Jump to content

GET

Owner
 • Content Count

  39,405
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  57

Właściciel

Użytkownik jest bossem tego projektu!

GET last won the day on December 1

GET had the most liked content!

Community Reputation

34,937 Elitarna

About GET

 • Rank
  Właściciel ;)
 • Birthday May 28

Profile information

 • Name
  Beniamin
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Gdynia

Information about Fragowicz

 • Nick
  GET
 • Favorite server
  MTA - DayZ

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10 Pro
 • Processor
  Intel Core i7 - 4790K
 • RAM
  16 GB
 • Keyboard
  SPC Gear GK540
 • Armchair
  SPC Gear SR500F
 • Smartphone
  Samsung Galaxy S10

Recent Profile Visitors

145,084 profile views
 1. Zmiany z dnia 02 grudnia 2021: Dodano menu serwera pod M. Zmiany dotyczące systemu rang: a) Dodano informacje ile potrzebujemy fragów by zdobyć rangę po kliknięciu na nią w Spisie rang. a) Od teraz w rangi w Spisie rang będą kolorowane, tj. na czerwono jeśli ją zdobyliśmy lub na żółto, jeśli ją aktualnie posiadamy. c) Naprawiono błąd z nieprawidłowym wyświetlaniem informacji w hudzie, gdy gracz posiadał przedostatnią range. d) Poprawiono informacje wyświetlane przy awansowaniu na daną rangę. c) Popoprawiano ładowanie rang po wejściu gracza na serwer. Od teraz noże będą dostępne na mapie 35hp_2, ale moce nie będą działać.
 2. Zmiany z dnia 02 grudnia 2021: Zwiększono jeszcze bardziej płynność serwera. Zmiany dotyczące menu serwera: a) Od teraz opcja Wybierz drużynę będzie się wyświetlać zawsze. [!] Kiedy gracz nie będzie mógł zmienić drużyny, opcja będzie na czerwono - domyślnie na żółto! b) Dostosowano zmianę drużyny do zablokowanej komendy jointeam. Od teraz informacje w hudzie nie będą wyświetlane, jeśli gracz będzie obserwował bot'a. Poprawiono pobieranie ilości graczy z rankingu w celu wyświetlenia kto posiada najwyższą rangę CS:GO. Zablokowano komendę jointeam.
 3. UPDATE 6.0.02 BETA z dnia 02 grudnia 2021: Naprawiono błąd z brakiem odtwarzania dźwięku przy przenoszeniu gracza do innej drużyny przez Autobalans. Zablokowano komendę jointeam, przez którą gracz mógł destabilizować rozgrywkę i omijać autobalans.
 4. Zmiany w dniach 01 grudnia 2021: Dodano trajektorie lotu granatów dla V.I.P'a. Od teraz agenci będą dostępni dla wszystkich graczy.
 5. Zmiany w dniach 01 grudnia 2021: Naprawiono błąd z ciągłym losowaniem V.I.P'a. Naprawiono błąd z niewłaściwym wyświetlaniem informacji o darmowym V.I.P'ie na początku rundy.
 6. Zmiany w dniach 01 grudnia 2021: Naprawiono błąd z ciągłym losowaniem V.I.P'a. Naprawiono błąd z niewłaściwym wyświetlaniem informacji o darmowym V.I.P'ie na początku rundy.
 7. UPDATE 6.0.01 BETA z dnia 01 grudnia 2021: Zmieniono HLTV na reHLTV. Usunięto opóźnienie przy nagrywaniu dem przez HLTV. Poprawiono system wymuszania graczom prawidłowych ustawień. [!] Dema będą zdecydowanie płynniejsze, ale za to mogą więcej ważyć!
 8. Zmiany z dnia 01 grudnia 2021: Zmieniono HLTV na reHLTV. Usunięto opóźnienie przy nagrywaniu dem przez HLTV. Naprawiono błąd z crashowaniem się HLTV. Poprawiono system wymuszania graczom prawidłowych ustawień. [!] Dema będą zdecydowanie płynniejsze, ale za to mogą więcej ważyć!
 9. Zmiany z dnia 01 grudnia 2021: Zmieniono HLTV na reHLTV. Usunięto opóźnienie przy nagrywaniu dem przez HLTV. Poprawiono ustawienia rate serwera. Poprawiono wyświetlanie statystyk w hudzie. Poprawiono wyświetlanie licznika do wybuchu bomby. Poprawiono system wymuszania graczom prawidłowych ustawień. [!] Dema będą zdecydowanie płynniejsze, ale za to mogą więcej ważyć!
 10. Zmiany z dnia 01 grudnia 2021: Zmieniono HLTV na reHLTV. Usunięto opóźnienie przy nagrywaniu dem przez HLTV. Poprawiono system wymuszania graczom prawidłowych ustawień. [!] Dema będą zdecydowanie płynniejsze, ale za to mogą więcej ważyć!
 11. Zmiany w dniach 30 listopada 2021: Dodano trajektorie lotu granatów dla V.I.P'a. Zmiany dotyczące losowania V.I.P'a: a) Całkowicie przebudowano i zoptymalizowano działanie pluginu. b) Od teraz losowanie odbywać się zawsze, niezależnie od ilości graczy. c) Od teraz wybór gracza będzie odbywał się tuż przed końcem losowania, a nie na początku. d) Od teraz, jeśli wylosowany gracz opuści serwer, losowanie zostanie powtórzone w następnej rundzie, a nie tej samej. Od teraz agenci będą dostępni dla wszystkich graczy.
 12. Zmiany w dniach 30 listopada 2021: Dodano trajektorie lotu granatów dla V.I.P'a. Zmiany dotyczące losowania V.I.P'a: a) Całkowicie przebudowano i zoptymalizowano działanie pluginu. b) Od teraz losowanie odbywać się zawsze, niezależnie od ilości graczy. c) Od teraz wybór gracza będzie odbywał się tuż przed końcem losowania, a nie na początku. d) Od teraz, jeśli wylosowany gracz opuści serwer, losowanie zostanie powtórzone w następnej rundzie, a nie tej samej. Zmiany dotyczące dodawania V.I.P'a w danych godzinach: a) Naprawiono krytyczny błąd z brakiem dodawania graczom V.I.P'a w danych godzinach. b) Naprawiono błąd z brakiem informowania graczy o tym, że otrzymali V.I.P'a w danych godzinach. c) Naprawiono błąd z brakiem dodawania graczom V.I.P'a w pierwszej rundzie po zakończeniu rozgrzewki. Od teraz agenci będą dostępni dla wszystkich graczy. Od teraz gracze po śmierci będą słyszeć wszystkich graczy.
 13. Zmiany w dniach 25-29 listopada 2021: Zmiany dotyczące systemu rankingu: a) Zmieniono kolorystykę informacji na czacie i hud. b) Od teraz ranking nie będzie wyświetlany, gdy gracz ogląda bot'a. c) Poprawiono ustawienia i usunięto szereg zbędnych funkcji. Zmiany dotyczące systemu rozgrzewki: a) Od teraz w trybie Wolnym gracze nie mogą kupić granatów, tarczy oraz noktowizora. b) Wyłączono restrykcje dla pozostałych broni tylko na czas trwania rozgrzewki. Naprawiono błąd z brakiem wyświetlania nominowanych map w głosowaniu. Poprawiono i zoptymalizowano działanie systemu asyst oraz zemsty. Poprawiono pokazywanie najlepszego gracza rundy w hudzie. [!] Informacja nie będzie już znikać przed rozpoczęciem nowej rundy! Poprawiono spolszczenie niektórych tekstów gry. Zmiany z dnia 30 listopada 2021: Zmiany dotyczące systemu map: a) Dodano nowy podział ilości map w godzinach 23:30 - 1:00. b) Poprawiono godziny pozostałych cykli map. Zmiany dotyczące systemu rozgrzewki: a) Od teraz prędkość poruszania się gracza na nożu będzie wyższa w trybie Wolnym. b) Naprawiono błąd z brakiem możliwości kupowania amunicji do broni w trybie Wolnym - @ Hak3R Poprawiono spawny na de_survivor. [!] Wiemy już jaki jest problem z wyrzucaniem HLTV - wkrótce problem zostanie rozwiązany!
 14. Zmiany z dnia 29 listopada 2021: Poprawiono regulamin serwera. Zmiany dotyczące systemu rang: a) Naprawiono błąd z nieprawidłowym przyznawaniem rang - @ Cal isau b) Naprawiono błąd z brakiem wczytywania rang przy łączeniu się gracza z serwerem. c) Poprawiono aktualizację fragów przy każdym spawnie graczy. d) Poprawiono wygląd informacji w menu pod komendą /rangi Naprawiono krytyczny błąd z brakiem zmiany mapy po głosowaniu na 35hp_2. Poprawiono system leczenia graczy z drużyny.
 15. Zmiany w dniach 29 listopada 2021: Zmiany dotyczące V.I.P'a: a) Dodano możliwość zakupu SG553 i AUG z menu broni. b) Usunięto możliwość zakupu AWP z menu broni. c) Usunięto dodawanie smokegrenade na starcie rundy. d Naprawiono błąd z brakiem usuwania pistoletu po wybraniu Deagle. Poprawiono działanie rozgrzewki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy