Jump to content

pogo

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  1,336
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

pogo last won the day on April 18 2020

pogo had the most liked content!

Community Reputation

904 Niezwykła

About pogo

 • Rank
  KAMUFLAGEd
 • Birthday 06/24/1994

Profile information

 • Name
  Dominik
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Jedlina-Zdrój
 • Interest
  Sport, motoryzacja - off-roading, wędkarstwo

Information about Fragowicz

 • Nick
  pogo
 • Favorite server
  CS 1.6 - ONLY DD2
 • I play on servers
  CS 1.6 - ONLY DD2
 • How did you find out about us?
  Z grupy steam

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Ultimate
 • Mouse
  Logitech G403
 • Smartphone
  Samsung Galaxy S8

Recent Profile Visitors

2,833 profile views
 1. Widziałem, że potrzebujecie ludzi na rangę sędziego. Przeszedłem pomyślnie cały cykl rehabilitacji, mam się świetnie i co za tym idzie chciałbym wrócić na stanowisko, wcześniej także chciałem, jednak postanowiłem skupić się na swoim stanie zdrowia, który w tamtym momencie był dla mnie najważniejszy. Nick jakiego używasz: pogo Wiek: 26 lat Zajmowane wcześniej stanowisko: Sędzia ocen, Starszy admin serwera DD2 Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Z tego co pamiętam około pół roku. Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Sędzia ocen CS 1.6 Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: - obiektywizm - przekaz - byłem już tutaj sędzią, z tego co pamiętam zbierałem pozytywne recenzje - spore doświadczenie w grach z serii Counter-Strike - jestem osobą bezpośrednią, jednak kiedy trzeba potrafię cierpliwie wytłumaczyć - lubię tą robotę
 2. Na wstępie chciałem oficjalnie przeprosić @ GET za moją nietolerancje i ogólny brak wdzięczności za danie mi ówczesnej szansy. Nie będę się bronił, bo zachowałem się nieprofesjonalnie. Jak każdy wie zawsze bardzo zależało mi na serwerze DD2, dlatego też chciałbym wrócić do funkcji admina. Nie obiecuję poprawy, tylko po prostu się poprawię. Nick jakiego używasz: pogo Wiek: za tydzień stuka 26 Zajmowane wcześniej stanowisko: Starszy admin DD2, a także sędzia ocen Counter-Strike. Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Pół roku na pozycji sędziego, trochę krócej jako admin. Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin DD2 Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Znam serwer od podszewki, prawie każdego gracza również znam z osobna, wiem z kim mam do czynienia, a co za tym idzie podejmuje stosowne decyzje w stosunku do każdego gracza. Każdego gracza również szanuję, staram się zatrzymać na serwerze. Często podpowiadam, bo po prostu lubię pomagać innym osobnikom. Nie podejmuje decyzji gwałtem, jestem obiektywny w tym co robię. Skutkiem tego jest to, że gracze mnie lubią i szanują to co robię. Tym bardziej młodsi gracze, łapię z nimi dobry kontakt i często biorą moje słowa do siebie, chociaż wiadomo - czasem ciężko. Eliminowałem większość cheaterów z serwera, także tych trudniejszych w wyłapaniu. Trafność banów sami oceńcie, chodzi tu o haxy generalnie o haxy. Graczy łamiących regulamin i internetowych prozaków traktowałem nad wyraz ulgowo, bo często wracali do nas. No i zazwyczaj komunikatywny, daje dokładne info. Gram też git, kiedyś lepiej, ale jak patrzę to dalej gracze kopiują mój styl i kopiują moje zagrywki na naszej ukochanej mapie. Ostatnio trochę nie grałem, lecz aktualnie rezygnuje z projektowania - pracy, którą wykonuje godzinami wieczornymi dla znajomych i ich znajomych, którzy potrzebują rozplanowania graficznego ogrodu, czy jakiegoś skweru. Dzięki temu mam teraz więcej czasu i chce trochę poklikać, by zestarzeć się przy Counterze, a nie tylko mojej zrzędzącej żonie, że znowu gram. A jak powiem, że mam obowiązki w gierce to przestanie się wpraszać na wi-fi i będę miał niższy ping.
 3. Semiclip działa obłędnie wtedy i tylko wtedy, gdy serwer jest pełny. U nas ostatnio trudno o tą uciechę, także nie jest aż tak potrzebne wdrażanie go na pełny czas trwania rundy, skoro rusherzy dostają autostradę, to działa dobrze, bo gra wygląda dynamiczniej niż kiedyś. Także do pomyślenia, ewentualne wdrożenie zimą, gdzie graczy więcej.
 4. Głupie pierdolenie i płacz. Od czasu gdy zacząłem grać tutaj zauważyłem największą zaletę tegoż serwera - stosunkowo mała liczba oszustów. Priorytetem admina jest oczyszczanie serwera z syfu, a największy robią haxy A tutaj nie masz się do czego przyczepić serwer jest pilnowany bardzo dobrze, pod każdym kątem, a nawet serwerowy AC robi robotę z tego co widzę, także... selawi.
 5. Prawie nie grywam ostatnio, ale pozwolę sobie wypowiedzieć się w temacie. Piękny, okrągły wiek ;) + do tego idzie dojrzałość i cierpliwość. Do tego stary wyjadacz gierki, znasz pewnie klimat i schematy w niej panujące na wysokim poziomie. A jeśli wprowadzasz luźną atmosferę, to już Cię lubię! :) Zastanowiłbym się nad tym podaniem motzniej, zawsze można je przymknąć na dany okres i dać kandydatowi wykazać się bardziej. Patrząc na wiek mniemam, że chłop da radę. Powodzenia ;)
 6. ALKUSIE MÓJ KOCHANY JAK MAJÓWKA MIJA :D?

  1. pogo

   pogo

   Jezu, sorki ze dopiero teraz. A spokojnie minela, troche piwka, troche lezaka - pogoda dopisywala :] 

  2. LosLocosPatologos

   LosLocosPatologos

   elegancko ja zem poszedl w tango że o panie :D hahahah no co majówka była :D

 7. Dużo prawdy w tym co napisałeś @ Hayu , zgadzam się ze wszystkim. Dodajcie RS, nikomu to nie będzie wadzić, spodziewam się samych pozytywnych reakcji... A co do strzelania do ścian, to pamiętaj że ściana to najtwardszy przeciwnik, no chyba że grasz papierowe nuke
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy