Jump to content

1) Co to właściwie jest te fragujemy?

Odp.: Fragujemy to sieć serwerów, która powstała 1 stycznia 2012 roku. Tworzymy w różnych grach serwery publiczne dostępne dla wszystkich graczy, na których możesz ponabijać fragi... ;-)

2) Czy przyjmujecie do siebie inne serwery publiczne?

Odp.: Wszystkie serwery należą do jednego i tego samego właściciela, co za tym idzie raczej nie przyjmujemy różnych właścicielami ze swoimi serwerami.

3) Czy istnieje zatem możliwośc podjęcia z Wami współpracy?

Odp.: Oczywiście. Jeśli poważny projekt lub konkretna osoba przedstawi dobre warunki współpracy, a co najważniejsze korzystne dla obu stron, to jesteśmy w stanie podjać współpracę. O dziwo dotyczy to również przyjęcia serwerów do naszego projektu, dlatego jeśli chciałbyś zacząć współpracę z nami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!1) Ile muszę czekać czasu na rozpatrzenie odwołania od bana?

Odp.: W zależności od tego czego dotyczy odwołanie. Jeśli od zwykłego bana, to możliwie jak najszybciej. Jeśli otrzymałeś karę za cheaty to w ciągu 3 dni.

2) Ile trwa rozpatrywanie mojej kandydatury, np. na admina serwera?

Odp.: Jeśli nie wystąpią przewciwwskazania, podania rozpatrywane są maksymalnie do 3 dni z wyjątkiem tych złożonych w Szybkiej Rekrutacji.

3) Czy istnieje możliwość przyjęcia podania, jeśli nie spełniam wszystkich wymagań?

Odp.: Decyzja taka należy do Opiekuna serwera lub Administratorów serwerów. Jeśli widzimy w kimś potencjał lub wymaga tego sytuacja, to takie podania z reguły przyjmujemy. W razie dodatkowych pytań, powinieneś skontaktować się z Opiekunem serwera lub z którymś z Administratorów serwerów.

4) Jeśli moje podanie zostało odrzucone, to po jakim czasie mogę złożyć je ponownie?

Odp.: Najlepiej jest złożyć ponownie podanie po upływie 10 dni od momentu jego odrzucenia. Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, to w pierwszej kolejności powinieneś skontaktować się z osobą, która podjęła taką decyzję. Być może po rozmowie uda Ci się dojść do porozumienia i Twoje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

5) Czy jeśli zostałem wykluczony, to mogę otrzymać jeszcze jedną szansę?

Odp.: Każdemu należy się druga szansa, a wbrew pozorom jesteśmy projektem, na którym chcemy by każdy z Fragowiczów czuł się tu jak najlepiej. Budujemy atmosferę rodzinną, dlatego jeśli zostałeś z jakichkolwiek powodów skreślony, to warto zastanowić się przede wszystkim dlaczego. Niemniej, tak istnieje taka możliwość - skontaktuj się w tej sprawie z Właścicielem.1) Zarejestrowałem niedawno konto na forum i nie posiadam pełnych praw, dlaczego?

Odp.: Wynika to z tego, że każde nowe konto po zarejestrowaniu otrzymuje rangę Nowy Fragowicz, dlatego zanim będziesz mógł korzystać m.in. z FragBox'a oraz posiadał pełne prawa, musisz odczekać 3 dni od rejestracji konta, a wtedy uzyskasz automatycznie rangę Fragowicz.

2) Czy mogę zmienić nazwę użytkownika na forum?

Odp.: Samodzielna możliwość zmiany nicku na forum została wycofana! Jeśli chcesz zmienić nick, wykup rangę lub złóż wniosek w dziale: Poproś o zmianę nicku na forum ( kliknij )

3) Dostałem ostrzeżenie, czy mogę je zakwestnionować?

Odp.: Oczywiście. Po każdym nadanym ostrzeżeniu nasz system tworzy automatycznie temat, w którym masz prawo podważyć nadaną karę.

4) Czy mogę odpracować ostrzeżenie?

Odp.: Jeśli minęło 7 dni od otrzymania ostrzeżenia i nie zakwestionowałeś go, możesz to zrobić ( kliknij by przejść do działu ) i postępuj zgodnie z instrukcją.

5) Gdzie mogę usunąć swoje konto na forum?

Odp.: Oczywiście. Należy postępować zgodnie z naszą Polityką prywatności.1) Dostałem bana / muta na serwerze, gdzie mogę odwołać się od nadanej kary?

Odp.: Od 1 stycznia 2021 ujednoliciliśmy odwoływanie się od banów w jednym miejscu, co za tym idzie odwołanie należy złożyć w Strefie kar ( kliknij by przejść do działu ).

2) Gdzie mogę zakupić V.I.P'a lub Premium i czy mogę zapłacić przelewem lub blikiem?

Odp.: Sklep jest w pełni automatyczny i oferuje możliwość zapłaty nie tylko przelewem, ale i paysafecardami, paypalem a nawet skinami cs 2. Adres naszego sklepu to: sklep.fragujemy.com

3) Czy jest możliwość zakupu jednego z waszych serwerów?

Odp.: Nie sprzedajemy swoich serwerów. Jeśli chcielibyśmy to zrobić to na pewno umieścimy stosowną informację.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy