Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Zborek

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Błażej
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Poznań

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Zboras
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - BF2
    CS 1.6 - ONLY DD2 #01

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Zborek

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Na Nick Zboras i musiało to być 2-4 styczeń ponieważ 5 stycznia chciałem wejść po pracy sobie pograć i właśnie komunikat o wyjaśnieniu sprawy miałem złożyć przez stronę dodam, że 31 grudnia jeszcze z synem grałem i było normalnie.
  2. Nie ma tam nic wraz z moją odpowiedzią!
  3. Dzień dobry Dostałem chyba bana i od kilku dni nie mogę wbić na serwer. Chciałbym poznać powód oraz o zniesienie ponieważ nie ma żadnego powodu nakładać na mnie sankcje. Gram dla przyjemności staty mam od słabych po mocno słabe gram bez dopalaczy. A dwa fajna ekipa gra na tym serwie. Jedynym powodem bana jaki przychodzi mi do głowy to to, że zjechała się rodzina na święta i ze szwagrem grałem na jednym IP. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności