Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'czarny' .
-
W tym temacie piszecie najlepsze według was " czarne kawały " :D Ja zapodam wam pierwszego wy piszecie reszte xD Siedzi laska sama w domu i ktos dzwoni na dzwonek xD Dziewczyna otwiera dzwi i widzi przed nimi 2 panów z trumnami na ramionach. -Ale ja nic nie zamawiałem - mowi kobieta -Wiem, ze pani nic nie zamawiała .. Dzieci z Koloni wrociły xD hahahaha xD
-
mam problem ze steamem. Pobrałem CS'a i gdy go odpalę to mam cały ekran startowy czarny, a gdy zminimalizuję, to wyskakuje error i gra się wyłącza. Co się dzieję. Prosze o pomoc i z góry dzięki. :D
-
Małe odświeżenie tematu z kawałami,jednakże tym razem piszcie najlepszy czarny humor jaki znacie. Mój faworyt: Najlepsze imprezy są w kostnicy. Nikt nie pije,a każdy ma zgona.
-
Myślałem, że sam sobie z tym poradze i nic... Jak wiecie jestem adminem na dd2, więc proszę o mase pomysłów. Po wejściu do cs pojawia się czarny ekran zamiast menu. Sterowniki nowe, próby uruchamiania w trybie zgodności z xp były, naprawianie było, reinstall był. Opcja formatowania odpada - na pc mam mase rzeczy do pracy i szkoleń. W Was nadzieja !
