Jump to content

SPORTOWA WARSZAWA (L)

[CS 1.6] Admin ZOMBIE INFECTION
 • Content Count

  250
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

SPORTOWA WARSZAWA (L) last won the day on January 18

SPORTOWA WARSZAWA (L) had the most liked content!

Community Reputation

470 Wypasiona

5 Followers

About SPORTOWA WARSZAWA (L)

 • Other groups Elite fragers
 • Rank
  Przebojowy fragowicz
 • Birthday 05/22/1997

Profile information

 • Name
  Maciek
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Warszawa

Information about Fragowicz

 • Nick
  SPORTOWA..
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZOMBIE
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE

Recent Profile Visitors

1,126 profile views
 1. Jest możliwość przywrócenia mapki zm_max_payne oraz zm_kopalnia_v2 do menu votowania?
 2. Dla mnie jest wszystko na + jedyny - to taki, żebyś był bardziej poważny w tym wszystkim. Wiadomo, można się pośmiać, pogadać z graczami, ale czasem za przeproszeniem pieprzysz takie głupoty, że się słuchać nie da. ale mimo wszystko jestem na TAK ps: ORTOGRAFIA !!! xdd
 3. Słuchaj Naplecie, zauważyłem, że zaczynasz iść w bardzo złą stronę złośliwości w stosunku do Nas. Tak jak Kurczak to napisał wyżej, nie Tobie jest oceniać, czy kara została dana na słowo, my widzimy ile razy ktoś został karany oraz czy taka osoba notorycznie łamie regulamin. Druga rzecz, czasem zbieramy więcej dowodów, w ciągu paru rund, aby nadać takiej osobie właściwego bana, co idzie za jego dłuższym czasem. Zastanów się, czy warto iść w tą stronę, którą Ty idziesz, zamiast pomóc udoskonalać nasz serwer, którym jest Zombie, w Twoim wypadku widzę tylko zawiść i złośliwość po Twoich ostatnich karach. My za to dajemy Ci kolejne szanse, abyś mógł się wygodnie czuć na serwerze, nie przypatrujemy się najmniejszych przewinień, aby po prostu Cię ukarać, nie na tym to polega. PS: My też jesteśmy tylko ludźmi, też chcemy się dobrze bawić na serwerze, nie zawsze musi od razu być tak jak Ty chcesz, bo napisałeś na u@.
 4. Już sie wypowiadałem przecież. "Bezczelny to mało powiedziane, zaczyna się od Twojego wychylania z kampy, co Kurczak uznał za podkładkę, następnie zwalasz, że to ich "refleks" powinien Cię uchronić, bo stanąłeś tak, żeby Cie obronili (xDDDD) kolejna rzecz, ktoś Cię przyblokował, zaczynasz się unosić, że czemu go nie zkickujemy (widać było, że zacząłeś już mieć złośliwy ton w stosunku do Nas). Kolejna rzecz, tłumaczyłem Ci, że nie banujemy na słowo, bo co Ty sobie myślisz, że powiesz "on blokował, to macie mu dać kicka, bo ja tak mówię", następnie każesz Nam wypierdalać na specta i oglądać wszystkich. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem u Nas na serwerze... Ja bym Ci przedłużył tego bana za takie coś." Nie mam nic więcej do powiedzenia, kolega był bardzo prowokacyjny i złośliwy, po tym jak go Kurczak zgładził. Próbowałem na początku załagodzić sytuację, tłumacząc, że nie banujemy/kickujemy na słowo, ale już się nie dało nic z tym zrobić.
 5. Bezczelny to mało powiedziane, zaczyna się od Twojego wychylania z kampy, co Kurczak uznał za podkładkę, następnie zwalasz, że to ich "refleks" powinien Cię uchronić, bo stanąłeś tak, żeby Cie obronili (xDDDD) kolejna rzecz, ktoś Cię przyblokował, zaczynasz się unosić, że czemu go nie zkickujemy (widać było, że zacząłeś już mieć złośliwy ton w stosunku do Nas). Kolejna rzecz, tłumaczyłem Ci, że nie banujemy na słowo, bo co Ty sobie myślisz, że powiesz "on blokował, to macie mu dać kicka, bo ja tak mówię", następnie każesz Nam wypierdalać na specta i oglądać wszystkich. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem u Nas na serwerze... Ja bym Ci przedłużył tego bana za takie coś.
 6. I dostałeś ode mnie kicka, za straszenie na say, że będziesz pisał na forum. Od straszenia to są duchy jak w nie wierzysz.. Daruj sobie następnym razem takie prowokację w Naszą strone.
 7. Dziękuje wszystkim za miłe słówka, mam nadzieje, że tam szwaby mnie nie dojadą, hehe Do zobaczyska za niedługo !
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy