Jump to content

WiolQa

[CS:GO] Server guardian MULTI ARENA
 • Content Count

  192
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WiolQa last won the day on June 23

WiolQa had the most liked content!

Community Reputation

428 Wypasiona

About WiolQa

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 10/19/2003

Profile information

 • Name
  Wioletta
 • Sex
  kobieta

Information about Fragowicz

 • Nick
  WiolQa
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - MULTI ARENA

Recent Profile Visitors

5,583 profile views
 1. Szkoda tracić czasu. Posiadasz bardzo ciekawą kartotekę kar. GameTracker prezentuje się po prostu źle. Staż na serwerze jest w porządku, ale reszta to jakiś żart. Na zakończenie tego cyrku dodam tylko, że rekrutacja na arenę 64 TR jest ZAMKNIĘTA. Twoje podanie zostało ODRZUCONE.
 2. Osobiście nie miałam z Tobą styczności na serwerze, ale z tego co widzę to sprawiasz pozytywne wrażenie. GameTracker prezentuje się dobrze. Podanie napisane schludnie. Posiadasz "brudek" w kartotece banów, ale z tego co piszą inni to poprawiłeś swoje zachowanie. Na 64 TR rekrutacja została zamknięta, ale ze względu wykruszenia się jednego z podań myślę, że mógłbyś dostać szansę. Forum jest do nadrobienia, więc mam nadzieję, że nie zawiedziesz. Po otrzymaniu rangi zapoznaj się z TYM TEMATEM.
 3. Pokazałeś już nam jak nierozsądną i nierozważną jesteś osobą. Szkoda naszego czasu. Na przyszłość ZASTANÓW się zanim podejmiesz jakąś decyzję. Na własne życzenie - podanie ODRZUCAM.
 4. 1000! Koniec z wpierdalaniem biedoburgerów na obiad! JEDZIEM DO MAKA KOMAREM!

 5. Chłop nie wytrzeźwiał po wczoraj xD PORA NA SMIGŁOO AUUU HELIKOPTER
 6. Temat wyszedł dopiero w niedzielę, więc dobrze najpierw podyskutować i zebrać jakieś pomysły w jeden. Patrząc obiektywnie to idea jest całkiem dobra. Co do nagrody, to już większy problem. Bez sensu, żeby osoba, która wygrała mapę i ma VIPa miała go wygrać na następną mapę. Moim zdaniem premium by się sprawdziło, ale tak jak w przypadku VIPa będzie paradoksalnym pomysłem po zakupie tego ulepszenia. Wiadomo, jaki serwer takie możliwości i pomysły. Na 128 VIPa nie ma. Wprowadzenie go mogłoby wprowadzić też zamieszanie wśród graczy. Według mnie najlepszym rozwiązaniem będą dodatkowe punkty i zwiększenie progu punktów na awans do kolejnej rangi.
 7. Nie ma co tutaj się długo na tym rozwodzić. Dwie minuty Ci wystarczyły, abyś wyleciał. Nadmiar energii wyrzucałeś na graczy i adminów. Przyznam, że genialnie afiszujesz swoją głupotę. Kompletnie nie rozumiem od czego się odwołujesz. Serwery Ci się pomyliły? Zachowujesz się jak czubek i to nie jest Twoja pierwsza kara na multi arenach. Nie da się ukryć, że najbardziej atakowałeś koleżankę -Anita-. Drągal stoi, co? Najgorzej jak Cię zabiła. Wtedy to już gwóźdź do trumny. HEHE, BO WIECIE ZMYWARA. Śmiechłam. W sumie to i tak bardziej rozbawił mnie fakt, że przez dwie minuty waliłeś do wszystkich z ofensywką, a na końcu się odwołujesz. Nasuwa się więc pytanie; Ekskjuzmi, łot ar ju pierdoling? Jak przystało na fana disco bani, przedstawiłeś całemu serwerowi fragment jednego z utworów. Problem w tym, że to nie koncert życzeń. No co Ci powiem, no anlaki. Odwołanie odrzucam, a ty hamuj bajerę, a banie sobie śpiewaj do snu, albo podczas banicji na serwerze. Pozderki Zmywara v2
 8. Przyda się dodatkowa para rąk, zwłaszcza na 128 tickrate. Liczę, że mnie nie zawiedziesz. Masz mój głos na TAK.
 9. Za każdym razem gdy wydaje mi się, że widziałam i słyszałam już wszystko na tym serwerze to zostaję szybko sprowadzana na ziemię. Ty tak kurwa serio? Ale naprawdę? ALFABET MORSE'A? Przenośnie i ten cytat z Potopu stawiają Cię w świetle tak inteligentnego człowieka, że po obejrzeniu demka czuję, że pora naprowadzić Cię do rzeczywistości. Zacytuję teraz słowa, które młoda dziewczyna rzekła do swojego monitora podczas porównywania demka z nonsensami wypisywanymi przez użytkownika, który ma problemy ze złudzeniami i obiektywnym spojrzeniem: "Jesteś debilem". Dzień wcześniej dostałeś karę za prowokowanie. Sprawdziłam demo również z tej mapy. Spamowanie "łatwo" w alfabecie morse'a? Dałeś niezły popis błazenady. Moje gratulacje. Bawiąc się dzień wcześniej w Twoje wypociny na czacie pisemnym to nikt nie będzie się z Tobą pierdolił następnym razem. Chyba logiczne? Po pierwsze uchodzi to za spam, a po drugie specjalnie zmuszasz admina do tłumaczenia tego Twojego syfu. Po ostatnim popisie pajacerki na czacie pisemnym to szybko przeniosłeś się na czat głosowy, aby płakać, że jak coś dostaniesz to piszesz odwołanie. No to napisałeś. A teraz parę słów ode mnie, które radzę wziąć sobie do serca. Osobiście będę monitorowała Twoją kartotekę banów. Jeszcze jeden Twój wybryk i przywitasz się z panem silence permanentny. Dodam jeszcze tylko: --- --. .- .-. -. .. .--- / ... .. ..-.. / .- .-.. -... --- / .-- -.-- .--. .. . .-. -.. .- .-.. .- .---
 10. Skończ dyskutować. Wszystko zostanie wyjaśnione jutro rano gdy pojawi się demko.
 11. REKRUTACJA NA ARENA #64 TR ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA REKRUTACJA NA ARENA #128 TR JEST WCIĄŻ OTWARTA
×
×
 • Create New...