Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wielka' .
Znaleziono 32 wyników
-
Wielka Sobota jest przedostatnim dniem Wielkiego Tygodnia oraz Triduum Paschalnego. Poprzedza święto Zmartwychwstania. Jest dniem żałoby i oczekiwania na przyjście Chrystusa. W Wielką Sobotę przed południem święci się pokarmy przeznaczone na świąteczny stół, tzw. święconkę. Zwyczaj ten sięga VIII w., ale w Polsce przyjął się dopiero w XIV wieku. Kiedyś pokarm na dworach szlachty święcił kapłan, dziś odbywa się to w kościołach lub przed kościołem na rozstawionych stołach. Symbolika święconki podobnie jak potrawy, które się w niej znajdują zmieniała się z czasem. Dziś jest to wiklinowy koszyk wyłożony białą serwetką i przystrojony gałązkami bukszpanu. W koszyku najczęściej można znaleźć: chleb, jajka również w postaci pisanek, wędlinę, baranka z cukru lub ciasta oraz sól i chrzan.
-
Szósta wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 01 stycznia 2024 otwieramy Wielką Rekrutację na naszym projekcie - Fragujemy.com. Zamierzamy przyjąć co najmniej 10 osób na różnego rodzaju stanowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie kandydatury, dlatego każdy z Was ma szansę zdobyć upragnioną funkcję! Proces przyjmowania podań będzie krótszy, a poniżej znajdziecie wymogi na poszczególne rangi. Nowością w tym roku jest możliwość ubiegania się na stanowisko Opiekuna, co nigdy na przestrzeni ostatnich 12 lat nie miało miejsca. Życzymy powodzenia każdemu! W jaki sposób będziemy rekrutować osoby? W poprzedniej Wielkiej Rekrutacji, cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanym do tego temacie. Tak i w tym roku każda osoba zainteresowana dołączeniem do naszego grona będzie musiała złożyć podanie w tym temacie wg podanego wzoru. Każdy po złożeniu podania obowiązany będzie na oczekiwanie na kontakt w sprawie dodatkowej rozmowy za pomocą komunikatorów głosowych, tj. TS3 czy Discord! Kogo poszukujemy na dane stanowiska? 2 x Moderator Forum ( zapytaj o możliwość ) 2 x Redaktor Forum ( zapytaj o możliwość ) 1 x Typer 1 x Sędzia Ocen CS 1.6 ( zapytaj o możliwość ) 1 x Opiekun serwerów CS 1.6 1 x Opiekun serwera Discord 10 x Admin serwera CS 1.6 ( zapytaj o możliwość ) 2 x Admin TeamSpeak ( zapytaj o możliwość ) 1 x Admin Discord ( zapytaj o możliwość ) Wymagania na poszczególne stanowiska.. Ubiegając się o jakiekolwiek stanowisko, nie wolno sprawować funkcji , np. Admina, Moderatora na innej sieci serwerów! Moderator forum Przynajmniej 25 postów, Dobra znajomość obsługi forum. Nieposzlakowana opinia wśród Fragowiczów. Umiejętne komunikowanie się z Użytkownikami forum. Motywacja, zapał i chęć niesienia pomocy Użytkownikom forum. Redaktor forum Przynajmniej 10 postów. Dobra znajomość języka polskiego. Umiejętne komunikowanie się z Użytkownikami forum. Motywacja, zapał, pomysłowość i chęć integracji z Fragowiczami. Typer Dobra znajomość świata sportu. Umiejętne poruszanie się po stronach bukmacherskich. Motywacja, zapał, systematyczność oraz pomysłowość. Opiekun serwera CS 1.6 Posiadanie rangi co najmniej Admina serwera CS 1.6. Motywacja, zapał i umiejętna komunikacja z graczami. Opiekun serwera Discord Umiejętna współpraca z osobami funkcyjnymi. Motywacja, zapał, znajomość discorda i pomysłowość. Sędzia Ocen CS 1.6 Steam z wybraną grą. Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów. Admin serwera CS 1.6 Steam z wybraną grą. Mikrofon w celu odbywania rozmów z graczami. Admin serwera TeamSpeak Podstawowa znajomość aplikacji TeamSpeak. Mikrofon w celu odbywania rozmów z użytkownikami. Admin serwera Discord Podstawowa znajomość platformy Discord. Mikrofon w celu odbywania rozmów z użytkownikami. Obowiązkowy wzór... Ranga, jaką chciałbym/chciałabym otrzymać: wskaż konkretnie, np. Manager Social Media / Sędzia Ocen CS 1.6 / Admin serwera CS 1.6 - ZOMBIE Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś pełnić wskazaną funkcję: ... ... ... Dodatkowe informacje o sobie: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) czy umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci, link do wykresu aktywności, a także kontakt, np. discord czy link do profilu steam. Dodatkowe informacje... Wielka rekrutacja trwa do końca ferii, czyli 29 lutego 2024 Po jej zakończeniu będzie można składać podania, lecz w normalnych rekrutacjach. Oznacza to, że nowo przyjęci Admini nie będą po tej dacie zwolnieni z obowiązkowej opłaty! - - - Zakazuje się komentowania czyichś podań w formie postów bądź tematów. Tylko Administratorzy i Opiekunowie serwerów bądź forum mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek do postów. Wyniki będą podawane po przeprowadzeniu rozmowy, zaś brak zastosowania się do wzoru skutkować będzie odrzuceniem podania! - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Let's go Fragowicze!
-
Rezygnuję z podania. Powód: Sztywna atmosfera wsród kilku aktualnych adminów. Czas zweryfikuję czy nadają się oni na swoje stanowisko
- 1 odpowiedź
-
- 10
-
-
-
-
-
Rezygnuję.
-
a ja bym chcial aby @ GET oblizał mi bolca bo zawsze tego chciał
-
<3
-
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: wskaż konkretnie , opiekun cierpliwości Imię: Bartek Aktualny wiek: 27 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... jestem cierpliwy ... jeszcze bardziej cierpliwy ... juz nie mogę się doczekać nowej posady Dodatkowe informacje o sobie: Miłego wieczoru
-
Piąta wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 01 stycznia 2023 otwieramy Wielką Rekrutację na naszym projekcie - Fragujemy.com. Zamierzamy przyjąć co najmniej 10 osób na różnego rodzaju stanowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie podania od każdego, zatem proces przyjęcia będzie krótszy. Poniżej znajdziecie wymogi na niektóre rangi - każdy z Was ma szansę zdobyć upragnioną funkcję! W jaki sposób będziemy rekrutować nowe osoby? W poprzedniej Wielkiej Rekrutacji, cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanym do tego temacie. W tym roku również każda osoba zainteresowana dołączeniem do naszego grona będzie musiała złożyć podanie w tym temacie wg podanego wzoru. Każdy po złożeniu podania obowiązany będzie na oczekiwanie na kontakt w sprawie dodatkowej rozmowy, np. za pomocą komunikatorów typu TS3 czy Discord. Kogo poszukujemy na dane stanowiska? 2 x Redaktor Forum 1 x Sędzia Ocen CS 1.6 1 x Sędzia Ocen CS:GO Bez limitu x Admin serwera CS 1.6 Bez limitu x Admin serwera CS:GO 1 x Admin Discord 1 x Admin TeamSpeak3 Wymagania na poszczególne stanowiska.. Ubiegając się o jakiekolwiek stanowisko, nie wolno sprawować funkcji , np. Admina, Moderatora na innej sieci serwerów! Admina serwera CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Mikrofon w celu odbycia rozmowy. Admina serwera TS3 / Discord Mikrofon w celu odbywania rozmów z innymi użytkownikami. Podstawowa znajomość aplikacji Team Speak 3 lub platformy Discord. Sędzia Ocen CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów. Redaktor forum Przynajmniej 10 postów, Nieposzlakowana opinia wśród Fragowiczów, Dobra znajomość językowa, motywacja, zapał i pomysłowość. Obowiązkowy wzór... Ranga, jaką chciałbym otrzymać: wskaż konkretnie, np. Admin CS 1.6 - ZOMBIE / Admin CS:GO - MIRAGE #02 / Sędzia Ocen CS:GO Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... ... ... Dodatkowe informacje o sobie: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) czy umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci, link do wykresu aktywności, a także kontakt, np. discord czy link do profilu steam. Dodatkowe informacje... Zakazuje się komentowania czyichś podań. Tylko Administratorzy mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek! Brak zastosowania się do wzoru skutkować będzie natychmiastowym odrzuceniem podania. - - - Rekrutacja trwa do 28 lutego 2023, a po jej zakończeniu będzie można. składać podania, lecz w normalnych rekrutacjach. Wyniki będą podawane na bieżąco, chyba, że zajdzie konieczność przeprowadzenia dodatkowej rozmowy. - - - Nowo przyjęci Admini są zwolnieni z wszelkich opłat! Osoby chcące wspomóc finansowo nasz projekt mogą to zrobić za pomocą dotacji tutaj: https://fragujemy.com/donate/ - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Elitarny fragowicz Let's go Fragowicze!
-
---
-
Imię: Mateusz
-
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 Imię: Michal Aktualny wiek: 30 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ...dostępny na serwerze w godzinach nocnych. ... Aktualny członek ELITARNEJ gruby administracyjnej na serwerze Team Play Dodatkowe informacje o sobie: Nick na serwerach eM! https://steamcommunity.com/profiles/76561197995654466/
-
jol wiem ze admina nie bede miał ale probować zawsze warto
-
-
oraz bardzo lubie pierogi
-
-
Ile płacisz to może złoże podanie, można się dogadać
-
Czwarta wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 06.10.2021 otwieramy Wielką Rekrutację na naszym projekcie - Fragujemy.com. Zamierzamy przyjąć co najmniej 10 osób na różnego rodzaju stanowiska, począwszy od Adminów serwerów, a skończywszy na Moderatach Forum. Jesteśmy otwarci na wszelkie podania od każdego, zatem proces przyjęcia będzie krótszy. Poniżej znajdziecie wymogi na niektóre rangi - każdy z Was ma szansę zdobyć upragnioną funkcję! Z uwagi na przejście HitRow do naszego projektu, ta rekrutacja będzie się różnić od tych, które odbyły się w ubiegłych latach. Zapoznaj się wpierw z informacjami poniżej by uniknąć jakichkolwiek problemów! W jaki sposób będziemy rekrutować nowe osoby? W poprzedniej Wielkiej Rekrutacji, cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanych do tego tematach. Z uwagi na przejście HitRow do naszego projektu, ta rekrutacja będzie się różnić od tych, które odbyły się w ubiegłych latach. Dotychczas cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanych do tego tematach. Teraz będzie się ono odbywać tylko i wyłącznie w tym temacie, niezależnie od tego na jaką rangę użytkownik będzie kandydował. Kogo poszukujemy na dane stanowiska? Bez limitu x Admin serwera CS 1.6 Bez limitu x Admin serwera CS:GO 1 x Admin serwera TS3 2 x Admin serwera Discord 1 x Sędzia Ocen CS 1.6 1 x Sędzia Ocen CS:GO 1 x Manager Social Media 1 x Redaktor Forum 1 x Moderator Forum Wymagania na poszczególne stanowiska.. Ubiegając się o jakiekolwiek stanowisko, nie wolno sprawować funkcji , np. Admina, Moderatora na innej sieci serwerów! Admina serwera CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Mikrofon w celu odbycia rozmowy. Admina serwera TS3 / Discord Mikrofon w celu odbywania rozmów z innymi użytkownikami. Podstawowa znajomość aplikacji Team Speak 3 lub platformy Discord. Sędzia Ocen CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów. Manager Social Media Umiejętne poruszanie się po forum. Podstawowa znajomość Facebook'a oraz Instagram'a. Redaktor forum Przynajmniej 10 postów, Nieposzlakowana opinia wśród Fragowiczów, Dobra znajomość językowa, motywacja, zapał i pomysłowość. Moderator forum Przynajmniej 20 postów. Wysoka znajomość Regulaminu Forum. Podstawowa wiedza w moderowaniu forum oraz obyciu z użytkownikami. Tworzenie miłej atmosfery wśród użytkowników, ale bycie konsekwentnym w działaniach. Obowiązkowy wzór... Ranga, jaką chciałbym otrzymać: wskaż konkretnie, np. Admin CS 1.6 - ZOMBIE / Admin CS:GO - MIRAGE #02 / Sędzia Ocen CS:GO Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... ... ... Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) i umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci. Dodatkowe informacje... Zakazuje się komentowania czyichś podań. Tylko Administratorzy mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek! Brak zastosowania się do wzoru skutkować będzie natychmiastowym odrzuceniem podania. - - - Rekrutacja trwa do 30 listopada 2021 z możliwością przedłużenia. Wyniki będą podawane na bieżąco, chyba, że zajdzie konieczność przeprowadzenia dodatkowej rozmowy. - - - Nowo przyjęci Admini są zwolnieni z wszelkich opłat! Osoby chcące wspomóc finansowo nasz projekt mogą to zrobić za pomocą dotacji tutaj: https://fragujemy.com/donate/ - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Elitarny fragowicz Let's go Fragowicze!
-
Ranga, jaką chciałbym otrzymać Admin serwera CS 1.6 ★ ONLY DD2 ★ Imię: Marcin Aktualny wiek: 29 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... Zawsze para rąk się przyda do pomocy, chciałbym pilnować porządku na serwerze. ...Byłem Już Tu Adminem ...Bo nudzi mi się w życiu i potrzebuje jakiegoś zajęcia także bym pilnował porządku na serwerze, a czasami tez nie ma adminów i latają gagatki na hakach i wgle. Wiele użytkowników poskładało podania, deklarując że co oni to nie wniosą, jak to nie będą karać graczy, jednak nie widzę żeby było lepiej. Jestem idealnym kandydatem na te stanowisko, biorąc pod uwagę moich poprzedników. Pracuje w systemie, który pozwala mi na pilnowanie serwera w różnych godzinach i dniach Dodatkowe informacje: Witam Mam Na imię Marcin mam 29 lat moje doświadczenie Byłem na kilku serwerach adminkiem i myślę, że szło mi całkiem nieźle Jak i Na tym serwerze
-
[ODDZIELONY] Czwarta wielka rekrutacja sieciowa!
noobek no#1 opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Kandydatura na adm serwer 64tick areniki NIck: Noobek#no1 Powody: Wieże że z każdym idzie sie dogadać ,znam ludzi z serwera, chcę żeby każdemu sie przyjemnie grało. Motywacja: Banowanie osób odpalonych aczkolwiek najpierw bym wolał zaprosić taką osobe na rozmowę. Podsumowanie: Znam w wiekszości zasady ludzi i powoli coś angażuje sie w życie forum i serwera jeśli chodzi o warunek który stawiał mi @frekli Który brzmiał więcej godzin na serwerze teraz bd regularniej wbijał bo wszystko jest zakończone i montera odnośnie światłowodu mam umówionego na pon 14:00 to poprawa w tej sprawie jest pewna możecie jeszcze poczekać z oceną pare dni czy te godziny podskoczą czy nie tak dla pewności Z pozdrowieniami Noobek#no1 Ale dlaczego mam trolować nie rozumiem o co chodzi? -
Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 - ZOMBIE Imię: Piotr Aktualny wiek:28 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Nie będę się tutaj bardzo rozpisywał, widzę co się dzieję na serwerze. W nocy mało aktywnych adminów, więc pomoc na serwerze na pewno się przyda. Dodatkowe informacje: Jebać stare baby gazem.
-
W Mrągowie stanął penis! A w Rzeszowie wielka...? Mrągowo to zwykłe polskie miasto. Jednak posiada coś, czego inne miasta mogą mu pozazdrościć. Pomnik... penisa! Tylko, że to nie miał być penis, ale czajnik! Kto go zaprojektował i co miał na myśli? Ile kosztowała rzeźba i kto za nią zapłacił? Filip Chajzer podążył szlakiem znaków i pomników. Jakie odkrył w Rzeszowie? :-) http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-mragowie-stanal-penis-a-w-rzeszowie-wielka-wagina,156351.html 580 tysięcy na bzdury :)
-
Wielka zrzutka dla Bliskiego Wschodu. Prawie 2 mld dol. popłyną do uchodźców 19 krajów przeznaczy 1,8 mld dolarów dla uchodźców i migrantów w obozach na Bliskim Wschodzie - poinformowali we wtorek w nowojorskiej siedzibie ONZ minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier i Wysoki Kmisarz ONZ ds. Uchodźców Antonio Gutierrez. Z inicjatywą udzielenia takiej pomocy wystąpiły Niemcy. Ogłoszono ją po spotkaniu ministrów spraw zagranicznych grupy G-7, czyli najwyżej uprzemysłowionych krajów świata (Wielka Brytania, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, USA) z ich odpowiednikami z Kuwejtu, Kataru, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i kilku krajów europejskich. Prawie 2 mld dol. dla agend ONZ Pomoc ma być przeznaczona głównie dla uchodźców w obozach w Turcji, Libanie i Jordanii. - Uzgodniliśmy udzielić, wszyscy razem, 1,8 mld dolarów agencjom ONZ zajmującym się pomocą międzynarodową, zwłaszcza Agencji ONZ ds. Uchodźców i Światowemu Programowi Żywnościowemu - powiedział dziennikarzom Steinmeier. Dziękując krajom - donatorom, Gutierrez podkreślił, że organizacje pomocowe ONZ są "finansowymi bankrutami" ze względu na rosnące obciążenia wywołane konfliktami na Bliskim Wschodzie. źródło: http://www.tvn24.pl/
-
Uwaga fragowicze! [krótkie info] Stało się... Niecałà godzinę temu Wielka Brytania opuściła Unię Europejskà!
-
Trzecia wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 01.03.2020 otwieramy wielką rekrutację na Fragujemy.com! W ramach tego zamierzamy przyjąć co najmniej 20 osób na różnego rodzaju stanowiska. Ta rekrutacja będzie różnić się od tych, które odbyły się w ubiegłych latach w sposobie przyjmowania osób, dlatego koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi informacjami poniżej! W jaki sposób będziemy rekrutować nowe osoby? Rekrutacja będzie odbywać się na nowych zasadach! Dotychczas cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanym do tego temacie. Teraz będzie to zależny od tego, o jaką rangę dany użytkownik zamierza się ubiegać. [ UWAGA! ] Czytaj uważnie, gdzie powinieneś napisać podanie! Jeśli zauważysz informacje, że należy złożyć kandydaturę na poszczególne stanowisko w osobnym temacie, to uczyń to! Kogo poszukujemy na jakie stanowiska? Podania na te stanowiska należy składać w osobnym temacie! Admin serwera CS 1.6 - 4FUN Ilość wolnych miejsc: 1 z 5 Ilość darmowych miejsc: 0 z 1 Admin serwera CS 1.6 - ZOMBIE INFECTION Ilość wolnych miejsc: 1 z 7 Ilość darmowych miejsc: 1 z 2 Admin serwera CS 1.6 - ONLY DD2 Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Ilość darmowych miejsc: 0 z 2 Admin serwera CS 1.6 - GUNGAME Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Ilość darmowych miejsc: 2 Admin serwera CS:GO - ONLY MIRAGE [ 64 TR ] Ilość wolnych miejsc: 2 z 7 ( dodano 2 miejsca ) Ilość darmowych miejsc: 1 z 3 Admin serwera CS:GO - ONLY MIRAGE [ 128 TR ] Ilość wolnych miejsc: 1 z 4 ( dodano 2 miejsca ) Ilość darmowych miejsc: 0 Admin serwera CS:GO - 3 MAPS >> ! ! NOWY SERWER ! ! << Ilość wolnych miejsc: 2 z 3 Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 Admin serwera CS:GO - ONLY AWP Ilość wolnych miejsc: 0z 6 ( dodano 1 miejsce ) Ilość darmowych miejsc: 0 z 1 Admin serwera CS:GO - ONLY AWP :: NO SCOPE >> ! ! NOWY SERWER ! ! << Ilość wolnych miejsc: 2 z 4 Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 Admin serwera CS:GO - SURF Ilość wolnych miejsc: 1 z 7 ( dodano 2 miejsca ) Ilość darmowych miejsc: 1 z 2 Admin serwera CS:GO - MULTI-ARENY Ilość wolnych miejsc: 2 z 8 ( miejsca tylko na #128 TR ) Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 Admin serwera CS:GO - RETAKE Ilość wolnych miejsc: 1 z 2 Ilość darmowych miejsc: 1 z 2 O darmowym stanowisku decyduje tylko i wyłącznie Opiekun serwera lub Administrator serwerów, a nie kolejność zgłoszenia! --- Podania na te stanowiska złóż w tym temacie według wzoru! Admin serwera TS3 Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Admin serwera Discord Ilość wolnych miejsc: 1 z 3 ( dodano 1 miejsce ) Moderator forum Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Wymogi dotyczące Moderatora forum Chęci do pełnienia powyższej funkcji. Tworzenie miłej, sympatycznej atmosfery wśród użytkowników. Podstawowa wiedza w moderowaniu forum oraz obyciu z użytkownikami. Brak posiadania funkcji tudzież przywilejów, tj. Admin, Moderator na innej sieci serwerów. Redaktor forum & fanpage Ilość wolnych miejsc: 1 z 2 Wymagania dotyczące Redaktora Chęci do pełnienia powyższej funkcji. Podstawowa znajomość języka polskiego w celu, np. redagowania informacji na fanpage. Brak posiadania funkcji tudzież przywilejów, tj. Admin, Moderator na innej sieci serwerów. Sędzia ocen CS:GO Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Wymagania dotyczące Sędziego Chęci do pełnienia powyższej funkcji. Zaawansowana znajomość rodzajów cheatów i ich odróżniania. Brak posiadania funkcji tudzież przywilejów, tj. Admin, Moderator na innej sieci serwerów. Obowiązkowy wzór... Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin TS3 / Admin Discord / Moderator Forum / Redaktor Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Dodatkowe informacje: opisz tu siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieść dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych projektów ) Dodatkowe informacje... Wielka rekrutacja trwa do odwołania! Zakazuje się komentowania podań złożonych w tym temacie! Let's go fragowicze!
- 12 odpowiedzi
-
- 28
-
-
-
-
- rekrutacja
- sieciowa!
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin serwera CS:GO - MULTI-ARENY Imię: Marcin Aktualny wiek: 23 Kilka argumentów: Jestem z reguły osobą spokojną, w konfliktach wysłuchuje obie strony by znaleźć wspólny środek i dojść do porozumienia. Będąc administratorem bądź moderatorem nie ma dla mnie podczas regulaminu czegoś takiego jak znajomi i rodzina, jeśli ktoś łamie przepisy to jest traktowany bez taryfy ulgowej, w końcu regulamin został po coś napisany. Do tej pory zarządzałem i moderowałem jedynie jakieś drobne serwery w C.S 1.6 czy też discord gdzie nauczono mnie by nie odpuszczać. Ostatnio spędzam wiele godzin w CS:GO więc chętnie pomogę przy pilnowaniu serwera przed cheatami i innymi graczami z nieczystymi zagrywkami. Nie należę do ludzi którzy bez powodu będą karać innych cz też 4fun. Dodatkowe informacje: Poza grami zajmuję się tworzeniem dodatków do symulatora "Trainz 2010" oraz prowadzę grupę "Trainz&Repaints" w której twórcy integrują się z graczami i prezentują swoje poczynania w grze. Świat wirtualny to nie jedyne moje hobby, poświęcam się muzyce od lat by w tym roku zacząć w 100% działać w tym kierunku. Dodatkowo mogę powiedzieć że utrzymuje kontakty z takimi osobami jak Czeski, Hyży, trap_typie, StuArt, Pejter itp... Jeżdżenie na takie ewenty jak Bitwa o Kostrzyn czy WLW od zeszłego roku stała się odskocznią do muzycznego świata i wkraczania w tematy Freestyle gdzie mam zamiar się pojawić jako zawodnik z czasem. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej to już raczej tematy na pv. Pozdrawiam
