Jump to content

BarteK

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  90
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Przyzowita

About BarteK

 • Rank
  Odważny fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  BarteK

Recent Profile Visitors

340 profile views
 1. Jestem tego samego zdania co never, dodatkowo rzuca się strasznie w oczy wg. Mnie nieodpowiedni nick.
 2. +doświadczenie +wiek +aktywność -forum Jestem na TAK! Pwodzononka
 3. Jestem na Nie. Podanie napisane niestarannie i na odwal, brak jakiej kolwiek estetyki. Wiele błędów ortograficznych, brak linku do GT, mały staż w grze. Brak doświadczenia w byciu adminem.
 4. Jestem neutralny co do Twojego podania. Wiek oraz doświadczenie w byciu adminem jak najbardziej na plus. Masz mały staż w csie przez co możesz źle karać graczy którzy są niewinni, możesz ale nie musisz. Nie znam Cię ani chyba Cię nie widziałem więc się nie będę wypowiadać na Twój temat więc tak jak pisałem, jestem neutralny.
 5. Również jestem na TAK, jak wyżej kolega napisał. Spora aktywność oraz pomoc, co do komend admina to nie jest takie trudne, na pewno szybko się nauczysz!
 6. Na razie jetem na NIE +wiek +doświadczenie +staż w grze -aktywność na serwerze -konto pod podanie Nie wiem dodatkowo czy dziś nie słyszałem jakiś wyzwisk z Twojej strony ale nie jestem pewny. Widziałem Cię dziś pierwszy raz, aktywny na serwerze jesteś dopiero od kilku dni, pograj trochę dłużej, poznaj ludzi. Ponadto popraw aktywność na forum.
 7. Witam, przychodzę do Was z propozycją dodania rangi grafik. Zapewne mamy wiele osób z telentem którzy chętnie by pomagali użytkownikom z grafikami. Owa ranga by mogła zupełnie sama zamykać np wątki w dziale graficznym. Taką rangę można by zdobyć po złożeniu podania w dziale jak np na redaktora. Co Wy na to?
 8. Rozmiar: Jak na forum - sygnatura Tematyka: Samochody - bmw najlepiej Kolorystyka: Do wyboru do koloru dla grafika Tło: - Inne: Chciałbym aby to była ruchoma grafika oraz aby był napis gdzieś obok bądź na dole "BarteKஐ" bądź tylko "BarteK" DAJE PLUSIKI <333
×
×
 • Create New...