Jump to content

Quba

Fragowicz
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Positive

About Quba

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 03/16/2005

Profile information

 • Name
  Kuba
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Kraków

Information about Fragowicz

 • Nick
  Quba
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE #01
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #01
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  i5 9600k
 • Graphics Card
  MSI RTX 2060 SUPER GAMING X
 • RAM
  HYPERX PREDATOR 16 GB
 • Keyboard
  LOGITECH G512 SE
 • Mouse
  STEELSERIES RIVAL 600
 • Smartphone
  SAMSUNG

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. Dzień dobry, Witam wszystkich z administracji oraz każdego z pozostałych. @ mateusz w ma mój głos poparcia. Mam nadzieje, że nasz profesjonalny dM TEAM nie jest postrzegany jako drużyna trolli. Zapewniam w imieniu każdego z naszej "paczki", że jesteśmy profesjonalnym teamem e-sportowym, który przed swoimi meczami na faceitach i innymi profesjonalnymi turniejami rozgrzewa się na najlepszy serwerze - fragujemy.com. Mieliśmy przerwę, i przez dłuższy czas nie braliśmy udziału w sparingach, teraz wracamy na nowo. Mam nadzieje, że każdy z nas będzie miał pełny dostęp do serwera. Podkreślam jeszcze raz, że nie jesteśmy amatorami, tylko profesjonalistami. Pozdrawiam, Fragowicz Quba.
 2. Według mnie, jako gracza grającego na serwerze, jest to świetna propozycja. Podkreślam, że to moje zdanie
 3. Skarga na: admina Nick podczas gry: Quba Nick osoby oskarżonej: UnnameD Dlaczego składasz skargę: Składam skargę grupową, ponieważ nie tylko ja, ale również low, Gyvy i hawajska poczuli się urażeni. Wszystkich nas to dotknęło... Data zdarzenia: 26 sierpnia, rok 2020, godzina orientacyjna: okolice godziny 13.00 Opis zdarzenia: Dzisiaj złożyłem podanie na administratora. Mati grzecznie mi wyjaśnił, że przez komentarze moich kolegów zostało uznane jako spam. Jednak przed rozmową z Matim byliśmy na innym kanale ts3, gdzie był obecny UnnameD. Chcieliśmy razem z nim i innymi normalnie pogadać, pośmiać się, pograć. Jednak w momencie kiedy powiedzieliśmy siema, to on rzekł: "Kur*a wypier*alać debile". Strasznie nas dziwi, dlaczego UnnameD normalnie z nami rozmawiał ( jak z dobrymi kolegami) w dniu meczu Bayern-PSG. Był wtedy też WKN, który jest obiektywny, szczery i nie jest fałszywy, PlaTyna również z nami normalnie rozmawia, grał nawet turniejowego. Często rozmawiamy z Getem, z którym bardzo przyjemnie wchodzi się w dłuższe rozmowy, bo każdego wysłucha i nie banuje za wszystko. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego UnnameD i Leaviel tak nas nie lubią, oraz wejście na kanał ts3 do nich (gdzie nie ma hasła), kończy się kickiem i wyzwaniem nas. Dowód: Żadnego dowodu w postaci dema nie mamy, nie sądziliśmy, że zacznie się tak odzywać, uważaliśmy go za naszego dobrego kolegę. Jednak posiadamy zrzut ekranu nie z ts3, ale z rozgrywki na serwerze, kiedy to wbił i nazwał nas stulejami.
 4. Quba

  [KOSZ] Quba

  Fakerz, wypowiedzi moich kolegów są szczere. Nie pisali tego dla beki, nic im nie kazałem pisać. Bardzo dziękuję za twoją opinię, również bardzo Cię lubię :D.
 5. Quba

  [KOSZ] Quba

  P1xa, dziękuję za opinie i wypowiedź. Chciałbym dodać, że się zmieniłem. Świadczy o tym to, że odkąd gram na poważnie, to nie dostałem żadnego bana. Na ts3 przychodzimy pogadać, pośmiać się. Jednak bardzo Cię lubię, dlatego cieszę się, że się wypowiedziałeś.
 6. Quba

  [KOSZ] Quba

  Imię: Kuba Aktualny wiek: 15 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 1000 godzin Nick na serwerze: Quba Staż gry na serwerze: 143 godziny Godziny w jakich grasz na serwerze: 9-12 20-23 Link do wykresu aktywności na serwerze: http://rank.fragujemy.com/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:176920810&server_group=0 Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:176920810&Submit Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK, od 3 lat jestem w zarządzie dm Teamu Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Jestem optymistycznie nastawiony do gry, jestem radosny. 2. Jestem lubiany na serwerze. 3. Posiadam umiejętność uspokojenia napiętych sytuacji. W przeszłości popełniłem kilka błędów, których żałuję. Mam nadzieję, że nikt mi tego nie pamięta oraz że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, mimo tego, że mam tylko 15 lat. Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198314107348
 7. Panie adminie, Panie Żywy, jakie fumfle, o kogo chodzi? Jesteśmy kolegami, nie jakimiś fumflami. Jesteśmy stałymi użytkownikami forum.
 8. Jako doświadczony gracz gry CS:GO oraz kolega Lowa, bardzo bym chciał żeby dostał admina, będzie on wypełniał swoje obowiązki sumiennie. Wierzę, że zostanie adminem :D.
 9. Nick podczas gry: Quba Nick admina: Rithorax Rodzaj kary: mute Powód kary: prowokowanie Data zdarzenia: 22.08.2020 11:15 Opis zdarzenia: Grając na serwerze, w pewnym momencie wbiła pewna osoba, mianowicie Happy, z którym grałem turniejowego (został wyrzucony z mm, ponieważ wyzywał). Pierwsze co napisal na serwerze to to, że zapomnaił mi czegoś powiedzieć, po czym napisal spierdalaj, nie poniósł żadnych konsekwencji. Zaczął płakać że jestem kidem, ze mnie mutuje, i zeby nikt ze mną i Lowem nigdy nie grał. Ja zacząłem na to odpowiadać, nie wyzywałem go, tym bardziej nie prowokowalem do niczego, ale dostałem mute na pisanie. Dlatego wnioskuje o odmutowanie mnie lub zmutowanie happiego, ktory zaczął robic o wiele gorsze rzeczy.
×
×
 • Create New...