Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dla' .
Znaleziono 39 wyników
-
W dniu 22.04.2021 18:40 użytkownik [EZIR} otrzymał ostrzeżenie od Ricio. Ostrzeżenie nadane przez post w temacie. Typ ostrzeżenia: Spam Ilość punktów karnych: 2 ( wygasa 22.04.2022 16:39 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz to w tym temacie!
- 2 odpowiedzi
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Jako iż mój konkuter niedługo osiągnie 6lat żywota, powoli zaczynam się zastanawiać nad zmianą. Dlatego też zwracam się do was z potrzebą pomocy. Jako iż CS 1.6 jest bardzo wymagającym tytułem, jako kartę graficzną wykorzystam MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB OC LHR, w niedalekiej przyszłości uzyskaną od kumpla po promocyjnej cenie i to będzie baza której chcę się trzymać. Reszty kompozycji chciałbym się dowiedzieć od was. Myślę, że budżet +/-4k PLN będzie odpowiedni, choć wyższe kwoty również jestem w stanie przemyśleć. W tym też temacie również chciałbym się doinformować odnośnie monitora, nie musi być jakiś zakręcany, ani też posiadać 30cali. Zwyczajnie jest tego dużo, nie siedzę w tym i wolę dopytać was jak to wygląda. Budżet do 1k PLN
-
W dniu 13.08.2024 10:52 Fragowicz Firzen otrzymał ostrzeżenie od ravioli. Ostrzeżenie nadane przez profil użytkownika. Typ ostrzeżenia: Stosowanie niewłaściwego języka Ilość punktów karnych: 2 ( wygasa 13.08.2025 10:52 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli nie zgadzasz się z ostrzeżeniem, możesz wnieść sprzeciw w tym temacie w ciągu 7 dni od jego otrzymania! [!] Jeśli ostrzeżenie zostanie uznane za zasadne lub upłynie termin na złożenie sprzeciwu, możesz Odpracować ostrzeżenie!
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W dniu 26.03.2024 17:03 Fragowicz ???11 otrzymał ostrzeżenie od Nethiri. Ostrzeżenie nadane przez post w temacie. Typ ostrzeżenia: Spam Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 26.03.2025 17:03 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli nie zgadzasz się z ostrzeżeniem, możesz wnieść sprzeciw w tym temacie w ciągu 7 dni od jego otrzymania! [!] Jeśli ostrzeżenie zostanie uznane za zasadne lub upłynie termin na złożenie sprzeciwu, możesz Odpracować ostrzeżenie!
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Samsung zaprezentuje kości GDDR7 dla kart graficznych
TygryS opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
Samsung wkrótce zaprezentuje jeszcze szybsze kości GDDR7 dla kart graficznych - prędkość sięgnie 37 Gbps Samsung jeszcze w zeszłym roku ogłosił finalną specyfikację pierwszej generacji kości GDDR7 dla przyszłych kart graficznych. W porównaniu nawet do najszybszych obecnie pamięci GDDR6X od Microna, możemy oczekiwać kilkudziesięcioprocentowego wzrostu szybkości, co bezpośrednio przełoży się także na przepustowość. Okazuje się jednak, że koreański producent nieustannie pracuje nad ulepszeniem swojej technologii i wkrótce mamy zobaczyć jeszcze szybsze warianty GDDR7. W przyszłym miesiącu Samsung zaprezentuje najszybsze kości GDDR7 na świecie. Prezentacja ma się odbyć podczas targów 2024 IEEE International Solid-State Circuit Conference w San Francisco. Koreańska firma ma tam pokazać pamięć GDDR7 o efektywnej szybkości 37 Gbps, co będzie w zasadzie o 50% lepszym wynikiem w porównaniu do najszybszych obecnie kości GDDR6X (Micron) oraz GDDR6 (również Samsung). Do tego dochodzi jeszcze o 20% lepsza efektywność energetyczna, co wpłynie na obniżenie poboru mocy tego elementu karty graficznej. Z kolei wykorzystanie sygnalizacji PAM3 wpłynie dodatkowo na obniżenie kosztów implementacji. Jakiej przepustowości możemy oczekiwać przy wykorzystaniu kości GDDR7 37 Gbps (gęstość 16 Gb)? Dla magistrali 512-bit będzie to 2368 GB/s, dla 384-bit - 1776 GB/s, dla 320-bit - 1480 GB/s, dla 256-bit - 1184 GB/s, dla 192-bit - 888 GB/s, natomiast dla 128-bit będzie to 592 GB/s. Mimo zaprezentowania kości 37 Gbps przez Samsunga w najbliższym czasie, z początku w kartach graficznych będziemy widzieć raczej wcześniej zapowiedziane kości GDDR7, te o szybkości 32 Gbps. Jednak nawet przy bazowej specyfikacji wzrost przepustowości będzie odczuwalny. źródło: purepc.pl-
- 2
-
-
- samsung
- zaprezentuje
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Załapałem się na wspólną fotkę? Ez
-
- 1
-
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Hallo administracja. Prosze panstwa. Mowi Kibic RKSu z dd2#2 od strony zmutowanych za złe zachowanie i ciety jezyk na serwerze. ZGŁASZAM! Info po smierci nie dziala. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale jak jest sie zmutwanym to info nie dziala(te pisane, rzecz jasna hyhy) Ja nie wiem kto podpalił, ale styrta sie dopala. P.S Ja nie wiem kto podpalił P.P.S Syna nie ma w domu. Panie @ GET budowniczy prosze ugasić styrte. Dzienki.
-
fajnie
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
xD
- 1 odpowiedź
-
- 3
-
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siema, jestem posiadaczem prime.gaming no i na stronie jest kilka darmowych kluczy do gier na goga albo inne platformy, są to gry w które i tak nie zagram więc daje wam kto pierwszy ten lepszy :p mam nadzieje, że dobra strefa do napisania :f Aktywuj kod produktu przed 15 lutego 2023 r. na stronie GOG.com. Skopiuj/wklej kod w polu tekstowym i kliknij „Kontynuuj”. Gra The Evil Within 2 zostanie automatycznie dodana do twojego konta. Skąd mogę pobrać moją zawartość? Aktywuj kod produktu przed 14 lutego 2023 r. na stronie GOG.com. Wklej kod w polu tekstowym i kliknij „Kontynuuj”. Gra Dishonored 2 zostanie automatycznie dodana do Twojego konta.
-
Siema, Mam zamiar kupić w końcu nowy pc, 2 lata temu komputer mi klęknął i od tego czasu praktycznie peceta nie uzywalem. Chciałbym kupić coś niedrogiego, używanego. Budżet mam 500 euro, czyli teraz jakieś 2.3 tysiąca złotych. Nie chce żadnego mocarnego sprzętu, jedynie wystarczający aby pograć w 1.6, GO, ewentualnie żeby wiedźmin latał, bo jeszcze nie zdążyłem w niego zagrać XD Kumpel polecał mi to więc prezesura może ocenić, czy to dobry wybór; https://www.olx.pl/d/oferta/gwarancj-i5-10100f-gtx-1660-ti-16gb-ddr4-ssd-komputer-do-gier-i3-10105-CID99-IDS9LPf.html Dzięki i pozdro wszystkim
-
Witajcie Fragowicze! Razem z ekipą postanowiliśmy założyć serwer Minecraft! Jest to już druga jego edycja, a jako, że poprzednia cieszyła się sporym zainteresowaniem, postanowiliśmy dać możliwość zagrania również innym. INFO Serwer typowany jest na Survival + Gildie. Postawiony na najnowszej wersji 1.16.5 --- Można spotkać takie zastosowania jak [pluginy na]: tworzenia gildii, zabezpieczanie drzwi, skrzynek itp., zaawansowany system prac, dzięki któremu możesz zarabiać, a zarobione pieniądze wymieniać na item'y ukazywanie paska zdrowia przeciwnik, wypadanie główek z pokonanych mob'ów oraz graczy, realistyczne ścinanie drzew, zaawansowane menu kitów (nagród czasowych), które będzie także używane do zakupu prezentów, zabezpieczenie przed wylogowaniem się podczas walki, wiele więcej różnego rodzaju zastosowań! Na serwerze pojawiać się będą regularne konkursy, losowania i zabawy. Dla najaktywniejszych graczy będą również konkursy z możliwością wylosowania rangi VIP | VIP PRO na wybrane serwery sieci Fragujemy.com! --- Jeśli chcesz spróbować swoich sił, należy wypełnić poniższy wzór i wysłać go w prywatnej wiadomości do @ Ruku . Serwer jest ciągle testowany, a wszelkie propozycje i uwagi proszę zgłaszać do mnie. Nie pozostajemy bierni na opinię użytkowników. Wzór: [b]Nick w Minecraft:[/b] [b]Wiek:[/b] [b]Doświadczenie z grą:[/b] [b]Czemu właśnie Ty?[/b] @ Nowy fragowicz & @Fragowicz & @ Emerytowany Fragowicz & @ Zasłużony --- Pozdrawiamy, FGTeam.
- 1 odpowiedź
-
- 11
-
-
-
W dniu 07/23/22 20:39 użytkownik Efedryna. otrzymał ostrzeżenie od gtx. Ostrzeżenie nadane przez profil użytkownika. Typ ostrzeżenia: Spam Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 07/23/23 20:39 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz to w tym temacie!
- 3 odpowiedzi
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W dniu 08/25/22 17:15 użytkownik RbK otrzymał ostrzeżenie od GET. Ostrzeżenie nadane przez post w temacie. Typ ostrzeżenia: Spam Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 08/25/23 17:15 ) Notatka do użytkownika: [!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz to w tym temacie!
- 4 odpowiedzi
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Serce mi krwawi, gdy widzę takie posty :((
-
[ODDZIELONE] Ostrzeżenie nadane dla BEST 4K4 BOSS
BEST 4K4 BOSS opublikował(a) temat w Oddzielone posty
XD-
- ostrzeżenie
- nadane
- (i 4 więcej)
-
Riot w patchu 12.14 usunął jedną z opcji, która była dla graczy Lola przydatna.
Zamasu opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Gracze LoLa niepocieszeni funkcją, która została usunięta z klienta. Jakiś czas temu do League of legends trafiły tokeny wyzwań. Wielu graczom się one spodobały i aż do teraz gracze bardzo chętnie z nich korzystają. Ludzie zaczęli specjalnie maxować swoje konta, by móc czym się chwalić i do czego wracać. Oczywiście jak to zawsze – nie każdemu podobała się dana zawartość. Istnieją grupy, które uważają, że ten dodatek nie jest im potrzebny i tylko zaśmieca grę. Z tego powodu nie zakładają oni tokenów wyzwań pokazujących poziom ich postępu w wykonywaniu wyzwań. Jeżeli jednak zrobili to niechcący, to po aktualizacji 12.14 nie mogą już tego zmienić i pozostawić pól pustych. Riot usunął możliwość zdejmowania tokenów. Nie da się zdjąć tokenów Społeczność League of Legends bywa tolerancyjna i wybacza twórcom wiele błędów. Jednak są też granice, których przekraczać zdaniem graczy się nie powinno. Mowa tutaj o zabieraniu funkcji i możliwości niekorzystania z dodatków. Tak się stało w patchu 12.14 i gracze nie są z tego powodu zadowoleni, co widać po dyskusji na Reddicie. Co ciekawe, wiele osób na początku myślało, że to zwykły błąd i poprosiło nawet Dział Wsparcia Gracza, aby zrobili to ręcznie i pozbyli się tokenów z konta. Okazało się, że to nie jest bug i przyczyn tej zmiany nie znają nawet pracownicy. Co pozostaje graczom? Okazuje się, że tokeny da się ściągnąć, ale nie przy pomocy supportu lub klienta. Można to zrobić specjalnym programem, ale niestety stron trzecich. Oznacza to, że ta praktyka może zakończyć stałą blokadą konta, więc nie zaleca się jej stosować. Być może niedługo Riot wyjaśni powód takich działań, na ten moment wciąż jest on nieznany. źródło -
Idiotyczne to jest wasze zachowanie, a nie moje posty. W regulaminie jest napisane 24h to rozpatrujcie to w 24h a nie odpierdalacie maniane. Nie ma nic szczególnego w tym odwołaniu by przedłużać rozpatrywanie.
- 3 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
X CCDFFDFDDDDD twoja stara
-
- ostrzeżenie
- nadane
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@ PACIU a co z wypowiedziami reszty? One też nic nie wnoszą do tematu skargi. Jak już moderacja leci z pkt. ostrzeżeń, to prosimy rozdawać je sprawiedliwie.
-
- 6
-
-
-
- ostrzeżenie
- nadane
- (i 4 więcej)
-
Siemka! Tak jak w temacie, wybrałem kilka rzeczy dla mojego przyszłego kompa, ale nie znam się aż tak, generalnie komputer miałby służyć do takich gier jak CS:GO (może się przełamie do niego), GTA 5, Jak da radę to Forza Horizon. Jeśli byście coś zmienili to piszcie, budżet na samego kompa myślałem tak do 3.5k + buda i jakiś monitor jak byście mieli do polecenia https://www.x-kom.pl/lista/rv9agvqtx
-
Virtus.pro krytykuje ban dla rosyjskich zespołów w CS:GO
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Rosyjska organizacja skrytykowała działania firmy ESL, która dwa dni temu wykluczyła ze swoich rozgrywek wszystkie drużyny „mające powiązania z rosyjskim rządem”. Dwa dni temu firma ESL, zajmująca się organizowaniem turniejów e-sportowych na całym świecie (w tym CS:GO), zadecydowała o wykluczeniu ze swoich rozgrywek drużyn powiązanych z rosyjskim rządem. To pokłosie agresji wojsk Władimira Putina, które od 24 lutego nieprzerwanie prowadzą wojnę z Ukrainą. Podobną decyzję o banie dla rosyjskich drużyn podjęła wcześniej instytucja BLAST Premier. Rosyjska organizacja e-sportowa Virtus.pro postanowiła odnieść się do obecnej sytuacji i skrytykować postanowienie o wykluczeniu. Virtus non gratus Włodarze drużyny w oświadczeniu wyrazili sprzeciw wobec decyzji ESL, jednocześnie zapewniając, że zawodnicy będą mogli uczestniczyć w turnieju ESL Pro League na warunkach ustalonych przez organizatora, tj. pod neutralną nazwą, bez barw klubowych i bez lokowania sponsorów. Jak czytamy w komunikacie VP: Na razie nie znamy decyzji zawodników i tym samym nie wiemy, czy pojawią się na turnieju ESL. Trzeba zaznaczyć, że kilka dni wcześniej rosyjska organizacja wystosowała komunikat, w którym jasno stwierdziła, że nie popiera wojny na Ukrainie. Jednak nie pojawiły się przy tym żadne słowa otwartej krytyki pod adresem polityki prowadzonej przez Władimira Putina, co nie umknęło komentującym. Nad rosyjskim e-sportem zbierają się obecnie czarne chmury, lecz jak widać, niektórzy zapominają o tym, że nie jest to w tym momencie najważniejsza kwestia. źródło: gry-online.pl- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- virtus.pro
- krytykuje
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[KOSZ] [ZOMBIE INFECTION] Grafika dla najlepszego serwera! <3
snowpedrox opublikował(a) temat w Kosz
Hejka, tak jak już pisałem jestem wielkim fanem serwerów Zombie i chciałem dodać coś od siebie dla serwera, który bardzo mi się spodobał. Ostatnio bardzo polubiłem tworzenie grafik i stwierdziłem, że może w taki sposób spróbuję wesprzeć serwer. Stworzyłem taką prostą graficzkę, może Wam się spodoba i użyjecie jej w jakiś sposób, albo po prostu potraktujcie to jako fanart. Pozdrawiam wszystkich graczy Zombie mod-a!- 8 odpowiedzi
-
- 14
-
-
-
-
-
Witam, chciało mi się, lubię to robić, może ktoś skorzysta . Zrobiłem taką mini paczkę? skinów do cs 1.6, pozostałe zrobię na dniach (o ile będzie mi się chciało) i będą wszystkie bronie . do pobrania: dla fraga.rar
