Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'opiekuna' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 5 wyników

  1. Rekrutacja na Opiekuna serwerów CS 1.6 W dniu 23 sierpnia 2024, tuż przed zakończeniem wakacji, otwieramy Rekrutację na Opiekuna naszych serwerów CS 1.6. Zamierzamy przyjąć jedną osobę, która wspomoże nas w naszych działaniach od września Życzymy powodzenia każdemu! Wymagania Posiadanie rangi co najmniej Admina serwera CS 1.6. Umiejętna komunikacja z graczami na różnych serwerach. Motywacja, zapał i chęć do gry na różnych naszych serwerach. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Humor! Oczekiwania Aktywność w życiu forum, jak i serwerów. Rzetelne wypełniania obowiązków opiekuna. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera oraz gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina i serwerów. Integracja z graczami i innymi adminami serwerów. Systematyczność. Obowiązkowy wzór do wypełnienia... Imię: Aktualny wiek: Czy kiedykolwiek obsługiwałeś FTP serwera: TAK / NIE Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszych serwerów: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na opiekuna naszych serwerów: ... ... .... Link do profilu Steam, na którym grasz na naszych serwerach: [ LINK DO PROFILU STEAM ] Dodatkowe informacje... Rekrutacja trwa do zakończenia wakacji, czyli 31 sierpnia 2024 Po jej zakończeniu Administracja zgłosi się do kandydatów w celu omówienia szczegółów. - - - Zakazuje się komentowania czyichś podań w formie postów bądź tematów. Tylko Administratorzy serwerów mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek do postów. Wyniki zostaną przedstawione po zakończeniu rekrutacji, a także omówieniu podań z kandydatami. - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Let's go Fragowicze!
  2. ja to tak btw gram na dd2 żaden nikt nie jest systematyczny polowa adminów na dd2 nie potrafi grać i wygląda jakby za kare tam byli ,druga polowa wali bany na prawo i lewo ( to ok ) go poznań tu w ogóle cięzko cokolwiek osiągnąć bo weterana nie moge się dochłapać ..............(to inna bajka) dajcie króliczkowi GO choc tez go nie widziałem
  3. Skarga na: opiekuna / Dlaczego składasz skargę: dostałem bana za rzekomego trigerbota proszę opisać i to w dodatku offline i dal opiekun żeby nikt nie wiedział Nick z gry: kolegaklocek Nick osoby oskarżonej: orzel Data zdarzenia: zrobił to offline żeby nikt nic nie mówił Opis zdarzenie opiekun serwera orzel jest BEZKARNY robi co chce przykre i banuje bez podstawnie mogę odnieść się do każdej sytuacji bo grałem legitnie Dowód: demka które się zapisują Ps miałem spine z tym ziomkiem i powiedział że mnie tak urządzi że sie nie poznam
  4. Skarga na: opiekuna Dlaczego składasz skargę: Opiekun serwera nadużywa swojej władzy oraz nie wykonuje obowiązków na serwerze. Nick z gry: Damo Nick osoby oskarżonej: @ Roxie Carbon Data zdarzenia: 31.03.2022, 19:00 Opis zdarzenia: Wczoraj grając mapę zm_fg_fox_wreszcie_final, w/w opiekun serwera stale polował na co najmniej na 4 zombie, przy czym przeważnie zostawał zarażony, za każdym razem przemawiając do wszystkich graczy, że oni wszyscy są na kosę. Kolejna sytuacja ( 18:50 ) użyłem szaleństwo do kampy, w której był w/w opiekun, po czym kiedy miałem go już zainfekować, on postanowił uciec mi na noclipie na mape zm_anekin_house_v4. Dodam też, że z racji moich 60-tkowych korzeni, zgłaszałem sporo graczy na u@, którzy łamali reg. serwera, ale bez jakiejkolwiek reakcji, gdzie jest to niedopuszczalne bo przecież admin nie jest człowiekiem, tylko maszyną, która ma widzieć wszystko co dzieje się na mapie i reagować w milisekundach. Pragnę dodać, że jest to kolejny opiekun, który notorycznie nadużywa swojej władzy dlatego wypadałoby w końcu jakoś przerwać tą złą passe i uważam, że godnym następcą byłby @ Kotori , który nie dość, że tworzy dobre mapy na ten serwer, to ogarnia go najlepiej ze wszystkich obecnych adminów. Liczę na przychylne, pozytywne rozpatrzenie mojej skargi, a jak nie to chcę poinformować, że wytrzepałem NAWET dywan więc wszystko można śmiało pod niego zamieść. Pozdrawiam Dowód: http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2203311906-zm_fg_fox_final-1648746360-1648748640.zip 12:20, 16:25, 18:50, 25:21, 36:01
  5. Nick na TS3: KeBaB Wiek: 20 Doświadczenie na tym stanowisku: Spore, ogarniam wiele spraw związanych z TS3, myślę, że dam sobie radę. Permisje też w miarę już umiem. Godziny funkcjonowania: Zależy kiedy, ale w większości teraz jestem dostępny przez cały dzień. Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję: Dlaczego Ja ? A mianowicie, wkładam dużo serca w TS3, sprawdzam nagminnie codziennie wszystkie kanały. W miarę możliwości staram się utrzymać pożądek na kanałach. Permisję już ogarniam w większej części, myślę, że Freestyle mnie sporo nauczył. Daje z siebie wszystko i nadal się uczę. Pozostaje jednak nauczyć się jeszcze grafiki, bo to też się przydaje. Myślę, że przydała by się jakaś pomoć Freestyle'owi pomoc w rakie "W". O sobie: Jestem rozgadany, lubię nawiązywać nowe znajomości, jeśli ktoś jest wporządku wobec mnie, ja jestem wporządku wobec niego/niej. W otoczeniu nie mam problemów, większość mnie zna i jednak nie jestem jakimś nie lubianym człowiekiem(oczywiście zdarzają się przypadki). Lubie sport, a konkretnie piłkę nożną. Chciałbym się nauczyć jeszcze więcej, dlatego też brnę dalej, aby coś osiągnąć i nauczyć się nowych idei. Pozdrawiam, KeBaB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności