Jump to content

WiolQa

[CS:GO] Server guardian MULTI ARENA
 • Content Count

  488
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

WiolQa last won the day on February 25

WiolQa had the most liked content!

Community Reputation

1,415 Mistrzowska

About WiolQa

Profile information

 • Name
  Wioletta
 • Sex
  kobieta
 • City
  am_fg_nuke
 • Interest
  walenie konia

Information about Fragowicz

 • Nick
  WiolQa
 • Favorite server
  CS:GO - MULTI ARENA #128 TR
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #01
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
  CS:GO - MULTI ARENA #128 TR

Recent Profile Visitors

10,719 profile views
 1. Koniec dyskusji. Wieczorem rozpatrzę sprawę. Do tego czasu proszę o spokój i cierpliwość.
 2. PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ OSOBY, KTÓRE NIE SĄ ZWIĄZANE Z TEMATEM O NIE WYPOWIADANIE SIĘ!!!!! WYPOWIADA SIĘ TYKO ADMIN, KTÓREGO DOTYCZY TEMAT ORAZ OSOBA PISZĄCA DANY TEMAT. NASTĘPNYM RAZEM OSOBIŚCIE BĘDĘ WNISOKOWAŁA O WARNOWANIE. KOLEJNY RAZ MAM BURDEL POD TEMATEM. @ pepe
 3. Nick: WiolQa Nazwa nagrody: VIP STANDARD na 7 dni Dodatkowe informacje: Only awp #01, STEAM_0:1:464762876 Link potwierdzający nagrodę:
 4. season 3 bip GIF by Bachelor in Paradise

  1. Show previous comments  3 more
  2. moonlight

   moonlight

   seks z pedalami

  3. WiolQa

   WiolQa

   @ moonlight ja jestem tylko jego przykrywka bo on ma inne fetysze

  4. moonlight

   moonlight

   @ WiolQa pewnie z cycuszkami ze by je lizał uguem XD i pozniej w slonecznik idzie

 5. Twoja skarga została odrzucona Powód: Dostarczony dowód nie jest wystarczający lub nie wykazał złamania regulaminu - - - [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy skargę ponownie!
 6. Obejrzałam całe demo. Stwierdzam, że macie całkowicie odmienne style gry. @ pjeta pickuje i stara się strzelać pestki, gra ostrożnie. Natomiast @ bartuś1231 gra bardzo dynamicznie, rashuje i bawi się na arenach. Admin bardzo komunikatywnie podchodził do każdego na serwerze. Między czasie nawet wytłumaczył, że rush jest dozwolony, a kampienie zabronione. Było to w dodatku z 15 minut przed konfrontacją z @ pjeta . Jest to taka "zasada moralna" i nie ma w regulaminie punktu o jego zakazie. Co do całej sytuacji, to tak, mamy rundę na scouty. @ bartuś1231 dojeżdża, a @ pjeta na shift'cie okrążył skrzynię i zabawił się w ciuciubabkę. @ bartuś1231 Twój rush był na własną odpowiedzialność. Poniekąd mogłeś się domyśleć, że jeżeli Ty dojeżdżasz, to druga osoba nie wybiegnie przed Ciebie jak z jakąś wiertarą i nie zacznie fullauto nawalać. Jest tu pewne niedopatrzenie z Twojej strony. @ pjeta Musisz pamiętać, że admini nie są robotami. Nie są też od siedzenia całe mapy na spectatorze. Mają również cały serwer do ogarnięcia i nie są w stanie skupić się na jednej osobie. Naprawdę napisałeś skargę, ponieważ admin Cię tylko i wyłącznie upomniał? Mogłeś na spokojnie wytłumaczyć adminowi, że nie kampiłeś i tylko tak to dziwnie wyglądało. Tym bardziej, że akurat @ bartuś1231 mimo swojego roztrzepania jest bardzo komunikatywny i otwarty na uwagi. Nie możesz tak do tego podchodzić. Nie doszło do takiej sytuacji. Przykład? Jakby w nocy urosły mi skrzydła to byłabym ptakiem. Nie wolno sobie dopowiadać, skoro nie ma to odzwierciedlenia w sytuacji faktycznej. Nie musiałbyś się nawet martwić o tego bana "za darmo", gdybyś na spokojnie z adminem podszedł do sprawy na serwerze. Więcej wyrozumiałości i otwartości dla innych. Cieszy mnie to jednak, że postanowiłeś przyjść na forum i wyjaśnić całą sytuację. Mam nadzieję, że wszystko zostało wytłumaczone i liczę, że w przyszłości spotkamy się bardziej obiektywnych tematów, ale gratuluję czujności. Skargę ODRZUCAM, ponieważ admin jedyne co zrobił, to upomniał Cię. Pozdrawiam WiolQa
 7. Skończcie już, bo ten temat to jeden wielki burdel. @ [CS:GO] Admin MULTI ARENA #01 od kiedy osoby całkowicie niezwiązane z tematem wypowiadają się pod postem, który ich NIE DOTYCZY? Do tego co raczyliście tu odjebać wrócimy na pv w najbliższym czasie. Temat dotyczy @ bartuś1231 i @ pjeta . Sprawę rozpatrzę dzisiaj w nocy. Do tego czasu temat zamykam w celu uniknięcia dalszego spamu.
 8. Wracaj szybko, żebym za spokojnie nie miała
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy