Jump to content

me.

[CS:GO] Admin SURF
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  6h 44m 34s

Community Reputation

26 Początkująca

4 Followers

About me.

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 01/03/2001
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Adam
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  me.
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Hejka^^ Podanie jest słabiutkie, w ogóle nie rozpisane bez żadnych treściwych argumentów. Nie posiadałeś jeszcze nigdy admina, więc doświadczenie z SM raczej też jest marne. Na serwerze grasz od niedawna, masz mało godzin na serwerze, co nie wpływa na twoją korzyść. Kolejnym minusem jest dla mnie to, że nie przypominam sobie, żebym cię kiedykolwiek usłyszał i nie wiem jak z twoim głosikiem i czy posiadasz mikrofon. Do tego jak przed chwilą grałem, to pisząc używałeś często wulgaryzmów. Generalnie to jestem na NIE. Regards, me.
 2. Hejo! Miałem już wcześniej się tutaj wypowiedzieć, ale zapomniałem i teraz przeglądając dział wróciłem do tego. Osobiście uważam, że to jest dobre jako jednorazowy event albo osobny serwer. W końcu to jest zwykły combat surf, bez żadnych takich dodatków. Sądzę też, że dla słabszych graczy byłoby to na dłuższą metę odpychające, bo kiedy się potrafi grać na nospreadzie, to inni nie będą mięli praktycznie szans. Kiedy była mapa, której nazwy nie pamiętam, ale był na niej nospread, to sporo ludzi miało po zero fragów i tylko umierali. Natomiast lepsi robili bardzo duże statystyki. Wiąże się z tym również bardzo proste wbijanie punktów i zwiększanie pozycji w topce. Myślę, że jednorazowo można coś takiego zrobić, bo będzie fajną zabawą, ale nie systematycznie. Regards, me.
 3. Cześć @ BAD BOY ! Na serwerze od jakoś dawna nie jesteś, ale sądzę, że większość aktywnych graczy miała okazję cię poznać. Jesteś prawię pełnoletnią osobą, co jest dobrą rzeczą, ponieważ powinno to świadczyć o twojej większej dojrzałości. Byłeś również już administratorem, więc wiesz czego się podejmujesz, składając podanie oraz masz już doświadczenie. Troszkę minusem są godziny, które posiadasz, lecz to nie jest jakiś problem, ponieważ ostatnio jesteś bardzo aktywny. Jestem na tak!
 4. Hej @ GRIS ! Na serwerze widzimy się często i wydajesz się być miłą osobą i dość ogarniętą. Często się odzywasz i jak na ten wiek głos masz w miarę ogarnięty. Na serwerze grasz już od długiego czasu i godzinek masz bardzo dużo, co jest dobrą rzeczą. Minusem jest to, że nie masz jeszcze żadnego doświadczenia jako administrator oraz twój dosyć młody wiek. Generalnie jestem neutralny, ale raczej bardziej na tak :^) Regards, me.
 5. Cześć @ nitmor ! Dzisiaj nie będę się jakoś bardzo rozpisywał, ponieważ już z góry jestem na NIE. Moim zdaniem jedynymi plusami są godziny, które przegrałeś na serwerze, twoja aktywność oraz w miarę przyzwoity głos, jak na taki młody wiek. Największym minusem, który skłonił mnie do jednoznacznej decyzji, żeby zająć stanowisko, jakie zająłem - jest twój naprawdę młody wiek. Przez czas, który przegrałem na wielu różnych serwerach, miałem styczność z wieloma osobami w wieku podobnym do twojego. Czy to jako admin, czy zwykły gracz. Z pozoru byli okej, w miarę ogarnięci. Wydawałoby się, że są "dojrzali" jak na młody wiek. Natomiast w większości przypadków nie kończyło się to dobrze. Uważam, ze ludzie w takim wieku nie do końca powinni móc sprawować taką funkcję i jest to troszkę nieodpowiedzialne ową funkcję im przyznawać. To jest wiek, w którym się dopiero zaczyna dojrzewać - przekształcać z dziecka w osobę dojrzałą. Czego konsekwencją jest to, że potrafią być zmienni i niekoniecznie może to prowadzić do samych dobrych rzeczy. Regards, me.
 6. Cześć @ 15letnipijak_ ! Chciałbym zacząć najpierw od podania. Podanie jest moim zdaniem ładnie napisane. Jest kilka małych błędów gramatycznych i interpunkcyjnych. Jest to taka moja malutka przyczepka, ale i tak sądzę, że mógłbyś na przyszłość bardziej do tego uwagę przykładać. Jak już zaczynasz używać przecinków, to rób to dalej. Kolejną sprawą są godzinki, których masz 15 na serwerze, ale z tego co pamiętam, to grałeś wcześniej na innym nicku i najprawdopodobniej masz znacznie więcej. Na serwerze widzę cię bardzo często. Z tego co mi się wydaje, to chyba codziennie się widzimy. Z tego co cię poznałem jesteś dosyć fajną osóbką z poczuciem humoru. Jednakże raz byłem świadkiem, kiedy ten humorek poszedł troszkę za daleko w pewnym momencie. Była raz sytuacja, kiedy wraz z kilkoma innymi osobami śmieliście się z głosu jednego z graczy, mówiąc, że jest ciepły. Do pewnego momentu można się pośmiać, kiedy obie strony to śmieszy, ale doszliście do tego, że już go to po prostu denerwowało. Pogadałem z wami wszystkimi, wyjaśniliśmy tą sytuacje. Coś mi powiedzieliście, że już się nie powtórzy i wam ufam. Ale teraz muszę zaufać najbardziej tobie, ponieważ to ty startujesz na to stanowisko. Z tego powodu jestem zmuszony być NETURALNY. Naprawdę uważam, że jesteś dojrzała osobą, ale czasem musisz wiedzieć, kiedy coś przestać. Myślę, że raczej warto byłoby dać ci szansę, ale ostatnia decyzję ma Polar. Regards, me.
 7. Siemka! Chciałbym dodać swoją cegiełkę, co do tej propozycji. Sądzę, że w pewnym stopniu masz rację. Często ludzie podpowiadają tylko jednej ze stron, przez co druga ma trudniej. Uważam, że dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie/napisanie pluginu, który jest na niektórych serwerach. Tj. kiedy ktoś zostaje 1vs1, to odpalałoby się menu z głosowaniem dla obu graczy. Byłoby to 1vs1 na AWP noscope. Mogliby wybrać jedną z dwóch opcji, tj. tak lub nie. Kiedy wybraliby opcję pierwszą, to mieliby na sobie beacona oraz nie mogliby scopeować, tylko strzelać na ślepo z AWP. Natomiast, kiedy wybraliby opcję drugą, to dostawali by tylko efekt beacona na sobie, przez co mogliby się odnaleźć. Moim zdaniem to fajna opcja i na innych serwerach była miło przyjmowana:) Regards, me.
 8. Witaj @ Kwiatuuu ! Na podstawie przeczytanego podania oraz tego na ile zdążyłem Cię poznać, grając wspólnie na serwerze, chciałbym się odnieść do kilku kwestii. Uważam, że podanie nie jest napisane do końca dobrze. Nie podałeś imienia oraz źle podane jest STEAM ID. Najbardziej mnie boli to, że to co napisałeś nie jest zbyt treściwe i nie rozwinąłeś żadnej wypowiedzi jakoś bardzo. Również znalazłem sporo błędów w interpunkcji oraz gramatyce. Czas, który przegrałeś na serwerze nie jest za duży, ponieważ jest to około 10 godzin. Natomiast ja sądzę, że nie jest to jakiś duży problem, bo widzę, że odkąd się pojawiłeś grasz na serwerze regularnie i byłbyś w stanie szybko to nadrobić. Podczas wspólnej gry zdołałem zauważyć, że jesteś osobą na pozór ogarnięta, potrafiącą się zachować. Jeśli jest jakaś okazja, to starasz się komuś pomóc, co jest dużym plusem. Aktualnie jestem nastawiony NEUTRALNIE i ostatnie słowo zostawiam @ PoLaR . Myślę, że najlepiej byłoby teraz odrzucić podanie i dać ci czas na poprawienie stażu na serwerze, na lepsze poznanie cie administracji i innym graczom. Napisałbyś podanie za jakiś czas, kiedy wszystko poprawisz i sądzę, że wszystko byłoby git Regards, me.
 9. me.

  powitać :)

  Witam wszystkich! Pomyślałem, że się z wami przywitam, bo ni stąd, ni zowąd zostałem adminem na surfie, a nikt tutaj mnie nie zna. Tak więc w tym wpisie chciałbym co nieco o sobie powiedzieć, przedstawić się. Nazywam się Adam i pochodzę z okolić Łodzi. Aktualnie mam 18 lat, ale za równy miesiąc to się zmieni. Jestem w klasie maturalnej, za czym idzie to, że czas, który mogę poświęcić na grę lub inne przyjemności, nie jest zbyt duży. Dalej planuję pójść na studia - kierunek automatyka. Na ogół jestem osobą poważna, ale jeśli ktoś mnie pozna, to zobaczy, że nie do końca tak jest. Z takich ciekawostek o mnie, jest to, że zbieram znaczki. Należę do związku filatelistów w moim mieście i jestem w posiadaniu brązowej odznaki młodzieżowej PZF oraz kilku medali/nagród otrzymanych na krajowych wystawach. Jeśli byłoby zainteresowanie, to mogę podzielić się jednym z moich eksponatów z wami, zrobić jakąś wystawę na forum(XD). Naprawdę polecam zainteresować się zbieraniem znaczków, bo filatelistów w Polsce coraz mniej, a to jest serio bardzo fajne hobby. Dla niektórych może to być śmieszne zajęcie, nic nie warte. Natomiast ja uważam, że może ono nauczyć wielu rzeczy. Nie będę się już więcej rozpisywać, bo i tak pewnie większość tego do końca nie przeczyta. Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dosyć długo Regards, Adam
 10. Imię: Adam Aktualny wiek: 18, chociaż nie na długo, bo z początkiem nowego roku będzie 19 na karku. Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Ciężko powiedzieć, ale będzie to już coś około lub nawet ponad 4 lata. Nick na serwerze: me. Staż gry na serwerze: Aktualnie 42h. Godziny w jakich grasz na serwerze: Szczerze mówiąc, to ciężko jest mi to określić. Aktualnie jestem w klasie maturalnej, przygotowuje się do matury i czas jaki mogę poświęcić na grę nie jest zawsze taki sam. Zależy to od dnia i rzeczy, jakie mam na głowie. Zawsze staram się pograć przynajmniej z godzinkę, chociaż zazwyczaj jest to więcej. Chciałbym zaznaczyć, że mogą być też dni, kiedy nie wejdę w ogóle, wynikłe przez nadmiar obowiązków, nauki. Jeśli mam określić godziny w których gram, to są to godziny, kiedy wrócę ze szkoły i wieczorne - tzn. 15-17 ; 19-22 Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/me./80.72.33.178:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Jestem prawie pewien, że nie, chociaż nie zaprzeczam tego, że jakaś jednorazowa sytuacja mogła być. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, pełniłem już funkcję admina. Byłem adminem na innej sieci przez jakoś ponad 7-8 miesięcy na serwerze deathrun. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, posiadam podstawową wiedzę. Uważam nawet, że z SM zaznajomiony jestem w bardzo przyzwoitym stopniu i nie powinno być żadnych problemów z tym. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Kilka osób z administracji pytało się czy byłbym chętny złożyć podanie, więc oto jestem!(chociaż sam nad tym myślałem) Uważam, że byłbym odpowiednia osobą na te stanowisko. Sądzę, że przez czas administrowania na innej sieci, nabyłem dużo doświadczenia, zrozumiałem co z czym się je. Jestem osobą, myślę, że dojrzałą, nieco poważną, ale też mam poczucie humoru. Jako admin staram się podchodzić do sytuacji bezstronnie i obiektywnie. Nie rozważam problemów przez pryzmat znajomości/przyjaźni/etc. Myślę, że nie będę się jakoś bardziej rozpisywał o sobie. Na serwerze już trochę przegrałem. Sporo ludzi zdążyło mnie poznać - z dobrej, czy też złej strony - i wysnuć opinie na temat mojej osoby, więc ostatnie zdanie zostawiam wam - graczom oraz administracji. Na serwerze, jako gracz, zdążyłem już co nieco pomóc innym graczom, nawet Pani Bozi zbanować jedną niedobrą osóbkę. Chciałbym również zaznaczyć, że zapoznałem się z regulaminem, jak i taryfikatorem kar. No nie będę się więcej rozpisywał, bo godzinka już do wczesnych nie należy i nie ukrywam, że zmęczony jestem dzisiejszym dniem. Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie! Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:211142071 EDIT: Chciałbym wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy, póki mogę edytować temat. Chciałbym napomknąć, że nie mam zamiaru nadrabiać, robić sztucznej aktywności, przez postowanie bez sensu w offtopach, etc, na poczet tego, że miałbym być adminem. Aktywny na forum będę starał się być w miarę możliwości i wypowiadać się w tematach, które mnie interesują lub też będą mnie dotyczyć. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i zaakceptujecie, bo po prostu nie jest to w mojej naturze. Pozdrawiam jeszcze raz
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy