Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wielkie' .
-
[ODDZIELONY] Txt Maly fiut, wielkie serce
ADMINPRZECINEKTOZJEBopublikował(a) temat w Oddzielone postyTy kurwo jebana sprzedawczyku -
A jakieś dowody na to ,że obrażał graczy są ?
-
Witajcie Fragowicze! Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nową zabawę o nazwie ,,Your Choice,,. Zabawa ma na celu wyłonienie ,,Najlepszego Fragowicza,,. Każdy z Was może głosować w komentarzu na jedną osobę z pary. Przykładowe pytanie: ,,Kto lepiej rozpala ogień,, Waszym zadaniem jest wyznaczyć kto według Was z danej pary sprawdziłby się w tym najlepiej. Regulamin: - Your Choice ma na celu zabawę, tudzież rozrywkę stworzoną dla forumowiczów. - Zakaz tworzenia własnych par. - Głosowanie odbywać się będzie co 2 dni (półfinałowa i finałowa rozgrywka trwała będzie 3 dni). - W razie dogrywki zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia głosowania o jeden dzień. - Po wytypowaniu osoby wpisujemy jej nick w komentarzu pod postem. - UWAGA! Głosować możemy tylko i wyłącznie na jedną osobę z danej pary. - Każda tura (gdzie tura to głosowanie na kandydatów na danym szczeblu) podzielona jest na dwie części. Pierwsza część to głosowanie na pary z lewej strony, a druga na pary z prawej. - Pytanie zmienia się co turę, nie co część! To znaczy: W pierwsze turze mierzymy się z pytaniem „Kto potrafi więcej zjeść”, to pytanie obejmuje zarówno osoby po lewej i prawej stronie. - Osoba z pary, która uzyska mniejszą ilość głosów odpada. - Gdy dojdzie do sytuacji, w której dwie osoby uzyskają taką samą ilość głosów odbędzie się dogrywka. Obejmowała ona będzie dodatkowe pytanie. - Gracz biorący udział w zabawie może głosować na każdą parę poza swoją. Przedstawmy więc naszych uczestników ! Grupa 1 @ .jasiek vs @ Raien @ M4A1. vs @ Queen of Hell @ Wersess vs @ Mr. Ricio @ Paciaciak vs@ PACIU @ Leaviel vs @ PoLaR @ WasterPl vs @ krabmarek @ TheExorcist11 vs @ psiaq* @ bygi vs @ Kocmouch Grupa 2 @ WiolQa vs @ pejtrycz @ E.R vs @ Hayu @ xvnvx vs @ gtx @ ELSO?! vs @ Damo @ Buska KOX vs @ Kodzak @ Yoh. vs @ TURBO LACZEK @ UnnamedRS vs @ Sowiusz @ VetraX vs @ Espaniol Nagroda Fragowicz który wygra naszą grę otrzyma nagrodę niespodziankę w której może znajdować się wszystko! Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy 1 rundę naszej zabawy. Liczą się tylko pary z lewej strony tabeli. Pierwsze pytanie brzmi... ,,Kto lepiej poradziłby sobie na bezludnej wyspie?,, Głosujmy w komentarzach! @ .jasiek czy @ Raien ? @ M4A1. czy @ Queen of Hell ? @ Wersess czy @ Mr. Ricio ? @ Paciaciak czy @ PACIU ? @ Leaviel czy @ PoLaR ? @ WasterPl czy @ krabmarek ? @ TheExorcist11 czy @ psiaq* ? @ bygi czy @ Kocmouch ? Specjalne podziękowania dla @ UnnamedRS za wykonanie grafik na potrzeby zabawy.
- 162 odpowiedzi
-
- 14
-
-
-
-
- głosowanie
- your
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam ● Mam świetne propozycje na ogromne zmiany na tym sewerze. ● ● Zmienią ten Mod Counter-Strike: Global Offensive na niezwykły albo choć przykują uwagę nowych graczy. ● 1. Zmiana Skinów Wiele osób sądzi, że skiny są porostu brzydkie. Znalazłem sposób na to. Wykonałem paczkę skinów na serwer w jakości Hd. Dodatkowo paczka jest wykonana w całości. Link do pobrania paczki ze skinami - https://drive.google.com/file/d/1eWKlIK8xzDCk2MJ2MJOA3A2n-g7w7cuP/view?usp=drivesdk Uwaga! Skiny niektóre nie są wykonanie przez mnie! Ale można z nich swobodnie korzystać. Do scout'a jest tylko 1 skin ze względu na to, iż poszukując modeli hd nie znalazłem owych a tworząc sam bugowały się i były zbyt opciążające (tracenie fps'ów) 2. Nowe Mapy. Ciągle te same i nudne mapy. Są podobne do Counter-Strike: Global Offenisve jednak są zbyt jaskrawe. Najlepszym pomysłem jest wprowadzenie map css_"nazwa mapy". Link do pobrania paczki z mapami - http://www.mediafire.com/file/m4391k3a3dalpfj/Nowe+Mapy.rar Znajdują się tam takie mapy jak: css_train css_inferno css_nuke css_dust 2 css_overpass css_mirage css_india 2 - mapa do ćwiczenia awp, css_assasult - mapa niezbędna do wykonania misji 6 . 3. Nowe komendy. Serwer, który posiada same podstawowe komendy z Counter-Strike: Global Offensive Mod'a ale nie ma podstawowych komend. Są tu zapisane pomysły graczy serwera na komendy i nie tylko. Pomysły na komendy graczy i nie tylko to: /rynek - pozwala na wystawienie skina na rynek za odpowiednią ilość Euro, /market - pozwala na wymianę skinów na euro (potrzebne by wycenić skiny), usunięcie Euro na start dla graczy, ponieważ można to zbugować tworząc nową tożsamość i wysłać dla znajomych a następnie się podzielić, dodanie trybu ducha by gracze się nie blokowali, /voteban - potrzebna do wyrzucenia gracza na sewerze gdy nie ma admina (minimum 5 głosów przy 1-9 osób), dodanie komendy "rtv" aby zmienić mapę na inną, dodanie roundsounds inaczej "/rs" aby odsłuchać utwór, pojawia się on również na koniec rundy, zmiana zdjęcia przedstawiające Mod, ponieważ widnieje na nim only de_dust 2 - propozycja zmiany na Cs:Go Mod, Zablokowanie broni tak zwanej "auto lamy" i odblokowanie "krowy" czyli m249, ponieważ są do niej skiny, Skrócenie czasu rundy po wygraniu do 3-4 sekund, Dodanie spadochronu, Nowe skrzynki, Spadochron dla każdej osoby, System, który usunie rangi nad postacią, ponieważ to przeszkadza, Dodanie pluginu, który pozwala na zobaczenie w trakcie strzelanie ile dana osoba otrzymała od nas obrażeń, Usunięcie auto-balansu. 4. Nowy Vip. Obecnego Vip'a nie opłaca kupywać, ponieważ daje jedynie tańsze bronie oraz lepszy drop. Jest to w pełni bezsensu. Dodanie 2 skoków, Większa szansa na drop skrzynki, klucza z zabitego gracza, Większa szaansa na drop ze skrzynki, Darmowy zestaw granatów, Darmowy Vip w godzinach 22-7. 5. Roundsounds. Niby drobna rzecz ale bardzo wzbogaci rozgrywkę. Dużo serwerów używa roundsounds by umilić grę a w zasadzie koniec rundy dla graczy. Paczka zawiera utwory przygotowane dla drużyn Tt oraz Ct. Roundsounds Audacity - https://drive.google.com/file/d/1-3SxSYqZMDiyWEVQpr4p_9dyWzKxy_P2/view Roundsounds mp3 - https://drive.google.com/file/d/1-lnRW5TCb9vG_s5RVd4ESlu_FnhA5HUR/view?usp=drivesdk Utwory zostały zaproponowane oraz przygotowane przez: @KonDzik - utwory Terrorist (Tt) @Delciaa - utwory Counter-Terrorist (Ct) Bardzo wam dziękuję za pomoc ? 6. Nowe Skrzynki. Te same i jednocześnie bezsensowne skrzynki. Najlepszym pomysłem było by wprowadzenie skrzynek typu ak47, awp itp. Można również wprowadzić skrzynki z Cs:Go czyli Falcion Case, Chroma 3 Case itp. Zmiana nazwy skrzynek i tylko w określonej można wylosować dany skin np. Bird Case - Awp Asiimov itp. a) Propozycja nowych skrzyń np. Case | ak47 (1) Case | awp (5) - ilość Itp. b) Nowe nazwy skrzyń np. Ultra Case (1) - ilość Bird Case (6) Itp. c) Nazwy skrzyń z Counter-Strike:Global Ofeensive Falcion Case (1) - ilość Chroma 3 Case (3) Itp. System dropu, który pozwala na nóż w każdej skrzynce. Ważne Proszę pamiętać, iż są to propozycje zebrane przez graczy serwera. Propozycje były zbierane 136 dni. Ostatecznie to ja napisałem post.
-
Wielkie RABATY Od 13 stycznia do 15 stycznia 2014r. :) Ceny obniżamy na" SERWERY GIER, SERWERY VPS " Lokalizacja Warszawa Atman! Serwery gier Counter-Strike 1.6 1000FPS Slot prywatny tylko: 1.22 zł Slot Publiczny: 1.80 zł Counter-Strike: Global Offensive (Tickrate 128) Slot prywatny: 1.20 zł Slot publiczny: 1.50 zł Serwer VPS Serwer ATM1 18.50 zł /miesięcznie Transfer miesięczny: 200 GB 30 GB HDD Kopia bezpieczeństwa! Ram gwarantowany: 1024MB Łącze 100 Mb/s SERWER ATM2 22 zł /miesięcznie Transfer miesięczny: 300 GB 35 GB HDD Kopia bezpieczeństwa! Ram gwarantowany: 2048 Łącze 100 Mb/s Panel Autorski Lokalizacja:Warszawa Atman Wszystkie ceny promocyjne dostępne w panelu! Zapraszamy Administracja Dedyki.net - Serwery Gier
-
Max level zwiększony do 70 Nowe dungeony Nowe bossy Po jednym nowym skillu dla każdej z postaci Nowy rodzaj grade’ów w przedmiotach (Ultimate) Purchase Agency System Daily Missions Nowe przedmioty A na deser od 350 do 700% więcej expa dla postaci powyżej 35 lvla. To wszystko zobaczycie dzisiaj w C9 Online, czyli jednym z trzech najlepszych action-MMO (obokVindictusa i Dragon Nesta) dostępnych na rynku. http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/wielki-dodatek-i-wielkie-nowosci-w-c9-online
-
https://www.youtube.com/watch?v=ZnaaDLEYmw8 "Mickiewicz to ch*j"
-
https://www.youtube.com/watch?v=ur-BKxg9d4I Polecam obejrzeć całą serię, świetni ludzie :D
