Jump to content

GET

Owner
 • Content Count

  37,418
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  42
 • Czas online

  61d 9h 11m 42s

Właściciel

Użytkownik jest bossem tego projektu!

GET last won the day on April 7

GET had the most liked content!

Community Reputation

28,138 Elitarna

About GET

 • Rank
  Właściciel ;)
 • Birthday May 28

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz

Information about Fragowicz

 • Nick
  GET

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Ultimate
 • Processor
  Intel Core i7 - 4790K
 • RAM
  16 GB
 • Smartphone
  Samsung Galaxy S10

Recent Profile Visitors

115,090 profile views
 1. Miałeś zrobić pomiar winMTR...
 2. Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia. Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję. --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 3. Absolutnie nie. Jak wyśle nudesy to mu przejdzie
 4. @ SPORTOWA WARSZAWA (L) zjedz snickersa, bo gwiazdorzysz. Twoje zdanie nas najmniej obchodzi. Zapoznaj się z zasadami wiszącymi na górze odwołań i skarg, a nie pierdolisz trzy po trzy.
 5. Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia. Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję. --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 6. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 7. Odwołanie od cheatów, a ten odwołuje się od "wykorzystywania bugów". Głupota mnie już nie zaskoczy... PS. Powód bana jest w rzeczywistości za Wallhack - wróć jak wytrzeźwiejesz.
 8. Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone. Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne. --- W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie! Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20. [!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @
 9. Lista zmian i poprawek: NOWOŚĆ: Dodano nowe animacje ikonek dla niektórych grup. a) Administrator sieci i Administrator serwerów b) Główny Moderator i Moderator. c) Sponsor oraz Premium. [!] Każda z animacji dopasowana jest do ikonki, np. podskakujący dolar ( $ ) czy też próbujący wyjść "poza ekran" diament. Zmieniono ikonki dla grup, tj. Admin TeamSpeak oraz Admin Discord, które nawiązują do komunikatorów głosowych. Poprawiono wygląd nowych postów na telefonie. Poprawiono efekty kolorów po najechaniu na niektóre działy. Usunięto przestarzały kod ze stylu. PS. Wkrótce znów nieco odświeżenie kolorów rang.
 10. Samsung Galaxy s10 dostaje One UI 2.1 Czy wobec tego Samsung tworzy z S10 drugie S20? Być może w pewnym stopniu tak, ponieważ wiele nowych funkcji zostało przeniesionych wprost z najnowszego flagowego modelu! Nowe funkcje aparatu... Aparat zyskała wiele ciekawych funkcji, m.in. tryb pro video oraz poprawiony tryb nocny. ONE SHOOT – JEDNO UJĘCIE TRYB PRO MOŻLIWOŚĆ NAGRYWANIA FILMÓW Z PRZODU W UHD 60 kl/s INTELIGENTNY KĄT AUTOPORTRETU Nowe funkcje oprogramowania... TRYB GŁĘBOKIEGO UŚPIENIA MUSIC SHARE i QUICK SHARE Music share pozwala dzielić się urządzeniem audio, do którego jesteś podłączony. Można sobie to wyobrazić, że twój telefon robi za łącznik między nowym telefonem a twoim głośnikiem. Quick Share za to pozwala w szybsze przesyłanie plików między osobami w pobliżu. To odpowiednik funkcji AirDrop z urządzeń Apple. Pozostałe informacje... Zmiana animacji odblokowania za pomocą linii papilarnych, możliwość wyłączenia telefonu z belki powiadomień i nowe menu wyświetlacza. To są mało istotne zmiany, które również cieszą oko posiadaczom tego smartfonu. Oczywiście zmian jest o wiele więcej, dlatego chętnych zapraszam do zapoznania się z filmem: Podsumowując:... Osobiście jako posiadacz zwykłego Galaxy s10 ( bez wersji E oraz + ) jestem bardzo zadowolony, iż Samsung zdecydował się na ten krok. Z pewnością odświeżyło to nie tylko wygląd samej nakładki, ale i również usprawniło jej działanie - oczywiście na korzyść! Posiadacze S9 niestety, ale nie otrzymają aktualizacji do One UI 2.1 mimo wcześniejszych zapowiedzi. Niemniej jednak to żadna dla Was strata, bo i tak dostępna jest One UI w wersji 2.0, które i tak w porównaniu do 1.0 jest o wiele lepsze! Źródło: https://dailyweb.pl/samsung-one-ui-2-1-dostepny-w-polsce-dla-serii-s10-a-wraz-z-nim-wiele-zmian/
 11. Nigdzie nie działa. Podkreślam: porządkowałem wiadomości na czacie i na zapas dodałem tę komendę. Dziś powinna wlecieć poprawka.
 12. AD 1. Jeśli chodzi o komendę, to tak nie działa i wiem o tym, bo jeszcze nie przerabiałem nic. Porządkowałem jedynie wiadomości na czacie ostatnio. AD 2. Poprawię.
 13. Aby sprawdzić obciążenie forum, @ Paciaciak musieliśmy chwilowo wyłączyć pewne dodatki.
 14. Nie wiem jak Wy, ale ja mam 36.6 *C
×
×
 • Create New...