Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'niewiem' .
-
witam zostalem zbanowany zaraz po wejsciu na serwer niewiem wgl za co itp o co chodzi wklejam swoje info od bana licze na szybkie rozpatrzenie [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Warrior ||| IP: ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1238182917 ||| Nick admina: Damo ||| Powod: Podejrzenie: Uzywanie Multi-Hacka ||| Nalozony: 05.11.2024 - 19:11:32 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREE VIP 22-10|PREMIUM] (zm_fg_colores_beta5) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wy
-
Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1# / ARENA 128 TR 2# <- wybierz!!! Imię:Mikołaj Aktualny wiek:15 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Nick na serwerze:zbyszko z bogdańca Staż gry na serwerze: Godziny w jakich grasz na serwerze:10-23 Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMEME ] Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive. Mój SID: [ TWÓJ STEAM:ID ]
-
dostałem bana nie wiem za co .
-
Serwer: [CS 1.6] 3# ONLY DE_DUST2 at Fragujemy.com Nick podczas gry:MrPawlo Nick admina podczas gry:enQ Gram sobei 28.10.2013r od godziny 14:05 do jakiejs 14:25 i dostalem bana powod aktywny niewiem co to ma byc? I zadnych ss'ow niemam
