Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'szósta' .
-
Szósta wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 01 stycznia 2024 otwieramy Wielką Rekrutację na naszym projekcie - Fragujemy.com. Zamierzamy przyjąć co najmniej 10 osób na różnego rodzaju stanowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie kandydatury, dlatego każdy z Was ma szansę zdobyć upragnioną funkcję! Proces przyjmowania podań będzie krótszy, a poniżej znajdziecie wymogi na poszczególne rangi. Nowością w tym roku jest możliwość ubiegania się na stanowisko Opiekuna, co nigdy na przestrzeni ostatnich 12 lat nie miało miejsca. Życzymy powodzenia każdemu! W jaki sposób będziemy rekrutować osoby? W poprzedniej Wielkiej Rekrutacji, cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanym do tego temacie. Tak i w tym roku każda osoba zainteresowana dołączeniem do naszego grona będzie musiała złożyć podanie w tym temacie wg podanego wzoru. Każdy po złożeniu podania obowiązany będzie na oczekiwanie na kontakt w sprawie dodatkowej rozmowy za pomocą komunikatorów głosowych, tj. TS3 czy Discord! Kogo poszukujemy na dane stanowiska? 2 x Moderator Forum ( zapytaj o możliwość ) 2 x Redaktor Forum ( zapytaj o możliwość ) 1 x Typer 1 x Sędzia Ocen CS 1.6 ( zapytaj o możliwość ) 1 x Opiekun serwerów CS 1.6 1 x Opiekun serwera Discord 10 x Admin serwera CS 1.6 ( zapytaj o możliwość ) 2 x Admin TeamSpeak ( zapytaj o możliwość ) 1 x Admin Discord ( zapytaj o możliwość ) Wymagania na poszczególne stanowiska.. Ubiegając się o jakiekolwiek stanowisko, nie wolno sprawować funkcji , np. Admina, Moderatora na innej sieci serwerów! Moderator forum Przynajmniej 25 postów, Dobra znajomość obsługi forum. Nieposzlakowana opinia wśród Fragowiczów. Umiejętne komunikowanie się z Użytkownikami forum. Motywacja, zapał i chęć niesienia pomocy Użytkownikom forum. Redaktor forum Przynajmniej 10 postów. Dobra znajomość języka polskiego. Umiejętne komunikowanie się z Użytkownikami forum. Motywacja, zapał, pomysłowość i chęć integracji z Fragowiczami. Typer Dobra znajomość świata sportu. Umiejętne poruszanie się po stronach bukmacherskich. Motywacja, zapał, systematyczność oraz pomysłowość. Opiekun serwera CS 1.6 Posiadanie rangi co najmniej Admina serwera CS 1.6. Motywacja, zapał i umiejętna komunikacja z graczami. Opiekun serwera Discord Umiejętna współpraca z osobami funkcyjnymi. Motywacja, zapał, znajomość discorda i pomysłowość. Sędzia Ocen CS 1.6 Steam z wybraną grą. Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów. Admin serwera CS 1.6 Steam z wybraną grą. Mikrofon w celu odbywania rozmów z graczami. Admin serwera TeamSpeak Podstawowa znajomość aplikacji TeamSpeak. Mikrofon w celu odbywania rozmów z użytkownikami. Admin serwera Discord Podstawowa znajomość platformy Discord. Mikrofon w celu odbywania rozmów z użytkownikami. Obowiązkowy wzór... Ranga, jaką chciałbym/chciałabym otrzymać: wskaż konkretnie, np. Manager Social Media / Sędzia Ocen CS 1.6 / Admin serwera CS 1.6 - ZOMBIE Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś pełnić wskazaną funkcję: ... ... ... Dodatkowe informacje o sobie: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) czy umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci, link do wykresu aktywności, a także kontakt, np. discord czy link do profilu steam. Dodatkowe informacje... Wielka rekrutacja trwa do końca ferii, czyli 29 lutego 2024 Po jej zakończeniu będzie można składać podania, lecz w normalnych rekrutacjach. Oznacza to, że nowo przyjęci Admini nie będą po tej dacie zwolnieni z obowiązkowej opłaty! - - - Zakazuje się komentowania czyichś podań w formie postów bądź tematów. Tylko Administratorzy i Opiekunowie serwerów bądź forum mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek do postów. Wyniki będą podawane po przeprowadzeniu rozmowy, zaś brak zastosowania się do wzoru skutkować będzie odrzuceniem podania! - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Let's go Fragowicze!
-
Rezygnuję z podania. Powód: Sztywna atmosfera wsród kilku aktualnych adminów. Czas zweryfikuję czy nadają się oni na swoje stanowisko
- 1 odpowiedź
-
- 10
-
-
-
-
-
Rezygnuję.
-
a ja bym chcial aby @ GET oblizał mi bolca bo zawsze tego chciał
-
<3
-
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: wskaż konkretnie , opiekun cierpliwości Imię: Bartek Aktualny wiek: 27 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... jestem cierpliwy ... jeszcze bardziej cierpliwy ... juz nie mogę się doczekać nowej posady Dodatkowe informacje o sobie: Miłego wieczoru
