Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mute' .
-
Skarga na: John rammb Nick z gry: foki Nick osoby oskarżonej: ramb Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę Dowód: mute 10 lat
-
Ciebie trzeba zmutować przede wszystkim
-
Skarga na: r1co Dlaczego składasz skargę: Skargą bym tego nie nazwal, po prostu jest to prośba o odmutowanie. Nick z gry: MOJA SIOSTRA JEST MOKRA =D Nick osoby oskarżonej: r1co Data zdarzenia: no jakoś około 3 tygodni temu Opis zdarzenia: kolega admin zmienił druzyne, no i wulgarnie sie do niego przyczepilem. Wybacz kolego, na przyszlosc ugryze sie w jezyk zamiast rzucac miesem do kogos. Dowód: fragment z konsoli: " *** ppl killed Legendarny Michal with a headshot from ak47 *** Ar0 killed itsHAMMER_TIME#44 with ak47 [ FRAGBANS ] Twoj chat zostal zablokowany! Wygasa: 29/09/2023 (18:17) Chcesz kupic V.I.P'a blikiem, przelewem, paypal lub psc? Wejdz na sklep.fragujemy.com"
-
Jak w temacie. Wszedł banderowiec na serwer i sypie teksty, że rucha nasze matki. Proszę o bana dla typa, a tymczasem mi się mute daje. Aspiratio_crew to prawdziwy patriota.
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
Nie wiesz co dostałeś?
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę Opis zdarzenia:ę powiem szczerze ze nie mialem ochoty wogole pisac cokolwiek na kogokolwiek bo mi to nie przystoi ale jak mam sie nie odniesc do tego, jak taki ktos "teamplay-plejer" prowokuje mnie za kazdym razem jak jestesmy razem na serwerze,zanim dostalem mute na 8 H napisal poraz solejny przy obecnosci admina ze "maly pierze gacie tnt" i "ciekawe czy maly mu da" co wiadomo co znaczy ,to sa bzdety ale jestem zbyt starym czlowiekiem i doswiadczonym przez zycie zeby to tolerowac ze nie wspomne o DOMINIE HAJCIE ktory sobie zbindowal takli tekst "maly do paly";co to ma byc ?? proponuje zrobic porzadek z ta trolownia rowniez i tutaj DOMIN rowniez na czele,ktora kampi na respie na 3/4 map w tt na respie i czeka na fragi,bo to chyba powinien byc glowny cel adminowania, ps.szkoda gadac Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Przed chwilą zaczęła się mapa de_nuke i dostałem mute do jutra, tylko za co skoro nic nie pisałem.
-
Ja również dostałem rykoszetem perma na gadanie i pisanie. Głupie to.
-
Dzień dobry, Witam wszystkich z administracji oraz każdego z pozostałych. @ mateusz w ma mój głos poparcia. Mam nadzieje, że nasz profesjonalny dM TEAM nie jest postrzegany jako drużyna trolli. Zapewniam w imieniu każdego z naszej "paczki", że jesteśmy profesjonalnym teamem e-sportowym, który przed swoimi meczami na faceitach i innymi profesjonalnymi turniejami rozgrzewa się na najlepszy serwerze - fragujemy.com. Mieliśmy przerwę, i przez dłuższy czas nie braliśmy udziału w sparingach, teraz wracamy na nowo. Mam nadzieje, że każdy z nas będzie miał pełny dostęp do serwera. Podkreślam jeszcze raz, że nie jesteśmy amatorami, tylko profesjonalistami. Pozdrawiam, Fragowicz Quba.
-
Witam, Pomoże mi ktoś może lub nie, nie wnikam w to lecz robię również to dla innych. Jak na serwerze ZM zmutować gracza pod nieobecność admina? NS/STEAM
-
Chciałbym was prosić o dodanie mute bo dzieci niektóre strasznie krzyczą do tych mikrofonów
-
Witam pisze ponieważ mam problem z tym że, dostalem Mute i Gag na 1Weekend gdy mozna go dostac na max 10godz Powod:BrakMutacji Mutacje przechodze i dlatego mam taki glosik piskliwy ale cóż poradze jak mutacja to mutacja kazdy to wie ;c Chcialbym sie odwolac od tego muta i gaga!! Nick w grze:xGrapHz #FullAuto
-
Witam pisze ponieważ mam problem z tym że, dostalem Mute i Gag na 1Weekend gdy mozna go dostac na max 10godz Powod:BrakMutacji Mutacje przechodze i dlatego mam taki glosik piskliwy ale cóż poradze jak mutacja to mutacja kazdy to wie ;c Chcialbym sie odwolac od tego muta i gaga!! Nick w grze:xGrapHz #FullAuto
