Skarga na: opiekuna / admina / gracza
Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę
Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze
Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę
Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę
Opis zdarzenia:ę
powiem szczerze ze nie mialem ochoty wogole pisac cokolwiek na kogokolwiek bo mi to nie przystoi ale jak mam sie nie odniesc do tego, jak taki ktos "teamplay-plejer" prowokuje mnie za kazdym razem jak jestesmy razem na serwerze,zanim dostalem mute na 8 H napisal poraz solejny przy obecnosci admina ze "maly pierze gacie tnt" i "ciekawe czy maly mu da" co wiadomo co znaczy ,to sa bzdety ale jestem zbyt starym czlowiekiem i doswiadczonym przez zycie zeby to tolerowac ze nie wspomne o DOMINIE HAJCIE ktory sobie zbindowal takli tekst "maly do paly";co to ma byc ??
proponuje zrobic porzadek z ta trolownia rowniez i tutaj DOMIN rowniez na czele,ktora kampi na respie na 3/4 map w tt na respie i czeka na fragi,bo to chyba powinien byc glowny cel adminowania,
ps.szkoda gadac
Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów