Jump to content

frekly.

[CS:GO] Server guardian MULTI ARENA
 • Content Count

  224
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

frekly. last won the day on August 28 2020

frekly. had the most liked content!

Community Reputation

275 Znakomita

About frekly.

 • Rank
  Grzesznik
 • Birthday 06/05/2006

Profile information

 • Name
  Kacper
 • Sex
  nie wiem
 • City
  Tarnów

Information about Fragowicz

 • Nick
  ғʀᴇᴋʟʏ.
 • I play on servers
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
  CS:GO - MULTI ARENA #128 TR

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  i7-9700k
 • Graphics Card
  Gigabyte RTX 2070 Super
 • Keyboard
  Modecom Volcano
 • Mouse
  Logitech G Pro Wireless

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

 1. Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym - - - W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina. Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach. [!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!
 2. Cóż, pierwszą sprawą jest to, że w tym momencie rekrutacja na #1 jest zamknięta, a drugą fakt, który poruszyłem w moim poprzednim komentarzu. Podanie odrzucam, a w prezencie ode mnie otrzymujesz bana permanentnego za grę na aktywnym banie.
 3. Jesteś tego pewny? Twoje IP pokrywa się z takim, które zostało permanentnie zbanowane na naszej sieci. Dodatkowo, na koncie, na którym masz bana została nałożona blokada Valve Anti-Cheat. link do zbanownego konta: https://steamcommunity.com/profiles/76561199127558527 Screen z Sbansa:
 4. Nick: frekly. Planowana data urlopu: 11.05.2021-27.05.2021 Powód urlopu: Przygotowania do egzaminów ósmoklasisty. Uwagi: W czasie urlopu dokończę formalności związane z osobami, których podanie przyjąłem. Forum będzie regularnie przeglądane.
 5. Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym - - - W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina. Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach. [!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!
 6. Cześć, pokazałeś mi się wczoraj z dobrej strony. Kulturalnie prowadziłeś konwersacje z obywatelami, a nawet niektórym pomagałeś. Niestety, tak jak rozmawialiśmy, jest kilka aspektów do poprawy, a także nie potrzebujemy obecnie większej ilości adminów. Mam nadzieję, że chęć Ci nie zniknie i zobaczymy się w przyszłości. Na ten moment podanie odrzucam.
 7. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie Odczekaj około 15 minut na otrzymanie rangi Nowo Przyjęty - - - Po otrzymaniu nowej rangi zapoznaj się z tematem ( kliknij tu ). [!] W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z osobą przyjmującą Twoje podanie!
 8. Hej, rozmawiałem z Tobą na serwerze i mogę zgodzić się ze wszystkimi opiniami, które zostały powiedziane na Twój temat. Podanie przyjmuję. Po otrzymaniu rangi "Nowo przyjęty" zapoznaj się z tym tematem.
 9. REKRUTACJA NA ARENA #64 TR ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA REKRUTACJA NA ARENA #128 TR JEST WCIĄŻ OTWARTA
 10. Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie Powód: Nie spełniasz określonych wymogów lub potrzebujesz jeszcze więcej czasu by zostać przyjętym - - - W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o stanowisko admina. Dlatego proponujemy złożenie ponownego podania po upływie minimum 10 dniach. [!] Pamiętaj, że zbyt krótki odstęp czasowy pomiędzy dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania!
 11. Cześć, po zapoznaniu się z opiniami innych odrzucam podanie, co nie przekreśla Twojej kandydatury w przyszłości. Spróbuj pograć trochę więcej i poprawić swoje zachowanie.
 12. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie Odczekaj około 15 minut na otrzymanie rangi Nowo Przyjęty - - - Po otrzymaniu nowej rangi zapoznaj się z tematem ( kliknij tu ). [!] W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z osobą przyjmującą Twoje podanie!
 13. Słyszałem na Twój temat wiele dobrego, więc podanie przyjmuję. Po otrzymaniu rangi zapoznaj się z tym tematem.
 14. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie Odczekaj około 15 minut na otrzymanie rangi Nowo Przyjęty - - - Po otrzymaniu nowej rangi zapoznaj się z tematem ( kliknij tu ). [!] W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z osobą przyjmującą Twoje podanie!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy