Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ban' .
-
Siema, Dostalem bana 05/10/2025. https://megawrzuta.pl/qewo9re3 Dziekuje
-
Witam, 19 grudnia dnia upojnego, dostałem bana na serwerze 01# only DD2 za obrażanie admina, chciałbym bardzo przeprosić panią kochaną, poniosły mnie emocje, może przeprosić osobiście na tą lub innym komunikatorze, jest mi głupio wyśle nawet kwiaty.. kupiłem też dzisiaj vipa i chuja se pograłem, proszę o wybaczenie. Kc heroine
-
Witam, z tej strony bfrac | CSSetti.pl oraz zenek spod sklepu. Na zenka spod sklepu został nalożony ban, a przez to, że gramy pod jednym adresem IP również mnie dotknał ten ban (bfrac). Chciałem się od niego odwołać i prosić o odbanowanie. Powód bana tez jest nie do konca jasny ponieważ z niego nic nie wynika. Dodam, że razem z zenkiem od niedawna zaczelismy grac na serwerze i nie znalismy wszystkich zasad tam panujacych (np. zakaz zakladania min na schodach). Mimo wszystko lubimy ten serwer i chcemy na niego wrocic.
-
Ogarnijcie normalnych adminów na tym serwerze bo to jest porażka. Na starcie rundy pojawiam się jako matka zombie więc stoję na skrzynce która prowadzi do kampy ale nie blokuję jej tylko stoję obok żeby potem szybko spróbować kogoś zarazić, ci co wskakują do kampy blokują się sami o siebie. Oczywiście dostaję kicka. Okej gdyby to była moja wina to bym nic nie pisał i gram dalej. Wchodzę na serwer i pytam za co kick jak stałem obok i nie blokowałem. Zero odpowiedzi od admina, od razu ban na 2h. Macziii - admin. Jak jakaś cytrynka blokuje na afku przejście w kampie do ct to po prostu trafia do specta i nie ma tematu. A tak to ban z dupy. Największy minus tego serwera to niedo....ni admini niektórzy którzy sobie z dupy strzelają banami bo ktoś im coś powie fejkowego i dają bana od strzała. Porażka
-
Proszę o informację za co dostałem bana. Czy admin Damo może się wypowiedzieć? Nie mam aktywnego bana i chyba jest to pomyłka. W załączniku screen. Proszę o unbana.
-
witam zostalem zbanowany zaraz po wejsciu na serwer niewiem wgl za co itp o co chodzi wklejam swoje info od bana licze na szybkie rozpatrzenie [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Warrior ||| IP: ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1238182917 ||| Nick admina: Damo ||| Powod: Podejrzenie: Uzywanie Multi-Hacka ||| Nalozony: 05.11.2024 - 19:11:32 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] (zm_fg_colores_beta5) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wy
-
witam dostałem bana całkowicie za nic pisze abym wstał 5 screenow w formacie .tga prosze tu są te .tga i dotatkowo prosze o odpowiedz po co to jest i dlaczego mi to utrudnia rozgrywke NIE POSIADAM ŻADNYCH .TGA
- 2 odpowiedzi
-
- cs 1.6 zombie mod
- ban
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
witam dostałem bana całkowicie za nic pisze abym wstał 5 screenow w formacie .tga prosze tu są te .tga i dotatkowo prosze o odpowiedz po co to jest i dlaczego mi to utrudnia rozgrywke file:///C:/Users/MICHAL/Desktop/Nowy%20folder%20(2) nwm czy to dobrze dalem ale chyba tak
- 2 odpowiedzi
-
- cs 1.6 zombie mod
- ban
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
witam dostałem bana całkowicie za nic na serverze fragujemy zombie mod pisze abym wstał 5 screenow w formacie .tga tu zapis z logów [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: brudas śmierdzacy ||| IP: ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:447578216 ||| Nick admina: Stypek0909 ||| Powod: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! ||| Nalozony: 03.11.2024 - 11:51:14 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] (zm_fg_horror_b3) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Requesting tempdecal.wad from server Requesting tempdecal.wad from server
- 2 odpowiedzi
-
- cs 1.6 zombie mod
- ban
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dostałem bana za wyzywanie innych graczy, mianowicie odbyło się to wczoraj wieczorem, i sądzę, że dostałem tego bana niesprawiedliwie. Wchodziłem do kampy a inny gracz mnie blokował po czym mnie zwyzywał na czacie głosowym i nie dostał żadnego upomnienia ani bana jak ja więc odpisałem mu na czacie i fakt faktem go zwyzywałem lecz przeciwnie do mojego oponenta ja dostałem blokadę. Proszę mi powiedzieć czy jeśli ktoś mi napluje na twarz to mam mu podziękować i pogłaskać po głowie? Wydaje mi się, że nie zrobiłem nic złego jeśli to ww. gracz zainicjował potyczkę słowną po czym ja mu odpowiedziałem. Proszę administrację o rozpatrzenie tego tematu i odbanowanie mnie, następnym razem będę pamiętać żeby takiemu graczu właśnie podziękować za splunięcie na twarz i będę siedział cicho pozdrawiam. tutaj link do zdjęcia: file:///C:/Users/witusss/Desktop/Half%20Life%20Screenshot%202024.05.28%20-%2014.08.42.91.png
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- ban
- "wyzywanie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Serwer, którego dotyczy problem: Only dd2 - 54.38.134.10:27015 Opis problemu: Grałem sobie na jednym z waszych serwerów do godziny 17:43 bo musiałem iść po pranie, wracam i chce odpalić serwer a tu taka informacja : | [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: MistrzJestJeden ||| IP: xxx ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1360370412 ||| Nick admina: WheaRe. ||| Powod: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! ||| Nalozony: 13.12.2023 - 17:08:42 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ ONLY DD2 #02 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY|STATTRACKI|ASYSTY] (de_dust2) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]---------------------------------- Dziwne jest to, że bana dostałem rok temu skoro kupiłem evipa i grałem o godzinię 17:23 - tu wstawiam zdjęcie zakupionej usługi - niemogę tu wstawić zdjęcia ;l Uwagi: na dowód zakupionej usługi mogę przesłać zdjecie kodu oraz godziny w jakim okresie to zrobiłem. Proszę o pomoc ponieważ wydałem pieniadze by pograć na waszym serwerze a gdy wrociłem bo musiałem zrobić pranie okazało się, że niemogę bo mam takie coś w konsoli. A żadnych screenów nie mam. mogę to zdjecie komuś na pw wysłać ? Najlepiej jakby też ktoś sprawdził logi bo taka transakcja miała miejsce. Kupiłem evipa na nick i hasło
-
Proszę o usuniecie błędu z mapy de_lidl. Dostałem bana bo jako TT wszedłem do wentylacji i w momencie przyspieszania podskoczyłem. ? plugin to odebrał jako klatki/speedhack. Od raku gram na serwerze ,bez banów mam nadzieje ,że ta sytuacja nie wpłynie "kiedyś" na moją kandydaturę XD [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: kamilek_:) ||| IP: xxxxx ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:533480342 ||| Nick admina: FG FFA ||| Powod: Speedhack / lagujesz ||| Nalozony: 06.05.2024 - 18:43:11 ||| Dlugosc: 30 minut ||| Na: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM (de_lidl) ||| Musisz poczekac jeszcze: 30 minut ||| Wygasa: 06.05.2024 - 19:13:11 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole."
- 2 odpowiedzi
-
ale czy ja w którymś momencie powiedziałem, że nie masz przyjaciół? Zwyzywałeś mnie, więc w ramach odpowiedzi powiedziałem ci, że możesz tak mówić do kolegów, ale żebym nie trafił w Twój czuły punkt, bądź żeby ci nie było przykro, zaznaczyłem, że możesz tak powiedzieć o ile ich masz, więc ja nie zauważam ataku, aczkolwiek w Twojej wypowiedzi tak. Jak następnym razem wejdziesz na serwer, to proszę nie graj AK, bo mi się to nie podoba i mi to uprzykrza życie, a to jest 4FUN, a nie 4 UPRZYKRZAJMY-ŻYCIE-INNYM, abstrachujac od tego, że przykro mi, że CS to Twoje życie. Ty jednak jak coś powiesz, to lepiej, żebyś się nie odzywał. @ Raien Oczywiście, wyjaśnieniem sytuacji jest fakt, że bana dostał za obrażanie admina, to co napisał, jest to zredagowana i skrócona jego wypowiedź po to, aby wyszło na plus dla niego. Ban dla mnie jak najbardziej słuszny.
-
Dzień dobry. Jak można rozwiązać ten problem ? Można liczyć na pomoc ?
-
Dzień dobry. Piszę z prośbą o ściągniecie bana z dnia 06.11.2023 - 18:56:51 Nick : aimpower IP: xx Steam_id : steam_1:0:1323751111 Nick admina : Lunatyk^ Powód : wstaw 5screenów Na : only dd2 #02 Cs-a mam zainstalowanego raptem może miesiąc na laptopie , więc ciężko wytłumaczyć skąd Ban i to z listopada. Nie posiadam żadnych plików z screenami, wiec ciężko spełnić założenia admina. Bardzo proszę o odbanowanie i możliwość pogrania z synem na serwie pozdrawiam. PS. Na czitach nigdy nie grałem, bywały lepsze dni , kiedy się lepiej strzelało pozdrawiam
-
Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę Bana otrzymałem na serwerze 54.38.134.10:27015 Rodzaj kary: ban / mute ban Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta Bana dostałem chyba właściwie za to że mi dobrze szło .. naprawdę nw za co dostałem dostałem bana.... powod bana od admina o nicku g to ' Wstaw 5 screanow w formacie TGA. Wstawiam dwa bo na 5 nie ma miejscu do zalaczenia pliku .. Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia ban nałożony dnia 28.01.2024 o godzinie 20:04:01 PRZEZ ADMINA O NICKU g Nick z gry: wpisz tu swój nick na serwerze mój nick to Leniiwy Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem kary - niewłaściwe jest tu obrażanie kogokolwiek; w przypadku, kiedy opis będzie zbyt długi i obraźliwy, odwołanie może zostać odrzucone ... Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak - jeśli masz coś na sumieniu, lepiej się przyznaj / nie Nie przyznaje sie do czitowania HalfLife00.tga HalfLife01.tga
-
Ban jest niesluszny, przy ostatnim zombie wyskoczylem na polowanie bo mial 500hp, po czym odpalil szalonego, a Pan świetny Admin dal mi bana za podkladanie sie
- 2 odpowiedzi
-
- niesłuszny
- ban
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dzień dobry Dostałem chyba bana i od kilku dni nie mogę wbić na serwer. Chciałbym poznać powód oraz o zniesienie ponieważ nie ma żadnego powodu nakładać na mnie sankcje. Gram dla przyjemności staty mam od słabych po mocno słabe gram bez dopalaczy. A dwa fajna ekipa gra na tym serwie. Jedynym powodem bana jaki przychodzi mi do głowy to to, że zjechała się rodzina na święta i ze szwagrem grałem na jednym IP. Pozdrawiam serdecznie.
-
Skarga na: John Rambo Dlaczego składasz skargę: Składam skargę, ze względu na to iż nie uważam że podstawiałem się zombie, nie zdołałem w czasie się schować do właściwej kampy, i admin stwierdził że się podstawiam. Nick z gry: Kanapka z paszakiem Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: 20:50 Opis zdarzenia: Po rozpoczęciu rundy, chciałem wskoczyć do kampy, ale nie zdążyłem ze względu na to że gracz przede mną był zombie, obstrzelałem go i zacząłem uciekać, i nie zdołałem znaleźć innej właściwej kampy, i biegałem wokół ciężarówki Coca-Coli aż koniec końców jeden z zombie mnie złapał, i zaraził. Po tej sytuacji dostałem insta-ban z tytułem że podstawiam się zombie. Nie rozumiem też zasady, polowanie=podstawianie, każdego gracza z osobna jest decyzja czy wyjdzie z kampy, i zacznie obstrzeliwać zombie, czy też nie. Nie mam dostępu do demo, nie wiem skąd je nawet wziąć, jednakże załączam zrzut ekranu z konsoli z gry. Nie jestem pierwszą osobą, która jest niesłusznie z banowana przez tego administratora. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia, i prześledzenia pracy tego gracza na waszych serwerach. Dowód: https://imgur.com/a/WqcrdAJ
- 1 odpowiedź
-
- cs 1.6
- cs 1.6 zombie
- (i 5 więcej)
-
Witam dzień dobry gram ogolnie pierwszy raz na fragujemy zombie infection i dostalem bana od admina CRZ na zawsze tytul bana to ban aktywny nie wiem co to ogolnie jest ale mam pobranego cs 1.6 non steam i nic wiecej nie instalowalem . czy to ban po prostu za nic czy jednak jest cos na rzeczy prosilbym o unban iz gdyz poniewaz milo sie grA na tym serwie :3 pozdrawiam
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Hej, od jakiegos czasu gram na 4fun a dziś przy logowaniu wyskoczyło: Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to..." Czy moglibyście mnie odblokować? Proszę o szybką odp. :<
-
witam dostałem bana choć nigdy nie oszukiwałem niewiem dla czego
-
poproszono mnie o wyjaśnienie ale nie wiem co wyjaśniać
-
dostałem 2 bany pierwszy za chat voice gdzie od kąd wszedłem na serwer nie napisałem nawet słowa lub też nawet nie uzyłem mikrofonu i to 3 mapy Admin : nalozyl ograniczenia na gracza kontopl Powod: Mute za skarge , Czas: 4 godzin (Chat + Voice) rocky killed self with melee [ FG ] kontopl, w celu unikniecia kary, stosuj sie do panujacych zasad na serwerze [ FRAGBANS ] Twoj chat zostal zablokowany! Pozostalo: 3 godzin, 59 minut i 52 sekund 2. ban za pomaganie humanom?? [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: kontopl ||| IP: 93.214.234.72 ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:453289224 ||| Nick admina: HLTV<3 ||| Powod: Wspolpraca z humanem ban ze skargi ||| Nalozony: 04.11.2023 - 01:16:08 ||| Dlugosc: 2 godzin ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: Classic - BossBaG! (zm_fg_oblivion_final) ||| Musisz poczekac jeszcze: 2 godzin ||| Wygasa: 04.11.2023 - 03:16:08 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked by Console: "Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole." Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole." Jak miałem pomagać humanom ? Może ja jestem jakiś upośledzony ale kur.. albo admin który mi go dał i się po prostu jebnął bo to no śmiech jeżeli ma jakiś dowód że pomagałem humanom to niech napisze jaki lub wstawi screena bo no niemożliwe.....
