-
Na Nick Zboras i musiało to być 2-4 styczeń ponieważ 5 stycznia chciałem wejść po pracy sobie pograć i właśnie komunikat o wyjaśnieniu sprawy miałem złożyć przez stronę dodam, że 31 grudnia jeszcze z synem grałem i było normalnie.
-
Nie ma tam nic wraz z moją odpowiedzią!
-
Zborek obserwuje zawartość [KOSZ] Nie mogę wejść na serwer
-
Dzień dobry Dostałem chyba bana i od kilku dni nie mogę wbić na serwer. Chciałbym poznać powód oraz o zniesienie ponieważ nie ma żadnego powodu nakładać na mnie sankcje. Gram dla przyjemności staty mam od słabych po mocno słabe gram bez dopalaczy. A dwa fajna ekipa gra na tym serwie. Jedynym powodem bana jaki przychodzi mi do głowy to to, że zjechała się rodzina na święta i ze szwagrem grałem na jednym IP. Pozdrawiam serdecznie.
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Zborek
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
