Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Zborek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Zborek

  1. Na Nick Zboras i musiało to być 2-4 styczeń ponieważ 5 stycznia chciałem wejść po pracy sobie pograć i właśnie komunikat o wyjaśnieniu sprawy miałem złożyć przez stronę dodam, że 31 grudnia jeszcze z synem grałem i było normalnie.
  2. Nie ma tam nic wraz z moją odpowiedzią!
  3. Dzień dobry Dostałem chyba bana i od kilku dni nie mogę wbić na serwer. Chciałbym poznać powód oraz o zniesienie ponieważ nie ma żadnego powodu nakładać na mnie sankcje. Gram dla przyjemności staty mam od słabych po mocno słabe gram bez dopalaczy. A dwa fajna ekipa gra na tym serwie. Jedynym powodem bana jaki przychodzi mi do głowy to to, że zjechała się rodzina na święta i ze szwagrem grałem na jednym IP. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności