Jump to content

danse.

Administrator serwerów
 • Content Count

  463
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Administrator serwerów

Użytkownik należy do administracji projektu!

danse. last won the day on June 30

danse. had the most liked content!

Community Reputation

1,075 Mistrzowska

About danse.

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • Interest
  Powieści wizualne?

Information about Fragowicz

 • Nick
  Sekret ;)

Fragowicz Hardware

 • Keyboard
  CMStorm Masterkeys Pro M RGB (MX Brown) & QPAD MK-50 (MX Red) & CMStorm Quickfire TK (MX Blue)
 • Mouse
  Glorious Model O & G403 Wireless

Recent Profile Visitors

5,433 profile views
 1. Krótka przerwa za te przewinienie chyba się przyda, co...
 2. Ghost w tym wypadku jest niewinny, bo trzecią minę dostawił kicha. EBE. ewidentnie do banicji, takich zachowań u nas widzieć nie chcemy. kicha może jak spróbuje własnej zupki to przestanie zgrywać kucharza. Drobna punktacja na koniec: No fakt, może brak podanego czasu utrudnia lekko sprawę, ale patrząc na te poszczególne demko to raczej nie jest trudno wydedukować kiedy dokładnie Mategros miał wystarczająco punktów na szalonego. Nie jesteś Adminem, pilnuj własnego nosa. Trafiła kosa na kamień. Nie ma znaczenia, czy jest to odwet, czy nie, liczy się tylko słuszność skargi. Wow, jak widać skarga jednak jest. Nic by to nie zmieniło, bo nie jest on tutaj żadnym autorytetem. Końcowa kara i tak będzie taka sama. Nic by nie trafiło do śmietnika. Schowaj swoje ego na później, bo ja nie trawię takich zachowań od ludzi, którzy nie mają absolutnie nic do powiedzenia. Ponawiam - jesteś tylko zwykłym graczem, więc jak takowy się zachowuj. Od kiedy "przeklinaniem" nazywa się obrażanie innych? Z tego co widzę po screenach, to raczej są to bezpośrednie ataki na graczy, więc tak jak to sam wcześniej napisałeś "DO BŁĘDÓW LEPIEJ SIĘ PRZYZNAĆ NIŻ KRĘCIĆ GŁUPA", no chyba, że masz zamiar robić kurwę z logiki, bo na razie Tobie to wychodzi w miarę dobrze. No raczej, że bierzesz, bo innego wyjścia nie widzę. Ktoś, kto leci i rzuca milionami skarg kiedyś musiał zasmakować własnego lekarstwa.
 3. No może mamy tutaj jakieś wpychanie, ale prawda jest taka, ze gdybyś strzelał rozsądniej (tj. tapy/krótkie serie w głowę) to zombiaczek nawet nie wskoczyłby do środka tej kampy, trochę sam siebie tam zaraziłeś, bo i bez pomocy kolegi z tyłu ten zombie na spokojnie by do Ciebie wszedł. Gracz otrzyma upomnienie na serwerze.
 4. No w tym przypadku akurat mamy wpychanie, ale możliwe, że mamy tutaj też do czynienia z niezłymi rozjaśnieniami. Cóż, do zbanowania przy następnym posiedzeniu.
 5. Nie wiem, czy w ogóle oglądałeś te demo, ale tam nie było wpychania. Spójrz na perspektywę kolegi "Kubas 26481" Odrzucone.
 6. No bez przesady, każdy oglądający te demo raczej stwierdzi, że to nie było celowe wpychanie, tylko zwykły przypadek - Sajan rzucając najpierw frosta i widząc pierwszego zamrożonego zombie myślał, że ten za nim w środku tunelu również nie był w stanie się ruszać i dlatego strzelał. Wystarczy się tylko przyjrzeć jego reakcji zaraz po tym wydarzeniu. Za każdą głupią pomyłkę graczy banować nie będę, odrzucone.
 7. No tak, wszyscy sobie bekę robią i się śmieją (nawet qontrol, któremu 2 razy wjechałem na szalonym XD) , a szanowny pan warrior ze swoim napiętym dupskiem przychodzi i zaczyna płakać o coś, co nie ma teoretycznie żadnego znaczenia, bo koniec końców i tak nie dało mi to absolutnie żadnej przewagi. Serio, weź przestań już pierdolić, bo szukasz dziury w całym, a sam chuja robisz.
 8. XD No cóż, zajebałem sobie komendami w ostatniej rundzie, bo chłop i tak był zablokowany w kampie i na skraju śmierci, no ale cóż. Czas chyba wyciągnąć kija z dupska.
 9. Z tym zawodnikiem to raczej wiele nie zrobimy, bo jest on i tak już banowany na bieżąco, nasz ukochany loluś.
 10. https://fragujemy.com/forum/651-zgłoszenie-cheatera/
 11. Jak masz więcej demek to z chęcią je przyjmę, kara się wtedy troszkę wydłuży Edit: zbanowany
 12. Pierwsza sprawa, chłopie, zanim zaczniesz płakać, pultać do całego świata i spamować, to przynajmniej upewnij się, że czas na rozpatrzenie skargi się skończył, bo, uwaga, masz to napisane nawet w dziale nad wszystkimi tematami! Z moich drobnych kalkulacji wynika, że nie minęły jeszcze 72 godziny, dlatego też proszę, ucisz się na chwilę i daj dorosłym ludziom pracować. Pomijam też fakt, że narobiłeś taki miszmasz w tym temacie, że nikt nawet nie potrafił zrozumieć o co Tobie chodzi, co dodatkowo jeszcze sprawiło, że nikomu (mnie) nie chciało się podnieść do tego ręki. Przechodząc już do samej sprawy - no może rzeczywiście było tam wpychanie, ale raczej odruchowe, no i kolega przed Tobą również by się z tej sytuacji raczej nie wydostał, dlatego skarga sama w sobie bardzo mocno naciągana. Gracz "kaco" otrzymał drobną karę za te przewinienie.
 13. Prawdopodobnie tyle, że jesteś zwykłym ściekiem i nie potrafisz się zachować, tezę te potwierdzają również Twoje wypowiedzi w tym temacie, gdzie nie masz absolutnie żadnego szacunku do kogokolwiek i na siłę starasz się udowodnić komuś coś złego, bo sam dostałeś karę. Tonący brzytwy się chwyta, co? Szkoda tylko, że zrobiłeś tutaj to, co zrobiłeś, bo w ten sposób raczej zniechęciłeś mnie do jakiejkolwiek reakcji w tej sprawie. Po czymś takim nie mam w ogóle ochoty przeglądać demka, ale robię to z wyjątku, jak i też ogólnikowo wypowiem się na temat takich zabaw z graczami. 1. Jeżeli już rzeczywiście ustawiacie się na jakieś skakanie w miejscu, czy cokolwiek co teoretycznie przeczy zasadom serwera, bla bla, sprawa społecznościowa, to jednak absolutnie nie można wyrzucać ludzi, którzy się na takie warunki nie godzą, bo oni mają do tego prawo. Oczywiście, takie zabawy są raczej niewskazane i powinny być robione bardzo, ale to bardzo rzadko. 2. Dziwi mnie reakcja Pana @ Orzel02.pl , który natychmiastowo wyruszył w bój, dzierżąc w rękach komendę !admin, bo to nie powinno się w ogóle wydarzyć. Następnym razem odrobina zastanowienia się przed każdą akcją, bo narzędzia te nie są udostępnione Tobie po to, żeby używać ich impulsywnie. Skarga jako tako gówniana, ale niestety zostaje przyjęta, no bo co człowieku zrobisz, jak to mówi klasyczek: "Jak dbosz, tak mosz."
 14. No to chyba dobrze, że wbił do kampy, a nie biegał po mapie, co? Nie wiem, albo ja mam -30iq i nie potrafię zrozumieć tekstu pisanego, albo w tym temacie serio coś jest nie teges.
 15. No i właśnie dlatego nie zamknąłem jeszcze tematu, bo czekałem na taką odpowiedź. Dzyń dzyń, Kazik, wstawaj, zesrałeś się. Przeczytaj jeszcze raz posta wyżej i dowiesz się dlaczego się to powtarza. Ja wiem, że Ty masz problemy ze stosowaniem się do autorytetu, ale ja wydałem decyzję i masz się do niej zastosować. Nie interesuje mnie, czy się ona Tobie podoba, czy nie, bo ja niestety nie przyjmuję sprzeciwów. Ponadto chciałbym dodać, że NIE będziesz się w przyszłości do mnie w ten sposób zwracał. Za dużo miałeś wolności i się rozbrykałeś, dlatego chyba czas nauczyć Ciebie odrobinki pokory i tego, że nie zawsze wszystko będzie się działo po Twojej myśli. Miejmy nadzieję, że się jednak do tego zastosujesz, w innym przypadku odpowiedni dział jest dla Ciebie dostępny. Koniec z twoimi "chimerami". Teraz zamykam.
×
×
 • Create New...