Jump to content
[BOT] Fraguś

[FORUM] Regulamin Forum - Fragujemy.com

Recommended Posts

Poprawione błędy stylistyczne oraz dodano punkt 9 w zasadach ogólnych na temat netykiety.

 • Shoot frag! (+) 2
 • Love Frag (+) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By [BOT] Fraguś
   Regulamin dotyczący serwera 4FUN
    
   Zanim zapoznasz się z poniższym regulaminem serwera, przeczytaj nasz Ogólny Regulamin Serwerów
    
   Ogólny zasady rozgrywki...
   Zabrania się nadmiernego kampienia.
   [!] Kampienie to inaczej chowania się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy. Można rushować na każdym typie mapy.
   [!] Rushowanie jest to przechodzenie w wyznaczonych miejscach w zależności od typu mapy na teren wroga. Staraj się wykonywać cele mapy, aniżeli ich nie wykonywać.
   [!] Pamiętaj, że warto jest dawać przyjemność z gry także innym, nie tylko sobie.  
    
   Zasady ze względu na rodzaj mapy...
   [ TEKSTURY MAP NA POSZCZEGÓLNYCH MAPACH ]
   de_dust2_long - cały górny obszar to tekstury 35hp - cały górny obszar to tekstury; można wchodzić jedynie na skrzynki AWP / AIM / FY oraz HE - nie ma tekstur, dopóki dojście do pewnych obszarów nie jest utrudnione [ CS_RATS2_FINAL ]
   Zabronione jest odkręcanie wody na respie CT - jest to traktowane jako utrudnianie gry. Dozwolone jest używanie spray'u dostępnego na mapie, zabijającego graczy. [ VIP_TRUCK ]
   Zabronione jest celowe zabijanie członków swojej drużyny poprzez przejeżdżanie pojazdem - jest to traktowane jako utrudnianie gry. [ DE_ELDORADO ]
   Zabronione jest wchodzenie na płot stanowiący granice mapy. Dozwolone wchodzenie na dachy budynków. [ AIM / AWP / FY / HE ]
   Zabronione jest używanie innych broni niż są dostępne na mapie. Dozwolone jest używanie na mapach awp_ kamizelki ochronnej. ---
    
   Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
   Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
  • By [BOT] Fraguś
   Witaj drogi użytkowniku!
    
   Zawsze staramy się zapewnić pomoc i wsparcie każdej zgłaszającej się do nas osobie. Zależy nam, aby wszyscy nasi użytkownicy byli traktowani w sposób uczciwy i sprawiedliwy, dlatego cały sztab osób naszej sieci każdego dnia dokłada wszelkich starań, by gra na serwerach jak i pobyt na forum był zawsze udany, przyjemny i mile wspominany.
    
   Ciągle podnosimy jakość, udoskonalamy system i poszerzamy swoją wiedzę o techniczne możliwości ulepszania naszych serwerów. Zwracamy uwagę na to, by model kompetencji osób zarządzających i sprawujących władze na Fragujemy.com porządkował procesy personalne w sposób rzetelny i klarowny. Przykładamy uwagę do rekrutacji i doboru odpowiednich osób, które mają chęć współpracy z nami, stale nadzorujemy oczekiwania i potrzeby graczy goszczących u nas, oceniamy działania i dokładnie doglądamy pracę naszej załogi. Wyznaczamy nowe zadania i cele, a w międzyczasie opracowujemy plany rozwoju całego przedsięwzięcia. 
    
   Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do projektu, dlatego też stale przeprowadzamy szkolenia i organizujemy spotkania instruktażowe, by stopniowo podnosić poziom i kwalifikacje oraz zakres możliwości naszej załogi. Administracja i osoby funkcyjne dbają o rzetelne i wiarygodne rozpatrywanie wszelkich odwołań, zażaleń i próśb naszych graczy - bo to właśnie dzięki zgranemu zespołowi, każdego dnia możemy zachęcać Was, drodzy użytkownicy, do gry na naszych serwerach w przyjemnej atmosferze. 
    
   Wszyscy mamy wspólną zajawkę i pasję, wobec tego jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Wy jesteście z nami i dokładacie swoją cegiełkę do budowy Fragujemy.com!
    
    
   Jeśli masz jakiś problem, pytania bądź uwagi co do funkcjonowania naszej sieci - skontaktuj się z nami, a postaramy się udzielić Ci szybkiej i kompleksowej pomocy!
    
   Poniżej zostały wyszczególnione dane kontaktowe do wszystkich osób funkcyjnych.
    
   Dodatkowo został stworzony spis treści, by ułatwić szybszy wybór z kim dokładnie macie zamiar się skontaktować. Wystarczy, że klikniesz w wybraną sekcję, a automatycznie zostaniesz przekierowany.
    
    

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
      
    
    
        
    
    
     
    
    
  • By [BOT] Fraguś
   Tabela kar za przewinienia na Forum
    
   Tutaj każdy użytkownik znajdzie taryfikator punktowy dla kar za złamanie zasad obowiązujących na forum.
    
   Spamowanie - zakres punktowy: 0-1 Naruszenie regulaminu forum - zakres punktowy: 1-2 Naruszenie regulaminu działu - zakres punktowy: 0-1 Stosowanie niewłaściwego języka - zakres punktowy: 1-3 Ewidentny brak umiejętności edytowania postów - zakres punktowy: 0-1 Inne wykroczenia - zakres punktowy 0-5  
   [!] Jeśli suma punktów ostrzeżeń przekroczy liczbę 5, wtedy na konto zostaje automatycznie nałożona blokada.
    
   Kilka informacji...
    
   Moderator ma prawo ukarać użytkownika w dowolny sposób.
   [!] Przykładowo ostrzeżenie, blokada pisania postów, moderowanie zawartości. Moderator ma prawo do załączenia notatki do postu użytkownika, np. w celu poinformowania lub ostrzegania  Moderator ma prawo przydzielić ostrzeżenie w innym zakresie, jeśli użytkownik naruszył wiele punktów regulaminu forum lub działu.  
   ---
    
   Jeśli nie zgadzasz się z decyzją Moderatora, raportuj post lub temat.
   Jeśli otrzymałeś niesłusznie ostrzeżenie, odwołaj się od niego w dziale
   https://fragujemy.com/forum/53-ostrzeżenia-użytkowników/
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy