Jump to content

WiolQa

[CS:GO] Senior Admin MULTI ARENA #1
 • Content Count

  100
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  7d 7h 56m 38s

Community Reputation

181 Bardzo dobra

About WiolQa

 • Other groups [CS:GO] Senior Admin MULTI ARENA #2
 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 10/19/2003
 • Entries from Chatbox 92

Profile information

 • Name
  Wioletta
 • Sex
  kobieta

Information about Fragowicz

 • Nick
  WiolQa
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - MULTI ARENA

Recent Profile Visitors

3,520 profile views
 1. Ja nie jestem pewna, żeby był to dobry pomysł. Na awp w topce są praktycznie zawsze admini, natomiast gracze mogą się ścigać między sobą o drobną ilość punktów i co chwile inna osoba miałaby vipa. Wyszłoby więcej problemu niż zysku. Osoby, które tam dużo grają, to najczęściej już same sobie vipa zakupiły.
 2. Ponownie bardzo ładnie napisane podanie. W ciągu miesiąca nadrobiłeś GT do 18h. Czasowo wygląda dość średnio. Od Twojego wcześniejszego podania nie miałam z Tobą styczności na serwerze. Na chwilę obecną pozostaję neutralna.
 3. Po pierwsze @ ReturN750 zabrania się komentować swojego podania. 14h jest zdecydowanie zbyt krótkim czasem. Nawet jeśli błyszczysz kulturą i zachowaniem, to nie zmienia to faktu, że pod uwagę brany jest Twój obecny GT. Ciekawi mnie co się stało z Twoim starym kontem skoro miałeś tam o wiele dłuższy staż. Nie wspominając już o braku prime na Twoim obecnym koncie. Jeśli naprawdę Ci zależy, to chyba nie ma problemu, żeby pewne sprawy nadrobić.
 4. Nie posiadasz statusu prime. Nigdy nie spotkałam Cię na serwerze. Mówisz, że na wcześniejszym koncie miałeś większy staż, natomiast nikt nie będzie Ci wierzył na słówka. Jestem na nie.
 5. Gratuluję!! Sezon na "przenieś mnie do ct bo są scouty" uważam za otawarty.
 6. Często można spotkać Cię na serwerze. Kojarzysz mi się jako osoba spokojna i kulturalna. Nie wdajesz się w zbędne dyskusje z innymi. Problemów nigdy z Tobą nie było. Czas gry w ostatnim czasie jest w porządku. Twój staż na arenach wynosi 35h. Uważam, że można dać Ci szansę i wierzę, że szybko przyswoisz wiedzę. Jestem na tak.
 7. Widuję Cię na serwerze dość często. Jesteś komunikatywny i masz dobry kontakt z innymi graczami. Wydaje mi się, że żadnych problemów nie sprawiałeś. Staż gry jest bardzo dobry. Bieżący tydzień też wygląda w porządku. Forum jest do nadrobienia. Myślę, że można dać Ci szansę. Jestem na tak.
 8. Tylko raz spotkałam Cię na serwerze i z zachowaniem raczej problemu nie było. Piszesz, że ostatnimi dniami przebywasz cały czas na serwerze, tylko szkoda, że GT mówi coś innego. Aktywność jest słaba. Zdarzają się tylko pojedyncze przebitki. Staż wynosi 10h, a nikt nie będzie biegał za tym, jakie miałeś wcześniej nicki i ile wynosi Twój wcześniejszy GT lub staż. To leżało w Twoim interesie, żeby to przedstawić. Jestem na nie.
 9. Podoba mi się Twoja komunikatywność i kontakt z innymi graczami. GT ma luki czasowe, ale jest w miarę akceptacji. Twój staż gry na serwerze to 32h, więc jest w porządku. Forum da się nadrobić. Jestem na tak.
 10. Propozycja propozycją, ale o poprawie GT wspominałam.
 11. Na serwerze zachowanie jest bez zastrzeżeń. Spotkałam Cię parę razy i nie sprawiałeś problemów. GT nie prezentuje się dobrze. Brakuje regularności w Twoim przebywaniu na serwerze. Również uważam, że zanim dostaniesz szansę, to powinieneś spędzić u nas jeszcze trochę czasu.
 12. Nigdy więcej mnie nie denerwuj, bo się denerwuję. 

  1. Show previous comments  3 more
  2. WasterPl

   WasterPl

   Ona próbowała mi wmówić, że ją wystakowałem haha.... :D

  3. WiolQa

   WiolQa

   @ Damo  ja nie umiem... @ WasterPl  znowu zaczynasz?

  4. Damo Damowski

   Damo Damowski

   @ WiolQa  oj umiesz umiesz xD @ WasterPl  daj spokój dziewczynie, zboczeńcu z Podlasia.

×
×
 • Create New...