Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'odwolanie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 21 wyników

  1. Siema, Dostalem bana 05/10/2025. https://megawrzuta.pl/qewo9re3 Dziekuje
  2. Nie wiesz co dostałeś?
  3. Serwer, na którym nadano karę:Only Mirage #03 Rodzaj kary: Ban Powód kary: Wallhack Data nadania kary: 9.12.2021 Godz:od 14.04 do 14:56 Nick z gry: ✘𝐒𝐒𝐨𝐬𝐢𝐤✘ Opis zdarzenia: Admin (KADAS) chciałem się odwołać od bana gdyż nie posiadam żadnych cheatów ban został nałożny przez kadasa Nie słusznie Prosze o Szybkie Rozpatrzenie wniosku (komputer ani cs_go nie został wyłączony, jest opcja sprawdzenia mnie na anydesku) nie wiedziałem że free scan są zabronione oraz korzystanie z słuchawek. Miło mi się grało i chciałbym żeby było tak dalej. Logi też można sprawdzić Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: Nie Dc:Ssosik<3#8056
  4. MamCie

    [KOSZ] odwolanie

    Nick podczas gryMamCie Nick admina: SERWER Powód bana: wpisz tu powód otrzymanego bana Data zdarzenia: 13.10 2020 20:30
  5. PaLadyn

    [KOSZ] Odwolanie od bana

    Nick podczas gry: Paladyn Nick admina: Damo Powód bana: Wstaw 5 ssow Data zdarzenia: 14.05.2020 Opis zdarzenia: Na jeden z map nie pamietam juz ktora to byla, po kilku minutach pojawil sie, Damo i tak poprostu dal mi bana perm po to zebym wstawil 5 ssow. Tak wiec wrzucam ponizej 5 ssow i czekam na decyzje. Jezeli bedzie pozytywna rowniez napisze skarge o bana perma gdzie mam wrzucic 5 ssow, gdy forum nie bylo czynne dnia 14.05 i bardzo dobrze administrator o tym wiedzial ze nie bede mial gdzie wrzucic ssow. Pozdrawiam. HalfLife04.tga HalfLife03.tga HalfLife02.tga HalfLife01.tga HalfLife00.tga
  6. Serwer: Only Mirage 64tick Nick podczas gry: solitaire Nick admina podczas gry: solo Powód bana: Wykorzystywanie bugow Wydruk z konsoli: Admin: .solo Reason: Wykorzystywanie bugow Length: permament.
  7. aaaa(O.O)

    [KOSZ] ODWOLANIE

    dnia 03.04.2020 zostałem zbanowany permanentnie przez smwhhh;l za cheatowanie. nie miał dowodów i nie mógł stwierdzic ze mam cheaty po 1 rundzie, bo zabilem paru w glowe... z tego co widzialem to ten gosciu nawet nie ma admina.
  8. malvvo

    [KOSZ] odwolanie od bana

    Skarga na: Michalek Nick podczas gry: malvo Dlaczego składasz skargę: Data zdarzenia: 06.09.2019 17:08 Opis zdarzenia: Podczas polowania gdy byl tylko jeden zombiak do ktorego strzelalismy grupa ktos zaczal strzelac od strony zombiaka wpychajac go na cala grupe w tym w pierwszej kolejnosci na mnie poniewaz bylem z przodu zarazajac mnie wiec ja zaczalem zarazac dalej gracz ow powinen dostac bana za spychanie zombie na humanow zamaist tego ja dostalem bana na 2h od michalka za podkladnie sie. Z calym szacunkiem ale pod zadnym pozorem nie bylo przy tej sytuacji jakiejkolwiek intencji podlozenia sie z mojej strony. Mialem 0 pkt zombie, jestem stalym graczem oraz posiadam vipa, staram sie przestrzegac regulaminu a w dodatku wiedzialem ze jest admin ktory by takie zachowanie widzial i z cala pewnoscia zareagowal. Uwazam ze byla to zwykla zlosliwosc w moja strone ze strony admina do tego zadam natychmiastowego unbana Dziekuje
  9. mevi

    [KOSZ] odwolanie [mevi]

    Nick podczas gry: mevi Nick admina: Damo Powód bana: Wstaw 5 screanow na fragujemy.com! Data zdarzenia: 4.09.19 Opis zdarzenia: i zaczęla sie runda, szedlem do kampy gdzie szli inni gracze, i niechcąco zablokowalem wejscie, cofnąlem sie by puscic pierwszego innego gracza, po czym zombie kogos zainfekowal przez co zginelo pare osob, mysle troszeczke ze jednak mam przez te zablokowanie wejscia dostalem tego bana. ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: mevi ||| IP: 89.229.240.166 ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:766293320 ||| Nick admina: Damo ||| Powod: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! ||| Nalozony: 04.09.2019 - 21:02:43 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: Pukawka.pl (zm_five) ||| Musisz poczekac jeszcze: 6 dni, 22 godzin, 26 minut i 41 sekund ||| Wygasa: 11.09.2019 - 21:02:43 [FRAGBANS]------------------------------------
  10. K!NG

    [KOSZ] Odwolanie od bana

    ffa-193.33.176.21:27015 nick:K!NG nick admina:Akuma Powód:Czitujesz
  11. K!NG

    [KOSZ] Odwolanie od bana

    Dostalem bana za granie na serwie w cs go a wgl nie cheatowalem
  12. Nick podczas gry: dildocalledmarcel Nick moderatora: Console Powód bana: "AutoTrigger" Data zdarzenia: 01.02.2019 rok, okolo 15:40 Opis zdarzenia: gralem chwilke po czym ban, jest to juz moja 2 taka sytuacja na tym serwerze.. szkoda slow Serial: Jak to sprawdzic?
  13. Serwer: Fragujemy.com [MTA:DAYZ] Nick podczas gry: Lajmanek Nick admina podczas gry: Nie mam pojęcia, nie pisze Powód bana: Cheatowanie. Do widzenia Wydruk z konsoli: Brak Serial: B77BC9355E6C4C373A2956B453B35A94 Już wcześniej pisałem odwołanie. Lecz napisze jeszcze raz, bardzo przepraszam za moje zachowanie. Bana dostałem trochę dawno nie wiem, kiedy dokładnie może z 5 miesięcy temu może więcej. Proszę o drugą szanse, jak napisał Nesty galaretka już nie działa. Na święta takim prezencikiem bym nie pogardził. Obiecuje, że już nigdy nie będę nieuczciwy wobec reszty serwera :) Link do starego odwołania: http://fragujemy.com/topic/44282-odwolanie-sie-od-bana/
  14. FrezGames

    [KOSZ] odwołanie

    Serwer: Fragujemy cod mod 201lvl Nick podczas gry: FrezGames Nick admina podczas gry: Lukas Powód bana: aktywny Wydruk z konsoli: [FB]-------------------------------------[FB] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Odwolac sie mozesz na forum: Fragujemy.com ||| -------------------------------------[FB] ||| Nick admina: Lukas ||| Nick zbanowany: Sraka. ||| IP: 94.254.145.200 ||| STEAM_ID: VALVE_0:0:820416115 ||| Powod bana: aktywny ||| Dlugosc: Permanent ||| Mapa: de_dust ||| -------------------------------------[FB] ||| Nalozony: 15.11.2016 - 11:13:04 ||| Wygasa: Never ||| Musisz poczekac jeszcze Forever [FB]-------------------------------------[FB] Kicked by Console: "Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole." Kicked :"Zostales zbanow nie mialem takiego nicku i nwm za co ten ban prosze o odpowiedz
  15. Nick podczas gry: Foresto Nick admina podczas gry: brak Powód bana: brak bana jak sprawdzam .. jest napisane twoje ip nie znajduje sie na liscie banow Opis sytuacji: na stem nigdy nie gralem na tym serwerze .. i nie moge sie nawet zalogowac na mape..jestem nowy na serwerze..nowe konto Wydruk z konsoli:
  16. Serwer: Zombie Nick podczas gry: MrZohus Nick admina podczas gry: Pracownik roku Powód bana: Omijanie bana Wydruk z konsoli: [FB]-------------------------------------[FB] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Odwolac sie mozesz na forum: Fragujemy.com ||| -------------------------------------[FB] ||| Nick admina: Pracownik roku ||| Nick zbanowany: MrZohus ||| IP: 5.172.233.27 ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:119827352 ||| Powod bana: Omijanie bana ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Mapa: zm_fortuna ||| -------------------------------------[FB] ||| Nalozony: 13.09.2016 - 18:22:50 ||| Wygasa: Nigdy ||| Musisz poczekac jeszcze Na zawsze [FB]-------------------------------------[FB] Mam zmienne ip, ponieważ zmienia mi sie czasem na ruterze, ale nie steamid, wiec jak moge niby ominąć bana skoro jest on tez na steam ? Prosze o szybkie wyjasnienie oraz ub i dowody, kiedy to rzekomo moja osoba omijała bana. Przyznaje w czoraj dostalem bana w ramach zemsty na moją skromną osobe za to ze napisalem jej: i tak nie bede sie Ciebie sluchac:d a ona na to: no to jeszcze zobaczymy..., a swoje slowa kierowalem do adminki Claudia, bo bylem zainfekowany i cos jej nie pasowalo w jaki sposob zarazilem innych graczy, po czym w nastepnej rundzie bylem zombie i wiedzialem, ze bede przez nią celowo obserowany, wiec napisalem: nie pacz sie tak i zaraz dostalem bana:d ponieważ szło się domyślić, ze dostane zaraz bana pod jakims małym pretekstem, za to ze nie uznalem jej wielkiej wladzy na serwerze i napisalem: "i tak sie ciebie nie bede sluchac" a ona na to, ze zobaczymy... i byla akcja na przejściu w bramie, gdzie niby ja blokowalem, ale tak na prawde kucnąłem, by inni gracze mogli przejsc, a sam nie cofalem bo stala mina i nie chcialem tak latwo dac sie zabic. Pani admin wypatrzyla wlasnie ten moment, by ukarac mnie banem i 4h czekalem do samej sekundy, az w koncu sie zalogowalem... Przez 4h wgl nie bylo mnie na serwerze! A jezeli ktos byl, to zapewne jakas podszywka, bo ja gram tylko steam, wiec jak moglem grac i ominąć bana skoro bana dostaje na ip oraz steamid ? Prosze o wyjasnienie i o w miare mośliwości szybkie ub, pozdrawiam. :)
  17. MrZohan

    [KOSZ] MrZohan

    Serwer: Zombie Infection - 193.33.176.234:27015 Nick podczas gry: MrZohan Nick admina: Nie wiem. Steam ID: STEAM_0:1:119827352 Logi z konsoli: [FB]-------------------------------------[FB] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Odwolac sie mozesz na forum: Fragujemy.com ||| -------------------------------------[FB] ||| Nick admina: FG ZOMBIE INFECTION ||| Nick zbanowany: MaNdArYn ||| IP: 5.172.236.200 ||| STEAM_ID: VALVE_0:4:819472222 ||| Powod bana: Aktywny ban ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Mapa: zm_westwood ||| -------------------------------------[FB] ||| Nalozony: 06.09.2016 - 22:01:16 ||| Wygasa: Nigdy ||| Musisz poczekac jeszcze Na zawsze [FB]-------------------------------------[FB] * Haslo zaakceptowane * Przywileje ustawione Opis sytuacji: Nie gram pod tym nickiem i nie znam gościa pod tym nickiem, chociaż dużo gram na serwerze.., resetowanie rutera raczej nie pomoże, dlatego proszę o szybkie ub :) Odpalanie nie w chodzi w grę, ponieważ gram tylko steam, więc proszę mnie o nic nie podejrzewać, a po za tym jestem zasłużonym ubt na innej sieci, a na zombie gram bo jest hard serwerem, dlatego bardzo mi się podoba wspólna rywalizacja, to może na tyle. Mam nadzieję, że nie będzie problemów. Specjalnie dla Was się zarejestrowałem, więc możecie odwiedzić mój profil. Pozdrawiam. :)
  18. Serwer: MTA DayZ Nick podczas gry: Polotti ( HellOu[T] ) Nick admina podczas gry: Nie wiem. Najprawdopodobniej Heisenberg Powód bana: Galaretka ( Widzenie graczy na gps , mapie , teleportowanie się itd. ) Wydruk z konsoli: Nie mam niczego w konsoli gdy próbuje wbić na serwer. Jedynie wyskakuje to: ,, Rozłączono: Twój numer seryjny jest zablokowany. Powód: Dzialanie na szkode servera. ( Przedtem był inny powód niestety nie pamiętam jaki a teraz sam nie wiem dlaczego sie zmienił ). Od czasu bana mineły 3-4 miesiące i od tamtego czasu nie dostałem więcej żadnego bana ( Nie mam zamiaru używac juz cheatów a jeśli bym używal to bym miał już dawno Globalnego Bana na MTA ). Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.
  19. Serwer: Only DD2 Nick podczas gry: LiDeR ;) * Zabkowice Sl * Nick admina podczas gry: Berso Link do screenów: http://www.speedyshare.com/U74VK/cstrike.rar Zbanowany adres IP: 176.221.125.9 Steam ID: VALVE_0:4:1343266692 Adres IP: 176.221.125.9
  20. Serwer: ONLY DD2 Nick podczas gry: *PTGH* #GhOsT TeaM Nick admina podczas gry: No Fear Poland Team# Tommy Powód bana: Przeklinanie / wyzywanie Wydruk z konsoli: Kicked : [FRAGBANS] Banned. Reason: teraz przemysl swoje zachwoanie i to w jaki sposob sie odzywasz do Teamu. [FRAGBANS] Period: 6 d 23 h. http://Fragujemy.com ------------------------------ [FRAGBANS] Banned! [FRAGBANS] Period: 6 d 23 h Reason: teraz przemysl swoje zachwoanie i to w jaki sposob sie odzywasz do Teamu http://Fragujemy CHCIALBYM COS POWIEDZIEC, ADMIN KTORY MNIE ZBANOWAL JEST KONKRETNYM DEBILEM, NIE WYKONUJE FUNKCJI JAKA POWINIEN PELNIC, NIE ZWRACA NA U@ , OD RAZU SIE SADZI, KOLES WALIL MI FB NA RYJ, 4 RAZY, TO POWIEDZIALEM MU ZEBY WYPIERDALAL I NAUCZYL SIE GRAC, PO CZYM ZACZELISMY SIE WYZYWAC.. OCZYWISCIE JA TYLKO DOSTALEM BANA, GDYZ KOCHANY ADMIN, MA UPOSLEDZENIE I SIE NA MNIE UWZIAL, JUZ OD DLUZSZEGO CZASU, OGARNIJCIE TEGO ADMINA... PS. WCZORAJ KOCHANIUTKI TY MNIE WYZYWALES JAK MOWILEM CI ZE KITAN ODPALONY GRA.. WIEC OGARNIJ SWOJE ZACHOWANIE.. NIE ZASLUGUJESZ NA ADMA... PISZE Z DUZYSZ GDYZ SIE WKURWILEM. POZDRAWIAM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności