Jump to content

yenula

[CS:GO] Admin MULTI ARENA #01
 • Content Count

  62
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Przyzowita

6 Followers

About yenula

 • Other groups [CS:GO] Admin MULTI ARENA #02
 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday November 30

Profile information

 • Name
  Klaudia
 • Sex
  kobieta
 • City
  Jelenia Góra

Information about Fragowicz

 • Nick
  yenula
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
 • I play on servers
  CS:GO - MIRAGE/CACHE
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Keyboard
 • Mouse

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

1,173 profile views
 1. Nowa nazwa użytkownika: yenula Data ostatniej zmiany nick'u: NIe zmieniałam nicku na forum. Powód zmiany: Chciałabym mieć taki sam nick na Fragujemy jak na Steam.
 2. Nick jakiego używasz: yenula Wiek: 29 lat Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Multi Arena #01/#02 Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Nie pamiętam dokładnie, łącznie będzie może 4-5 miesięcy. (mogę się mylić) Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin Multi Arena #01/#02 Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: 1. Długi staż w CS GO- znajomość mechaniki gry pomoże w rozpoznaniu cheatera 2. Opanowanie - nie dam się wplątać w bezsensowną i zbędną dyskusję 3. Dyspozycyjność - nowa forma pracy pozwala mi na większą elastyczność i dyspozycyjność 4. Znajomość zasad serwera - wiele razy czytałam, stosowałam i "pomagałam" zrozumieć :)
 3. Czyżby yeNula wracała na fragujemy? 

 4. Dołączam się do kolegów powyżej. Na serwerze trafiłam na Ciebie raz, coś się odzywałeś, ale nie wystarczy mi to do konkretnego określenia się co do Twojej kandydatury. Podanie eleganckie, staż w porządku, ale dla mnie to za mało. Pozostaje zatem NEUTRALNA.
 5. To nie pij piwa jak grasz kolego ? A co do tematu, może przy drugiej kolejce wbijania rang za każdą nowo zdobytą rangę dać jakiś inny fant. Zacząć od pojedynczych granatów np. wbijasz S2 i dostajesz flesha, S3 przykładowo nade'a (ale flesha zabieramy, żeby nie było tak miło, a im wyżej z rangą tym więcej fantów na raz się dostanie). ?‍♀️
 6. oj tak, może wtedy zobaczą jak to jest mieć taką "przewagę" ? Ale jak granaty to full pakiet ?
 7. Pomysł w sumie dobry, tylko nad nagrodą można by pomyśleć, bo w sumie @ Zapp ma rację z tym, że i tak wystarczająco łatwo wbić rangę na arenach. Nagrodą też musiałoby być coś czego nie ma VIP.
 8. Hej, zaczynając od formy podania to jest ono dla mnie chaotyczne. Zdanie podrzędnie złożone i w nim tylko jeden przecinek, a reszta leje się jak wodospad. Widać, że miałeś czas do nadrobienia forum, ale coś Ci nie wyszło. Gdybyś naprawdę chcial nie tylko BYĆ adminem, ale być DOBRYM adminem, to mysle, że poprawienie aktywności na forum nie stanowiło by dla Ciebie problemu. No i najważniejsze, nie kojarzę Cię z serwera ani trochę. Może inni admini, grający w innych godzinach niż ja, będą Cię znali z dobrego, bądź złego zachowania na arenach. Podsumowując jestem na razie niestety na NIE.
 9. Jak wyżej, podanie starannie napisane..i z plusów to byłoby na tyle. Czas prezentuje się tak sobie, nie kojarzę Cię z serwera + ta sytuacja z postem nie pomaga. Jestem na NIE.
 10. Hej, osobiscie widzialam Cie na serwerze raz i było to chyba nawet wczoraj. Nie podałeś żadnych informacji na temat swojego poprzedniego konta, a tutaj nikt nie będzie Ci wierzył na słowo. Poza tym ciężko mi cokolwiek powiedzieć na Twój temat, co za tym idzie nie mogę stwierdzić czy nadawałbyś się na admina czy też nie. Zatem jak kolega wyżej WSTRZYMUJE SIE OD GLOSU.
 11. Hej, kojarzę Cię z serwera, nie było z Tobą nigdy problemów. Staż na serwerze może być, więc ostatecznie byłabym za daniem Ci szansy. Jestem na TAK.
 12. Hej, kojarzę Cię z serwera jak najbardziej. Nie widzę żadnych przeciwwskazań, żeby dać Ci szansę w roli admina. Forum jak najbardziej do nadrobienia. Jestem zatem na TAK.
 13. Hej, ja Cię słyszałam tylko wczoraj na serwerze (chyba, że wcześniej słyszałam Cię pod innym nickiem i tego nie wiem) i nie sprawiałeś problemu, a wręcz przeciwnie, miales dobry kontakt z graczami. Na przyszłość lepiej się przygotuj przy pisaniu podania, bo tak jak zauważyła koleżanka powyżej to leży w Twoim interesie, to, że nam napisałeś w podaniu, że grałeś na kilku innych nazwach nie brzmi przekonująco. Skoro jednak udało się dojść do tego jaki w sumie masz staż na serwerze to ostatecznie byłabym za tym, żeby dać Ci te szansę, więc jestem na TAK.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy