazwałeś mnie debilem Po tym co cię zdarzyło na tej mapce postanowiłem ci dać mute, moim zdaniem słuszny, chciał bym podkreślić że w żadnym momencie cie nie zwyzywałem a po twoim żarciku jedna osoba się smiała a inni jedyne co robili to cie uspokajali i jeden cie nawet upomniał. Ode mnie to tyle w temacie, decyzje pozostawiam @ [CS:GO] Opiekun serwerów MULTI ARENA. Pozdrawiam PEPE
  1. Load more activity Mark site read
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy