Jump to content

Damo

Administrator serwerów
 • Content Count

  3,402
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  92

Administrator serwerów

Użytkownik należy do administracji projektu!

Damo last won the day on August 30

Damo had the most liked content!

Community Reputation

3,554 Elitarna

About Damo

 • Rank
  Giorgio Ulani

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Damo‮

Recent Profile Visitors

22,990 profile views
 1. @ Livv. @ Sandraa wykres GT nie jest wcale taki zły. Rzekłbym, że nawet lepszy od niektórych adminów, którzy pełnią już funkcję. Co do przestrzegania regulaminu to każdy z nas MA i MIAŁ jakieś wpadki. Wydaje mi się, że jeśli kandydat dostałby szansę, to z pewnością pilnowałby się w tej kwestii. Nasz FIFlok jest czasami "głupiomądry", ale dałbym mu szansę sprawdzenia się w roli admina. Pozdrawiam
 2. @ sznapi123 spróbuj teraz wejść.
 3. @ Mategros kiedy Ty wpuszczałeś jak genitaliaman gracza przed siebie do kampy, to dwóch ziomeczków, którzy byli za Wami troszkę na tej zwłoce ucierpieli, gdzie na końcu okazało się, że jesteś matką zombie. Było to bardziej przyblokowanie niż blokowanie. Zróbmy tak... odwołanie odrzucam, ale skrócę bana do 2 godzin przez co już minął. To myślę będzie najlepsze wyjście z tej obory... przepraszam... sytuacji.
 4. @ kk13 praktycznie przez większość czasu trwania mapy nawet nie próbowałeś schronić się do kampy przed wybuchem infekcji. Przypominam, że nie w każdej rundzie jest pojedyncza infekcja i odbywa się polowanie. A w 29:40 właśnie przez to, że nie schowałeś się do kampy i była multi infekcja, zostałeś zarażony. Nie pisz co admin ma robić bo doskonale wie, a w przypadku jakiejś niezgodności to od zwracania mu uwagi jest Opiekun serwera. Zapraszam do przydatnych temacików: Odwołanie odrzucam.
 5. 18:20 + 21:00 - dostał jakieś kosmiczne lagi przez co spadł z tych schodów, co prawda szyszka i tak znów poleciała... Przyjęte.
 6. Kolejny temat escape'ów i wypowiedziała się raptem aż JEDNA osoba... no trudno. Co do pomysłów, wszystko zostaje tak jak było. Jedyna ostatnia ( dobra dla fanów ) zmiana to escape'y są aktualnie dostępne całodobowo w nominacjach. Pozdrawiam PS. Bardziej uśmiechnąłbym się na widok propozycji map escape, na wzór escapetraina'a czy dust_escspe.
 7. Damo

  [KOSZ] Ania :)

  *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 8. Jaki piękny czerwony kolorek! ❤️

  Do twarzy Ci ;*

  1. Hopsialala

   Hopsialala

   bi REDi tu fajt!

×
×
 • Create New...