Jump to content
[BOT] Fraguś

[FORUM] Regulamin Forum - Fragujemy.com

Recommended Posts

Poprawione błędy stylistyczne oraz dodano punkt 9 w zasadach ogólnych na temat netykiety.

 • Shoot frag! (+) 2
 • Love Frag (+) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By [URLOP] GET
   Drodzy Fragowicze!
    
   Niestety, wakacje okazały się ogromnym spadkiem graczy, który spowodował znaczące uszczuplenie naszych zasobów pieniężnych.
   Aby potrwać ten trudny okres, postanowiliśmy po 2 latach przerwy ponownie poprosić każdego z Was o wsparcie finansowe naszego projektu Fragujemy.com.
    
   Celem zbiórki jest uzbieranie 1000 PLN
    
    
   Szczegółowe informacje...
    
   Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na:
   Opłacenie serwerów ( 500 PLN ) Przedłużenie licencji serwera Team Speak 3 ( 400 PLN ). Aktualizacja forum i wdrożenie nowego motywu na forum ( 100 PLN ).  
    
   Metody płatności...
    
   Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard.
    
    [ UWAGA! ]
    
   Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS!
    
   1. PRZELEW BANKOWY:
    
   Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL:
   Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: sluzbowy317 @ wp.pl <- bez spacji! W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD:
   Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości.
   Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET
    
   Każda osoba, która wpłaci kwotę 75 PLN ( zamiast 100 PLN ) lub większą otrzyma dodatkowo rangę @ Sponsor!
   Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników.

   @ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz
    
    
   Lista darczyńców...
   @ Crazy @ PENK @ olusia @ Szczecin @ TURBO LACZEK  
   Zebraliśmy kwotę: 410 / 1000 PLN
  • By PACIU
   Zasady ogólne
    
   Każdy zarejestrowany użytkownik niebędący wykluczonym na forum Fragujemy.com ma prawo wziąć udział w typerach. Użytkownik może dodać tylko jedną odpowiedź w danym temacie. Typować mecze można do czasu rozpoczęcia 1 meczu danej kolejki, 
   Przykładowo: mecz Włochy - Anglia rozpoczyna się o godz. 16:00 02.07.2021r. i do tego momentu jest czas na obstawienie meczu danej kolejki.
   Wszelkie typy, które będą pisane bądź edytowane po tej dacie lub godzinie zostaną automatycznie odrzucone. Typujemy tylko według wzoru podanego przez organizatorów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany lub korekty regulaminu w czasie jego trwania.  
   Punktacja
    
   Punkty przyznawane są za:
   poprawne wskazanie zwycięscy, dokładnie obstawiony wynik, wskazanie strzelców bramek w danym meczu.  

   2 pkt - za poprawne wytypowanie zwycięskiej drużyny.
   2 pkt - za poprawne wskazanie strzelca.
   3 pkt - za poprawnie wytypowany wynik.
    
   Każdy użytkownik za samo napisanie posta ze swoim typem dostanie punkt reputacji od organizatorów
    
   Nagrody
    
   Pierwsze miejsce:
   VIP PRO na 3 miesiące wraz z rangą okolicznościową na Forum, Unikatowa odznaka Discord, a także na serwerze TS3. Drugie miejsce:
   VIP PRO na 2 miesiące wraz z rangą okolicznościową na Forum, Unikatowa odznaka Discord, a także na serwerze TS3. Trzecie miejsce:
   VIP PRO na miesiąc wraz z rangą PREMIUM, Unikatowa odznaka Discord.  
   Nagrody otrzymają pierwsze 3 osoby, które zdobędą największą ilość punktów.
    
   Organizatorzy
    
   Pomysłodawcami i jednocześnie organizatorami są:
   @ PACIU & @ Ricio
    
   ---
    
   @ Nowy fragowicz & @Fragowicz & @ Elitarny fragowicz & @ Emerytowany Fragowicz & @ Zasłużony
  • By [BOT] Fraguś
   Witaj drogi użytkowniku!
    
   Zawsze staramy się zapewnić pomoc i wsparcie każdej zgłaszającej się do nas osobie. Zależy nam, aby wszyscy nasi użytkownicy byli traktowani w sposób uczciwy i sprawiedliwy, dlatego cały sztab osób naszej sieci każdego dnia dokłada wszelkich starań, by gra na serwerach jak i pobyt na forum był zawsze udany, przyjemny i mile wspominany.
    
   Ciągle podnosimy jakość, udoskonalamy system i poszerzamy swoją wiedzę o techniczne możliwości ulepszania naszych serwerów. Zwracamy uwagę na to, by model kompetencji osób zarządzających i sprawujących władze na Fragujemy.com porządkował procesy personalne w sposób rzetelny i klarowny. Przykładamy uwagę do rekrutacji i doboru odpowiednich osób, które mają chęć współpracy z nami, stale nadzorujemy oczekiwania i potrzeby graczy goszczących u nas, oceniamy działania i dokładnie doglądamy pracę naszej załogi. Wyznaczamy nowe zadania i cele, a w międzyczasie opracowujemy plany rozwoju całego przedsięwzięcia. 
    
   Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do projektu, dlatego też stale przeprowadzamy szkolenia i organizujemy spotkania instruktażowe, by stopniowo podnosić poziom i kwalifikacje oraz zakres możliwości naszej załogi. Administracja i osoby funkcyjne dbają o rzetelne i wiarygodne rozpatrywanie wszelkich odwołań, zażaleń i próśb naszych graczy - bo to właśnie dzięki zgranemu zespołowi, każdego dnia możemy zachęcać Was, drodzy użytkownicy, do gry na naszych serwerach w przyjemnej atmosferze. 
    
   Wszyscy mamy wspólną zajawkę i pasję, wobec tego jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Wy jesteście z nami i dokładacie swoją cegiełkę do budowy Fragujemy.com!
    
    
   Jeśli masz jakiś problem, pytania bądź uwagi co do funkcjonowania naszej sieci - skontaktuj się z nami, a postaramy się udzielić Ci szybkiej i kompleksowej pomocy!
    
   Poniżej zostały wyszczególnione dane kontaktowe do wszystkich osób funkcyjnych.
    
   Dodatkowo został stworzony spis treści, by ułatwić szybszy wybór z kim dokładnie macie zamiar się skontaktować. Wystarczy, że klikniesz w wybraną sekcję, a automatycznie zostaniesz przekierowany.
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
      
    
    
        
    
    
     
    
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy