Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'gdzie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 25 wyników

  1. Witam. Administaror mnie zapewnił że podatki odprowadzacie. Moge prosić fakturę. Zakupiłem coś nie dostałem faktrury. Poproszę ją tu jeśłi odprowadziacie podaki. To akurat mi się należy jak zapłąciłem pienądze. Czekam. Bo nie ma ani pieniędzy ani vat faktury. Akurat jest mi potrzeba. Jak nie dostanę. Jak nie dostanę faktury to zgłosze to do instyrucji zajmującej się wyłudzeniami. Pozrraiwam.
  2. Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Mam bana a nie mam ss w folderze Nick z gry: TEEN KASIA AND BLUE DILDO Nick osoby oskarżonej: nie wiem Data zdarzenia: 6.1.22 21:40 Opis zdarzenia: Witam dostałem bana z koniecznością wrzucenia screenów na forum, natomiast nie mam screenów w folderze, tak trochę krzywo wyszło, jeśli trzeba mogę zrobić wg test żeby nie było że chce się jakoś wykręcać, ogólnie beka.
  3. Macie jakiś sprawdzony sklep?:) Taniej niż na Steam? Kupował ktoś może w Fabryce Kluczy? Z tego co widzę to mają płatności paysafecar a to by mi odpowiadało. Dzięki z góry za pomoc. :)
  4. Damian.PL

    [KOSZ] Gdzie Admini

    Gdzie są admini wchodzę a tu same haxy jeden gorszy od drugiego, grać się nie da tylko ranking nabijają
  5. Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1# / ARENA 128 TR 2# <- wybierz!!! Imię:Mikołaj Aktualny wiek:15 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Nick na serwerze:zbyszko z bogdańca Staż gry na serwerze: Godziny w jakich grasz na serwerze:10-23 Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMEME ] Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive. Mój SID: [ TWÓJ STEAM:ID ]
  6. Witam, znalazłem ciekawy filmik na youtubie gdzie autor pokazuje ciekawe miejsca w których można splanować pakę. https://www.youtube.com/watch?v=7MufBRb_E7s
  7. Nick podczas gry: Robin Hood Nick admina podczas gry: nie było gry ale admini tacy: kelek i pavi Powód bana: obraza admina (bez gry i nie wiem skad ona) Opis sytuacji: to chyba wystarczy: http://fragujemy.com/topic/44503-skarga-na-chorego-admina-kalake/#entry238629 Wydruk z konsoli: [FB]-------------------------------------[FB] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Odwolac sie mozesz na forum: Fragujemy.com ||| -------------------------------------[FB] ||| Nick admina: kelek ||| Nick zbanowany: Robin Hood ||| IP: 37.47.42.4 ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:31855019 ||| Powod bana: obraza admina ||| Dlugosc: 3 days ||| Mapa: de_eldorado ||| -------------------------------------[FB] ||| Nalozony: 18.12.2016 - 17:30:10 ||| Wygasa: 21.12.2016 - 17:30:10 ||| Musisz poczekac jeszcze 2 days, 22 hours, 58 minutes and 30 seconds [FB]-------------------------------------[FB]
  8. mar3k

    [KOSZ] Gdzie są ssy

    Gdzie znajdę ssy na win 8.1 non steam lub/i jak się one nazywają?
  9. Gdzie jest podanie o baze dajcie link
  10. kubak

    [KOSZ] Gdzie najtaniej PL?

    Gdzie aktualnie Waszym zdaniem najbardziej warto rejestrować domeny PL? Ale patrząc na stawki za przedłużenia, a nie rejestrację domen. Coś Wam przychodzi na myśl?
  11. Niszczyciele (TD) [fot. Objekt 704] Pozycja na liście? Wysoka: Gdzie jechać? To zależy. Jeśli wasz TD jest twardy i wytrzymały z przodu jak np. JagdTiger, francuski Foch lub T95, spokojnie możecie jechać razem z ciężkimi, czyli na tzw. "mordownie". Jeśli są to gęste zabudowania unikajcie wjeżdżania w sam środek, gdyż przy małej zwrotności i braku możliwości obracania lufy, nie jesteście w stanie skutecznie reagować na ataki z flanki. Najlepiej ustawić się na obrzeżach miasta, pokrywając jakąś długą drogę. W ten sposób chronicie ciężkie czołgi przed flankowaniem. Przy takim stylu gry nie liczcie za bardzo na kamuflaż, więc warto przemyśleć kwestie perków. Natomiast, jeśli wasz TD jest miękki jak np. Dicker Max, pozostaje tylko i wyłącznie kampa i liczenie na kamuflaż, ponieważ każde wykrycie najczęściej kończy się śmiercią. Jednak jesteśmy w "topce", od nas zależą losy bitwy, co zrobić? Kampić w bazie i czekać, aż HT z przodu się wykrwawią? Tak. Jeśli HT są głupie i prą do przodu na rzeź, nic nie poradzicie, jeśli mądre i korzystają ze wsparcie TD to sobie postrzelacie. Na szczęście są mapy na których zakamuflowani z drugiej linii możecie wspierać HT na mordowni i właśnie tam koniecznie się ustawcie. Nawet jeśli nasze HT na mordowni padną, ogarnięty dowódca TDka potrafi podobijać wrogie nacierające już "ogryzki". Miękkimi TDkami nigdy nie pchajcie się w miasto. Jeśli wylosowało wam mapę miejską koniecznie znajdźcie jakąś naturalną przeszkodę (np. okno), tak żeby wystawała tylko lufa. Jaka sytuacja na polu bitwy jest najlepsza dla TD? Najlepiej dla was, gdy przeciwnik będzie mocno parł do przodu. Wtedy często macie okazje wbić rekordowe ilości DMG. Jeśli wasza drużyna gra bardzo agresywnie i szybko niszczy przeciwnika to mimo iż wygracie to będzie dla was słaba bitwa, ponieważ sobie nie postrzelacie. Jeśli widzicie sytuację, że wasz team nie stracił żadnego czołgu, a u przeciwnika już połowy nie ma to wtedy nie ma co czekać, jedziecie co sił w gąskach, żeby strzelić sobie chociaż na sępa. Jakie cele obierać? Podstawowa zasada wszystkich czołgów to strzelacie do tego co ma najmniej HP lub jest najgroźniejszy. Lepszy 1 martwy niż 2 z połową HP, ponieważ ten jeden już ani razu nie wystrzeli. Wszystko pięknie i ładnie, ale jest małe ale. Działa są różne o różnym czasie przeładowania, jeżeli mamy działo co zadaje 1000 DMG i przeładowuje co pół minuty to wydaje się: "...jakie to marnotrawstwo dobijać czołg z 10% HP". Czy to znaczy, że czołg z dużym kalibrem i wolnym czasem przeładowania ma nie dobijać? To zależy. Jeśli obok nas (najlepiej w plutonie) jest czołg z działem "spamerskim", które zadaje niewielkie ilość DMG, ale bardzo często to lepiej zostawcie dobijanie takim czołgom. Spamer dostanie fraga, a Ty dużo DMG i każdy zadowolony. Oczywiście każdy "spamerski" TD (czy to inny czołg) obowiązkowo tylko i wyłącznie dobija cele. Dodam jeszcze, że "spamerskimi" działami warto strzelać w gąsienice, dużo więcej wtedy zyskacie. Czego unikać? Samotności. Nigdy nie pozwólcie doprowadzić do sytuacji, że jesteście osamotnienie w jakims rejonie mapy. Wszystkie medy tylko czekają i szukają osamotnionych TDków, ponieważ to dla nich łatwy frag. Unikajcie otwartych przestrzeni bez skałek lub zarośli i środka miasta. Kiedy i jak często zmieniać pozycję? Najlepiej jak najmniej. Dlaczego? Ponieważ TD podczas podróży jest bezbronny i bezużyteczny, wieży nie obróci by strzelić w ruchu, podczas jazdy nie korzysta z kamuflażu. Kiedy jednak warto zmienić pozycję? 1. Na pewno, gdy zostaniemy wykryci, a u wroga widzimy artylerię. 2. Gdy padnie jakaś flanka - należy się przestawić by załatać lukę w obronie. 3. Gdy nasz team wygrywa. 4. Gdy trzeba decapować. 5. Gdy nie macie żadnego wsparcia. Średnia: To samo co wyżej z tym, że musicie ocenić czy wasz TD w starciu oko w oko z przeciwnym czołgiem wyższego tieru da radę coś zrykoszetować czy nie? Jeśli nie to odradzam parcie na mordownie razem z HT. Osłaniajcie wtedy mordownie z drugiej linii. Jeśli wasz TD jest miękki to również to samo co wyżej z tym wyjątkiem, że możecie sobie pozwolić na obstawienie innej pozycji niż tylko osłona mordowni np. możecie ostrzeliwać miejsca strategiczne (tam gdzie zbierają się medy). Niska: Przy niskich losowaniach raczej odpuśćcie sobie mordownie, zarówno front jak i druga linia, chyba, że ocenicie, że wasz TD jednak da radę z czołgami przeciwnika (zerkajcie na listę przed rozpoczęciem bitwy). Wtedy dużo lepiej obrać inną kampę i wypatrywać medów, które będą chciały oflankować nasze HT. Dodatkowo w medy sobie postrzelacie (coś przebijecie), natomiast ciężkie o 2 tiery wyższe może być ciężko przebić. Czołgi lekkie (LT) [fot. AMX ELC Bis] Pozycja na liście? Wysoka: Spotować czy strzelać? Głównym zadaniem czołgów lekkich jest tzw. rozpoznanie czyli podświetlanie wrogów dla naszej drużyny. Strzelanie jest absolutnie drugorzędną sprawą. Działa czołgów lekkich są słabe i nie mogą konkurować z żadnym innym typem czołgów. W zamian otrzymujecie mobilność, zwrotność, dobry bazowy kamuflaż - nawet podczas ruchu, tego atutu nie ma żaden inny typ czołgu! Niewielkie gabaryty sprawiają, że zasłoni was nawet mały krzaczek na mapie. Jeśli podświetlicie cel a wasz sojusznik go trafi otrzymujecie połowę jego dmg (po wykryciu). Więc zamiast skupiać się na strzelaniu, skupcie się na podświetlaniu. Gdzie jechać? Wszystko zależy od mapy i miejscówek dla spoterów. Jeśli mapa jest bardzo kamperska np. Redshire, bardziej doradzam bawić się w spot pasywny, jeśli otwarta typu Step, polecam spot aktywny. Jeśli nie znacie dobrych miejscówek do spotowania polecam zabrać kolegę na mapę treningową i poćwiczyć, poczytać lub pooglądać dobrych graczy na YT. Wiedza odnośnie miejscówek na mapie jest dla spotera najważniejsza. Bez takiej wiedzy nawet nie próbujcie bawić się w podświetlanie bo zazwyczaj bitwa skończy się szybko i boleśnie dla was jak i dla całej drużyny. Dodatkowo jeśli jesteśmy wysoko na liście możemy sobie czasem "posnajpić" i postrzelać, a także możemy próbować grać jak czołg średni w pewnych okolicznościach. Taki styl gry niestety wymuszają na czołgach lekkich mapy miejskie np. Himmelsdorf. Jak spotować pasywnie a jak aktywnie? Spot pasywny - jak najszybciej dojeżdżamy do naszego ulubionego krzaczka i po prostu stoimy bez strzelania. Jeśli was wykryją taka miejscówka-krzaczek jest już spalona i nie zalecam do niej wracać, wtedy możecie albo poszukać innego krzaka albo przejść na spot aktywny. Żeby spotować pasywnie koniecznie należy wyszkolić załogę w kamuflażu i obowiązkowo żarówka dla dowódcy, dobrze jest również mieć siatkę kamuflującą. Bez tych perków darujcie sobie spotowanie pasywne, to się po prostu nie uda. Spot aktywny - polega na byciu ciągle w ruchu, podjeżdżaniu co jakiś czas pod pozycje wroga i ucieczce. Każde nasze zatrzymanie może skończyć się śmiercią. Bardzo istotną kwestią dla spoterów aktywnych jest planowanie drogi ucieczki. Jeśli wykryliście pozycje wrogów należy wybrać taką drogę ucieczki, która da wam najwięcej osłony. Jeśli jest to mapa płaska (Malinówka lub Murowanka) zataczamy kręgi, jeśli jest dużo pagórków (Piaszczysta rzeka, Step) możemy podświetlać na zasadzie "a kuku" czyli wychylamy się z za górki świecimy i chowamy przy czym nie musimy czekać, aż się coś wyświetli, mechanika gry powoduje, że wyspotowani pokazują się po jakiejś sekundzie od faktycznego ich zobaczenia. Zastosowanie ma tutaj również święta zasada spoterów: Nigdy nie wychylaj się dwa razy w tym samym miejscu. Pamiętajcie również, że za podświetlanie głównie odpowiada wizjer (często na wieży), więc nie musicie pokazywać całego czołgu, żeby skutecznie wykrywać pozycje wroga, o ile to możliwe wystawcie tylko wizjer. Kolejna istotna sprawa - jeśli chcecie zniknąć z radaru przeciwnikowi, schowajcie się gdzieś i odczekajcie 10 sekund po czym znowu wracajcie do gry - należy często tak robić żeby kamperzy się od nas odczepili. Czego unikać? Nie pędźcie na pałę w pierwszej minucie gry żeby tylko coś podświetlić, zamiast tego zataczajcie coraz większe kręgi, aż w końcu coś się podświetli. Nie spotujcie sami dla siebie, jeśli nie ma kto bić waszych podświetlonych celów, na darmo wasz trud. Średnia: To samo co wysoka z tym, że zalecam większą ostrożność, ponieważ im wyższy tier tym więcej widzi i łatwiej was wykryją, strzelajcie tylko w tył/boki czołgów pod koniec bitwy. Niska: To samo co średnia. Poradnik autorstwa Gromixa - http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/282458-gdzie-sie-ustawiac-na-mapie-poradnik/
  12. Czołgi ciężkie (HT) [fot. IS-3] Pozycja na liście czołgów? Wysoka: Gdzie jechać? Jeśli jesteśmy topowymi czołgami ciężkimi to w dużej mierze na naszych barkach spoczywa wynik bitwy. Powinniśmy jechać w najtrudniejsze rejony na mapie tzw. "mordownie" (rowy, przesmyki, tunele, wąwozy, gęste zabudowania), są to najczęściej miejsca gdzie średnie i lekkie czołgi nie mają pola manewru, nie mogą flankować przeciwnika, a podczas wymiany ognia przegrywają z HT. Jeśli my nie pojedziemy na mordownie i nie obronimy to kto? Nie chowajmy się za mniej opancerzonymi sojusznikami, to my mamy najtwardszy pancerz. Dodatkowo zwróćcie uwagę na możliwości waszego czołgu. Jeśli ma twardą wierze (T29), szukajcie wyboistych miejsc, pagórków i dolin, by schronić słaby kadłub. Jeśli macie czołg z twardym kadłubem i ze słabą depresją działa (Tiger P), to koniecznie szukajcie płaskich miejsc do walki np. centrum miasta. Czego unikać? Unikajmy otwartych przestrzeni, jeśli po środku pustyni/stepu/łąki zostaniemy wyspotowani nie będziemy w stanie szybko podjechać pod budynek czy skałkę i się schować, a po zdjęciu nam gąski radośnie wracamy do garażu. Dodatkowo HT mają dość mały współczynnik camo-factor, szybko stają się widoczne nawet przy 500 metrach. Jak daleko jechać w głąb mapy? Odpowiedź: to zależy od waszego silnika/prędkości, jeśli macie bardzo wolny czołg, nie ma sensu jechać na drugą stronę mapy i jeszcze pod jakąś górkę, ponieważ zanim tam dojedziecie, połowa waszego teamu może zostać już wybita, a gdy wróg zacznie przejmować waszą bazę, nie zdążycie się wrócić, żeby jej bronić. Kiedy snajpić/campić jeśli w ogóle? O ile dobrze pamiętam jest tylko kilka map/wariantów, gdzie można snajpić ciężkim, na pewno mapa Malinówka (standardowa) i tryby obrony. W innych przypadkach odradzam, ponieważ taka kupa grubej stali powinna znajdować się na pierwszej linii frontu. Wyjątkiem są magazynkowce i w niektórych przypadkach czołgi z działem snajperskim (0.33), ale o tym później. Kiedy grać defensywanie a kiedy agresywnie na "mordowni"? To proste, jeśli przeciwników jest mniej, gramy agresywnie (uwzględniając jednak pochowane TD i arty), jeśli tyle samo, więcej lub nie wiemy ilu jest, lepiej grać defensywnie, a więc czekamy aż wróg podjedzie pod nasze lufy, mamy wtedy support TD i art bijących z tyłu. Kiedy i jak często zmieniać pozycję? Jeśli wygracie na "mordowni", nie pędźcie ślepo do przodu, zerknijcie wtedy na mini-mapę i zobaczcie czy druga flanka daje rade. Bywa, że lepiej się wrócić i obronić własną bazę. Generalnie ciężkie czołgi są dość wolne i mało manewrowe (z małymi wyjątkami), tak więc nie warto ciągle zmieniać pozycji, to za duża strata czasu. Dlatego bardzo ważny jest wybór początkowego miejsca na mapie, gdyż najprawdopodobniej zostaniemy tam do końca bitwy. Średnia: To samo co dla wysokiej, z tym wyjątkiem, że ustawiamy się w drugiej linii lub za topowymi czołgami. Wyjątkiem są sytuację, kiedy nasze topowe czołgi to TDki lub MT. Niska: Tutaj wybór należy do was, w bliskich starciach z podobną łatwością możecie zostać zniszczeni zarówno na "mordowni" jak i na otwartych przestrzeniach. Ustawiajmy się w drugiej linii, warto snajpić. Wynik bitwy nadal zależy od nas, jednak w najmniejszym stopniu, krótko mówiąc to nie nasza bitwa ;). Mimo wszystko warto się starać i grać jak najlepiej, ponieważ za te same obrażenia zadane wyższym tierom dostajemy dużo więcej doświadczenia niż topowe czołgi. Czołgi średnie (Mt) [fot. AMX CDC] Pozycja na liście czołgów? Wysoka: Gdzie jechać? Medy to czołgi do zadań specjalnych typu flankowanie, ale mogą również z powodzeniem snajpić na początku rozgrywki.Najpierw ustalmy czy na mapie jest jakieś strategiczne miejsce do którego możemy dojechać szybciej niż wróg, jeśli tak, to tam właśnie jedziemy. Co rozumiem poprzez strategiczne miejsca? Są to miejsca typu górki z dobrym widokiem na sporą część mapy, do których trudno dojechać zaraz na samym początku rozgrywki innym czołgom. Takie miejsca to również punkty obronne przy bazie w trybie spotkaniowym np. Stepy. Typowym miejscem strategicznym jest górka na mapie prochorowka. Jeśli już uda nam się dojechać, zajmujemy dobrą pozycję strzelecką i możemy tłuc HT z górki lub odpierać atak innych medów. Z górki świetnie się również spotuje. Jednak jeszcze zanim ruszymy warto spojrzeć na listę czołgów drużyny przeciwnej. Jeśli jesteśmy jedynym szybkim medem, a u przeciwników są np. 3x Bat.Chatillon, to odradzam ten pomysł, ponieważ prawdopodobnie dla BatChatów to również będzie atrakcyjne miejsce, a w starciu z trzema nie mamy za bardzo szans. Medami najlepiej grać stadnie i w takie punkty jechać razem. Jednak jeśli jesteśmy wysoko na liście, a u przeciwnika nie ma szybkich medów, możemy zaryzykować samotny wypad. Co robić jeśli nie ma punktów strategicznych dla medów? Możemy na samym początki gry snajpić z bazy, ciągle zerkając na mini-mapę i wypatrując jakiejś luki w naszym systemie obronnym lub przeciwnika lub np. samotnego TDka, który jest łatwym kąskiem dla MT. W mapach miejskich szukajmy nie pilnowanych alejek, by szybko oflankować przeciwnika, a na mapach otwartych, samotnych nie pilnowanych czołgów, by później również przejść do flankowania większej grupy. Tutaj zalecam cierpliwość, ponieważ zbyt szybki wypad na tyły wroga zazwyczaj źle się kończy. Jaka faza rozgrywki jest najlepsza dla medów? Zdecydowanie końcówka rozgrywki, kiedy na mapie zostaje kilka czołgów ciężkich lub TDków w różnych krańcach mapy i my. Zaczyna się prawdziwe eldorado dla MT. W większości przypadków każdy samotny czołg ciężki przegra z doświadczonym kierowcą MT. Po prostu na ogół prędkość obrotu wieży czołgów ciężkich jest wolniejsza niż prędkość poruszania się MT, więc łatwo objeżdżać, dobrać się do tyłu i próbować podpalać, nie zapominając o gąskowaniu. Jeszcze łatwiej jest z TDkami, którym wystarczy zdjąć gąskę i po sprawie. Jednak wyczekiwanie na końcową fazę rozgrywki jest trochę ryzykowne. Gra pisze różne scenariusze. Jeśli nasz team będzie mocno parł do przodu i wygrywał.... stojąc w bazie i czekając do końca rozgrywki nic nie zarobimy, trzeba się wtedy ruszyć. Tak samo jest w sytuacji, gdy któraś nasza flanka przegrywa lub potrzebuje pomocy, należy wtedy ruszyć lub pokryć ogniem ten obszar, nawet jeśli jest to "mordownia". Czego unikać? Nie pchajcie się na "mordownie" gdy nie ma takiej potrzeby. Unikajcie skupiska czołgów ciężkich ustawionych przodem do was. Zabawa w "a kuku" z czołgiem ciężkim obróconym do nas przodem źle się kończy. Nie gińcie na samym początku, gdyż wasz potencjał ujawnia się pod koniec bitwy. Nie bójmy się uciekać. Jeśli jest dla nas za ciężko, zmieniajmy pozycję na inną bardziej dla nas dogodną. Kiedy i jak często zmieniać pozycję? Często. W zasadzie każdy dobry kierowca MT nie powinien spuszczać z oczu mini-mapy, ciągle wyszukując luki w obronie naszej lub przeciwnika i samotnych, nie krytych czołgów. Jeśli jest za trudno, należy uciekać, jeśli wygraliśmy starcie, należy wjechać na tyły wroga i flankować, flankować i jeszcze raz flankować. Jeśli nasza baza jest zajmowana, jedźcie decapować. Ciężkie czołgi często są zbyt wolne lub zbyt daleko, żeby skutecznie to robić. Decapowanie to zadanie dla MT! Dlaczego gracze z najlepszymi statystykami wybierają MT? Ponieważ MT daje największy wachlarz możliwości, jednocześnie jest jednym z najtrudniejszych czołgów do opanowania dla większości graczy. Za mały błąd płaci się wypadem do garażu. Grając MT często capujemy i decapujemy, a jest to bardzo dobrze punktowane. Dobry dowódca MT strzela w boki lub w tył wroga, a więc nie ma problemu z częstymi rykoszetami. Pod koniec bitwy sieją zniszczenie, wbijając największą ilość DMG. W dobijaniu resztek sił wroga nikt ich nie prześcignie. Szybkostrzelność pozwala na częste detrackowanie, a celne działo na snajpienie w pierwszej fazie gry. MT mają zazwyczaj duże pole widzenia, a więc również dobrze sobie radzą ze spotowaniem, dostają za to sporo dodatkowych punktów. Średnia: To samo co wysoka z tym wyjątkiem, że w ogóle nie próbujemy samotnych wypadów. Niska: To samo co średnia z tym, że zalecam dłużej snajpić i ruszyć dopiero gdy towarzystwo się bardziej przerzedzi. Generalnie nawet gdy jesteś nisko na liście to nie ma tragedi, naszym zdaniem jest flankowanie i strzelanie w boki i w tył a z tym poradzi sobie nawet czołg o dwa/trzy tiery niższy. Problemem jest tylko mała ilość DMG i konieczna jest dużo większa ostrożność, gdyż często schodzimy na "hita". Poradnik autorstwa Gromixa - http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/282458-gdzie-sie-ustawiac-na-mapie-poradnik/
  13. ost przyjęliście nowych adminów ja się pytam gdzie oni są ?? gdzie są starzy admini ?? ktoś mi pisał że wakacje itp dlatego tak żadko oni są na serverze a teraz bedziecie gadać że wzieliscie dziaciaki na adminow ktorzy chodza do szkoly i przez pol dni dalej zadnego nie bd nie rozumie jak przez cały dzień na ok 2h byli admini to są jakieś żarty chyba a dzis chyba chyba 5 aimerow i 300 na wh
  14. Kupiłem Vipa Kapitana mija 24h i dalej go nie mam Nick/steam:id:Kurwiszon Chcę zmienić klasę:--- Na nową klasę:Kapitan Reklama / SMS: kupilem smsem za 30 zł na 100 dni
  15. Wacula

    [KOSZ] Gdzie Mój vip

    Kupiłem vipa jakieś 2-3 dni temu i nic żadnej odpowiedzi moge liczyć na szybką odpowiedź
  16. PlayBoy98

    [KOSZ] Ban, gdzie ss ?

    Witam. Zostałem zbanowany, na cod modzie Nick: PlaYbo0Y Mam wstawić 5 screenshotów. Gdzie one są? Zawsze wchodze http://scr.hu/2lq1/v26m3i tam mam w tym folderze. A tych 5 screenów nie było, które zostały zrobione o 20:18.
  17. Powiem delikatnie - jest na tym serwerze chaos. Ucieszę się jeśli ten mój post zostanie zauważony.
  18. Witam mam taki problem z vipem nie wiedziałem gdzie go dać więc dodałem tutaj otóż problem tkwi w tym że wykupiłem dziś sobie vipa wszystko dobrze wybrałem na jaki czas sms'em i wgl 4fun wchodze w cs'a i nie wpisałem setinfo _pw "hasło" specjalnie żeby sprawdzic czy wejde no i wbiłem na serwer a chyba nie powinienem może się myle lecz miałem serwer i wiem że trzeba wpisac bo wywala No ale wpisałem te setinfo _pw "haslo" na serwerze nie miałem do wyboru zadnej broni nie miałem nic broni ani nic Co Robić PANIE ?
  19. `~The.Natural.Black~`

    GDZIE SSY?

    Dostałem bana na nicku:~The.Natural.Black~ . Mam wstawić screenshoty ale ich nie ma szukałem wszędzie patrzyłem w necie gdzie mogą być ale nie ma. Pomocy. Moja nazwa cs`a to :Counter Strike by Khalad (Steam files) Z góry dziękuje bo bardzo chce pograć na serwerze Mam cs`a nonsteam
  20. Otóż przez ostatni czas sporo osób niemoże znaleźć swoich screenów i niema dostępu do serwera z powodu jakiegoś bana.. a więc.. dodam jeszcze że te błędy najczęściej występują na windows 7!! 1. Dodatkowe biblioteki Dla użytkowników Steam polecam sprawdzić czy nie mamy utworzonego dodatkowego folderu z biblioteki gdzie zapisują nam się screeny, w tym celu wchodzimy w Steam>Ustawienia>Pobieranie i klikamy na "FOLDERY BIBLIOTEKI STEAM" usuwając wszystko oprócz głównego folderu. Jeśli to nie pomogło zapraszam niżej 2. Ukryte pliki Otwórz okno Opcje folderów, klikając przycisk Start, polecenie Panel sterowania i pozycję Wygląd i personalizacja, a następnie pozycję Opcje folderów. Kliknij kartę Widok. W obszarze Ustawienia zaawansowane kliknij opcję Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski, a następnie kliknij przycisk OK " Bardziej przestrzennie i zaawansowanie: http://www.komputers...ych-plikow.aspx 3. Wyszukiwanie SS'ów przez AppData Screeny mogą też znajdować się w folderach AppData, więc klikamy > Wyszukaj programy i pliki > wpisujemy %AppData% po czym wciskamy Enter. Cofamy się z Roaming do folderu AppData > wchodzimy do Local i szukamy folderu VirtualStore, w którym może być nasza biblioteka CS/HL, więc też i ss'y. Jeśli folder ma w sobie jakąś zawartość, a nie ma screenów, uwzględniamy 2 pkt. Jeśli nie ma reakcji lub folder od razu jest pusty idziemy dalej 4. Reinstall Ten punkt jest dość prosty i oczywisty, lecz być może pomoże nam. Usuwamy po prostu biblioteki cs'a i robimy reinstall. Świeże pliki to zawsze dobre pliki (oczywiście ss'ów już nie będziemy mieli, ale pomoże nam na następnym serwerze) Jeśli dalej cisza, wchodzimy na ostatni schód 5. Cofnięcie do starego CS'a Ostatnią i najbardziej rozbudowaną jest cofnięcie aktualnego CS'a do starej wersji, który był aktualizowany, więc jak na razie sprawny. Ma jeszcze on więcej właściwości, ale nie opisując tego tutaj, zapraszam na http://board.counter...der=asc&start=0 Poradnik napisany przez PaBlO. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.
  21. Kupilem 2 klasy premium Cybersuit i Konspirant i nie mam ich o co chodzi ?? czekalem na nie 5 godzin i nic mozna cos z tym zrobic?? a na vipa czekam 3dni ..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności