Jump to content

danse.

Administrator serwerów
 • Content Count

  451
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Administrator serwerów

Użytkownik należy do administracji projektu!

danse. last won the day on June 30

danse. had the most liked content!

Community Reputation

1,060 Mistrzowska

About danse.

 • Rank
  Demon
 • Birthday 08/21/1996

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • Interest
  Powieści wizualne?

Information about Fragowicz

 • Nick
  Sekret ;)

Fragowicz Hardware

 • Keyboard
  CMStorm Masterkeys Pro M RGB (MX Brown) & QPAD MK-50 (MX Red) & CMStorm Quickfire TK (MX Blue)
 • Mouse
  Glorious Model O & G403 Wireless

Recent Profile Visitors

5,371 profile views
 1. Jak masz więcej demek to z chęcią je przyjmę, kara się wtedy troszkę wydłuży
 2. Pierwsza sprawa, chłopie, zanim zaczniesz płakać, pultać do całego świata i spamować, to przynajmniej upewnij się, że czas na rozpatrzenie skargi się skończył, bo, uwaga, masz to napisane nawet w dziale nad wszystkimi tematami! Z moich drobnych kalkulacji wynika, że nie minęły jeszcze 72 godziny, dlatego też proszę, ucisz się na chwilę i daj dorosłym ludziom pracować. Pomijam też fakt, że narobiłeś taki miszmasz w tym temacie, że nikt nawet nie potrafił zrozumieć o co Tobie chodzi, co dodatkowo jeszcze sprawiło, że nikomu (mnie) nie chciało się podnieść do tego ręki. Przechodząc już do samej sprawy - no może rzeczywiście było tam wpychanie, ale raczej odruchowe, no i kolega przed Tobą również by się z tej sytuacji raczej nie wydostał, dlatego skarga sama w sobie bardzo mocno naciągana. Gracz "kaco" otrzymał drobną karę za te przewinienie.
 3. Prawdopodobnie tyle, że jesteś zwykłym ściekiem i nie potrafisz się zachować, tezę te potwierdzają również Twoje wypowiedzi w tym temacie, gdzie nie masz absolutnie żadnego szacunku do kogokolwiek i na siłę starasz się udowodnić komuś coś złego, bo sam dostałeś karę. Tonący brzytwy się chwyta, co? Szkoda tylko, że zrobiłeś tutaj to, co zrobiłeś, bo w ten sposób raczej zniechęciłeś mnie do jakiejkolwiek reakcji w tej sprawie. Po czymś takim nie mam w ogóle ochoty przeglądać demka, ale robię to z wyjątku, jak i też ogólnikowo wypowiem się na temat takich zabaw z graczami. 1. Jeżeli już rzeczywiście ustawiacie się na jakieś skakanie w miejscu, czy cokolwiek co teoretycznie przeczy zasadom serwera, bla bla, sprawa społecznościowa, to jednak absolutnie nie można wyrzucać ludzi, którzy się na takie warunki nie godzą, bo oni mają do tego prawo. Oczywiście, takie zabawy są raczej niewskazane i powinny być robione bardzo, ale to bardzo rzadko. 2. Dziwi mnie reakcja Pana @ Orzel02.pl , który natychmiastowo wyruszył w bój, dzierżąc w rękach komendę !admin, bo to nie powinno się w ogóle wydarzyć. Następnym razem odrobina zastanowienia się przed każdą akcją, bo narzędzia te nie są udostępnione Tobie po to, żeby używać ich impulsywnie. Skarga jako tako gówniana, ale niestety zostaje przyjęta, no bo co człowieku zrobisz, jak to mówi klasyczek: "Jak dbosz, tak mosz."
 4. No to chyba dobrze, że wbił do kampy, a nie biegał po mapie, co? Nie wiem, albo ja mam -30iq i nie potrafię zrozumieć tekstu pisanego, albo w tym temacie serio coś jest nie teges.
 5. No i właśnie dlatego nie zamknąłem jeszcze tematu, bo czekałem na taką odpowiedź. Dzyń dzyń, Kazik, wstawaj, zesrałeś się. Przeczytaj jeszcze raz posta wyżej i dowiesz się dlaczego się to powtarza. Ja wiem, że Ty masz problemy ze stosowaniem się do autorytetu, ale ja wydałem decyzję i masz się do niej zastosować. Nie interesuje mnie, czy się ona Tobie podoba, czy nie, bo ja niestety nie przyjmuję sprzeciwów. Ponadto chciałbym dodać, że NIE będziesz się w przyszłości do mnie w ten sposób zwracał. Za dużo miałeś wolności i się rozbrykałeś, dlatego chyba czas nauczyć Ciebie odrobinki pokory i tego, że nie zawsze wszystko będzie się działo po Twojej myśli. Miejmy nadzieję, że się jednak do tego zastosujesz, w innym przypadku odpowiedni dział jest dla Ciebie dostępny. Koniec z twoimi "chimerami". Teraz zamykam.
 6. Nic nie zrobił, powiadasz... Prowokowanie u nas akurat jest karane nawet banem. Nawet nie próbuj się tutaj tłumaczyć i nie wyciągaj swoich śmiesznych wniosków, bo mam je gdzieś. Czasem wystarczy po prostu zamknąć pysk i kary żadnej się nie otrzymuje, bo nikt na tym nie cierpi... No chyba, że wyrwałeś się z takiego środowiska, w którym NO JUŻ KURŁA TRZEBA TO Z SIEBIE WYRZUCIĆ, BO NIE WYTRZYMIE ZARA. Przestań się też rządzić w MOIM dziale, bo dostaniesz w pipkę, czaisz? Nie chcę również widzieć/słyszeć kiepskich podtekstów z Twojej strony, po prostu zacznij się zachowywać jak człowiek. Następny. Kolejny winny, który będzie się zasłaniał punktami, na dodatek nie tymi, którymi powinien. Nie wiem jak u Ciebie, ale mnie mama nauczyła, że w przypadku najgłupszych zaczepek warto się po prostu zaśmiać z nimi i później je olać, no i jest w tym akurat sporo prawdy. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak działa psychika, więc wytłumaczę - im bardziej będziesz się tym interesował i rzucał o to, tym więcej takich zachowań będzie, bo ktoś poczuje nad Tobą przewagę. Wniosek? Jak usłyszysz coś głupiego, co nie jest bezpośrednio obrazą w Twoim kierunku, zaśmiej się z nim, olej, pokaż, że Ciebie to nie tyka, to wtedy druga osoba najwyraźniej w świecie straci zainteresowanie. Chyba obaj macie jakieś wybujałe ego, ale chyba czas to zmienić. Ta cała sytuacja jest na tyle komiczna, że nawet dzieci w przedszkolu szybciej by się pogodziły, a stare dziadki jak Wy wolą się wykłócać nad jednym kickiem z serwera w grze komputerowej, nieźle. Nie musicie się kochać, ale macie się szanować. Wynik ogólny: Jedna i druga strona jest winna, nie ma innego wyjścia.
 7. Zanim zechce mi się w ogóle spojrzeć na tę całą dziecinadę z obu stron... Muszę zadać kilka pytań: Czy ja mam tutaj do czynienia z dziećmi? Czy żaden z Was nie ma na co marnować czasu? Czy wasza dwójka w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, jak żałośnie się właśnie zachowujecie? (tak, @ In Qontrol by Q-dance z nl i @ kZa również) Szkoda, że rozwiązanie tego problemu jest tak strasznie proste, a żaden z Was go nie widzi i nadal będziecie brnąć w te swoje głupie "prawdy".
 8. Dziś o godzinie 10 rano, podczas gdy kładłem się już do łóżka, wpadłem na świetny pomysł - tydzień dobroci dla zwierząt na FG!
  W tym czasie nie będę ich wyzywał*, ani nie będę pisał słowa zaczynającego się na "wypier-" i kończącego na "-dalaj", chyba świetny pomysł, co?

  *przynajmniej nie bezpośrednio
  **nie tyczy się obrazków

 9. Oj @ Michalek , byniu, chyba tydzień przerwy się tutaj Tobie przyda, co? To trzymaj. Wyjdź w tym czasie na dwór, może odwiedź orlika, cokolwiek. Nie polecam też wchodzić w tym czasie na serwer na NS, bo skończy się to natychmiastowym wylotem z sieci. Edit: Za tego karambita od @ Michalek dodatkowy tydzień.
 10. Oj byczku, byczku... Myślę, że jedyne co w takiej sytuacji możesz dostać, to cios z mojego dicka w Twoje czółeczko. Proszę o ponowne NIE pojawianie się na serwerach Fragujemy.com, gdyż najzwyczajniej w świecie nie jesteś już tutaj mile widziany. Pozdrawiam cieplutko, Roman z rodzinką
 11. No czy Ty jesteś jakiś niereformowalny? Nie potrafisz się zastosować do tego co się do Ciebie pisze? Sio.
 12. No cóż, może i już po banie, ale jednak przyjrzyjmy się tej całej sytuacji. Pozwolę sobie tutaj użyć powyższej rozpiski, bo nie wiem po co marnować czas, będę się po prostu do niej odnosił. deserek - debil, prawda, ale to raczej nie wyglądało na zupełnie celowe, -b Michalek - oddał co prawda z 3 strzały, ale o perfidnym wpychaniu do kampy raczej nie ma tutaj mowy, zbyt mało na bana, -b gruba kicha - czysto, -b illusion - czysto, -b gumii$ - rzeczywiście, bardzo chamskie wpychanie, to on powinien otrzymać tutaj bana, +b ruska - tak jak michalek, nic specjalnego, brak podstawy do bana, -b Niestety, ale trzeba uznać, że ban został nadany tak całkowicie z pizdy. @ SPORTOWA WARSZAWA (L) w ogóle nie zastanowił się nad tym kogo banuje, tylko z wyliczanki (bo ban był praktycznie natychmiastowy) wybrał sobie losową osobę z kampy. Na drugi raz proszę się bardziej zastanowić i może nie banować od razu w przypadku sytuacji, gdzie podejrzanych może być sporo. Demka istnieją nie tylko po to, żeby móc ich używać do odwołań, zwłaszcza na serwerze takim jak ZM.
 13. 1000! Koniec z wpierdalaniem biedoburgerów na obiad! JEDZIEM DO MAKA KOMAREM!

×
×
 • Create New...