Queen of Hell

Redaktor
 • Content Count

  191
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8
 • Czas online

  1d 7h 14m 5s

Queen of Hell last won the day on September 17

Queen of Hell had the most liked content!

Community Reputation

332 Wspaniała

About Queen of Hell

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 01/29/1997
 • Entries from Chatbox 157

Profile information

 • Sex
  kobieta
 • City
  Poznań

Information about Fragowicz

 • Nick
  QoH

Fragowicz Hardware

 • System
  MAC OS

Contact with Fragowicz

 • GaduGadu
  67956332

Recent Profile Visitors

4,823 profile views
 1. Ponoć kobietę ciężko zrozumieć, a weź tu zrozum faceta... <puk>

  1. Damo

   Damo

   Facetów nie stara się zrozumieć, facetów łatwo przeczytać :))

  2. Queen of Hell

   Queen of Hell

   Będę miała to na uwadze @ Damo  :))

 2. A to faktycznie kolega ma racje. Potwierdzam, pojawia się informacja, że bombsite jest blokowany, a w praktyce dalej można podkładać paczkę na B.
 3. @ Czerwion to na pewno była „Stacja Warszawa”, bo widać że też śpiewam. 🤣
 4. Już w ten weekend startuje 13 edycja PGA. LOKALIZACJA: Całe wydarzenie ma miejsce na terenie MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie), tuż obok Dworca PKP i Autobusowego. MAPA Poznań Game Arena: Źródło obrazu Jak podają źródła to największe targi gier komputerowych, konsolowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej! Jak to wszystko się zaczęło? Pierwsze PGA sięga roku 2004. Na początku to wydarzenie było mieszanką gier komputerowych i tradycyjnych. Gdzie w tamtym czasie wyczekiwaną gwiazdą programu był turniej FIFA 2004 i finał w Counter-Strike z wysokimi nagrodami finansowymi! Rok później Poznań Game Arena została podzielona w następujący sposób: * Digital Arena - był to blok tematyczny dot. Rozrywki multimedialnej, grom komputerowym i nowoczesnym technologiom. * Fantasy Arena - obejmował gry karciane, figurkowe, planszowe, RPG, bitewniaki, szachy oraz brydża. * Extreme Arena - później Paintball Arena przeznaczony dla ASG, Paintballa i odtwórstwa paramilitarnego. Z biegiem lat impreza zyskała na popularności, a największą ilość zwiedzających przyciąga blok komputerowy i rozrywka multimedialna. Dlatego też zaczęto przebudowę targów. Gdzie w 2009 roku po raz ostatni można było uczestniczyć w imprezie podzielonej na trzy oddzielne bloki. Przez kolejne dwa lata zawieszono PGA w Poznaniu, żeby w 2012 roku wrócić z nową, odpowiednio dopasowaną dla zwiedzających formą. Oto niektóre atrakcje, które czekają tegorocznych zwiedzających: * Turnieje eSportowe - Jesteś graczem Counter-Strike: Global Ofensive, League of Legends, Hearthstone, Fifa, Tekken i chcesz spróbować swoich sił? Teraz masz okazje. To czas na świetną zabawę, a także okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych i finansowych! * Premiery gier i sprzętu * Free Gaming Arena - 850 stanowisk, gdzie możesz grać na najmocniejszym sprzęcie z najnowocześniejszymi technologiami takimi jak: VR, MR. * Gwiazdy Twitch, Youtube - Autografy, selfiaki, piąteczki z ulubionymi streamerami i vlogerami. * Cosplay - Bohaterowie z Twoich ulubionych gier na scenie PGA Cosplay Show. * Retro Games Arena - Przypomni Wam to Amigę, Atari, Comodor, a jeżeli ich nie znacie to będziecie mieli okazje poznać sprzęt, który kochali Wasi rodzice… * Indie Games Arena - Strefa niezależnych twórców gier z innych krajów we współpracy z polskimi graczami, zobacz efekty! * Konferencje i strefa biznesowa - Prelekcje prowadzone przez Takashi Tokita (twórca np. Final Fantasy), Viktor Kostik (animator m.in. Mafii 2, DayZ), Chris McEntee (projektant Rayman). Oprócz tego kiermasze, gadżety, niespodzianki no i oczywiście Stars4Fans. Źródło Fragowicze, nie macie planów na zbliżający się weekned? A może już dawno kupiliście bilety i powoli pakujecie walizki? Mieliście okazje byś na PGA? Jakie jest Wasze zdanie jeżeli chodzi o takie imprezy?
 5. Za czasów kiedy jeszcze byłam piękna i młoda. No i oczywiście utalentowana, ta gitara to prawdziwa jest.
 6. @ ELSO Akurat wyszłam z serwera, dlatego nie było widać lepszych stat od Twoich....
 7. 13 października - Światowy Dzień Dawcy Szpiku. W Polsce obchodzimy go od 2002 roku. Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dzieci, młodzież, dorośli - każdy może zachorować. Dla wielu szansą na życie jest przeszczep komórek macierzystych lub szpiku od NIESPOKREWNIONEGO Dawcy.Prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego Dawcy dla Pacjenta jest bardzo niskie. Im więcej potencjalnych dawców, tym więcej szans na życie dla chorych na nowotwory krwi. Kto może Zostać Dawcą? Może nim być każdy ogólnie zdrowy człowiek w przedziale wiekowym 18-55 lat. Należy ważyć więcej niż 50 kg, ale też nie można posiadać znacznej nadwagi. Spełniasz wymagania? Chcesz zostać Dawcą? Zarejestruj się! Rejestracja jest bardzo prosta i można ją wykonać na kilka sposobów. Najważniejsze, aby Twoja decyzja o zostaniu dawcą szpiku była przemyślana i odpowiedzialna. Oto trzy sposoby rejestracji: Możesz zgłosić się do najbliższego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wystarczy dowód osobisty bez wcześniejszej rejestracji. Nie potrzeba być na czczo. Na miejscu wypełniamy kwestionariusz i deklarację. Pobranie krwi – jak do zwykłych badań. Rejestracja przez Internet – np. wypełniając formularz rejestracyjny na stronie Fundacji DKMS. W ciągu 2 dni od wypełnienia formularza internetowego, na podany adres otrzymasz pakiet rejestracyjny zawierający pałeczki do pobrania wymazu z jamy ustnej oraz formularz do wypełnienia. Rejestracja w bazie jest bezpłatna. Podczas różnych imprez, akcji i wydarzeń prozdrowotnych, w który uczestniczą organizacje i podmioty zajmujące się promocją dawstwa szpiku. Przestawię Wam jeszcze PRZYWILEJE DAWCY: Każdej osobie, która odda krwiotwórcze komórki macierzyste dając szansę na życie choremu, przysługuje w zależności od ilości pobrań odznaka "Dawcy Przeszczepu" lub "Zasłużonego Dawcy Przeszczepu". Zapytacie, co to oznacza? -> Każdemu "Dawcy Przeszczepu" przysługują uprawnienia do korzystania poza kolejnością z ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Ze świadczeń można korzystać na podstawie legitymacji wydawanej przez klinikę pobrania, w której ma miejsce pobranie komórek macierzystych. -> Każdemu "Zasłużonemu Dawcy Przeszczepu" przysługują uprawnienia do korzystania poza kolejnością z ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz do bezpłatnego zaopatrzenia w leki podstawowe i uzupełniające oraz leki, które świadczeniobiorca posiadający tytuł „Zasłużonego Dawcy Przeszczepu” może stosować w związku z oddawaniem szpiku lub innych regenerujących się komórek i tkanek. Fragowicze, jak Wy podchodzicie do tematu? Jesteście już Dawcami? Planujecie zostać nimi w przyszłości? Źródło, źródło,
 8. Kiedy idziemy na kręgle?

   

  1. SZNYCEL

   SZNYCEL

   a kiedy chcesz? 😏😏

  2. Queen of Hell
  3. SZNYCEL

   SZNYCEL

   to trzeba się zgadać jakoś 😛