Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zbiórka' .
-
Drodzy Fragowicze! Dokładnie rok temu odbyła się premiera Counter-Strike 2, która sporo namieszała w życiu naszego projektu. Dlatego po tych kilku miesiącach zastoju chcemy iść z duchem czasu i wprowadzić kilka zmian, które istotnie wpłyną na naszą przyszłość. Nie chcemy zamykać się tylko i wyłącznie na CS 1.6, dlatego kolejne miesiące to nowe wyzwania, a do ich realizacji potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Szczegółowe informacje... Celem zbiórki jest uzbieranie niebagatelnej kwoty, bo ponad 3000 PLN. Poniżej znajdziecie rozpiskę na co planujemy przeznaczyć zebrane pieniądze: Odbudowa serwerów z CS:GO w nowej grze CS2 ( szacowany koszt: 500 PLN ) Utworzenie oraz rozwój serwera CS 1.6 - COD MOD ( szacowany koszt: 1000 - 1250 PLN ) Aktualizacja forum wraz z nowym stylem i dodatkami ( szacowany koszt: 2750 - 3000 PLN ) Jest to wartość szacunkowa, a nie dokładna, dlatego jeśli za dany cel zapłacimy mniej to przeznaczymy pieniądze na pozostałe cele! Metody płatności... W przypadku przelewu bankowego, może być zarówno krajowy, jak i zagraniczny. W przypadku PayPal prosimy o zaznaczanie przelewu do przyjaciół i rodziny by uniknąć prowizji. 1. BLIK: Prześlij prywatną wiadomość do @ GET w celu uzyskania informacji W przelewie na nr telefonu wpisz tytuł: Darowizna piąta zbiórka - Twój nick z forum 2. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 08 1090 1069 0000 0001 3596 6032 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Darowizna: piąta zbiórka - Twój nick z forum 3. PAYPAL: Przejdź do linku https://paypal.me/getunia Przekaż dowolną kwotę, a w tytule przelewu wpisz: Darowizna piąta zbiórka - Twój nick z forum 4. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @ GET Co w zmian... Każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek darowiznę otrzyma rangę - @ Donator Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma specjalną odznakę widoczną w profilu forum, a każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 200 PLN otrzyma rangę - @ Donator+ Przypominamy, iż do otrzymania najlepszej rangi @ Sponsor należy dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 500 PLN. Ranga ta posiada wiele dodatkowych przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników forum, Prosimy osoby, które wpłaciły darowiznę o napisaniu postu "Wpłaciłem/am". Lista darczyńców... @ Vaniliovsky - 50 PLN w dniu 02 września 2024 [PAYPAL] @ TygryS - 100 PLN w dniu 02 września 2024 [BLIK] @ MAC GYVER - 60 PLN w dniu 02 września 2024 [BLIK] @ TheHappyKiller -59.95 w dniu 02 września 2024 [PRZELEW] @ CRZ - 60 PLN w dniu w dniu 02 września 2024 [PAYPAL] @ djhooker - 8.86 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Kubuś :> - 180 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Zarazek - 70 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Mary - 21.37 PLN w dniu 03 września 2024 [PAYPAL] @ KikaN.! - 100 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Lantiez - 25 PLN w dniu 03 września 2024 [BLIK] @ Tayooadr - 69 PLN w dniu 03 września 2024 [BLIK] @ gtx - 100 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ m111tsu - 100 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ .::DARK::. - 40 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ ~#AkaZabijaka__ - 200 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ OLO_CZW - 100 PLN w dniu 04 września 2024 [BLIK] @ Dzik! Sz3ryF^^ - 200 PLN w dniu 05 września 2024 [PRZELEW] @ ELSO - 100 PLN w dniu 06 września 2024 [PAYPAL] @ RbK - 100 PLN w dniu 09 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 50 PLN w dniu 09 września 2024 [PRZELEW] @ Czekoladowy - 250 PLN w dniu 09 września 2024 [PRZELEW] @ Roxie Carbon - 300 PLN w dniu 10 września 2024 [BLIK] @ Wieczorek44 - 100 PLN w dniu 11 września 2024 [PRZELEW] @ zBaKaNy RafaBiceps - 50.22 PLN w dniu 11 września 2024 [PRZELEW] @ Kasto - 300.59 PLN w dniu 11 września 2024 [BLIK] @ luter - 150 PLN w dniu 12 września 2024 [BLIK] @ gtx - 55 PLN w dniu 12 września 2024 [BLIK] @ CRZ - 50 PLN w dniu 13 września 2024 [PAYPAL] @ Roxie Carbon - 201.01 PLN w dniu 13 września 2024 [PRZELEW] @ .::DARK::. - 150 PLN w dniu 14 września 2024 [PRZELEW] @ Majtol - 100.01 PLN w dniu 14 września 2024 [PRZELEW] @ Mary - 39.99 PLN w dniu 16 września 2024 [PAYPAL] @ GIOVANE FUORICLASSE - 20 PLN w dniu 16 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 100 PLN w dniu 18 września 2024 [PRZELEW] @ Jawora - 51 PLN w dniu 18 września 2024 [PRZELEW] @ Czerwion - 100 PLN w dniu 18 września 2024 [BLIK] @ [e-SporTEAM] hOpeXs - 50 PLN w dniu 19 września 2024 [BLIK] @ vagKrychu - 50 PLN w dniu 20 września 2024 [PRZELEW] @ Frasun - 100 PLN w dniu 20 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 50 PLN w dniu 22 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 50 PLN w dniu 23 września 2024 [PRZELEW] @ oreo. - 100 PLN w dniu 26 września 2024 [BLIK] @ Ivan - 40 PLN w dniu 27 września 2024 [PAYPAL] @ .::DARK::. - 50 PLN w dniu 27 września 2024 [PRZELEW] @ Gruszi - 50 PLN w dniu 27 września 2024 [BLIK] @ gtx - 99 PLN w dniu 27 września 2024 [PRZELEW] @ GIOVANE FUORICLASSE - 30 PLN w dniu 28 września 2024 [PRZELEW] @ Mary - 20 PLN w dniu 29 września 2024 [PAYPAL] @ WildBanana^^ - 100 PLN w dniu 30 września 2024 [PRZELEW] @ WOJT4NKZ - 40 PLN w dniu 30 września 2024 [PRZELEW] @ Rabbit97 - 44.30 PLN w dniu 30 września 2024 [PAYPAl] @ Kubuś :> - 21.37 PLN w dniu 01 października 2024 [PRZELEW] @ ravioli - 100 PLN w dniu 01 października 2024 [PAYPAL] @ Majtol - 44.33 PLN w dniu 01 października 2024 [PRZELEW] @ CRZ - 50 PLN w dniu 01 października 2024 [PAYPAL] @ Kasto - 100 PLN w dniu 01 października 2024 [BLIK] Zebraliśmy kwotę: 5000.00 PLN Dziękujemy każdemu Darczyńcy za dokonanie wpłat - każdy grosz się liczy! @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
-
Drodzy Fragowicze! Nasz projekt nieustannie się rozwija, co potwierdza ilość nowych osób na forum, a także frekwencja na serwerach, szczególnie CS 1.6. Kolejne miesiące to nowe wyzwania, a do zrealizowania naszych pomysłów potrzebujemy Waszego wsparcie finansowego. Szczegółowe informacje... Celem zbiórki jest uzbieranie niebagatelnej kwoty, bo aż 2250 PLN. Poniżej przeczytacie o rozpiskę na co planujemy przeznaczyć zebrane pieniądze: PRIORYTET: Przedłużenie licencji Team Speak 3 ( ~275 PLN ) Ogólny rozwój forum - 225 PLN Rozwój serwerów CS:GO - 250 PLN Rozwój serwerów CS 1.6 - 500 PLN Zakup różnych dodatków na forum - 1000 PLN ( kwota będzie zamrożona do czasu realizacji ) Jest to wartość szacunkowa, a nie dokładna, dlatego nadwyżkę pieniędzy przeznaczymy na dalszy rozwój naszego projektu. Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny oraz PayPal. 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Czwarta zbiórka - Twój nick z forum 2. PAYPAL: Przejdź do linku https://paypal.me/getunia Przekaż dowolną kwotę, a w tytule przelewu wpisz: Czwarta zbiórka - Twój nick z forum. 3. PSC oraz SMS: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @ GET , a w przypadku kodu SMS zgłoś się po nr oraz treść SMS'a. Co w zmian... Każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek dotację otrzyma nową rangę - @ Donator Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma specjalną odznakę widoczną w profilu forum. Przypominamy, iż do otrzymania najlepszej rangi @ Sponsor należy dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 200 PLN. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników forum, Lista darczyńców... @ Sucheusz™ - 02.10.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] @ marek kejt - 02.10.2022 [ PAYPAL - 46.37 PLN ] @ Czekoladowy - 03.10.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ macko1110 - 03.10.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] @ yenula - 03.10.2022 [ PAYPAL - 55 PLN ] @ seNq ツ - 03.10.2022 [ PAYPAL - 9.35 PLN ] @ PENK - 07.10.2022 [ PAYPAL - 379,09 PLN ] @ PyK - 10.10.2022 [ PRZELEW - 50,64 PLN ] @ Pajlot!!! - 11.10.2022 [ PRZELEW - 100 PLN ] @ Vaniliovsky - 12.10.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Czekoladowy - 19.10.2022 [ PRZELEW - 80 PLN ] @ macko1110 - 03.11.2022 [ PRZELEW - 100 PLN ] @ Dzik! Sz3ryF^^ - 08.11.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] @ zBaKaNy RafaBiceps - 10.11.2022 [ PRZELEW - 42.61 PLN ] @ Vaniliovsky - 10.11.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Agnes - 10.11.2022 [ PAYPAL - 47.20 PLN ] @ PENK - 19.11.2022 [ PAYPAL - 412.47 PLN ] @ Thylele ★ - 22.11.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Rob3rt - 27.11.2022 [ PAYPAL - 60 PLN ] @ 7teef - 28.11.2022 [ PAYPAL - 50 PLN ] @ Vaniliovsky 01.12.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Dzik! Sz3ryF^^ - 06.12.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] - - - Zebraliśmy kwotę: 2482.73 PLN Dostępna kwota: 1454.89 PLN Dziękujemy każdemu Darczyńcy za dokonanie wpłat - każdy grosz się liczy!
-
Drodzy Fragowicze! Niestety, wakacje okazały się ogromnym spadkiem graczy, który spowodował znaczące uszczuplenie naszych zasobów pieniężnych. Aby potrwać ten trudny okres, postanowiliśmy po 2 latach przerwy ponownie poprosić każdego z Was o wsparcie finansowe naszego projektu Fragujemy.com. Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Opłacenie serwerów i reklam ( 1000 PLN ) Przedłużenie licencji serwera Team Speak 3 ( 400 PLN ). Aktualizacja forum i wdrożenie nowego motywu na forum ( 100 PLN ). Celem zbiórki jest uzbieranie 1500 PLN do końca wakacji. Jeśli zbierzemy kwotę wcześniej, to każdą nadwyżkę przeznaczymy na inne cele i przedstawimy faktury! Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard. [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: sluzbowy317 @ wp.pl <- bez spacji! W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę 75 PLN ( zamiast 100 PLN ) lub większą otrzyma dodatkowo rangę @ Sponsor! Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. @ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz Lista darczyńców... @ Crazy - 100 PLN @ TURBO LACZEK - 10 PLN @ olusia - 100 PLN @ PENK - 100 PLN @ Szczecin - 100 PLN @ ~#AkaZabijaka__ - 100 PLN @ Szczecin - 50 PLN ( łącznie 150 ) @ ELSO?! - 80 PLN @ Patunia - 150 PLN @ PENK - 210 PLN ( łącznie 310 PLN ) @ Awantura - 50 PLN @ Torba_Oleju - 50 PLN @ Kociaczek - 75 PLN @ Szczecin - 100 PLN ( łącznie 250 PLN ) @ zBaKaNy RafaBiceps - 75 PLN @ gtx - 20 PLN @ XX Orzeł,02,pl XX - 220 PLN @ Patunia - 130 PLN ( łącznie 280 PLN ) @ Lovely boy ♥ - 50 PLN @ co nie? - 100 PLN @ Żywy - 50 PLN @ Paciaciak - 84 PLN @ psiaq* - 50 PLN @ Martyyna - 100 PLN @ KolegaDaniel - 20 PLN @ VetraX - 30 PLN Zebraliśmy kwotę: 2204 PLN
-
Jako iż żyjemy w "medialnym świecie" wielu z Was mogło usłyszeć o Sebastianie i jego historii. https://www.siepomaga.pl/sebastian-terpinski Dla tych, którzy o nim nie słyszeli odsyłam do powyższego linku, który dokładniej przybliży Wam sytuację chłopca. Ponadto w sobotę 21.09.2019r o godzinie 19:50 w programie "UWAGA" będzie reportaż o Sebastianie i jego chorobie. Coś od siebie... Zdaję sobie sprawę z tego, że jest wiele osób, które ze względu na chorobę potrzebują pomocy osób trzecich. Wielu z Was może zadawać sobie pytanie "Dlaczego On chce pomóc temu chłopcu...". Myślę, że na to pytanie nie potrafię konkretnie odpowiedzieć... Wiem jedno... Gdy usłyszałem o Sebastianie postanowiłem bardziej zaangażować się w "jego życie" i zacząłem czytać o jego sytuacji życiowej - wtedy coś we mnie pękło... Wierzę, że uda się pomóc chłopcu, a codzienne przeglądanie zbiórki utwierdza mnie w tym coraz bardziej. Do czego zmierzam.. Wielu z Was nie raz wspierało Fragujemy i wierzę w to, że wielu z Was tym razem wesprze małego Sebastiana. W miarę możliwości proszę o udostępnianie informacji na jego temat na Facebooku, czy też innych portalach społecznościowych, a za wszelkie datki dziękuję w imieniu Sebastiana i jego mamy.
- 2 odpowiedzi
-
- 4
-
-
-
- sebastiana
- zbiórka
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Drodzy Fragowicze! Pierwsza zbiórka odniosła oczekiwany sukces, dlatego postanowiliśmy utworzyć drugą zbiórkę w celu dalszego rozwoju Naszej sieci serwerów - Fragujemy.com Celem zbiórki jest uzbieranie 1000 PLN . Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Reklamy naszego projektu, Dodatki oraz modyfikacje na forum, Uregulowanie opłat związanych ze stroną WWW ( licencja + skalowanie zasobu ), Wprowadzenie nowych usług. Potrzebny jest każdy grosz aby wspólnie podołać do celu i stworzyć dla Was sieć na jaką zasługujecie. Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard. [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Krytyk s.a. Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: sluzbowy317 @ wp.pl <- bez spacji! W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę 75 PLN lub większą otrzyma dodatkowo rangę Sponsor na forum. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. Lista darczyńców... @spod - 95 PLN @SMIGLO - 80 PLN @OgraNee - 50 PLN Anonim - 200 PLN @lux1one. - 5 PLN @gtx - 50 PLN @Akuma - 115 PLN @gtx - 30 PLN Anonim - 75 PLN @Kocmouch - 50 PLN @ PoLaR - 100 PLN @ BuskaPa - 25 PLN @ RojeS - 20 PLN @ WasterPl - 105 PLN Zebraliśmy kwotę: 1000 / 1000 PLN
-
[ZAKOŃCZONA] Pierwsza zbiórka na dalszy rozwój projektu
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Archiwum
Drodzy Fragowicze! Zapewne wielu z Was dostrzega w ostatnim czasie liczne toczące się zmiany wokół naszego projektu. Trud i wysiłek włożony w dalszy rozwój naszej sieci serwerów pokazuje, jak bardzo zależy nam na stałym podnoszeniu jakości Fragujemy.com. Niestety, mimo szczerych chęci do działania, nie jesteśmy w stanie wszystkiemu sprostać. Codziennie doświadczamy nowych wyzwań, a to przekłada się na stały wzrost oczekiwań, a w rezultacie kosztów utrzymania projektu. Dlatego też chcąc zrealizować dalsze plany rozwoju naszej sieci serwerów, organizujemy dziś po raz pierwszy od 6 lat wspólną zbiórkę pieniężną, której celem jest uzbieranie kwoty około 2000 PLN. Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Przedłużenie licencji forum - 100 PLN. Przedłużenie licencji naszego serwera głosowego TS3 - ok. 400 PLN. Przedłużenie VPS, na którym trzymamy serwer głosowy TS3 - ok. 140 PLN. Uregulowanie opłat związanych z stroną WWW, tj. skalowanie zasobów i przedłużenie domeny - 200 / 250 PLN. Rozbudowa serwerów poprzez wykupienie droższych reklam i wprowadzenie nowych usług. Każdy gest jest bardzo ważny, bo przede wszystkim chodzi o to, aby wspólnymi siłami budować nasz dom. Można to tak określić, zwłaszcza, że wielu Fragowiczów jest z nami od wielu lat! Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard. [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: [email protected] W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma dodatkowo rangę V.I.P na forum. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. Lista darczyńców... @System - 3 PLN ( 04.09.2018 ) @Cal isau - 50 PLN ( 05.09.2018 ) @Murzyn - 60 PLN ( 06.09.2018 ) @Wild marten - 50 PLN ( 09.09.2018 ) @kolpak - 20 PLN ( 10.09.2018 ) Anonim - 80 PLN ( 10.09.2018 ) @IwonKA - 50 PLN ( 11.09.2018 ) @Krystek - 20 PLN ( 12.09.2018 ) @Paciaciak - 66,66 PLN ~ 67 PLN ( 13.09.2018 ) @Gasiu - 150 PLN ( 13.09.2018 ) @PoLaR - 20 PLN ( 21.09.2018 ) @FARO - 100 PLN ( 23.09.2018 ) @ShadoWay - 130 PLN ( 25.09.2018 ) @PACIU - 20 PLN ( 28.09.2018 ) @Mika ;) - 50 PLN ( 20.09.2018 ) @ShadoWay - 140 PLN ( 02.10.2018 ) @Murzyn - 130 PLN ( 03.10.2018 ) @suvi - 20 PLN ( 04.10.2018 ) @Forestino # PorNogaming - 60 PLN ( 05.10.2018 ) @Kappirano - 5 PLN ( 08.10.2018 ) @bella - 30 PLN ( 15.10.2018 ) @Red Warrior 22 30 PLN ( 15.10.2018 ) @Murzyn - 25 PLN ( 15.10.2018 ) @R2. - 45 PLN ( 18.10.2018 ) @R2. - 10 PLN ( 18.10.2018 ) @Kappirano - 5 PLN ( 18.10.2018 ) @Luki1521 ツ - 5 PLN ( 26.10.2018 ) @MatseyW - 55 PLN ( 30.10.2018 ) @TygryS - 30 PLN ( 30.10.2018 ) @FARO - 100 PLN ( 31.10.2018 ) @VeksuaL - 50 PLN ( 05.11.2018 ) @Rindi - 50 PLN ( 01.12.2018 ) @Rindi - 20 PLN ( 17.12.2018 ) @landnito♛♛♛ - 30 PLN ( 19.12.2018 ) @ven1 - 50 PLN ( 21.12.2018 ) @Murzyn - 40 PLN ( 27.12.2018 ) @spod - 90 PLN ( 27.12.2018 ) @kolpak - 20 PLN ( 28.12.2018 ) @landnito♛♛♛ - 30 PLN ( 10.01.2019 ) @spod - 70 PLN ( 13.01.2019 ) --- Zebraliśmy kwotę: 2010 / 2000 PLN Wszystkim którzy chcą wesprzeć Nas w dalszym rozwoju sieci serdecznie dziękujemy i życzymy miłego Fragowania!- 51 odpowiedzi
-
- 29
-
-
-
-
- zbiórka
- fragujemy.com
- (i 6 więcej)
-
Zbiórka na licencję TS3 Trzeci raz chciałbym przeprowadzić publiczną zbiórkę pieniędzy i jak co roku tylko i wyłącznie na nową licencję TS3 AAL 128 slotów. Koszt czegoś takiego nie jest mały, bowiem trzeba zebrać 350 zł. Chcemy zebrać pieniążki DO KOŃCA WRZEŚNIA i mamy nadzieję, że się uda. Po zakończeniu zbiórki, zostanie pokazany dowód wpłaty na odnowienie licencji serwera. Nadmiar pieniędzy zostanie przekazany na reklamowanie serwera TS3 i jego dalszy rozwój. Po co przede wszystkim licencja AAL i dlaczego tak drogo? Licencja AAL jest potrzebna, ponieważ non-profit nie jest w stanie zapewnić przyszłości dla serwera TS3. Ponadto, niezbędne jest wykupienie licencji minimum 128 slotów, gdyż serwer TS3 od ostatniej zbiórki ( w tym temacie ) rozwinął się dwukrotnie lepiej! METODY PŁATNOŚCI Wyślij SMS o treści SIM.FRAGUJEMY na dowolny numer: 7055 -> wpłacasz: 0,25 PLN 7136 -> wpłacasz: 0,50 PLN 7255 -> wpłacasz: 1,00 PLN 7355 -> wpłacasz: 1,50 PLN 7455 -> wpłacasz: 2,00 PLN 7555 -> wpłacasz: 2,50 PLN 7636 -> wpłacasz: 3,00 PLN 7936 -> wpłacasz: 4,50 PLN 77464 -> wpłacasz: 3,50 PLN 78464 -> wpłacasz: 4,00 PLN 91055 -> wpłacasz: 5,00 PLN 91155 -> wpłacasz: 5,50 PLN 91455 -> wpłacasz: 7,00 PLN 91664 -> wpłacasz: 8,00 PLN 91955 -> wpłacasz: 9,50 PLN 92055 -> wpłacasz: 10,00 PLN 92555 -> wpłacasz: 12,50 PLN KOD SMS ZACHOWAJ I WYŚLIJ DO @ GET NA PW! SMS JEST DWUKROTNIE DROŻSZY! b) Paypal Zaloguj się na http://paypal.pl/ Wyślij przelew na e-mail: [email protected] Tytuł przelewu oznacz jako: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] c) Przelew internetowy / bankowy / pocztowy Rachunek odbiorcy: 93 1090 1069 0000 0001 1948 3717 Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy: Krytyk s.a. Tytuł przelewu: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] Kwota przelewu: X PLN Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy! Lista osób, które wpłaciły do tej pory i kwota: Lucjan - 100 PLN Arni - 50 PLN Cycu - 35 PLN GTX - 30 PLN Brayan - 30 PLN Pejtrycz - 25 PLN pavi - 25 PLN Bygi - 20 PLN Morex - 20 PLN Tygrys - 20 PLN Harmuś - 20 PLN Foresto - 20 PLN Jaca - 15 PLN Viruss - 10 PLN Ararat - 10 PLN Zebrana kwota: 430 z 400 PLN
-
Zbiórka na licencję TS3 Witajcie, Drugi raz chciałbym przeprowadzić publiczną zbiórkę pieniędzy na nową licencję TS3 AAL 128 slotów. Koszt czegoś takiego nie jest mały, bowiem trzeba zebrać 350 zł. Oczywiście ja od siebie co miesiąc będę dokładał. Chcemy zebrać pieniążki DO KOŃCA WRZEŚNIA i mamy nadzieję, że się uda. Po co przede wszystkim licencja AAL i dlaczego tak drogo? Licencja AAL jest potrzebna, ponieważ non-profit nie jest w stanie zapewnić przyszłości dla serwera TS3. Ponadto, wraz z rozwojem sieci TS3 będzie wymagał około 100 slotów, aby pomieścić graczy i użytkowników. Zadbamy o dostateczny rozwój. Jak wpłacić pieniądze? Jest możliwość SMS? Jedyną drogą, aby zasilić nasze konto jest przelew. Nie ma opcji wysyłania SMS, gdyż licencję można płacić tylko przelewem. Dane do przelewu: Rachunek odbiorcy: 93 1090 1069 0000 0001 1948 3717 Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy: Krytyk s.a. Tytuł przelewu: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] Kwota przelewu: 10,00 PLN Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy. Lista osób, które wpłaciły do tej pory i kwota: X_WARRIOR - 99.99 PLN K@NRIN - 50 PLN FIRST - 50 PLN JOKER 40 PLN Ucho - 30 PLN Arni - 20 PLN polish team - 15 PLN SHAKAL - 10 PLN SKYLINE - 10 PLN bolek_stw - 10 PLN R@MBO - 10 PLN asg - 10 PLN --- Pozostało do zebrania: 354.99 / 350 PLN
-
Zbiórka na licencję TS3 Witajcie, Chciałbym ogłosić dość nietypową sprawę. Pierwszy raz chciałbym przeprowadzić publiczną zbiórkę pieniędzy na nową licencję TS3 AAL 128 slotów. Koszt czegoś takiego nie jest mały, bowiem trzeba zebrać 350 zł. Oczywiście ja od siebie co miesiąc będę dokładał, tak samo opiekun TS3. Chcemy zebrać pieniążki do końca tego roku i mamy nadzieję, że się uda. Po co przede wszystkim licencja AAL i dlaczego tak drogo? Licencja AAL jest potrzebna, ponieważ non-profit nie jest w stanie zapewnić przyszłości dla serwera TS3. Niektórzy zgłaszają supportowi tsa przeróżne sieci, a Ci nie patrząc na to, blokują licencje i adres IP. Może być sytuacja, w której dopatrzą się naruszenie zasad. Więc różnie bywa z tum supportem. A tyle $$ biorą z wiadomych przyczyn. Raz, że ich support jest najlepszy, bo TS3 jest bardzo często rozwijany, zapewnia to wysoką wydajność i jakość komunikatora, więc koszt licencji jest tak ogromnie drogi. Przede wszystkim TS3 jest do Waszego użytku. A, że Fragujemy.com planujemy przekształcać w centrum gier, gdzie powstaną pochodne projekty i to już od początku przyszłego roku, to TS3 będzie musiał działać stabilnie z gwarancją, że nie grozi mu jakaś blokada. Jak wpłacić pieniądze? Jest możliwość SMS? Jedyną drogą, aby zasilić nasze konto jest przelew. Opcja SMS pojawi się niebawem, bo wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć własną treść SMS'a, np. fragujemy i dzięki temu będzie można płacić już wszędzie tym. Dane do przelewu: Rachunek odbiorcy: 93 1090 1069 0000 0001 1948 3717 Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy: Krytyk s.a. Tytuł przelewu: Zbiórka na licencję TS3 - [Twój nick] Kwota przelewu: 10,00 PLN Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy. Lista osób, które wpłaciły do tej pory i kwota: Nesty - 50 PLN H4rmus - 12,47 PLN ~ 12,5 aSg - 20 PLN Paciaciak - 70 PLN Night - 30 PLN Bangarang - 50 PLN Brokhen - 20 PLN lysy224 - 27,5 PLN ersO - 45 PLN --- Pozostało do zebrania: 25 / 350 PLN
