Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'piąta' .
-
Drodzy Fragowicze! Dokładnie rok temu odbyła się premiera Counter-Strike 2, która sporo namieszała w życiu naszego projektu. Dlatego po tych kilku miesiącach zastoju chcemy iść z duchem czasu i wprowadzić kilka zmian, które istotnie wpłyną na naszą przyszłość. Nie chcemy zamykać się tylko i wyłącznie na CS 1.6, dlatego kolejne miesiące to nowe wyzwania, a do ich realizacji potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Szczegółowe informacje... Celem zbiórki jest uzbieranie niebagatelnej kwoty, bo ponad 3000 PLN. Poniżej znajdziecie rozpiskę na co planujemy przeznaczyć zebrane pieniądze: Odbudowa serwerów z CS:GO w nowej grze CS2 ( szacowany koszt: 500 PLN ) Utworzenie oraz rozwój serwera CS 1.6 - COD MOD ( szacowany koszt: 1000 - 1250 PLN ) Aktualizacja forum wraz z nowym stylem i dodatkami ( szacowany koszt: 2750 - 3000 PLN ) Jest to wartość szacunkowa, a nie dokładna, dlatego jeśli za dany cel zapłacimy mniej to przeznaczymy pieniądze na pozostałe cele! Metody płatności... W przypadku przelewu bankowego, może być zarówno krajowy, jak i zagraniczny. W przypadku PayPal prosimy o zaznaczanie przelewu do przyjaciół i rodziny by uniknąć prowizji. 1. BLIK: Prześlij prywatną wiadomość do @ GET w celu uzyskania informacji W przelewie na nr telefonu wpisz tytuł: Darowizna piąta zbiórka - Twój nick z forum 2. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową. Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 08 1090 1069 0000 0001 3596 6032 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Darowizna: piąta zbiórka - Twój nick z forum 3. PAYPAL: Przejdź do linku https://paypal.me/getunia Przekaż dowolną kwotę, a w tytule przelewu wpisz: Darowizna piąta zbiórka - Twój nick z forum 4. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @ GET Co w zmian... Każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek darowiznę otrzyma rangę - @ Donator Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma specjalną odznakę widoczną w profilu forum, a każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 200 PLN otrzyma rangę - @ Donator+ Przypominamy, iż do otrzymania najlepszej rangi @ Sponsor należy dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 500 PLN. Ranga ta posiada wiele dodatkowych przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników forum, Prosimy osoby, które wpłaciły darowiznę o napisaniu postu "Wpłaciłem/am". Lista darczyńców... @ Vaniliovsky - 50 PLN w dniu 02 września 2024 [PAYPAL] @ TygryS - 100 PLN w dniu 02 września 2024 [BLIK] @ MAC GYVER - 60 PLN w dniu 02 września 2024 [BLIK] @ TheHappyKiller -59.95 w dniu 02 września 2024 [PRZELEW] @ CRZ - 60 PLN w dniu w dniu 02 września 2024 [PAYPAL] @ djhooker - 8.86 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Kubuś :> - 180 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Zarazek - 70 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Mary - 21.37 PLN w dniu 03 września 2024 [PAYPAL] @ KikaN.! - 100 PLN w dniu 03 września 2024 [PRZELEW] @ Lantiez - 25 PLN w dniu 03 września 2024 [BLIK] @ Tayooadr - 69 PLN w dniu 03 września 2024 [BLIK] @ gtx - 100 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ m111tsu - 100 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ .::DARK::. - 40 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ ~#AkaZabijaka__ - 200 PLN w dniu 04 września 2024 [PRZELEW] @ OLO_CZW - 100 PLN w dniu 04 września 2024 [BLIK] @ Dzik! Sz3ryF^^ - 200 PLN w dniu 05 września 2024 [PRZELEW] @ ELSO - 100 PLN w dniu 06 września 2024 [PAYPAL] @ RbK - 100 PLN w dniu 09 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 50 PLN w dniu 09 września 2024 [PRZELEW] @ Czekoladowy - 250 PLN w dniu 09 września 2024 [PRZELEW] @ Roxie Carbon - 300 PLN w dniu 10 września 2024 [BLIK] @ Wieczorek44 - 100 PLN w dniu 11 września 2024 [PRZELEW] @ zBaKaNy RafaBiceps - 50.22 PLN w dniu 11 września 2024 [PRZELEW] @ Kasto - 300.59 PLN w dniu 11 września 2024 [BLIK] @ luter - 150 PLN w dniu 12 września 2024 [BLIK] @ gtx - 55 PLN w dniu 12 września 2024 [BLIK] @ CRZ - 50 PLN w dniu 13 września 2024 [PAYPAL] @ Roxie Carbon - 201.01 PLN w dniu 13 września 2024 [PRZELEW] @ .::DARK::. - 150 PLN w dniu 14 września 2024 [PRZELEW] @ Majtol - 100.01 PLN w dniu 14 września 2024 [PRZELEW] @ Mary - 39.99 PLN w dniu 16 września 2024 [PAYPAL] @ GIOVANE FUORICLASSE - 20 PLN w dniu 16 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 100 PLN w dniu 18 września 2024 [PRZELEW] @ Jawora - 51 PLN w dniu 18 września 2024 [PRZELEW] @ Czerwion - 100 PLN w dniu 18 września 2024 [BLIK] @ [e-SporTEAM] hOpeXs - 50 PLN w dniu 19 września 2024 [BLIK] @ vagKrychu - 50 PLN w dniu 20 września 2024 [PRZELEW] @ Frasun - 100 PLN w dniu 20 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 50 PLN w dniu 22 września 2024 [PRZELEW] @ gtx - 50 PLN w dniu 23 września 2024 [PRZELEW] @ oreo. - 100 PLN w dniu 26 września 2024 [BLIK] @ Ivan - 40 PLN w dniu 27 września 2024 [PAYPAL] @ .::DARK::. - 50 PLN w dniu 27 września 2024 [PRZELEW] @ Gruszi - 50 PLN w dniu 27 września 2024 [BLIK] @ gtx - 99 PLN w dniu 27 września 2024 [PRZELEW] @ GIOVANE FUORICLASSE - 30 PLN w dniu 28 września 2024 [PRZELEW] @ Mary - 20 PLN w dniu 29 września 2024 [PAYPAL] @ WildBanana^^ - 100 PLN w dniu 30 września 2024 [PRZELEW] @ WOJT4NKZ - 40 PLN w dniu 30 września 2024 [PRZELEW] @ Rabbit97 - 44.30 PLN w dniu 30 września 2024 [PAYPAl] @ Kubuś :> - 21.37 PLN w dniu 01 października 2024 [PRZELEW] @ ravioli - 100 PLN w dniu 01 października 2024 [PAYPAL] @ Majtol - 44.33 PLN w dniu 01 października 2024 [PRZELEW] @ CRZ - 50 PLN w dniu 01 października 2024 [PAYPAL] @ Kasto - 100 PLN w dniu 01 października 2024 [BLIK] Zebraliśmy kwotę: 5000.00 PLN Dziękujemy każdemu Darczyńcy za dokonanie wpłat - każdy grosz się liczy! @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony
-
Piąta wielka rekrutacja sieciowa! W dniu 01 stycznia 2023 otwieramy Wielką Rekrutację na naszym projekcie - Fragujemy.com. Zamierzamy przyjąć co najmniej 10 osób na różnego rodzaju stanowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie podania od każdego, zatem proces przyjęcia będzie krótszy. Poniżej znajdziecie wymogi na niektóre rangi - każdy z Was ma szansę zdobyć upragnioną funkcję! W jaki sposób będziemy rekrutować nowe osoby? W poprzedniej Wielkiej Rekrutacji, cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanym do tego temacie. W tym roku również każda osoba zainteresowana dołączeniem do naszego grona będzie musiała złożyć podanie w tym temacie wg podanego wzoru. Każdy po złożeniu podania obowiązany będzie na oczekiwanie na kontakt w sprawie dodatkowej rozmowy, np. za pomocą komunikatorów typu TS3 czy Discord. Kogo poszukujemy na dane stanowiska? 2 x Redaktor Forum 1 x Sędzia Ocen CS 1.6 1 x Sędzia Ocen CS:GO Bez limitu x Admin serwera CS 1.6 Bez limitu x Admin serwera CS:GO 1 x Admin Discord 1 x Admin TeamSpeak3 Wymagania na poszczególne stanowiska.. Ubiegając się o jakiekolwiek stanowisko, nie wolno sprawować funkcji , np. Admina, Moderatora na innej sieci serwerów! Admina serwera CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Mikrofon w celu odbycia rozmowy. Admina serwera TS3 / Discord Mikrofon w celu odbywania rozmów z innymi użytkownikami. Podstawowa znajomość aplikacji Team Speak 3 lub platformy Discord. Sędzia Ocen CS 1.6 / CS:GO Steam z wybraną grą. Podstawowa wiedza w ocenianiu demek lub screenów. Redaktor forum Przynajmniej 10 postów, Nieposzlakowana opinia wśród Fragowiczów, Dobra znajomość językowa, motywacja, zapał i pomysłowość. Obowiązkowy wzór... Ranga, jaką chciałbym otrzymać: wskaż konkretnie, np. Admin CS 1.6 - ZOMBIE / Admin CS:GO - MIRAGE #02 / Sędzia Ocen CS:GO Imię: Aktualny wiek: Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ... ... ... Dodatkowe informacje o sobie: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) czy umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci, link do wykresu aktywności, a także kontakt, np. discord czy link do profilu steam. Dodatkowe informacje... Zakazuje się komentowania czyichś podań. Tylko Administratorzy mogą udzielać odpowiedzi w formie notatek! Brak zastosowania się do wzoru skutkować będzie natychmiastowym odrzuceniem podania. - - - Rekrutacja trwa do 28 lutego 2023, a po jej zakończeniu będzie można. składać podania, lecz w normalnych rekrutacjach. Wyniki będą podawane na bieżąco, chyba, że zajdzie konieczność przeprowadzenia dodatkowej rozmowy. - - - Nowo przyjęci Admini są zwolnieni z wszelkich opłat! Osoby chcące wspomóc finansowo nasz projekt mogą to zrobić za pomocą dotacji tutaj: https://fragujemy.com/donate/ - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Elitarny fragowicz Let's go Fragowicze!
-
---
-
Imię: Mateusz
-
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 Imię: Michal Aktualny wiek: 30 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: ...dostępny na serwerze w godzinach nocnych. ... Aktualny członek ELITARNEJ gruby administracyjnej na serwerze Team Play Dodatkowe informacje o sobie: Nick na serwerach eM! https://steamcommunity.com/profiles/76561197995654466/
-
jol wiem ze admina nie bede miał ale probować zawsze warto
-
-
oraz bardzo lubie pierogi
-
-
Ile płacisz to może złoże podanie, można się dogadać
