Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zmiany' .
Znaleziono 54 wyników
-
Aktualizacje i zmiany na forum W tym temacie będą umieszczane najświeższe informacje z życia forum, czyli zmiany, dodatki będą przekazywane na bieżąco!
- 108 odpowiedzi
-
- aktualizacje
- zmiany
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zmiany i dalsze plany - nowe otwarcie Fragujemy.com
GET opublikował(a) temat w Komunikaty o projekcie
Zmiany i dalsze plany - nowe otwarcie Fragujemy.com Witajcie Fragowicze, Z przyjemnością informujemy, że po tygodniowej przerwie otwieramy wreszcie nasze forum. Zanim przejdziemy do dalszych szczegóły, pragniemy przeprosić Was wszystkich za tak długi okres oczekiwania. Podczas tygodniowej przerwy pracowaliśmy nad uporządkowaniem pewnych spraw, szczególnie przyszłościowych dla naszego projektu. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam tak ogromną zwłokę, którą zrekompensujemy naszą pracą w przyszłości, bo pamiętajcie, że istniejemy dzięki Wam! Najważniejsze informacje po przerwie... Zapewne wielu z Was zadaje sobie teraz pytanie: po co do tego wszystkiego zamknięcie forum? Odpowiadamy: chcieliśmy, aby nasz projekt dostał nowe otwarcie, o czym przekonacie się czytając poniżej... 1# Nowe logo Najważniejszą zmianą po tej długiej przerwie jest odświeżenie naszego loga. Stanowi ono wizytówkę naszego projektu, dlatego też po kilku latach przyszedł czas na zmiany. Oto porównanie starego loga z nowym: Jak widać, nowe logo jest nie tylko bardziej przejrzyste, ale przede wszystkim dopracowane. Pojawi się ono również na naszych koszulkach, a potencjalnie w przyszłości na bluzach i innych gadżetach. Ogromne podziękowania należą się @ Samurai Tajrox 龙 , który w ostatnich dniach włożył mnóstwo czasu i pracy by je dla nas przygotować. - - - 2# Niewielkie zmiany w projekcie Zdecydowaliśmy się na dokonanie kilku zmian na naszym forum. Od teraz główny kolor będzie bardziej przejrzysty oraz spójny z nowym logiem. Zmiany będą również widoczne na innych naszych stronach typu system kar czy sklep. Ale to nie wszystko, ponieważ na forum wszystkie regulamin i zasady zostaną raz jeszcze poprawione. Obejmie to przede wszystkim regulamin forum, który zostanie opublikowany wkrótce, a także zasady w działach na forum. Regulaminy serwerów przeszły również zmiany kosmetyczne, dzięki czemu są one napisane nieco bardziej zrozumiałym językiem. - - - 3# Do naszego zespołu dołączył technik forum Na koniec, przedstawiamy Wam nową osobę w naszych szeregach - @ EliteSpartaN. Będzie on odpowiedzialny za wszelkie prace oraz pomoc przy funkcjonowaniu naszego forum. Efekt jego prac zobaczymy na przestrzeni następnych tygodni - życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że współpraca będzie układa się wzorowo! Dodatkowe informacje... Myśleliście, że to koniec nowości i zmian, jakie dla Was przygotowaliśmy? Otóż nie. Nadszedł ten moment, w którym po kilku miesiącach możemy podzielić się z Wami naszymi decyzjami. 1# Nowe domeny Od początku funkcjonowania naszego projektu identyfikowaliśmy się jako Fragujemy.com Niemniej, zdarzały się sytuacje, kiedy gracze błędnie nie tyle, co podawali, lecz wyszukiwali Fragujemy.pl. Wkrótce uruchomimy dodatkowe domeny, aby ułatwić dostanie się do naszego projektu. Ponadto, skrócimy ilość subdomen do niezbędnego minimum. 2# Wsparcie dla graczy zza granicy Od około 2 lat nieraz widząc zmiany na serwerach mogliście przeczytać o dodaniu tłumaczenia dla graczy zza granicy. Będziemy kontynuować tę pracę tak, aby na forum, jak i serwerach wszystkie informacje były dostępne w języku polskim oraz angielskim. Jeśli są osoby, które znają dosyć dobrze język angielski, prosimy o kontakt w tej sprawie. 3# Przeniesienie zbiórek do systemu dotacji Niejednokrotnie w przeszłości organizowaliśmy różnego rodzaju zbiórki. Dzięki Waszym wpłatom byliśmy w stanie nie tylko utrzymać, ale dalej rozwijać nasz projekt. Niesprawiedliwym jednak wydawało się, że każda z osób wpłacających nie miała odnotowanej tej informacji w profilu, dlatego naprawimy to. Wkrótce wszyscy Fragowicze, którzy brali udział w zbiórkach, otrzymają te informacje w profilach. Dodatkowo, po aktualizacji forum do najnowszej wersji, każdy z nich otrzyma specjalne odznaki wyróżniające na forum. 4# Koniec z dodatkową reputacją z konkursów Niejednokrotnie w przeszłości do wygrania były nagrody nie tylko rzeczowe, ale i kosmetyczne typu reputacja. Niestety, to spowodowało, że po dzień dzisiejszy mamy problemy, np. gdy chcemy przeliczyć rzeczywistą Waszą reputację na forum. W przeszłości dochodziło już do sytuacji takich, że wielu z Was pytało dlaczego Wasza reputacja zmniejszyła się, a to właśnie był efekt przeliczania tzw. repek. Mimo, iż zapewne cieszyło Was to, podjęliśmy decyzję o ostatecznym wycofaniu nagród w postaci reputacji. W zamian za to po aktualizacji forum do najnowszej wersji pojawi się system punktów, którymi zostaną nagrodzeni Fragowicze. Wkrótce więcej informacji na ten temat! 5# Koniec z opłatą członkowską dla osób funkcyjnych Nie jest tajemnicą, że zarówno deklaracja, jak i jednorazowa opłata członkowska jest od wielu lat stałym elementem funkcjonowania naszego projektu. Osoby chcące dołączyć do naszego grona osób funkcyjnych muszą regulować te dwie kwestie, ale kto by pomyślał, że osoba już funkcyjna chcąca posiadać większą ilość rang nie musiała ponownie składać deklaracji, ale za to uiszczać opłatę członkowską? Z dniem dzisiejszym upraszczamy ten system i opłaty członkowskie będą dotyczyć tylko i wyłącznie osób nie funkcyjnych. W skrócie oznacza to, że jeśli Admin serwera XYZ chce dodatkowo pełnić funkcję Admina serwera ZYX, nie będzie musiała uiszczać dodatkowych opłat. Chcemy w ten sposób uaktywnić bardziej osoby funkcyjne do angażowania się, zważywszy na to, że czeka nas trudny okres związany z premierą Counter-Strike 2. Plany na dalsze funkcjonowania naszego projektu... No dobrze, skoro wszystko wygląda to tak ambitne, to co z tym wszystkim, co jest w tej chwili? Nie zapomnieliśmy o tym, dlatego poniżej przeczytacie co planujemy wobec wszystkiego, co w tej chwili mamy. 1# Forum 2# Serwery Counter-Strike 1.6 3# Serwery Counter-Strike: Global Offensive 4# Serwery głosowe 5# Inne Podsumowując... W podsumowaniu zwrócę się bezpośrednio do Was. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za to, że wciąż jesteście razem z nami. Dajecie z siebie ogrom wysiłku, a Wasza pomoc jest nieoceniona i to w wielu obszarach naszego projektu. Przyszłość naszego projektu jest zależna od tego w jaki sposób potoczy się sytuacja z CS 2, bo jeśli okaże się, że nie po naszej myśli, Fragujemy będzie dążyć do rozwoju w innych grach, jak choćby FiveM czy powrót serwera MTA:DayZ. Musicie jednak brać poprawkę na to, że ilość osób technicznych w naszym gronie jest niewystarczająca, dlatego też nie sposób jest wykonać wszystko zgodnie z planem, a w szczególności na czas. Pamiętajcie, że nasz projekt trwa od początku 2012 roku, czyli 11.5 roku i chcemy dumnie dociągnąć do magicznej liczby 15. Nie będzie łatwo, bo lata lecą, człowiek staje się coraz starszy, a przecież zawsze jako Wasz Właściciel prowadziłem to w ramach hobby. Kiedy zakładałem Fragujemy.com, mając 12-13 lat, nigdy nie myślałem, że rozwinę to do takiego stopnia i że będę trwał w tym stanie po dzień dzisiejszy. Cóż mogę więcej powiedzieć? Pomimo, że nie uniknąłem błędów, to zawsze robiłem to wszystko od serca dla Was i to się nie zmieni. Na koniec pozostaje mi poprosić Was do wzięcia udziału w ankiecie. Pozdrawiam, Wasz ukochany Właściciel -
hey, wrzucam temat jako dyskusje, moim zdaniem anty rash czasowo jest ok, jednak uwazam ze potrzebna jest zmiana anty rashu/a. zdarzylo mi sie ze dostalem info ze paka jest na bsie i chcac szybko przebiec na drugi bs nie moglem przez antyrasha i musialem gonic na okolo(de mirage). rozumie ze TP ale jednak musimy stworzyc anty rasza aby eliminowal pojedyncze rashe ale zeby umozliwial lekkie skracanie druzynowe(de inferno skaracnie srodka na poczatek 2 srodka jest dostepne - to przyklad i o to chodzi) czesto jakos wychodzi ze gram bo stronach TT wiec jeszcze nie opisze map ale dam sobie reke uciac ze kazdy by mogl cos dorzucic - np de trian - gralem raz CT i nie sprawdzilem - zeby skrocic mala drabine ale na nia nie wchodzic - kazdy kto gral lata temu wie ze jak komus sie udalo dobiec to stopowal atak na zamkniety chociazby przez flashe to jest tylko sugestia, zapraszam do dyskusji ale merytorycznej i z sensem oraz z argumentacja
-
Drodzy Fragowicze, Z przyjemnością informujemy, że w nocy z piątku 23 czerwca na sobotę 24 czerwca 2023 odbędzie się reset rankingu na wszystkich naszych serwerach, zarówno CS 1.6, jak i CS:GO. Oprócz niego, zaplanowane są również do poniedziałku aktualizacje na serwerach CS:GO i to tuż przed premierą Counter-Strike 2! Szczegóły dowiecie się już w ten weekend. Zapraszamy wszystkich do wspólnego fragowania! @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Pozdrawiamy, FGTeam
-
Rewolucyjne zmiany w rankingu! Drodzy Fragowicze, Z przyjemnością informujemy, iż na naszych serwerach CS:GO zagościła nowa odsłona rankingu! Największą zmianą jest wdrożenie autorskich rang rozszerzonych do 40 poziomu, ale to przedsmak tego, co na Was czeka - zapraszamy... Nowe poziomy... Po licznych konsultacjach, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie rankingu do 40 poziomu, ale najbardziej rewolucyjną zmianą jest wdrożenie własnych, autorskich rang, które możecie zobaczyć poniżej: Rangi zostały wykonane w taki sposób, aby każdy typ poziomu wyróżniał się. Ponadto, aby uniknąć powszechnego kopiowania, wszystkie rangi zawierają podpis Fragujemy.com. --- Nowy podział punktów... Po wielu tygodniach testów, które mogliście widzieć grając na niektórych naszych serwerach ( np. dodanie rang Faceit ), w trakcie których dokładnie analizowaliśmy Wasze reakcje, oceny, uwagi, prezentujemy Wam nowy podział punktów na poszczególne rangi: Każdy z graczy zaczyna z 0 punktacją, a na czas wbicia 1 poziomu widoczna jest ranga ze znakiem zapytania. Frag-Level 1 od 50 punktów Frag-Level 2 od 100 punktów Frag-Level 3 od 150 punktów Frag-Level 4 od 225 punktów Frag-Level 5 od 300 punktów Frag-Level 6 od 400 punktów Frag-Level 7 od 500 punktów Frag-Level 8 od 600 punktów Frag-Level 9 od 700 punktów Frag-Level 10 od 800 punktów Frag-Level 11 od 1000 punktów Frag-Level 12 od 1200 punktów Frag-Level 13 od 1400 punktów Frag-Level 14 od 1600 punktów Frag-Level 15 od 1800 punktów Frag-Level 16 od 2000 punktów Frag-Level 17 od 2250 punktów Frag-Level 18 od 2500 punktów Frag-Level 19 od 2750 punktów Frag-Level 20 od 3000 punktów Frag-Level 21 od 3500 punktów Frag-Level 22 od 4000 punktów Frag-Level 23 od 4500 punktów Frag-Level 24 od 5000 punktów Frag-Level 25 od 5500 punktów Frag-Level 26 od 6000 punktów Frag-Level 27 od 7000 punktów Frag-Level 28 od 8000 punktów Frag-Level 29 od 9000 punktów Frag-Level 30 od 10000 punktów Frag-Level 31 od 11000 punktów Frag-Level 32 od 12000 punktów Frag-Level 33 od 13000 punktów Frag-Level 34 od 14000 punktów Frag-Level 35 od 15000 punktów Frag-Level 36 od 16000 punktów Frag-Level 37 od 17500 punktów Frag-Level 38 od 19500 punktów Frag-Level 39 od 22000 punktów Frag-Level 40 od 25000 punktów Każdy, kto z Was ma sprawne oko dostrzeże, że punktacja przy konkretnych awansach się zwiększa. Ponadto, jest ona dosyć prosta i łatwa do zapamiętania dla każdego. --- Dodatki do rang... Już wkrótce gracze, którzy osiągną poziom 16, 26, 36, 37, 38 lub 39 otrzymają automatycznie upominek na serwerze. Gracze, którzy osiągną maksymalny poziom 40 otrzymają automatycznie mini-V.I.P'a! Pozostałe informacje: Zmiany obejmują wszystkie nasze serwery CS:GO, z wyjątkiem planowanego nowego serwera 5 vs 5. Na nim będą obowiązywać rangi Faceit rozszerzone również do 40 poziomu. Z uwagi na automatycznie przydzielane bonusy, nie będzie w przyszłości żadnego konkursu o TOP 1-3. - - - Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu. Serdeczne podziękowania należą się @ Samurai Tajrox 龙 , który poświęcił ostatnie 2 tygodnie na wykonanie autorskich rang! Zapraszamy do komentowania zmian i wzięcia udziału w ankiecie. @ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz Pozdrawiamy, FGTeam
- 31 odpowiedzi
-
- 43
-
-
-
-
- rewolucyjne
- zmiany
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[ODDZIELONY] [CS:GO] Rewolucyjne zmiany w rankingu!
widzisz mnie? opublikował(a) temat w Oddzielone posty
śiema-
- rewolucyjne
- zmiany
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zmiany w mapach w poniższym poście będą zapisywane wszelkie zmiany jakie zostały wprowadzone na wszystkich dostępnych mapach serwera surf. Większość, (jak nie wszystkie) zmiany zapisywane tutaj będą z wyprzedzeniem, tzn. nie sugeruj się tym, że zapisana zmiana tutaj, będzie równa z datą publikacji zaktualizowanej wersji danej mapy.
-
Zmiany na serwerze Zmiany z dnia 23.02.2015r: === DODANO / ZMIENIONO === dodano kodek głosowy alltalk został włączony od teraz będzie usuwać bronie, a nie wyrzucać ( zbędny spam ) exp za wygranie rundy będzie wynosił 500, a nie 400 blokada wyświetlania czasu exp za ilość graczy będzie sprawdzany co 2 minuty, a nie co rundę zwykły gracz już nie dostanie fraga za pełen serwer skrytobójca nie otrzyma już bonusu do szybkości na starcie === NAPRAWIONO / POPRAWIONO === naprawiono moce niektórych klas ( błędnie odczytywało poziom klasy gracza ) naprawiono problem przy kupowaniu HP w sklepie, gdy miało się mniej niż 100 HP poprawiono kupowanie zestawu granatów - gdy miało się granaty, można było tracić niepotrzebnie fragi poprawiono niewidzialność w sklepie - dla TT będzie wynosić 90% poprawiono informacje - w niewidzialność można dodawać wtedy, gdy ma się +50 poziom, a nie 150 poprawiono używanie pułapek na większości map ( były zablokowane przypadkowo ) poprawione informacje w komendzie /pomoc poprawione informacje przy próbie kupowania rzeczy w shopie ( gdy brakowało fragów, wyświetlało znak $ ) poprawiono informacje na serwerze poprawiono błędy językowe optymalizacja auto respawnu optymalizacja zwierząt i naprawa sypiących się błędów optymalizacja silnika klas === V.I.P === dodano moce prawidłowe otrzyma już prawidłową ilość XP za zabicie graczy otrzyma już na starcie każdej rundy 500$ otrzyma już za HS dodatkowe +200 XP, a nie 100 otrzyma już za pełen serwer dodatkowe +600 XP, a nie 500 poprawione zdobywanie fragów dodany nowy model
-
Zmiany w ofercie MTA DayZ v3 Uprzejmie informujemy, iż od 1 grudnia 2016 roku oferta, z której dotychczas Państwo mieli okazje korzystać na serwerze MTA DayZ ulegnie kilku zmianom. Zmiany mają na celu urozmaicić ofertę i obniżyć jej koszty. 1. Kupno baz nielimitowanej Administracja po dokładnym przeliczeniu kosztów, obniża ceny dla baz nielimitowanych ponownie. Dzięki temu gracze będą mogli kupować bazy w przestępnej i odpowiedniej cenie. a) Mała baza nielimitowana Koszt obecny: 40 PLN Nowa cena: 30 PLN Stały bywalec może kupić bazę małą nielimitowaną za jedyne 25 PLN! b) Średnia baza nielimitowana Koszt obecny: 60 PLN Nowa cena: 50 PLN Dodatkowo do tej bazy dodajemy 1x duży namiot! Stały bywalec może kupić bazę średnią nielimitowaną za jedyne 45 PLN! c) Duża baza nielimitowana Koszt obecny: 90 PLN Nowa cena: 70 PLN Dodatkowo do tej bazy dodajemy 2x duże namioty! Stały bywalec może kupić bazę dużą nielimitowaną za jedyne 60 PLN! d) Ultra baza nielimitowana Koszt obecny: 130 PLN Nowa cena: 100 PLN Dodatkowo do tej bazy dodajemy 3x duże namioty + 1x medyczny! Stały bywalec może kupić bazę ultra nielimitowaną za jedyne 85 PLN! 2. Eventy Od grudnia wprowadzamy regularne eventy, zatem w każdą sobotę co tydzień od momentu resetu pojazdów, będzie się odbywał jeden z nich. Ale to nie wszystko! Po wygraniu eventu jednej z grupy, możliwe będzie do uzyskania: a) Rabat 50% na zakup lub przedłużenie danej usługi ( maks 3 rabaty w miesiącu ). b) Darmowe przedłużenie bazy na okres miesiąca ( maks 1 rabat w miesiącu ). Pozdrawiamy, FGTeam
-
Zmiany w ofercie MTA DayZ v4 Uprzejmie informujemy, iż od 17 października 2016 roku oferta, z której dotychczas Państwo mieli okazje korzystać na serwerze MTA DayZ ulegnie kilku zmianom. Zmiany mają na celu sprostowania kilku kwestii związanych z usługami, z którymi Państwo mieli dotychczas styczność. 1. Powiększenie limitu w bazach ultra W związku z tym, iż Ultra baza jest najlepszą bazą, dodajemy możliwość powiększenia limitu pojazdów za dodatkową opłatą w wysokości 10 PLN. Limit ten będzie wliczony podczas przedłużania baz o 5 PLN. Więc jeśli kupujemy bazę, zapłacimy łącznie 50 PLN. Przedłużenie tego dodatku będzie kosztować 5 PLN, łącznie 25 PLN. a) Ilość pojazdów lądowych: 15 b) Ilość pojazdów powietrznych: 7 Jednocześnie wraz z wprowadzeniem tej oferty, do regulaminu usług trafi pkt. dotyczący, że dana grupa może posiadać maks 2 bazy ( nieważne jakiej wielkości ). 2. Możliwe dokupienie markerów do baz W nowej ofercie będzie możliwy zakup markerów do baz, które zostaną ustawione tylko i wyłącznie pod bazą i w bazie. Oferta jest możliwa tylko w przypadku, gdy baza znajduje się na budynku! 3. Nowa promocja Chcemy uhonorować osoby nagrywające filmy na serwerze, dlatego będziemy składać propozycje zniżek dla takich osób. Zniżki będą zależeć od kilku czynników: a) Ilość subskrybentów. b) Częstotliwość wrzucania filmików. c) Jakość kanału, np. czy znajdują się tylko filmy z MTA czy też muzyka. Możliwe będą do przyznania zniżki w wysokości: 10 % / 25 % / 50 % lub darmowa baza! 4. Nowy namiot medyczny First Aid Kid x 40 Medic kit x 30 Medic bag x 20 Blood bag x 30 Bandage x 45 Morphine x 45 Temp. regulator x 45 Pain killer x 45 Cena nie ulega zmianie - 10 PLN. Pozdrawiamy, FGTeam
-
WItam! Często jak wchodzę na serwer FFA d2/cache/mirage roi się tam od piskliwych głosików, przeszkadzania w grze lub haxów. Myślę, że wyłączenie opcji F2P ułatwi sprawę, rozumiem, że serwer nie zawsze grzeszy przesytem, lecz F2P to nie jest dobra opcja. Cheater wbija, psuje rozgrywke reszta wychodzi. Kickout dusta również byłby spoko opcją. Zastąpienie go Inferno mogłoby przynieść trochę świeżości i nowych graczy. Moja propozycja, zmiana serwera na only prime + mirage/cahce/inferno. Nawet zmiana ticku przy dużych lossach na 64 nie wydaje się zła. Lecz to tylko ostateczność. Chętnie sam przerzuciłbym się na taki serwer z Only Mirage Grunt to dobra organizacja, gracze przyjdą sami. Co sądzicie?
-
Witam ● Mam świetne propozycje na ogromne zmiany na tym sewerze. ● ● Zmienią ten Mod Counter-Strike: Global Offensive na niezwykły albo choć przykują uwagę nowych graczy. ● 1. Zmiana Skinów Wiele osób sądzi, że skiny są porostu brzydkie. Znalazłem sposób na to. Wykonałem paczkę skinów na serwer w jakości Hd. Dodatkowo paczka jest wykonana w całości. Link do pobrania paczki ze skinami - https://drive.google.com/file/d/1eWKlIK8xzDCk2MJ2MJOA3A2n-g7w7cuP/view?usp=drivesdk Uwaga! Skiny niektóre nie są wykonanie przez mnie! Ale można z nich swobodnie korzystać. Do scout'a jest tylko 1 skin ze względu na to, iż poszukując modeli hd nie znalazłem owych a tworząc sam bugowały się i były zbyt opciążające (tracenie fps'ów) 2. Nowe Mapy. Ciągle te same i nudne mapy. Są podobne do Counter-Strike: Global Offenisve jednak są zbyt jaskrawe. Najlepszym pomysłem jest wprowadzenie map css_"nazwa mapy". Link do pobrania paczki z mapami - http://www.mediafire.com/file/m4391k3a3dalpfj/Nowe+Mapy.rar Znajdują się tam takie mapy jak: css_train css_inferno css_nuke css_dust 2 css_overpass css_mirage css_india 2 - mapa do ćwiczenia awp, css_assasult - mapa niezbędna do wykonania misji 6 . 3. Nowe komendy. Serwer, który posiada same podstawowe komendy z Counter-Strike: Global Offensive Mod'a ale nie ma podstawowych komend. Są tu zapisane pomysły graczy serwera na komendy i nie tylko. Pomysły na komendy graczy i nie tylko to: /rynek - pozwala na wystawienie skina na rynek za odpowiednią ilość Euro, /market - pozwala na wymianę skinów na euro (potrzebne by wycenić skiny), usunięcie Euro na start dla graczy, ponieważ można to zbugować tworząc nową tożsamość i wysłać dla znajomych a następnie się podzielić, dodanie trybu ducha by gracze się nie blokowali, /voteban - potrzebna do wyrzucenia gracza na sewerze gdy nie ma admina (minimum 5 głosów przy 1-9 osób), dodanie komendy "rtv" aby zmienić mapę na inną, dodanie roundsounds inaczej "/rs" aby odsłuchać utwór, pojawia się on również na koniec rundy, zmiana zdjęcia przedstawiające Mod, ponieważ widnieje na nim only de_dust 2 - propozycja zmiany na Cs:Go Mod, Zablokowanie broni tak zwanej "auto lamy" i odblokowanie "krowy" czyli m249, ponieważ są do niej skiny, Skrócenie czasu rundy po wygraniu do 3-4 sekund, Dodanie spadochronu, Nowe skrzynki, Spadochron dla każdej osoby, System, który usunie rangi nad postacią, ponieważ to przeszkadza, Dodanie pluginu, który pozwala na zobaczenie w trakcie strzelanie ile dana osoba otrzymała od nas obrażeń, Usunięcie auto-balansu. 4. Nowy Vip. Obecnego Vip'a nie opłaca kupywać, ponieważ daje jedynie tańsze bronie oraz lepszy drop. Jest to w pełni bezsensu. Dodanie 2 skoków, Większa szansa na drop skrzynki, klucza z zabitego gracza, Większa szaansa na drop ze skrzynki, Darmowy zestaw granatów, Darmowy Vip w godzinach 22-7. 5. Roundsounds. Niby drobna rzecz ale bardzo wzbogaci rozgrywkę. Dużo serwerów używa roundsounds by umilić grę a w zasadzie koniec rundy dla graczy. Paczka zawiera utwory przygotowane dla drużyn Tt oraz Ct. Roundsounds Audacity - https://drive.google.com/file/d/1-3SxSYqZMDiyWEVQpr4p_9dyWzKxy_P2/view Roundsounds mp3 - https://drive.google.com/file/d/1-lnRW5TCb9vG_s5RVd4ESlu_FnhA5HUR/view?usp=drivesdk Utwory zostały zaproponowane oraz przygotowane przez: @KonDzik - utwory Terrorist (Tt) @Delciaa - utwory Counter-Terrorist (Ct) Bardzo wam dziękuję za pomoc ? 6. Nowe Skrzynki. Te same i jednocześnie bezsensowne skrzynki. Najlepszym pomysłem było by wprowadzenie skrzynek typu ak47, awp itp. Można również wprowadzić skrzynki z Cs:Go czyli Falcion Case, Chroma 3 Case itp. Zmiana nazwy skrzynek i tylko w określonej można wylosować dany skin np. Bird Case - Awp Asiimov itp. a) Propozycja nowych skrzyń np. Case | ak47 (1) Case | awp (5) - ilość Itp. b) Nowe nazwy skrzyń np. Ultra Case (1) - ilość Bird Case (6) Itp. c) Nazwy skrzyń z Counter-Strike:Global Ofeensive Falcion Case (1) - ilość Chroma 3 Case (3) Itp. System dropu, który pozwala na nóż w każdej skrzynce. Ważne Proszę pamiętać, iż są to propozycje zebrane przez graczy serwera. Propozycje były zbierane 136 dni. Ostatecznie to ja napisałem post.
-
Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany. Tak możemy określić organizatorów poprzednich Majorów, którzy próbują udoskonalić system szwajcarski. Po FACEIT, przyszedł czas na ESL, które ogłosiło poprawki dotyczące systemu szwajcarskiego na IEM Katowice 2019! Na FACEIT Major doszło do zmiany w piątej rundzie systemu szwajcarskiego, gdzie oglądaliśmy mecze BO3. ESL postanowiło pójść o krok dalej i wprowadziło jeszcze więcej takich spotkań. Pojedynki, które będą decydować o eliminacji lub awansie do dalszego etapu będą rozgrywane właśnie w BO3. Oznacza to, że podczas IEM Katowice 2019 zobaczymy aż 26 takich pojedynków. To nie koniec zmian. Każda drużyna na IEM Katowice będzie musiała uszeregować wszystkich przeciwników od najmocniejszego do najsłabszego. Wtedy propozycje wszystkich drużyn zostaną zsumowane, oprócz dwóch zespołów, które będą najbardziej odbiegać od średniej. Następnie każdemu zespołowi zostanie przypisane ELO, które będzie korygowane po każdym meczu. Ten sposób był już używany podczas IEM Chicago 2018 i dzięki temu mamy uniknąć sytuacji, że pewne zespoły miały po prostu łatwiej. Filmik (ciekawy): IEM Katowice 2019 rozpocznie się 13 lutego i potrwa aż do 3 marca. W zawodach zobaczymy dwadzieścia cztery drużyny, które powalczą o pulę nagród wynoszącą milion dolarów. Czy będą dropić skrzynki? Na chwilę obecną czekamy na pełne informacje. FORTNITE NA IEM KATOWICE! Fortnite: Battle Royale jest obecnie bez wątpienia najbardziej popularną grą na świecie, przynoszącą miliardy dolarów przychodu. Studio Epic Games nie zamierza jednak poprzestawać na dostarczaniu rozrywki pod strzechy i stara się podbić scenę e-sportową. Nawiązało ono współpracę z ESL i na IEM (Intel Extreme Masters) Expo 2019 odbędzie się turniej ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite, w ramach którego do stolicy województwa śląskiego z całego świata zjedzie się 200 najlepszych graczy i osób związanych z popularną sieciową produkcją. ESL i Epic Games łączą siły i ogłaszają współpracę, której efektem jest pojawienie się nowego tytułu szturmem podbijającego świat. IEM Expo będzie gospodarzem wydarzenia ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite! Podczas dwóch weekendów event w Katowicach odwiedzi 200 najlepszych na świecie graczy oraz influencerów związanych z Fortnite. Podczas pierwszego weekendu rozegrana zostanie polska edycja rozgrywek, w której do wygrania będzie ok. 380 000 zł (23 – 24 lutego), natomiast tydzień później – 1 – 3 marca, rozegrany zostanie turniej międzynarodowy, którego pula nagród wynosi ok. 1,9 mln zł. Na pierwszy weekend (23-24 lutego) zaplanowano dwa dni turniejów, w których udział wezmą najlepsi polscy gracze oraz influencerzy Fortnite. Podczas drugiego weekendu, przez trzy dni, najlepsi gracze z całego świata będą walczyć o lwią część puli nagród. Kibice, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu na miejscu, otrzymają możliwość śledzenia rozgrywek na żywo w Internecie. W tym momencie potwierdzona została obecność następujących par influencerów: 72hrs - Chap 7ssk7 - Jamside Bizzle - Dmo Boyerxd - Crippa Domentos - Fwexy Hoopek - Sk1x Issa - Kamo Kinstaar - Hunter Magin - Juganza Mirwana - Inclyde Mitr0 - Khuna Motor - ErycTriceps Nate Hill - FunkBomb RazZzero0o - x8 Saf - Zayt Sak0ner - Skram Skite - Vato Taiovsky - Nero Teeqzy - Mushway Tfue - Cloak TheVic - Blaxou Vivid - Poach ZexRow - Vinny1x “ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to nasz pierwszy międzynarodowy turniej Fortnite i jesteśmy z tego powodu niezmiernie podekscytowani"powiedział Sebastian Weishaar, Chief Product Officer w ESL.„Fani z całego świata znają naszą katowicką imprezę i przywożąc do Katowic jedną z najpopularniejszych gier na świecie, mamy poczucie, że świetnie się tu wpasuje”.” “Fortnite to gra, która znana jest na całym świecie, a jej fani to niesamowici pasjonaci gamingu" dodał Rob Hodson, Esports Manager w Epic Games."Współpraca z ESL w Katowicach daje nam szansę zaprezentowania niektórych z tych niesamowitych międzynarodowych talentów”.” Strefa Fortnite, która zajmie gigantyczną powierzchnię 2500 m2, wyposażona zostanie w 100 komputerów PC i 100 konsol PS4. Zapraszamy kibiców Fortnite nie tylko do oglądania wydarzeń na scenie głównej, lecz także aktywnego uczestnictwa w turniejach otwartych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to wydarzenie, które daje możliwość każdemu z uczestników strefy free-to-play szansę na wygranie nagród rzeczowych z puli nagród o wartości prawie 200 000 zł. Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia i kolejnych biorących w nim udział influencerów zdradzimy w nadchodzących tygodniach. TO TAKŻE MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ Źródło izakTV & intelextrememaster.
-
Poznaliśmy pełny opis zmian w aktualizacji 7.20, oto co nowego przygotowało dla nas Epic! [/center] #1 Rewolwer z lunetą Żadnej snajperki? Żaden problem! Wykorzystajcie nowy rewolwer z lunetą i trafiajcie wrogów precyzyjnymi strzałami. #2 Aktywator ponownego rozkładania lotni Rozłóżcie skrzydła! Opcja ponownego rozkładania lotni powraca, tym razem w postaci przedmiotu. Jego dodatkowe użycia możecie znaleźć w łupach rozrzuconych po mapie. TRYB OKRESOWY: JEDNOSTRZAŁOWIEC Omówienie Grawitacja jest obniżona, a każdy gracz ma 50 pkt. zdrowia. Z broni występują tylko snajperki, a z przedmiotów leczących tylko bandaże. Skaczcie wysoko i strzelajcie celnie! I wiele, wiele innych podanych na stronie: fortnitepolska.pl
-
- 1
-
-
- rewolwer
- otwieranie
- (i 4 więcej)
-
Jedna z niegdyś bardzo popularnych map być może już niedługo doczeka się oczekiwanych zmian. Mowa o Cache’u, nad którym pracuje Shawn “FMPONE” Snelling. Amerykański projektant zaprezentował na swoim kanale pierwszy materiał, który zawiera poprawki. Te dotyczą bombsite’u A, gdzie pojawiło się więcej okrągłych zakończeń. Teraz zupełnie inaczej może wyglądać obrona antyterrorystów, którzy zyskali nowe miejsce i nową wizję na wejście główne. Na zmiany powinni także przygotować się strzelcy po stronie atakującej. Oczywiście, o ile poprawki z poniższego materiału zostaną zatwierdzone i wprowadzone do życia. Bardziej prawdopodobną opcją są jeszcze następne zmiany. Video o zmianach na Cache’u: Czyżby będziemy grać wkrótce na nowej mapie? Niestety, musimy czekać. Źródło by izaktv.
- 3 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- nadchodzą
- cache’u/?!
- (i 4 więcej)
-
Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej dokona zmian w systemie rozgrywania Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń w sezonie 2016/2017. CEV chce podnieść poziom zmagań i sprawić, żeby było jak najmniej jednostronnych pojedynków. W związku z powyższym w kolejnej edycji LM weźmie udział 20 zespołów męskich (do obecnej odsłony Champions League przystąpiło aż 28 drużyn) i tyle samo ekip żeńskich (w sezonie 2015/2016 było ich 24). Dwanaście klubów z najsilniejszych lig uzyska bezpośrednią przepustkę do fazy grupowej tych najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek siatkarskich, zaś pozostałe osiem wyłonią kwalifikacje. Z PlusLigi do Ligi Mistrzów awansują dwa zespoły, zaś jeden będzie musiał przejść przez eliminacje. Natomiast z Orlen Ligi mistrz Polski automatycznie znajdzie się w rundzie głównej, a wicemistrz kraju uzyska prawo gry w kwalifikacjach. Źródło: sportowefakty.wp.pl
-
Lista zmian na serwerze FG-DayZ
- 68 odpowiedzi
-
- zmiany
- wprowadzone
- (i 4 więcej)
-
Nadchodzi nowy patch, 9.19.1 ma wnieść kilka nowości i poprawek do gry. Jednymi ze zmian, będą poprawki względem systemu losującego. Opinie graczy, oraz obserwacja WG przyczyniły się do zmian. WG mówi: "Wasze opinie przyczyniły się do zarysowania długoterminowej listy udoskonaleń i poprawek, które można zaimplementować dosyć szybko. Oczywiście dwa miesiące to za mało na poprawne przetworzenie wszystkich zmian, zdefiniowanie pozytywnych trendów i obszarów potencjalnych usprawnień i zaplanowanie solidnego planu działania dla każdej kwestii. Ale pracujemy nad tym! Będziemy Was na bieżąco informować na każdym etapie naszej pracy, a rozpoczynamy tym artykułem." "Arta" wraca do plutonów! Gra artylerią w plutonach nie była ograniczana na zawsze. Zostało to zaimplementowane do gry tylko po to, aby sprawdzić jaki wpływ na losy bitew itp. ma ogłuszenie oraz podział artylerii na maksymalnie trzy pojazdy na drużynę. Nie będzie jednak tak kolorowo jak się wydaje. Będzie bowiem można uczestniczyć w plutonie artylerią, ale dopuszczalne będzie jedno działo samobieżne na pluton. Czyli: Jedna "arta" i dwa inne czołgi/pojazdy. Zmieni się kolejność wyświetlania czołgów na liście drużyn! Nie będzie już "anarchii drużynowej" tylko będzie konkretny podział. Jaki? o to taki: Klasy: czołgi ciężkie → czołgi średnie → niszczyciele czołgów → czołgi lekkie → artyleria Nazwy: zaczynające się od liczb → alfabet łaciński → nazwy pisane cyrylicą WG zapewnia że to nie koniec zmian. Co by nie mówić, zmiany które wprowadzi następna "aktualka" są jednak znaczące. Niby mało, ale jednak znacząco. Moim skromnym zdaniem, to dobre zmiany, lecz brakuje tego czegoś. World Of Tanks to dobra gra, gra która ma potencjał, ale "prowadzi się w złą stronę". Pozdrawiam czytających !
-
zastanawiałem sie ,czy zabrać gos w tak nic dla mnie nie znaczącej sprawie ,ale lubie apsika wiec wypowiem sie licznik kamperski to dobre rozwiażanie ,ale nie w tej wersji mając 13 lat doswiadczenia w CSa nie widzialem gorszego . co do anty cheata to nagminnie latają wam cheterze a admina jak lekarstwo doszlonawet do tego ze nawet jak byl admin to kolo latal na SH gratuluje
-
Witam chciałbym żeby z servera zostały usunięte mapy typu "ze" nie ma tam żadnych kamp dla CT a tak to te mapy są pod inny mod. I jeszcze jedno jak jest nowa runda to moim zdaniem za szybko zostaje osoba zainfekowana nie ma czasu uciec od niego ani wejść do kampy.
-
Zmiany przez cały cały rok 2016 na sieci! Witajcie w nowym roku 2016 roku, który będzie najważniejszym i decydującym momentem w rozwoju sieci. Za nim rok 2015. Podsumowanie jego znajdziecie tutaj: http://fragujemy.com/topic/35095-podsumowanie-roku-2015-a-jednocze%C5%9Bnie-4-rocznica-naszej-sieci Co najważniejsze, większość problemów załataliśmy w roku 2015, dlatego 2016 rok to rok pod hasłem "Bez graczy nie ma kołaczy". Oznacza to, że będziemy dbać o jeszcze większy rozwój sieci. Przede wszystkim mamy tu na myśli forum. Więc zaczynamy! 1. Nowa reforma administratorów Mimo tego, że w 2015 roku odbyła się reforma administratorów, gdzie każdy z nich otrzymał kompetencje, brakowało jednoznacznego podziału administratorów na określenie konkretnego dla nich zadania. Czyli sektory administracji nie zostały konkretnie nazwane. Od 2016 roku ten podział wchodzi do życia naszej sieci: a) Administrator opiekuńczy - to ten, który będzie zajmował się konkretnie Opiekunami, odwołaniami i skargami. Będzie także rozpatrywał skargi na Opiekunów sieci. Taką osobą jest @x_warrior. Zajmować się on będzie konkretnie opiekunami CS 1.6 i wszystko, co związane z tego typu grą. Pojawi się jeszcze jeden Administrator opiekuńczy w niedalekiej przyszłości, który przejmie w całości stery nad CS:GO. Obecnie to Właściciel sprawuje piecze nad serwerami, które nie dotyczą CS 1.6. b) Administrator rozwoju i promocji sieci - to ten, który otrzymał za zadanie promowania Fragujemy.com na każdym jej szczeblu. Zajmuje się promowaniem sieci w całości, zachęca graczy do współpracy, bierze pod opiekę graczy z całej sieci, a także zarządza grupą STEAM, fanpage, stałymi bywalcami itd. Może powoływać i awansować ludzi do zarządzania wybranymi aspektami z życia forum, np. wcześniej wspomniana grupa STEAM czy fanpage. Taką osobą będzie @bygi - przy okazji gratulujemy awansu. Jest to nowy administrator od 2016 roku. c) Administrator techniczny - to ten, którego zadaniem będzie pomoc od strony technicznej przy wybranych serwerach sieci. Analizować będzie wszelkie przypadki problemów wspólnie z Właścicielem lub na jego zlecenie. d) Administrator forum - to ten, który zajmuje się konkretnie działalnością forum, ustala kadrę zarządzającą forum, np. Global Moderator czy Moderator i sprawuje nad nimi piecze, promuje forum na każdym szczeblu zwiększając pozycjonowanie. Taką osobą będzie @H4rmus - po owocach go poznamy! 2. Reforma adminowska a) Od 1 stycznia 2016 roku nastąpiła likwidacja wszelkich testów kwalifikacyjnych, które odbywały się do tej pory. Niemniej jednak w trosce o dobro naszej sieci, wprowadzamy miesięczny okres kwalifikacyjny dla wszystkich przyszłych adminów. Nieważne czy to CS 1.6 czy CS:GO, albo MTA. W okresie kwalifikacyjnym nowy admin będzie mógł popełnić maksymalnie 3 przewinienia. Przy 3 przewinieniu to jednak Opiekun zdecyduje czy dać ostatnią szansę czyli ułaskawić nowego admina czy też nie. W czasie trwania okresu kwalifikacyjnego, Opiekun wraz ze swoim Zastępcą zadba o to doglądanie nowego admina na kilka sposób. M.in. będzie mógł go w dowolnym momencie poprosić na serwer TS3 by przeprowadzić test z wiedzy. Jeśli admin nie zaliczy, to Opiekun będzie mógł - niezależnie od ilości przewinień popełnionych do tej pory - ułaskawić go / zawiesić na okres tygodnia / wyrzucić. b) Od 1 czerwca 2016 roku weszły nowe ustalenia w kwestii Specjalnych Warunków wśród Adminów: Brak przyjmowania adminów bezpośrednio z podań na specjalnych warunkach. Minimalny staż admina, który miałby przejść na specjalne warunki to 3 miesiące. Będą musiały istnieć szczególne przesłanki do tego, aby specjalne warunki zaistniały, np. problemy rodzinne, zawodowe, życiowe. Specjalne warunki można zdobyć tylko i wyłącznie na 3 miesiące z możliwym przedłużeniem do maks 6 miesięcy. Koniec z przyjmowaniem admina z innego serwera na specjalnych warunkach - powstanie specjalny do tego tematu, gdzie dany admin będzie mógł zgłosić swoją pomoc innemu serwerowi. Admin na specjalnych warunkach nie będzie otrzymywał żadnych gratisów w postaci V.I.P'a, niezależnie od tego, czy wcześniej dokonał wpłaty jednorazowej. 3. Nowy system banów wre... Mimo tego, iż wprowadziliśmy nowy system banów dla CS 1.6 o nazwie FRAGBans 2.0 niewykluczone, że mogą pojawić się jeszcze błędy podczas jego używania. Dlatego cały czas będziemy modernizować nowy system banów ( również od strony WWW ). Strona WWW: http://bany.fragujemy.com/ 4. Nowy system map na CS 1.6 NOWOŚĆ: łatwa możliwość ustawiania map, które mogą być grane w danych godzinach czasowych ( przedziałów czasowych może być i nawet 5 ); NOWOŚĆ: możliwość automatycznego włączenia specjalnego mapcycle, dostępnego poniżej określonej liczby graczy na serwerze; NOWOŚĆ: jeśli aktualnie mamy włączone już jakieś menu, np. menu V.I.P, to menu wyboru map pojawi się dopiero wtedy, kiedy gracz zamknie menu V.I.P ( bardzo często wielu z Was narzekało, że głosowanie podmieniało Wam możliwość wyboru danych broni ); NOWOŚĆ: po upływie czasu mapy na hud oraz na czacie pojawi się informacja o ostatniej rundzie oraz jaka mapa będzie następna; NOWOŚĆ: możliwość wpisywania przy nominacji skróconych nazw map ( np. zamiast de_dust2 to dust2 ); NOWOŚĆ: dowolne używanie komend przy wymuszaniu głosowania ( wystarczy, że na początku wpiszemy, np. rockthe bądź rtv ); NOWOŚĆ: po wymuszeniu głosowania poprzez użycie komendy rtv, mapa zmieni się po zakończeniu rundy, a nie w trakcie jej trwania; NOWOŚĆ: możliwość ustawienia opcji, aby zablokować komendę rtv, jeśli jakikolwiek admin jest dostępny na serwerze ( zależne od opiekuna ); NOWOŚĆ: możliwość ustawienia opcji, która zapyta wpierw gracza czy chce wziął udział w głosowaniu zanim wyświetli mu się wybór map ( zależne od opiekuna ); NOWOŚĆ: możliwość ustawienia stałego czasu mapy, nawet, jeśli wykonana zostanie komenda sv_restartround ( z myślą o serwerze typu DR ); NOWOŚĆ: możliwość anulowania głosu mimo wcześniejszego zagłosowania na daną mapę; łatwiejszy system nominacji map -> możliwość wyświetlenia listy map za pomocą komendy gal_listmaps / listmaps w konsoli z zabezpieczeniem przed wyrzuceniem gracza z powodu overflowed ( wprowadzenie stronicowanie na wzór amx_help ) -> NOWOŚĆ: możliwość wyświetlenia wszystkich map dostępnych do nominowania przez graczy za pomocą menu w grze ( komenda: nommenu ) liczne zmiany w systemie: -> wydłużenie czasu na wybór map o 2 sekundy; -> skrócenie czasu trwania runoff ( powtórzenia głosowania ); -> głosowanie będzie zawierać mapy losowe, a nie w kolejności alfabetycznej, jak do tej pory miało to miejsce; -> menu wyboru map nie będzie się zamykało, jeśli dana mapa nie osiągnie więcej niż 50% - po kilku sekundach pojawi się ponowne vote ( menu automatycznie zostanie zamknięte po czasie ); -> jeśli dany gracz opuści serwer, a wcześniej nominował mapę, to nominacja mapy zostanie zachowana; -> nowe, kolorowe wiadomości na czacie ( dla urozmaicenia ); liczne poprawki błędów: -> nie będzie już się pojawiał zastopowany czas podczas głosowania; -> niektóre standardowe komendy dostępne w CS 1.6 zostaną zablokowane, np. votemap -> podczas sprawdzania dostępnych map na serwerze poprzez konsole, gracz nie zostanie już wyrzucony -> jeśli dany serwer będzie posiadał wybór tylko 3 map, to system z nominowanych map będzie brał tylko 3 pod uwagę -> jeśli dany gracz jest na spectators lub wszedł na serwer chwilę przed głosowaniem, będzie mógł brać udział w wyborze map -> naprawiony błąd, kiedy losowy gracz mógł nie brać udziału w wyborze map I wiele, wiele więcej... 5. Nowa wersja forum Przejście z IPB 3.4.9 do wersji 4.1.x. Nowy system prywatnych wiadomości na wzór messenegera. Nowe usprawnienia dotyczące profili użytkowników ( m.in. możliwość obserwacji ). Nowe powiadomienia w przeglądarkach o aktywności na forum, np. reputacja, post w temacie. Do tego wszystkiego, forum uzyskało nową szatę graficzną, dzięki czemu wygląd stał się nowocześniejszy. 6. Nowa wersja sklepu Nowy adres sklepu: http://sklep.fragujemy.com/ Obniżka cenowa wszystkich usług w sklepie. Możliwość dokonywania zakupów na serwerze, poprzez komendy /kup lub /sklep. Rozszerzona oferta, m.in. możliwość zakupu fragów oraz klas premium na X dni. 7. Nowy serwer CS 1.6 Serwer ONLY DD2. Oryginalna muzyka z gry CS:GO. Dostępne noże pod komendą /knife z gry CS:GO. Dostępne specjalne rangi, które w zależności od KD RATIO i killi będą dopasowywane. 8. Nowa wersja COD MOD CS 1.6 Powiększenie ilości slotów do 32. Zmiana ilości poziomów z 201 do 401. Silnik COD MOD został napisany od nowa. Nowy system klas z podziałem na drużyny, bez frakcji - łącznie 27 klas! -> klasy stworzone od podstaw, posiadające moce, tj. M18 Claymore czy AirStreak; Nowy system statystyk klas. -> inteligencja, wytrzymałość i kondycja zostały zaprojektowane inaczej; -> moce klas, opierające się na inteligencji, będą prawidłowo pobierane; -> system zadawanych obrażeń został całkowicie przeprogramowany; -> koniec z bugowaniem się kondycji graczy ( wcześniej niekiedy gracze nie mogli się ruszać )! Nowy system EXP'a. -> z każdym poziomem ilość zdobywanego EXP'a będzie rosnąć ( wcześniej utrzymywał się na tym samym poziomie ); -> na podstawie zadanego obrażenia, przydzielana będzie ilość EXP'a ( wcześniej za każde zadane 20 obrażeń, otrzymywaliśmy EXP'a )! -> koniec z podbijaniem poziomów, jeśli zabiliśmy kogoś, kto miał wyższy poziom ( teraz staramy się sami zaspokoić swoją klasę )! -> podczas zdobywania EXP'a, brane pod uwagę jest zabicie lub strzał w HeadShot ( dotychczas za HS był osobny, stały EXP ); -> EXP wyświetlany będzie w sposób dynamiczny ( tekst będzie powoli się obniżał )! Nowy system dodatkowego EXP'a. -> za każdą zemstę na graczu, otrzymasz EXP'a; -> za zabicie 3, 5, 7, 10, 15, 20 graczy pod rząd, zdobędziesz coraz to więcej dodatkowego EXP'a; -> przebudowany system zdobywa doświadczenia za ilość graczy, rozdzielony na dwa ( nie trzy jak dotychczas ) stopnie: half i full players; Nowy system bonusów wypadających z graczy. -> od teraz bonusy są podobne do tych z COD MW3 ( click ) -> od teraz można zdobywać w bonusach pełną amunicję oraz fragi; Nowa waluta na serwerze - FRAGI. Nowy, całkowicie zbudowany sklep na fragi. -> dodane nowe itemy, czyli możliwość respawnu oraz zakupu 5 fragów za $$; -> usunięto możliwość zakupu grawitacji; Nowy V.I.P z nowymi możliwościami! -> 5 unikalnych perków; -> zdobywany EXP jest zdecydowanie większy niż dotychczas; -> będzie zdobywał dwukrotnie więcej fragów niż zwykły gracz; -> będzie mógł posiadać wszystkie granaty, a nawet zestaw do szybszego rozbrojenia paki ( wcześniej nie było to możliwe! ); Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 9. Nowa wersja menu V.I.P dla CS 1.6 Nowy wygląd ( click ). nowy wygląd V.I.P-ów online ( click ). Dodano dwa nowe FAQ ( click1 / click2 ). Wszystkie komendy teraz będą otwierać menu V.I.P'a. Naprawiony błąd z zamykaniem się menu po wybraniu jakiejkolwiek opcji. Naprawiony błąd z crashami serwerów, gdy gracz sprawdzał V.I.P'y online. Naprawiony błąd kiedy to zwykły gracz mógł wyłączyć sobie menu, a nie posiadał V.I.P'a. Naprawiony błąd związany z uprawnieniami do używania komend typu /menu lub /vip. 10. Reforma serwera ZOMBIE INFECTION CS 1.6 Zmieniono skin dla V.I.P. Naprawiono liczne błędy w silniku ZM. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 11. Reforma serwera GG CS 1.6 Zaktualizowano mapcycle. Dodano nowy system map. Dodano nowy system knife - za zabicie przeciwnika z noża, gracz otrzyma 2 pkt. Reforma V.I.P'a: -> więcej HP; -> usunięty GodMode, ale jednocześnie dodano ochronę 1.5 sekundową; Naprawiono liczne błędy w rozgrywce. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 12. Reforma serwera DM CS 1.6 Aktualnie serwer przeszedł pierwszą falę zmian: Blokada przechodzenia do innej drużyny ( usprawnienie systemu pod kątem również adminów ). Zmiany w systemie AFK i dynamiki serwera - koniec z niegrającymi graczami. Zmiany w systemie szaleństwa zabijania. Druga fala zostanie przeprowadzona 2017 roku. 13. Reforma serwera DM CS:GO Dodano nowy system QuakeSounds z licznymi poprawkami. Dodano nowy system KillStreak. Brak limitu AWP oraz wysoka jakość, dzięki 128 TR. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 14. Reforma serwera ONLY AWP CS:GO Nowy Opiekun serwera. Nowy system map na serwerze. Nowy system informowania o możliwości rashowania. Nowy system blokowania broni i itemów na mapach. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 15. Reforma serwera MULTI ARENA CS:GO Jasny podział map ( click ). Dodano nowe tryby rund ( click ). Dodano statystyki z serwera ( click ). Zwiększyliśmy ilość slotów z 24 do 30. Szczegóły znajdziesz w temacie ( click ). 16. Dalsze zmiany na serwerach CS:GO... Nowe MOTD na serwerach CS:GO. CS:GO FFA zyskał długo wyczekiwany roundsound. CS:GO DD2 zyskał nową jakość dzięki zmianie IP ( click ). CS:GO ONLY AWP zyskał nową jakość dzięki zmianie IP. CS:GO TP przekształcił się w CS:GO DEATMATCH. Serwery zyskały nową jakość z racji dostosowania rate'ów. 17. Reforma serwera MTA DayZ Powiększyliśmy liczbę slotów do 80. Nowe, liczne zmiany w ofertach serwera ( click ). Przeprowadziliśmy szereg usprawnień oraz zmian ( click ). -> nowe bronie; -> nowy system baz ; -> nowe respy pojazdów; -> nowe przenoszenie EQ; -> nowe eventy, np. ciężarówka z ammo; -> wiele, wiele innych... Wdrożyliśmy na stałe event hangar. Przyjęliśmy znaczną ilość Pre-Moderatorów i Moderatorów. 18. Inne, drobniejsze zmiany: Nicki typu playercs, unnamed zostały zablokowane na sieci. Nowy system AFK i kick spec na serwerze DD2 CS 1.6. Wprowadziliśmy usługę V.I.P na zawsze ( click ). Większość serwerów została przeniesiona na silnik reHLDS.
-
Nadchodzi Bluetooth 5. Jakie przyniesie zmiany i rozwiązania?
TygryS opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
Nie da się ukryć, że łączność bezprzewodowa jest przyszłością. Choć połączenia kablowe jeszcze długo pozostaną w użyciu, wszechobecny postęp kieruje nas do tego, by kiedyś nie były one już potrzebne. Możemy to wywnioskować choćby po działaniach firmy Apple, która wprowadza trend usuwania ze swoich urządzeń popularnych portów, takich jak choćby minijacka z ostatniego iPhone'a. W tym przypadku rozwiązaniem może być specjalny adapter lub właśnie łączność bezprzewodowa, czyli Bluetooth, który właśnie doczekał się swojej nowej wersji. Choć interfejs ten wcale nie przechodzi rewolucji, to wprowadzone w nim zmiany są wręcz niezbędne do bezproblemowego użytkowania w dzisiejszych czasach. Przyjrzyjmy się samym liczbom. Pierwsze urządzenia zgodne z Bluetooth 5 powinny pojawić się na rynku w przeciągu od dwóch do sześciu miesięcy. Dopiero wtedy przekonamy się, ile w praktyce daje nam nowy standard. Bluetooth 5 na tle poprzedniej wersji 4.2 prezentuje się znacznie lepiej. Nowy bezprzewodowy interfejs cechuje się dwukrotnie wyższą przepustowością, czterokrotnie wyższym zasięgiem oraz nawet ośmiokrotnie większą pojemnością wiadomości. Na papierze wygląda to zatem nieźle. Ponadto warto wspomnieć jeszcze o tym, że standard ten ma znacznie lepiej zachowywać się w otoczeniu innych sygnałów, takich jak choćby Wi-Fi czy LTE. W uproszczeniu oznacza to, Bluetooth 5 będzie zwyczajnie bardziej stabilny i niezależny od działania ww. sieci. Niestety, nie zmieniono nic w kwestii energooszczędności, kompresji audio czy opóźnień. Na poprawę tych elementów będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do 2018 roku. Z nowej wersji interfejsu skorzystają na pewno urządzenia IoT (Internet of Things), które ciągle zyskują na popularności - w ich przypadku zalety Bluetooth 5 mogą okazać się niezbędne. Standard ten może okazać się też bardzo przydatny w przypadku np. smartfonów pozbawionych złącza słuchawkowego. Pierwsze urządzenia zgodne z "piątką" powinny pojawić się na rynku w przeciągu od dwóch do sześciu miesięcy. Spodziewamy się, że zobaczymy je już na targach Mobile World Congress 2017 w Barcelonie (27 lutego – 2 marca). Wtedy przekonamy się, ile w praktyce daje nam nowy standard. Źródło: purepc.pl -
Aktualizacja CS:GO: zmiany na nuke i nowy system dźwięku
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Święta w CS:GO można uznać za rozpoczęte, ale nie jest to najważniejsza zmiana wprowadzona do gry z najnowszą aktualizacją. Valve wprowadziło do gry zupełnie nowy przestrzenny system dźwiękowy, który ma usprawnić pozycjonowanie odgłosów. Dodatkowo mnóstwo zmian pojawiło się na nuke’u. Okres świąteczny: w CS:GO rozpoczął się okres świąteczny, prezenty będą dostępne przez ograniczony czas świąteczne stroje dla kur Dźwięk: dodano nową opcję audio – HRTF (Head-Related Transfer Function), która przetwarza dźwięki w grze. Jej celem jest znaczne usprawnienie pozycjonowania dźwięków od teraz domyślne ustawienie audio to „Słuchawki z HRTF” dla najlepszych osiągów z HRTF poleca się wyłączyć zewnętrzne sterowniki 5.1 lub 7.1 Poczekalnie grup Steam: napis „Grupy Steam” w panelu znajomych w grze został zmieniony na „Poczekalnie grup Steam” zakładka Poczekalnie grup Steam pokazuje pobliskie poczekalnie i poczekalnie sugerowanych grup poczekalnie wspierają teraz transmisję graczy poczekalnie grup Steam od teraz wyświetlają, z jakich krajów jest większość graczy w poczekalni Rozgrywka: rozrzut widziany z pierwszej i trzeciej osoby jest teraz taki samMISC: żetony 5-letniego weterana będą przyznawane poprawnie tokeny ładowania gry w dowodzie Overwatch i mapach społeczności mogą się różnić w zależności od lokalizacji imiona botów będą teraz zmieniane zależnie od języka ustawionego w grze dodano eksperymentalny plugin do zarządzania kluczami szyfrowania kanałów sieci na serwerach społeczności Mapy: Nuke: usunięto poręcze na krokwiach na A nie można się już wspinać na silosy i plantować na nich bomby na obu BS-ach przesunięto wejście terro do squeeky, by upłynnić ruch usunięto okno w toxiku, zastępując je podwójnymi drzwiami usunięto żółte słupki w pobliżu garażu i secreta usunięto zasłonę na górze mini dodano dużą metalową zasłonę na BS-ie B obok rampy na BS-ie A pojawiła się prostsza wersja silosa naprawiono błąd kolizji na rampie, który sprawiał, że gracze mogli utknąć dodano białą powierzchnię do płotu na dworze w okolicy t-spawnu naprawiono błędy, które pojawiły się na CSGOBugtracker.com ogólna optymalizacja Źródło: http://cybersport.pl-
- aktualizacja
- csgo
- (i 5 więcej)
-
Wiec Tak jest problem na serwerze dotyczacy glosowania na mapie gdy wyswietla nam sie mapy to prawie co runde sa takie same wiec powinno byc takie cos wprowadzone ze ostatnich 7 map granych nie powinny brac udzialu w glosowaniu aha i jeszcze powinna byc dostepna nominacja map Nastepna prosba jest wgranie kilku nowych mapek bez bugow : deathrun_all_green deathrun_green!_csbr deathrun_forest2_final deathrun_prezmik
