Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'serwerów' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 24 wyników

  1. Ogólny Regulamin serwerów Pamiętaj, że regulamin danego serwera jest nadrzędny niż ogólny regulamin! Ogólne zasady rozgrywki... Zabronione: Oszukiwanie poprzez: Używanie cheatów i programów oszukujących rozgrywkę, np. VPN. [!] Niezależnie od intencji, korzystanie z programów uniemożliwiających identyfikację będą karane! Używanie skryptów i programów zewnętrznych wspomagających grę, np. AutoBH. Używanie informacji przekazywanych przez cheatera o pozycji graczy oraz współpraca z nim. Używanie zewnętrznych komunikatorów w celu podawania informacji o pozycji graczy, np. TS czy Discord. [!] W przypadku udowodnienia współpracy, gracze mogą zostać całkowicie wykluczeni z dostępu do serwerów! Używanie komend dostępnych w grze, które dają przewagę nad innymi graczami, np. obniżających jakość Smoków. Utrudnianie gry graczom poprzez: Blokowanie. Celowe lamienie. Celowe zabijanie hostów. Wyrzucanie bomby w niedostępne miejsca na mapie. Wyrzucanie bomby w celu oddania jej w ręce przeciwników. Nieuzasadnione podpowiadanie na czacie głównym przeciwnej drużynie. Działanie na szkodę serwera poprzez: Destabilizowanie rozgrywki przez floodowanie serwera. Wykorzystywanie błędów w grze powodujących problemy na serwerze. Podbieranie graczy z serwera poprzez: Oferowanie możliwości zagrania matchmakingów lub mixów. Reklamowanie konkurencyjnych serwerów wraz z ich adresami IP. Reklamowanie stron www lub ich nazw, które: Zawierają treści zabronione, np. link do cheatów. Zawierają treści o charakterze pedofilskim lub pornograficznym. Posiadają taką samą treść tudzież tematykę jak nasza sieć serwerów. Celowe unikanie lub omijanie kary poprzez: Ucieczkę przed jej nadaniem. Wchodzenie na współdzielonych lub innych kontach. Ustawianie obraźliwych nicków podczas mute bądź gaga. [!] Jeśli otrzymałeś karę, złóż odwołanie na naszym forum by uniknąć dalszych problemów! Zawyżanie pingu bądź lagowanie. [!] Ping nie powinien przekraczać wartości 120 - 125 ms, lecz ważniejszą kwestią jest to czy lagujesz! Wykorzystywanie bugów na mapach lub na serwerze. Wchodzenie, chodzenie bądź wskakiwanie na tekstury map. Stosowanie nieczytelnego lub niewidocznego dla innych graczy nicku. Ustawianie w nicku lub nazwie grupy steam tagu V.I.P mimo braku jego posiadania. Handlowanie na serwerze poprzez ogłaszanie ofert o wymianę, zakup lub sprzedaż jakichkolwiek rzeczy. Celowe zaburzanie balansu poprzez przechodzenie z drużyny do drużyny lub ignorowanie systemu autobalansu. Dozwolone: Granie na jakimkolwiek nicku niełamiącym regulaminu. [!] Z uwagi na dużą ilość graczy o podobnych nickach, nie wnikamy w podszywanie się pod innego gracza! Wchodzenie, chodzenie bądź wskakiwanie w różne miejsca na mapach, jeśli są one łatwo dostępne. Zasady dotyczące zachowania na serwerach.... Zabronione: Szkodzenie projektowi poprzez: Doprowadzanie do konfliktów i podziałów wśród społeczności. Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat osób funkcyjnych. Manipulowanie treściami i sianie oszczerczej propagandy, stawiającą projekt w złym świetle. Nadużywanie mikrofonu poprzez: Puszczanie bindów lub innych dźwięków. Zagłuszanie rozgrywki, np. muzyką, śpiewem lub piszczeniem. [!] Jeśli chcesz puszczać muzykę lub nie posiadasz mutacji, zapytaj graczy o zgodę na używanie mikrofonu! Zachowywanie się w sposób gorszący innych graczy, np. bekając. Tworzenie niesmacznej atmosfery poprzez: Nagminne trollowanie. Nadmierne przeklinanie. Propagowanie negatywnych postaci historycznych. Kłócenie się w sposób zagłuszający normalną rozgrywkę. Prowokowanie i podpuszczanie graczy poprzez: Używanie zwrotów typu 'ez' czy 'łatwo'. [!] Słowo 'essa' ma inne znaczenie niż 'ez' i nie stanowi prowokacji! Włączanie do dyskusji osób trzecich, niezwiązanych z tematem, np. rodzinę. Nagabywanie do złamania regulaminu i zasad lub celowe wprowadzanie w błąd. Obrażanie i poniżanie graczy na czacie, mikrofonie czy w nicku bądź tagu i grupie steam poprzez: Wyśmiewanie, np. na tle orientacji seksualnej. Dyskryminowanie ze względu na, np. wygląd, płeć czy rasę. Ujmowanie godności drugiego człowieka ze względu na, np. wiarę, kulturę czy przekonania Udostępnianie prywatnych danych osób niepublicznych. Notoryczne bezpodstawne oskarżanie graczy, np. o posiadanie cheatów. Spamowanie tudzież floodowanie przez mikrofon lub wiadomościami na czacie. Dozwolone: Używanie mikrofonu, jeśli: Głos gracza przeszedł mutację głosową. Głos gracza nie przeszedł mutacji głosowej, ale otrzymał zgodę od graczy lub admina serwera. Dawanie informacji o pozycji gracza, gdy ten jest AFK lub nadmiernie kampi. Prowadzanie spokojnych i merytorycznych dyskusji z graczami niezagłuszających rozgrywki. Zasady dotyczące zachowania względem administracji... Zabronione: Podszywanie się pod admina poprzez: Celowe granie na jego nicku. Celowe ustawianie tagów adminowskich. Utożsamianie się z jego rolą mimo braku posiadania uprawnień. Podważanie autorytetu admina poprzez: Kwestionowanie jego decyzji. Dyskutowanie o słuszności nadanej kary. Szydzenie z kar nadanych lub nadawanych przez administrację. Stosowanie gróźb i obelg w stosunku do admina. Męczenie lub nagabywanie admina, np. do zmiany mapy na serwerze. Kłamanie admina, np. w celu nałożenie bezpodstawnej kary na innego gracza. Dozwolone: Proszenie admina o wykonanie czynności niełamiącej regulaminu. [!] Jeżeli większość graczy prosi, np. o zmianę mapy lub zbanowanie gracza, nie uznaje się tego za czyny zabronione! Zgłaszanie uwag bądź skarg na admin chat o łamaniu przez graczy regulaminu. Zasady dotyczące serwerów Counter-Strike 1.6... Zabronione: W kwestiach WarGoda: Odmawianie wykonania skanu. Ucieczka z serwera po zainicjowaniu interwencji admina. Posiadanie czerwonego raportu ( tzw. "Red WarGod" ) w ciągu ostatnich 2 lat. [!] Jeśli raport ma niską szkodliwość, Administracja bądź Główny Sędzia ocen mogą warunkowo anulować karę! Używanie SGS Jump i jego pokrewnych. Używanie modeli postaci wpływających znacząco na grę. [!] W tym również modele ESL - przykłady niewłaściwych: 1 | 2 | 3. Używanie innej metody renderowania grafiki niż domyślnej, tj. OpenGL. [!] Jeżeli nie możesz grać na OpenGL, skontaktuj się z administracją i napisz stosowną argumentację! Używanie sprayów łamiących regulamin i zasady obowiązujące na serwerze. - - - Zasady dotyczące serwerów Counter-Strike Global Offensive & 2... Zabronione: Używanie komend w celu sprawdzania konfiguracji serwera. Używanie znaków specjalnych powodujących kolorowanie wiadomości na czacie. Używanie nametagów broni łamiących regulamin i zasady obowiązujące na serwerze. Wyjaśnienie kwestii spornych... Czy jeśli udostępnię innym graczom metodę, która powoduje destabilizowanie gry na serwerze, to działam na szkodę serwera? Odp.: Tak - jeśli znalazłeś lukę lub błąd na serwerze, to powinieneś zgłosić to nam na forum. Czy jeśli chcę puścić bind lub inny dźwięk mogący zakłócić rozgrywkę, a gracze wyrażą to na zgodę, to łamię regulamin? Odp.: Nie - jeśli jednak admin przebywa na serwerze i zwróci na to uwagę mimo, iż gracze się zgodzili, to masz obowiązek stosowania się do jego wytycznych. Czy jeśli nie mam mutacji głosowej, a jeden z adminów zezwolił mi na rozmowę na serwerze, a drugi zakazał, to otrzymam karę? Odp.: Nie - jeśli dostałeś pozwolenie od innego admina, to obowiązkiem adminów jest dogadanie się w tej sprawie. Jeśli otrzymałbyś karę od drugiego admina, to powinieneś w pierwszej kolejności odwołać się od niej na naszym forum. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy poprzedni admin przed opuszczeniem serwera zezwolił na rozmowę, ponieważ kolejny admin nie może wiedzieć, że ten poprzedni przed wyjściem wydał pozwolenie, stąd może on zakazać Ci dalszych rozmów. Czy jeśli nie mam mutacji głosowej, a gracze zezwolili mi na rozmowę na serwerze, to czy admin po wejściu na serwer może mi tego zakazać? Odp.: Tak - admin to jest osoba zarządzająca rozgrywką, dlatego powinieneś podporządkowywać się do jego decyzji. Czy jeśli przeklinam na serwerze, ale nie tworzę tym niemiłej atmosfery, to może zostać uznane jako nadmierne przeklinanie? Odp.: Nie - w nowym zapisie regulaminu jasno jest wskazane, że tworzenie niesmacznej atmosfery jest zakazane, co za tym idzie należy zachować zdrowy rozsądek. Jeśli przekroczysz pewne granice, to na pewno zostaniesz za to ukarany, dlatego zachowaj umiar, gdyż na serwerze przebywają różni gracze. Czy jeśli wyciągam jakieś brudy na danego gracza, to może to zostać uznane jako prowokowanie bądź podpuszczanie go? Odp.: Tak - serwer to nie jest miejsce do rozstrzygania prywatnych animozji, dlatego wyjaśniaj takie sprawy prywatnie. Czy jeśli gracz ma podobny, zbliżony a nawet taki sam nick, jakim posługuje się na serwerze, to może zostać ukarany? Odp.: Nie - wynika to z faktu, iż często niektóre nicki są bardzo popularne, dlatego rezerwowanie ich nie ma najmniejszego sensu. Czy jeśli mam zbliżony, a nie identyczny nick jak admin serwera, to może to zostać uznane jako podszywanie się pod niego? Odp.: Nie - jeśli nick nie jest identyczny, to nie zostaniesz ukarany za podszywanie się pod admina, Jeśli jednak nick jest karykaturą wyszydzającą tego admina, to możesz zostać ukarany za jego obrażanie, a nie podszywanie się. Czy jeśli użyję w stosunku do admina zwrotów w stylu "stracisz admina, zobaczysz", "złożę skargę na ciebie", to mogę zostać ukarany? Odp.: Tak - stosujesz w ten sposób groźby, dlatego powstrzymaj się od niepotrzebnych komentarzy. Czy jeśli admin według mnie wykonuje swoje obowiązki nieudolnie i zwrócę mu na to uwagę to zostanie to uznane jako podważanie jego autorytetu? Odp.: Tak - jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do pracy admina, to powinieneś złożyć na niego skargę na naszym forum. - - - Słowniczek pojęć... Cheaty - Niedozwolone oprogramowania zewnętrzne, np. Wallhack, AimBot. Skrypty - Niedozwolone modyfikacje gry ułatwiające grę, np. AutoBh, Celownik do AWP. WarGod - Aplikacja, dzięki której można zweryfikować czy gracz posiada Cheaty lub Skrypty. Tekstury - Niedozwolone powierzchnie lub miejsca na mapie, do których dostęp jest utrudniony. Lamienie - Robienie czegoś źle, byle jak, nieudolnie. Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych bądź pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu lub obszarze. Bugowanie - Wykorzystywanie błędów bądź problemów danej mapy, serwera lub samej w sobie gry. Lagowanie - Poruszanie się po mapie w sposób przerywany, a nie płynny, co utrudnia trafienie i zabicie. Floodowanie / Spamowanie - Wielokrotnie wykonywanie danej czynności w krótkich odstępach czasowych. Admin Chat - Chat widoczny tylko przez administrację serwera. Aktywny ban - Ban, który został nałożony na gracza, a ten poprzez, np. zmianę IP, nie stosuje się do niego. --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Ostatnia aktualizacja: 01 stycznia 2025r
  2. Rekrutacja na Opiekuna serwerów CS 1.6 W dniu 23 sierpnia 2024, tuż przed zakończeniem wakacji, otwieramy Rekrutację na Opiekuna naszych serwerów CS 1.6. Zamierzamy przyjąć jedną osobę, która wspomoże nas w naszych działaniach od września Życzymy powodzenia każdemu! Wymagania Posiadanie rangi co najmniej Admina serwera CS 1.6. Umiejętna komunikacja z graczami na różnych serwerach. Motywacja, zapał i chęć do gry na różnych naszych serwerach. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Humor! Oczekiwania Aktywność w życiu forum, jak i serwerów. Rzetelne wypełniania obowiązków opiekuna. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera oraz gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina i serwerów. Integracja z graczami i innymi adminami serwerów. Systematyczność. Obowiązkowy wzór do wypełnienia... Imię: Aktualny wiek: Czy kiedykolwiek obsługiwałeś FTP serwera: TAK / NIE Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszych serwerów: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na opiekuna naszych serwerów: ... ... .... Link do profilu Steam, na którym grasz na naszych serwerach: [ LINK DO PROFILU STEAM ] Dodatkowe informacje... Rekrutacja trwa do zakończenia wakacji, czyli 31 sierpnia 2024 Po jej zakończeniu Administracja zgłosi się do kandydatów w celu omówienia szczegółów. - - - Zakazuje się komentowania czyichś podań w formie postów bądź tematów. Tylko Administratorzy serwerów mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek do postów. Wyniki zostaną przedstawione po zakończeniu rekrutacji, a także omówieniu podań z kandydatami. - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Let's go Fragowicze!
  3. ja to tak btw gram na dd2 żaden nikt nie jest systematyczny polowa adminów na dd2 nie potrafi grać i wygląda jakby za kare tam byli ,druga polowa wali bany na prawo i lewo ( to ok ) go poznań tu w ogóle cięzko cokolwiek osiągnąć bo weterana nie moge się dochłapać ..............(to inna bajka) dajcie króliczkowi GO choc tez go nie widziałem
  4. JmB

    Wojna serwerów

    Witam wszystkich. Zbliżają się święta, co za tym idzie wiekszość bedzie miała wiecej czasu wolnego. Dlatego zgłaszam pewną propozycję: WOJNE SERWERÓW Wytyczne: Mecze odbywają się na każdym serwerze i na warunkach danego serwera. Każdy serwer Counter Strike 1.6 wystawia po 2 drużyny. Każdy serwer robi eliminację drużynową, na własnym serwerze. Drużyna posiada 5-ciu graczy głównych i 3 rezerwowych, przy czym : Każda drużyna posiada lidera, jedną z osób funkcyjnych danego serwera. Główny skład wynosi 5-ciu graczy, gdzie : Tylko jeden gracz jest w Top15 danego serwera. Dwóch graczy mniedzy 15 a 31 pozycja danego serwera. Dwóch graczy z pozostałej listy. Lidera też obowiązuja powyższe zasady. Gracze rezerwowi: Jeden gracz do max 20 pozycji na danym serwerze (wymieniany tylko i wyłącznie za gracza z pkt.1 ) Jeden gracz miedzy 15 a 40 pozycja (wymieniany za gracza pkt.2) Jeden gracz z pozostałej listy (za gracza z pkt.3) Przegieg meczów: Każdy mecz to 20 rund, gdzie po 10 rundach następuje zmiana stron. Mece odbywają się w formie eliminacji w systemie punktowym. Wygrana 3 pkt. Remis 2 pkt. Przegrana 0 pkt. Każda drużyna rozgrywa 2 mecze na losowo wybranym serwerze. W razie remisu w eliminacjach rozgrywany jest mecz miedzy tymi drużynami. Do ćwierćfinałów przechodzi 6 drużyn z eliminacji. Do półfinałów przechodzą 4 drużyny, gdzie na 4 miejscu jest drużyna z najwiekszą ilością pkt. z przegranych drużyn. Nagrody: Proponuję jako nagrode: 1 miejsce - Na miesiąc Vip pro na danym serwerze , 10 HP wiecej na start, plus unikatowy model (np, złote czapki czy cos w tym stylu) 2 miejsce - Na 15 dni Vip pro na danym serwerze, 5 hp wiecej na start 3 miejsce - Na 7 dni Vip pro Czekam na wasze opinie i uwagi. Co wy na to @ [CS 1.6] Opiekun serwerów
  5. Regulamin dotyczący serwera CS 2 - 5 vs 5 Zanim zapoznasz się z poniższym regulaminem serwera, przeczytaj nasz Ogólny Regulamin Serwerów Ogólny zasady rozgrywki... Obowiązkowo wykonujemy cele mapy. Obowiązkowo gramy zespołowo i współpracujmy z drużyną. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny. Zabrania się przeszkadzania drużynie przez mikrofon lub chat po śmierci. Zabrania się podawania fałszywych informacji drużynie o pozycji przeciwników. Zabrania się celowego i umyślnego blokowania wykonywania celów mapy. [!] Oznacza to, że nie wolno chociażby wyrzucać bomby w niedostępne dla graczy miejsca! Można rushować na całej mapie. Można save'ować wedle własnego uznania. Można kampić, jeśli taka jest taktyka drużynowa, zmierza to do wykonywania celów mapy oraz czas siedzenia w miejscówce nie przekracza 30 sekund. Staraj się grać dynamicznie i zespołowo oraz nie przedłużać zbędnie rozgrywki. Staraj się rzucać granaty Smoke w sposób umiejętny, aby nie utrudniały rozgrywki graczom z własnej drużyny. - - - Słowniczek pojęć... Kampienie - Chowanie się w miejscach skrytych bądź pozostawanie przez dłuższy czas w jednym miejscu lub obszarze. Rushowanie - Przechodzenie w wyznaczonych miejscach w zależności od typu mapy na teren wroga. Save'owanie - Działanie zmierzające do ukrycia się przed przeciwnikami w celu zachowania broni. --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Ostatnia aktualizacja: 01 grudnia 2023r
  6. LISTA OBECNEJ ADMINISTRACJI SERWERA 5 vs 5 OPIEKUN SERWERA - @ Kociaczek OPIEKUN SERWERA - @ UpS STARSZY ADMIN SERWERA -@ Matimek ADMIN SERWERA -@ krenzi13 ADMIN SERWERA -@ Hrabia ADMIN SERWERA - @ 777sztywny żuber ADMIN SERWERA - @ Laraz_1 ADMIN SERWERA - @ magikgod ADMIN SERWERA - @ Lubie 7daysy ADMIN SERWERA - @ ACS_Bambik ADMIN SERWERA - @ ramzeso ADMIN SERWERA - @ mequ ADMIN SERWERA - @ Tubieyaa ADMIN SERWERA - @ osk ADMIN SERWERA - @ kubaz_20007 ADMIN SERWERA - @ maarteczko ADMIN SERWERA - @ Virus_xDD ADMIN SERWERA - @ Weronikaa ADMIN SERWERA - @ pago_3
  7. Drodzy Fragowicze! Niestety, wakacje okazały się ogromnym spadkiem graczy, który spowodował znaczące uszczuplenie naszych zasobów pieniężnych. Aby potrwać ten trudny okres, postanowiliśmy po 2 latach przerwy ponownie poprosić każdego z Was o wsparcie finansowe naszego projektu Fragujemy.com. Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Opłacenie serwerów i reklam ( 1000 PLN ) Przedłużenie licencji serwera Team Speak 3 ( 400 PLN ). Aktualizacja forum i wdrożenie nowego motywu na forum ( 100 PLN ). Celem zbiórki jest uzbieranie 1500 PLN do końca wakacji. Jeśli zbierzemy kwotę wcześniej, to każdą nadwyżkę przeznaczymy na inne cele i przedstawimy faktury! Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard.  [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: sluzbowy317 @ wp.pl <- bez spacji! W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę 75 PLN ( zamiast 100 PLN ) lub większą otrzyma dodatkowo rangę @ Sponsor! Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. @ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz Lista darczyńców... @ Crazy - 100 PLN @ TURBO LACZEK - 10 PLN @ olusia - 100 PLN @ PENK - 100 PLN @ Szczecin - 100 PLN @ ~#AkaZabijaka__ - 100 PLN @ Szczecin - 50 PLN ( łącznie 150 ) @ ELSO?! - 80 PLN @ Patunia - 150 PLN @ PENK - 210 PLN ( łącznie 310 PLN ) @ Awantura - 50 PLN @ Torba_Oleju - 50 PLN @ Kociaczek - 75 PLN @ Szczecin - 100 PLN ( łącznie 250 PLN ) @ zBaKaNy RafaBiceps - 75 PLN @ gtx - 20 PLN @ XX Orzeł,02,pl XX - 220 PLN @ Patunia - 130 PLN ( łącznie 280 PLN ) @ Lovely boy ♥ - 50 PLN @ co nie? - 100 PLN @ Żywy - 50 PLN @ Paciaciak - 84 PLN @ psiaq* - 50 PLN @ Martyyna - 100 PLN @ KolegaDaniel - 20 PLN @ VetraX - 30 PLN Zebraliśmy kwotę: 2204 PLN
  8. Hello, Mój problem polega na tym, że jeśli dodam obojętnie jaki serwer do "ulubionych" to po ponownym włączeniu gry, tego serwera już nie ma. Usuwają się wszystkie dodane serwery, i kompletnie nie wiem co może być przyczyną. Korzystam z tego CS: http://cssetti.pl/download v23.
  9. Nowy administrator serwerów - jasiek Drodzy Fragowicze, Miło jest nam zakomunikować, iż @ .jasiek dołączył do grona Administratorów serwerów CS:GO. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowym, a przede wszystkim bardzo odpowiedzialnym stanowisku. Pozdrawiamy, FGTeam
  10. Drodzy Fragowicze! Pierwsza zbiórka odniosła oczekiwany sukces, dlatego postanowiliśmy utworzyć drugą zbiórkę w celu dalszego rozwoju Naszej sieci serwerów - Fragujemy.com Celem zbiórki jest uzbieranie 1000 PLN . Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Reklamy naszego projektu, Dodatki oraz modyfikacje na forum, Uregulowanie opłat związanych ze stroną WWW ( licencja + skalowanie zasobu ), Wprowadzenie nowych usług. Potrzebny jest każdy grosz aby wspólnie podołać do celu i stworzyć dla Was sieć na jaką zasługujecie. Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard.  [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Krytyk s.a. Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: sluzbowy317 @ wp.pl <- bez spacji! W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę 75 PLN lub większą otrzyma dodatkowo rangę Sponsor na forum. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. Lista darczyńców... @spod - 95 PLN @SMIGLO - 80 PLN @OgraNee - 50 PLN Anonim - 200 PLN @lux1one. - 5 PLN @gtx - 50 PLN @Akuma - 115 PLN @gtx - 30 PLN Anonim - 75 PLN @Kocmouch - 50 PLN @ PoLaR - 100 PLN @ BuskaPa - 25 PLN @ RojeS - 20 PLN @ WasterPl - 105 PLN Zebraliśmy kwotę: 1000 / 1000 PLN
  11. Nowy automatyczny sklep dla serwerów CS:GO Drodzy Fragowicze, Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 14.03.2019 rok po wielu oczekiwania uruchomiliśmy nowy sklepik specjalnie dedykowany dla wszystkich naszych serwerów CS:GO! Podstawowe informacje... Jak wcześniej wspomnieliśmy, nowy sklep jest całkowicie automatyczny tak jak dla serwerów CS 1.6. Różni się przede wszystkim sposobem działania, a także został usprawniony w liczne udogodnienia, tj. a) System bez rejestracji kont. b) System wirtualnego portfela oparty na fragach. c) System automatycznych płatności, bez konieczności czekania. d) System rabatowy, dzięki któremu możemy w przyszłości kupować jeszcze taniej. W jaki sposób zalogować się do sklepu? Po zalogowaniu na stronę główną, w prawym górnym rogu naciśnij przycisk Zaloguj. Następnie zaloguj się za pomocą swojego konta STEAM. Dzięki temu sklepik utworzy automatycznie konto, które pozwoli kontrolować stan portfela i zakupione usługi. W jaki sposób doładować konto? Po zalogowaniu za pomocą konta STEAM, na samej górze znajdziesz zakładkę Portfel. To dzięki niemu będziesz mógł przechowywać środki pieniężne w postaci Fragów i kupować usługi. Jeśli chcemy zasilić portfel, należy go wpierw go doładować. Po lewej stronie każdy z Was może wybrać dogodną dla siebie metodę płatności i doładować konto. Proces jest w pełni automatyczny, co za tym idzie nie trzeba w żaden sposób potwierdzać wpłatę. Pieniądze zostaną natychmiastowo przeliczone na walutę w postaci Fragów. W jaki sposób zakupić usługę? Wybierz z lewej strony serwer, na którym chciałbyś zakupić wybraną usługę. Sprawdź ilość fragów, jaką posiadasz w portfelu i wybierz pakiet w postaci dni ważności usługi. Jeśli nie posiadasz wystarczającej ilości fragów, ponownie doładuj konto! Czy da się kupić usługę z poziomu serwera? Tak - w ramach nowego sklepu każdy z Was może zakupić usługę na naszych serwerach. Jeśli chcemy to zrobić, musimy wpisać komendę na serwerze !sklepsms lub !fgshop, co spowoduje otwarcie menu sklepu. Niestety, ze względu na ograniczone możliwości, zakup usługi z poziomu serwera dostępny jest tylko za pomocą SMS'ów. Podsumowując... Nowy sklepik oferuje w pełni zautomatyzowane płatności, tj. Przelew, PayPal czy PSC. Ponadto, istnieje możliwość dokonania zakupu usług z poziomu serwera, lecz tylko za pomocą SMS'ów. Udostępnimy także korzystny system rabatowy, polegający na tym, że za każde wydane 5 Fragów w naszym sklepie otrzymamy rabat 1%. Maksymalnie możemy uzyskać 10% rabatu, a jeśli przedłużycie usługę przed jej zakończeniem otrzymacie dodatkowe 5% rabatu! Link do sklepu -> http://sklep.fragujemy.com Serdecznie zapraszamy do testowania wszystkich możliwości! Pozdrawiamy, FGTeam
  12. Drodzy Fragowicze! Zapewne wielu z Was dostrzega w ostatnim czasie liczne toczące się zmiany wokół naszego projektu. Trud i wysiłek włożony w dalszy rozwój naszej sieci serwerów pokazuje, jak bardzo zależy nam na stałym podnoszeniu jakości Fragujemy.com. Niestety, mimo szczerych chęci do działania, nie jesteśmy w stanie wszystkiemu sprostać. Codziennie doświadczamy nowych wyzwań, a to przekłada się na stały wzrost oczekiwań, a w rezultacie kosztów utrzymania projektu. Dlatego też chcąc zrealizować dalsze plany rozwoju naszej sieci serwerów, organizujemy dziś po raz pierwszy od 6 lat wspólną zbiórkę pieniężną, której celem jest uzbieranie kwoty około 2000 PLN. Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Przedłużenie licencji forum - 100 PLN. Przedłużenie licencji naszego serwera głosowego TS3 - ok. 400 PLN. Przedłużenie VPS, na którym trzymamy serwer głosowy TS3 - ok. 140 PLN. Uregulowanie opłat związanych z stroną WWW, tj. skalowanie zasobów i przedłużenie domeny - 200 / 250 PLN. Rozbudowa serwerów poprzez wykupienie droższych reklam i wprowadzenie nowych usług. Każdy gest jest bardzo ważny, bo przede wszystkim chodzi o to, aby wspólnymi siłami budować nasz dom. Można to tak określić, zwłaszcza, że wielu Fragowiczów jest z nami od wielu lat! Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard. [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: [email protected] W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma dodatkowo rangę V.I.P na forum. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. Lista darczyńców... @System - 3 PLN ( 04.09.2018 ) @Cal isau - 50 PLN ( 05.09.2018 ) @Murzyn - 60 PLN ( 06.09.2018 ) @Wild marten - 50 PLN ( 09.09.2018 ) @kolpak - 20 PLN ( 10.09.2018 ) Anonim - 80 PLN ( 10.09.2018 ) @IwonKA - 50 PLN ( 11.09.2018 ) @Krystek - 20 PLN ( 12.09.2018 ) @Paciaciak - 66,66 PLN ~ 67 PLN ( 13.09.2018 ) @Gasiu - 150 PLN ( 13.09.2018 ) @PoLaR - 20 PLN ( 21.09.2018 ) @FARO - 100 PLN ( 23.09.2018 ) @ShadoWay - 130 PLN ( 25.09.2018 ) @PACIU - 20 PLN ( 28.09.2018 ) @Mika ;) - 50 PLN ( 20.09.2018 ) @ShadoWay - 140 PLN ( 02.10.2018 ) @Murzyn - 130 PLN ( 03.10.2018 ) @suvi - 20 PLN ( 04.10.2018 ) @Forestino # PorNogaming - 60 PLN ( 05.10.2018 ) @Kappirano - 5 PLN ( 08.10.2018 ) @bella - 30 PLN ( 15.10.2018 ) @Red Warrior 22 30 PLN ( 15.10.2018 ) @Murzyn - 25 PLN ( 15.10.2018 ) @R2. - 45 PLN ( 18.10.2018 ) @R2. - 10 PLN ( 18.10.2018 ) @Kappirano - 5 PLN ( 18.10.2018 ) @Luki1521 ツ - 5 PLN ( 26.10.2018 ) @MatseyW - 55 PLN ( 30.10.2018 ) @TygryS - 30 PLN ( 30.10.2018 ) @FARO - 100 PLN ( 31.10.2018 ) @VeksuaL - 50 PLN ( 05.11.2018 ) @Rindi - 50 PLN ( 01.12.2018 ) @Rindi - 20 PLN ( 17.12.2018 ) @landnito♛♛♛ - 30 PLN ( 19.12.2018 ) @ven1 - 50 PLN ( 21.12.2018 ) @Murzyn - 40 PLN ( 27.12.2018 ) @spod - 90 PLN ( 27.12.2018 ) @kolpak - 20 PLN ( 28.12.2018 ) @landnito♛♛♛ - 30 PLN ( 10.01.2019 ) @spod - 70 PLN ( 13.01.2019 ) --- Zebraliśmy kwotę: 2010 / 2000 PLN Wszystkim którzy chcą wesprzeć Nas w dalszym rozwoju sieci serdecznie dziękujemy i życzymy miłego Fragowania!
  13. elo elo ja jestem Oloo92 a tu macie fragmovie 3 już z waszych serwerów :P wiem nie było dawno ale teraz planuje regularnie tworzyć fragmovie ;) https://www.youtube.com/watch?v=YqVkgL1P2r0 jak się podoba łapka :) oraz sub mile widziany :D
  14. Wyciek danych do większości serwerów CS 1.6 W dniu dzisiejszym pojawiła się informacja na webmasteruj, że doszło do jednego z największych wycieków danych dla serwerów CS 1.6 Oto temat: https://webmasteruj.pl/xsteampl-przekret-na-wielka-skale-kradziez-danych-t79936/?page=1 Osoba odpowiedzialna za to jest nam dobrze znana z byłej sieci xsteam.pl, czyli RooT. który zasłynął z tego, żet z wykorzystuje różnego rodzaju booty i floody przeciwko konkurencji. Została również ukazana lista serwerów, która jest zainfekowana: http://efantazja.eu/wyciek.php Na liście nie ma ani jednego serwera Fragujemy.com. Dowodzi to jednego: macie mądrego właściciela sieci, który już dawno pozabezpieczał serwery przed takimi sytuacjami. Co więcej, ten mądry właściciel nie korzysta z żadnych generatorów, a większość pluginów albo jest z prawidłowych źródeł albo tworzona przez niego samego. I teraz już wiecie, dlaczego nie korzystamy chociażby z rcon'a.... I nadal uważacie, że fragujemy nie jest stabilnym projektem? Pozdrawiam moich hejterów :)
  15. Regulamin Adminów serwerów Czyli najważniejsze zasady, które dotyczą każdego Admina serwera. Złamanie poniższych zasad skutkować może odebraniem praw adminowskich. Powinności Adminów serwerów CS 1.6 / CS 2... I. Admin powinien godnie reprezentować sieć Fragujemy.com. Powinien dawać przykład innym graczom sieci serwerów. Powinien wyróżniać się ponadprzeciętną kulturą słownictwa oraz zachowania. Powinien dbać o dobre imię powierzonego mu serwera, jak i całej sieci serwerów. II. Admin powinien działać na rzecz dobra całej sieci serwerów. Powinien pomagać w kryzysowych sytuacjach dla naszej sieci serwerów. Powinien wkładać swoje serce w prace, jaką wykonuje na rzecz powierzonego mu serwera. Nie powinien zatajać informacji zagrażających bezpieczeństwu i rozwoju serwerów oraz sieci. Nie powinien zatajać sytuacji, gdy inny admin nie wywiązuje się z obowiązków mu przydzielonych. III. Admin powinien działać na rzecz dalszego promowania sieci serwerów. Powinien współtworzyć społeczność naszej sieci serwerów. Powinien promować naszą sieć serwerów na wszelaki sposób. Powinien przyczyniać się do rozwoju serwera mu powierzonego, jak i całej sieci serwerów. IV. Admin powinien aktywnie uczestniczyć w życiu forum, jak i powierzonego mu serwera. Powinien odnosić się do skarg bądź odwołań, które go dotyczą. Powinien zgłaszać wszelkie spostrzeżenia i uwagi dotyczące serwera. Powinien przedstawiać swoje propozycje i pomysły dotyczące serwera. Powinien uczestniczyć w spotkaniach adminowskich organizowanych przez Opiekuna serwera. Powinien informować o nieobecnościach dłuższych niż 3 dni w przeznaczonym do tego dziale serwerowym. Powinien zaznajamiać się na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez Administrację sieci bądź Opiekuna serwera. Nie powinien wynosić informacji z ukrytych działów na zewnątrz dla zwykłych użytkowników sieci. V. Admin powinien być w pełni przygotowany do pełnienia powierzonych mu funkcji. Powinien posiadać dowód by wybronić się z niekorzystnej dla niego sytuacji. Powinien wykazywać się wysoką znajomością regulaminów i zasad obowiązujących na naszej sieci serwerów. VI. Admin powinien być świadomy oraz stanowczy podczas podejmowania decyzji. Powinien rzetelnie rozpatrywać wszelkie sytuacje na serwerze. Powinien ponosić w pełni odpowiedzialność za wszelkie podejmowane decyzje. Nie powinien ulegać żadnym presjom oraz naciskom ze strony graczy. VII. Admin powinien być sprawiedliwy oraz uczciwy wobec wszystkich graczy. Powinien traktować każdego gracza na równi z innymi. Powinien oddzielać relacje prywatne od zawodowych z innymi graczami bądź adminami. Nie powinien faworyzować w jakikolwiek sposób jakiegokolwiek gracza. VIII. Admin powinien być pomocny wobec wszystkich graczy. Powinien wprowadzać nowych graczy w naszą sieć serwerów. Powinien udzielać wsparcia graczom w każdej sprawie dotyczącej powierzonego mu serwera. IX. Admin powinien współpracować z innymi adminami. Powinien liczyć się ze zdaniem innych adminów obecnych na serwerze. Powinien współdziałać z innymi adminami na rzecz dobra serwera i sieci. Nie powinien przenosić wewnętrznych sporów poza gronem adminowskim. X. Admin powinien postępować zgodnie z treścią podpisanej deklaracji. Adminowi zabrania się... 1. Nadużywania władzy. Zabrania się nadmiernego i nieuzasadnionego kickowania graczy. Zabrania się banowania bez konkretnego powodu graczy. 2. Zachowywania się w sposób nieetyczny i niezgodny z prawem. Zabrania się kłócenia z innymi adminami. Zabrania się faworyzowania jakichkolwiek graczy. Zabrania się samodzielnego odbanowywania graczy. Zabrania się samodzielnego wymierzania kar na jakimkolwiek adminie serwera. Zabrania się przenoszenia jakichkolwiek konfliktów wewnętrznych pomiędzy użytkowników sieci. 3. Używania funkcji pod wpływem szkodliwych substancji, które wpływają na Ciebie niekorzystnie (np. alkohol): Jeśli już jesteś pod wpływem takiego środka, staraj się zachowywać w racjonalny sposób lub nie korzystać z funkcji admina. W ostateczności nie wchodź na serwer, a wtedy unikniesz nieprzyjemnych sytuacji bądź konsekwencji 4. Wszelkiego łamania regulaminu i zasad panujących na naszej sieci serwerów. Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób podpisanej deklaracji. Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób regulaminu serwera, na którym zostały powierzone funkcje. 5. Wynoszenia w jakikolwiek sposób poufnych informacji do jakiegokolwiek użytkownika bądź gracza. Adminowi pozwala się na... 1. Slapowanie, zabijanie bądź teleportowanie gracza, jeśli ten: nadmiernie kampi; chodzi po teksturach; skleił się z innym graczem; używa spec buga ( gracz nakłada się na drugiego ); bądź w innych sytuacjach, jeśli admin uzna to za konieczne 2. Wyrzucenie gracza jako ostrzeżenie, jeśli ten złamał regulamin. 3. Zbanowanie gracza, jeśli ostrzeżenie w postaci wyrzucenia nie poskutkowało. 4. Nadanie większego czasu bana, jeśli są do tego przesłanki. 5. Sprawdzanie każdego gracza - według uznania admina. 6. Granie na spec bugu, gdy wymaga tego sytuacja. Specjalne warunki Admina O specjalnych warunkach admina decydować może tylko wyznaczony administrator lub właściciel sieci. Specjalne warunki mogą obowiązywać tylko na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia do maks 6 miesięcy. Jeśli dany admin chciałby przejść na specjalne warunki, muszą zaistnieć ku temu istotne przesłanki, tj. : problemy zdrowotne problemy rodzinne inne wydarzenia życiowe, np. zmiana pracy, przeprowadzka, nadmiar obowiązków prywatnych Staż jako pełnoprawny admin to minimum 3 miesiące, włączając w to okres kwalifikacyjny. Admin na specjalnych warunkach obowiązany jest do składania sprawozdania opiekunowi z jego aktywności, a także obecnej sytuacji co miesiąc. Admin w dowolnym momencie może zrezygnować z specjalnych warunków. Ważna informacja Admin ma prawo nadać dłuższy czas bana w sytuacji, jeśli gracz, np.: łamał wcześniej regulamin, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważniejsze powody! Admin ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick lub mute. Admin nie informując o nieobecności powyżej 3 dni ( bądź nie będzie aktywny dłużej niż 2 tygodnie ), może zostać zawieszony lub odsunięty od wykonywania obowiązków. --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021r
  16. Ochrona serwerów CS 1.6 W związku z koniecznością aktualizacji ochrony serwerów CS 1.6, dziś w nocy zostaną wgrane poprawki i inne rzeczy dla serwera COD MOD. Zostaną one w całości przetestowane na serwerze. Testy będą odbywać się do poniedziałku. Jeśli będą pojawiać się jakieś problemy na serwerze, proszę o zgłoszenie w tym temacie. O wynikach testu będziemy informować na bieżąco. Pozdrawiamy, FGTeam
  17. Awaria serwerów CS:GO - 27.05.2015 W dniu dzisiejszym tj. 27.05.2015 nastąpiła awaria serwerów CS:GO. Powodem tego była aktualizacja gry, a także serwerów publicznych CS:GO. Mianowicie, podczas wchodzenia na serwer poczekalnia wyrzucała błędy o nieznanej treści. Gdy tylko sourcemod został wyłączony, lobby działało bez problemowo. Należało zatem uaktualnić sourcemod do najnowszej wersji. Za utrudnienia przepraszamy. --- Obecnie serwery FFA, AWP oraz TP działają poprawnie. Nie zostały odnotowane żadne problemy z serwerami oraz lobby. Z uwagi na zmianę sourcemoda oraz aktualizację CS:GO, pewne pluginy mogły przestać działać lub ich praca została zakłócona. Jeśli ktoś zauważy taki problem, prosimy o niezwłoczny kontakt z administracją. Podczas tej awarii zmienione zostały: - wersje sourcemoda do najnowszej ( serwery posiadały przestarzałą wersję ); - uaktualniono system rankingu gameme ( niebawem reset ) - spolszczono niektóre komponenty serwera, także od strony admina - skonfigurowano na nowo serwery - poprawiono drobne błędy Zmiana sourcemoda powinna zaowocować długotrwałą stabilność serwerów podczas kolejnych aktualizacji. Zmiany nie obeszły serwera ELITE EUROPE - serwer zostanie naprawiony jutro. Pozdrawiamy, FGTeam
  18. Oficjalna informacja z dzisiejszej awarii serwerów ( 03.11.2014r ) Sprawa dotyczy rzecz jasna serwerów: 4FUN, ZM, DD2, COD, GG. Pozdrawiam
  19. Nowy system mapcycle serwerów W dalszym ciągu kontynuujemy działania mające na celu porządkować zewnętrzną jak i wewnętrzną sytuację naszej sieci, bo jak wiadomo przygotowujemy się do Centrum Gier. Nasze słowa nigdy nie są puste, zawsze staramy się wdrażać oryginalne, autorskie pomysły, których nigdzie indziej nie znajdziecie. I tak właśnie jest w przypadku mapcycle. Nowa rotacja map będzie dzieliła się na 3 części ( nie na 2 jak obecnie ): a) mapcycle zwykły - będzie obowiązywać w godzinach 12-22, jest to standardowa rotacja z szerokim dostępem do różnych map. b) mapcycle popularny - odmiana mapcycle nocnego, obowiązywać będzie w godzinach 22-12, jego zadaniem będzie utrzymanie frekwencji na serwerach poprzez granie tylko popularnych i dobrych map; będzie wzbogacony o elementy mniejszych map; w tym przedziale czasowym zostaną poluzowane wymogi dotyczące "rtv", zamiast 60% będzie 50% potrzebnych głosów; należy pamiętać, że mapę będzie można grać po 2 innych. c) mapcycle pusty - rotacja maksymalnie popularnych map, które będą załączać się, gdy nikogo nie będzie na serwerze; jego zadaniem będzie przyciąganie graczy, gdy serwer będzie pusty tak, aby rozpocząć grę na jednej z popularnych i lubianych map. Ale to nie wszystko! Wraz ze zmianą systemu mapcycle, należało zmienić ich zawartość, czyli zwyczajnie w świecie przeorganizować. Oto wyniki naszych działań: 1) Serwer 4FUN mapcycle zwykły -> http://wklej.org/id/1500650/txt/ mapcycle popularny -> http://wklej.org/id/1499292/txt/ mapcycle pusty -> tylko de_dust2 i de_inferno 2) Serwer ZOMBIE INFECTION mapcycle zwykły -> http://wklej.org/id/1500636/txt/ mapcycle popularny -> http://wklej.org/id/1500134/txt/ mapcycle pusty -> http://wklej.org/id/1499318/txt/ 3) Serwer COD mapcycle zwykły -> http://wklej.org/id/1499387/txt/ mapcycle popularny -> http://wklej.org/id/1500820/txt/ mapcycle pusty -> de_dust2 Dodaliśmy nowe mapy, zaproponowane przez naszych graczy i zespół adminów. Wyrzuciliśmy te, które nie spełniają swojej żadnej roli. Szybkie info: Serwer GG+DM nie bierze udziału, ponieważ nie korzysta z tego systemu. Serwer ZOMBIE PLAGUE będzie w dalszym ciągu modernizowany i już niebawem zostanie wdrożony powyższy mapcycle. Pozdrawiamy, zespół FGTeam
  20. To jest sieć serwerów Natomiast to jest Serwerownia Zapamiętajcie tą zasadniczą różnice...
  21. Przerwa techniczna serwerów CS:GO W dniu 4.10.2014 w godzinach późno-wieczornych odbędzie się przerwa techniczna na wszystkich serwerach CS:GO. Celem przerwy jest przebudowa serwera (ponowna instalacja komponentów), a także wdrożenie nowego systemu rankingu na serwer, systemu banu, a także usługi V.I.P. Przerwa będzie dotyczyć wszystkich serwerów bez wyjątku. Za utrudnienia przepraszamy i dołożymy wszelkich starań, aby prace potrwały możliwie jak najkrócej. Pozdrawiamy, Zespół FGTeam
  22. Crafthost.pl to naprawdę dobry hosting serwerów minecraft jednak mało znany, naprawdę polecam.
  23. Serwerownia: Pukawka, sieć serwerów: Fragujemy. Pukawka "trzyma" serwery, a fragujemy są siecią serwerów, ponieważ z takich usług korzystają. Chyba prościej się nie da.
  24. Odkąd pamiętam ludzie mylą te dwa pojęcia i trudno ich z tego wyleczyć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności