Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'czwarta' .
-
Drodzy Fragowicze! Nasz projekt nieustannie się rozwija, co potwierdza ilość nowych osób na forum, a także frekwencja na serwerach, szczególnie CS 1.6. Kolejne miesiące to nowe wyzwania, a do zrealizowania naszych pomysłów potrzebujemy Waszego wsparcie finansowego. Szczegółowe informacje... Celem zbiórki jest uzbieranie niebagatelnej kwoty, bo aż 2250 PLN. Poniżej przeczytacie o rozpiskę na co planujemy przeznaczyć zebrane pieniądze: PRIORYTET: Przedłużenie licencji Team Speak 3 ( ~275 PLN ) Ogólny rozwój forum - 225 PLN Rozwój serwerów CS:GO - 250 PLN Rozwój serwerów CS 1.6 - 500 PLN Zakup różnych dodatków na forum - 1000 PLN ( kwota będzie zamrożona do czasu realizacji ) Jest to wartość szacunkowa, a nie dokładna, dlatego nadwyżkę pieniędzy przeznaczymy na dalszy rozwój naszego projektu. Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny oraz PayPal. 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Czwarta zbiórka - Twój nick z forum 2. PAYPAL: Przejdź do linku https://paypal.me/getunia Przekaż dowolną kwotę, a w tytule przelewu wpisz: Czwarta zbiórka - Twój nick z forum. 3. PSC oraz SMS: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @ GET , a w przypadku kodu SMS zgłoś się po nr oraz treść SMS'a. Co w zmian... Każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek dotację otrzyma nową rangę - @ Donator Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma specjalną odznakę widoczną w profilu forum. Przypominamy, iż do otrzymania najlepszej rangi @ Sponsor należy dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 200 PLN. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników forum, Lista darczyńców... @ Sucheusz™ - 02.10.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] @ marek kejt - 02.10.2022 [ PAYPAL - 46.37 PLN ] @ Czekoladowy - 03.10.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ macko1110 - 03.10.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] @ yenula - 03.10.2022 [ PAYPAL - 55 PLN ] @ seNq ツ - 03.10.2022 [ PAYPAL - 9.35 PLN ] @ PENK - 07.10.2022 [ PAYPAL - 379,09 PLN ] @ PyK - 10.10.2022 [ PRZELEW - 50,64 PLN ] @ Pajlot!!! - 11.10.2022 [ PRZELEW - 100 PLN ] @ Vaniliovsky - 12.10.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Czekoladowy - 19.10.2022 [ PRZELEW - 80 PLN ] @ macko1110 - 03.11.2022 [ PRZELEW - 100 PLN ] @ Dzik! Sz3ryF^^ - 08.11.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] @ zBaKaNy RafaBiceps - 10.11.2022 [ PRZELEW - 42.61 PLN ] @ Vaniliovsky - 10.11.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Agnes - 10.11.2022 [ PAYPAL - 47.20 PLN ] @ PENK - 19.11.2022 [ PAYPAL - 412.47 PLN ] @ Thylele ★ - 22.11.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Rob3rt - 27.11.2022 [ PAYPAL - 60 PLN ] @ 7teef - 28.11.2022 [ PAYPAL - 50 PLN ] @ Vaniliovsky 01.12.2022 [ PRZELEW - 50 PLN ] @ Dzik! Sz3ryF^^ - 06.12.2022 [ PRZELEW - 200 PLN ] - - - Zebraliśmy kwotę: 2482.73 PLN Dostępna kwota: 1454.89 PLN Dziękujemy każdemu Darczyńcy za dokonanie wpłat - każdy grosz się liczy!
-
Czwarta wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 06.10.2021 otwieramy Wielką Rekrutację na naszym projekcie - Fragujemy.com. Zamierzamy przyjąć co najmniej 10 osób na różnego rodzaju stanowiska, począwszy od Adminów serwerów, a skończywszy na Moderatach Forum. Jesteśmy otwarci na wszelkie podania od każdego, zatem proces przyjęcia będzie krótszy. Poniżej znajdziecie wymogi na niektóre rangi - każdy z Was ma szansę zdobyć upragnioną funkcję! Z uwagi na przejście HitRow do naszego projektu, ta rekrutacja będzie się różnić od tych, które odbyły się w ubiegłych latach. Zapoznaj się wpierw z informacjami poniżej by uniknąć jakichkolwiek problemów! W jaki sposób będziemy rekrutować nowe osoby? W poprzedniej Wielkiej Rekrutacji, cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanych do tego tematach. Z uwagi na przejście HitRow do naszego projektu, ta rekrutacja będzie się różnić od tych, które odbyły się w ubiegłych latach. Dotychczas cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanych do tego tematach. Teraz będzie się ono odbywać tylko i wyłącznie w tym temacie, niezależnie od tego na jaką rangę użytkownik będzie kandydował. Kogo poszukujemy na dane stanowiska? Bez limitu x Admin serwera CS 1.6 Bez limitu x Admin serwera CS:GO 1 x Admin serwera TS3 2 x Admin serwera Discord 1 x Sędzia Ocen CS 1.6 1 x Sędzia Ocen CS:GO 1 x Manager Social Media 1 x Redaktor Forum 1 x Moderator Forum Wymagania na poszczególne stanowiska.. Ubiegając się o jakiekolwiek stanowisko, nie wolno sprawować funkcji , np. Admina, Moderatora na innej sieci serwerów! Admina serwera CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Mikrofon w celu odbycia rozmowy. Admina serwera TS3 / Discord Mikrofon w celu odbywania rozmów z innymi użytkownikami. Podstawowa znajomość aplikacji Team Speak 3 lub platformy Discord. Sędzia Ocen CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów. Manager Social Media Umiejętne poruszanie się po forum. Podstawowa znajomość Facebook'a oraz Instagram'a. Redaktor forum Przynajmniej 10 postów, Nieposzlakowana opinia wśród Fragowiczów, Dobra znajomość językowa, motywacja, zapał i pomysłowość. Moderator forum Przynajmniej 20 postów. Wysoka znajomość Regulaminu Forum. Podstawowa wiedza w moderowaniu forum oraz obyciu z użytkownikami. Tworzenie miłej atmosfery wśród użytkowników, ale bycie konsekwentnym w działaniach. Obowiązkowy wzór... Ranga, jaką chciałbym otrzymać: wskaż konkretnie, np. Admin CS 1.6 - ZOMBIE / Admin CS:GO - MIRAGE #02 / Sędzia Ocen CS:GO Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... ... ... Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) i umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci. Dodatkowe informacje... Zakazuje się komentowania czyichś podań. Tylko Administratorzy mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek! Brak zastosowania się do wzoru skutkować będzie natychmiastowym odrzuceniem podania. - - - Rekrutacja trwa do 30 listopada 2021 z możliwością przedłużenia. Wyniki będą podawane na bieżąco, chyba, że zajdzie konieczność przeprowadzenia dodatkowej rozmowy. - - - Nowo przyjęci Admini są zwolnieni z wszelkich opłat! Osoby chcące wspomóc finansowo nasz projekt mogą to zrobić za pomocą dotacji tutaj: https://fragujemy.com/donate/ - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Elitarny fragowicz Let's go Fragowicze!
-
Ranga, jaką chciałbym otrzymać Admin serwera CS 1.6 ★ ONLY DD2 ★ Imię: Marcin Aktualny wiek: 29 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... Zawsze para rąk się przyda do pomocy, chciałbym pilnować porządku na serwerze. ...Byłem Już Tu Adminem ...Bo nudzi mi się w życiu i potrzebuje jakiegoś zajęcia także bym pilnował porządku na serwerze, a czasami tez nie ma adminów i latają gagatki na hakach i wgle. Wiele użytkowników poskładało podania, deklarując że co oni to nie wniosą, jak to nie będą karać graczy, jednak nie widzę żeby było lepiej. Jestem idealnym kandydatem na te stanowisko, biorąc pod uwagę moich poprzedników. Pracuje w systemie, który pozwala mi na pilnowanie serwera w różnych godzinach i dniach Dodatkowe informacje: Witam Mam Na imię Marcin mam 29 lat moje doświadczenie Byłem na kilku serwerach adminkiem i myślę, że szło mi całkiem nieźle Jak i Na tym serwerze
-
[ODDZIELONY] Czwarta wielka rekrutacja sieciowa!
noobek no#1 opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Kandydatura na adm serwer 64tick areniki NIck: Noobek#no1 Powody: Wieże że z każdym idzie sie dogadać ,znam ludzi z serwera, chcę żeby każdemu sie przyjemnie grało. Motywacja: Banowanie osób odpalonych aczkolwiek najpierw bym wolał zaprosić taką osobe na rozmowę. Podsumowanie: Znam w wiekszości zasady ludzi i powoli coś angażuje sie w życie forum i serwera jeśli chodzi o warunek który stawiał mi @frekli Który brzmiał więcej godzin na serwerze teraz bd regularniej wbijał bo wszystko jest zakończone i montera odnośnie światłowodu mam umówionego na pon 14:00 to poprawa w tej sprawie jest pewna możecie jeszcze poczekać z oceną pare dni czy te godziny podskoczą czy nie tak dla pewności Z pozdrowieniami Noobek#no1 Ale dlaczego mam trolować nie rozumiem o co chodzi? -
Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 - ZOMBIE Imię: Piotr Aktualny wiek:28 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Nie będę się tutaj bardzo rozpisywał, widzę co się dzieję na serwerze. W nocy mało aktywnych adminów, więc pomoc na serwerze na pewno się przyda. Dodatkowe informacje: Jebać stare baby gazem.
