Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wakacyjna' .
-
Drodzy Fragowicze! Niestety, wakacje okazały się ogromnym spadkiem graczy, który spowodował znaczące uszczuplenie naszych zasobów pieniężnych. Aby potrwać ten trudny okres, postanowiliśmy po 2 latach przerwy ponownie poprosić każdego z Was o wsparcie finansowe naszego projektu Fragujemy.com. Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Opłacenie serwerów i reklam ( 1000 PLN ) Przedłużenie licencji serwera Team Speak 3 ( 400 PLN ). Aktualizacja forum i wdrożenie nowego motywu na forum ( 100 PLN ). Celem zbiórki jest uzbieranie 1500 PLN do końca wakacji. Jeśli zbierzemy kwotę wcześniej, to każdą nadwyżkę przeznaczymy na inne cele i przedstawimy faktury! Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard. [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: sluzbowy317 @ wp.pl <- bez spacji! W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę 75 PLN ( zamiast 100 PLN ) lub większą otrzyma dodatkowo rangę @ Sponsor! Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. @ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz Lista darczyńców... @ Crazy - 100 PLN @ TURBO LACZEK - 10 PLN @ olusia - 100 PLN @ PENK - 100 PLN @ Szczecin - 100 PLN @ ~#AkaZabijaka__ - 100 PLN @ Szczecin - 50 PLN ( łącznie 150 ) @ ELSO?! - 80 PLN @ Patunia - 150 PLN @ PENK - 210 PLN ( łącznie 310 PLN ) @ Awantura - 50 PLN @ Torba_Oleju - 50 PLN @ Kociaczek - 75 PLN @ Szczecin - 100 PLN ( łącznie 250 PLN ) @ zBaKaNy RafaBiceps - 75 PLN @ gtx - 20 PLN @ XX Orzeł,02,pl XX - 220 PLN @ Patunia - 130 PLN ( łącznie 280 PLN ) @ Lovely boy ♥ - 50 PLN @ co nie? - 100 PLN @ Żywy - 50 PLN @ Paciaciak - 84 PLN @ psiaq* - 50 PLN @ Martyyna - 100 PLN @ KolegaDaniel - 20 PLN @ VetraX - 30 PLN Zebraliśmy kwotę: 2204 PLN
