Jump to content

maks0033

Redaktor
 • Content Count

  118
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas online

  3d 6h 14m 15s

maks0033 last won the day on March 15

maks0033 had the most liked content!

Community Reputation

148 Dobra

About maks0033

 • Other groups [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #128
 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Entries from Chatbox 47

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz

Information about Fragowicz

 • Nick
  NapewnoNieMaks
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
  CS:GO - ONLY AWP NS
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego ;3

 2. @ WasterPl . Kolega także przyszedł do mnie na ts3. Powiedział że nie chce pisać prośby o ub tylko mam mu dać ub i zobaczyć jak gra czy coś bo zależy mu na czasie. Powiedzialem, że jeśli nie chce pisać prośby to obejrzę demko ( obejrzałem 3 krotnie, nie byłem pewny). Powiedziałem koledze, że poproszę sedziego o ocene jego gry i jeżeli będzie niewinny zostanie odbanowany ( zrobiłem to tego samego dnia co gracz do mnie przyszedł. Sędzia uznał , że kolega miał wspomagacze a stary na wh już więcej nie zgłaszał się do mnie na ts3.
 3. Witaj, twoje akcje były bardzo podejrzane. Powód bana to WH+AIM BOT 1.26 5 fragów z pistola każdy w łeb 2.06 jeden z przykładów strzał daleko od głowy trafia w głowę 2.50 na midzie 2 fragi zrobiłeś celownik tobie się trzęsie trochę 3.45 moja ulubiona część. Sam na 5 i celownik lata z jednego na drugiego jak szalony nawet jak 1 nie zdąży zabić 4.20. Tak, tak jasne..... Celownik leci na typa za ścianą parę strzałów i po typie... Ban- http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=stary na wh&advType=name Demo- http://700583.node43.pukawka.pl/dem-de_mirage-1585234910-1585236391.zip
 4. Jeśli jesteś pewien, że chcesz isc dalej i sie rozwijać to jestem na TAK. Somehow bardzo dobrze sprawuje swoje funkcję na 128TR. Na 64 jeszcze go nie widziałem ale jestem przekonany, że tam także sobie bardzo dobrze poradzi. Podsumowując TAK ;3
 5. Już wcześniej miałem poprosić Ciebie o ten przepis ❤️
 6. Bardzo fajna muza. Dobra robota ❤️
 7. Yoh, rozmawiałem z Ajkotem na temat tej osoby na ts3 ciągle przekazując mu co mówi i piszę. Nie tylko ja powtarzałem jego słowa ale także nagrałem na tel i puściłem mu to co możesz usłyszeć na demku. Stwierdzenie że ,, nie znam żadnego serwera,, nie jest żadną prośbą o ip jak dla mnie i Ajkota. Myślisz , że nie sprawdziliśmy co to był za serwer ? Ten serwer sprawdzaliśmy Ja,Rolnik,Ajkot i wszyscy wiedzieliśmy że nie jest to nasza sieć. Kolega nic nie robił sobie z tego że inny gracz przed momentem dostał bana za zaśmiecenie całego czatu tym ip tylko dalej je wysyłał, różnica tylko że robił to na pw.
 8. No trochę zmieniasz prawdę. Początkowo wbił jakiś gracz który zaśmiecił cały czat ip innego serwera, następnie dostał bana a ty poszedłeś tam za nim na ten serwer. Potem wracasz i gadasz różne teksty typu ,, szukam ekipy na serwer deagle,, ,,idziemy grac deagle,, ,,chodz juz (nie pamietam nicku) na te deagle,,. Do mnie też powiedziales bym poszedł na deagle to ci powiedziałem ze nie znam żadnego serwera. Nie mówiłem nic byś dawał ip a ty mnie zaprosileś do znaj i na pw wysłałeś ip tego serwera deagle. Później mówiłeś jeszcze na serwerze sporo razy o tym serwerze deagle i żeby ludzie na niego szli. Niestety nie mam dowodów że wysyłałeś komuś innemu na priv ale to można się tego domyśleć z waszej rozmowy. Jak dla mnie cała sytuacja była hamskim zabieraniem nam graczy. @ Ajkot @ Rolnik @ GAWOI Według mnie Ajkot podjął słuszną decyzję o nadaniu bana. Wiem , że poszła opinia że Ajkot bez dowodów zbanował na ,,słowo,,. Chciałbym poinformować że puszczałem Ajkotowi nagranie co mówił Janeczek oraz pokazałem co pisał na pw na steam. Całe ip mogę podać na pw sędziemu lub osobie upoważnionej.
×
×
 • Create New...