Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ban?' .
-
Witam, nie mogę wejść na serwer ONLY DD2 #02 ponieważ pojawia mi się komunikat w konsoli: Retrying 54.38.134.10:27015... You have been banned from this server. Bana nie mam na pewno, więc wydaję mi się że to jest jakiś błąd. Może ktoś to ogarnąć, bo ewidentnie coś tu nie pykło. nick - ~solstis~ steam ID: 76561197979806333
-
Hej, od jakiegos czasu gram na 4fun a dziś przy logowaniu wyskoczyło: Nie mozesz wejsc na serwer - wejdz na Fragujemy.com i wyjasnij to..." Czy moglibyście mnie odblokować? Proszę o szybką odp. :<
-
Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Nick podczas gry: DZ1DA Nick admina: - Powód bana: Ani nikogo nie wepchałem specjalnie do kampy ani nie robiłem DMu Data zdarzenia: 13:00 25.09 Opis zdarzenia: Siedze w ślimaku i z okienka widokowego strzelam do zombiaka, który nawet nie wchodził do kampy tylko biegał po mapie.
-
Nick podczas gry: Polish Power Nick admina:damo Powód bana: wpisz tu powód otrzymanego bana Data zdarzenia: Opis zdarzenia: BUILD 1947 SERVER (0 CRC) Server # 36 [CSXGuard] "vgui_runscript": (ST Blocked) [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Polish Power ||| IP: 176.102.81.237 ||| STEAM_ID: STEAM_2:1:1500297468 ||| Nick admina: Damo ||| Powod: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! ||| Nalozony: 22.08.2019 - 21:18:22 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: Pukawka.pl (zm_anekin_house_v4) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze Dawaj odpowiedz raz dwa bo nic nie zrobiłem . Jakie kurła skriny? Damo nie wkurrzaj ludzi
