Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

spod

Zasłużony
 • Content Count

  4,827
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40
 • Czas online

  7d 15h 1m 59s

spod last won the day on October 2

spod had the most liked content!

Community Reputation

1,351 Mistrzowska

9 Followers

About spod

 • Other groups Sponsor
 • Rank
  S.H.E.R.I.F.F ONLY AWP
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Sebastian
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Spod
 • Favorite server
  CS 1.6 - 4FUN
 • I play on servers
  CS:GO - MULTI ARENA
  CS:GO - DEATHRUN

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

33,073 profile views
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie Promocja nie jest już aktualna, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ofert koniecznie polub nasz Facebook'u, który znajduje się tutaj. Nasi Moderatorzy dbają o użytkowników i wybierają najlepsze oferty specjalnie dla nich. 
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie Promocja nie jest już aktualna, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ofert koniecznie polub nasz Facebook'u, który znajduje się tutaj. Nasi Moderatorzy dbają o użytkowników i wybierają najlepsze oferty specjalnie dla nich. 
 3.  

  我的時間即將結束 :D 

  1. Show previous comments  8 more
  2. PoLaR

   PoLaR

   Nie musisz się chwalić :|

    

   image.thumb.png.6c1e4d96110983d708acdc5c4e5c69e9.png

  3. spod

   spod

   @PoLaR 去旅行 - wypad do siebie ?

  4. kocham koniki

   kocham koniki

   na 100pro.jp tez pisali, co zrobic ;/

 4. @Mategros Odpracowałeś ostrzeżenia swoim poradnikiem, jeśli chcesz odpracować więcej ostrzeżeń metodą tworzenia poradników będziesz musiał się przyłożyć i zrobić lepsze poradniki, bardziej dopracowane. Uwaga: Raz na dwa tygodnie można odpracować jedno ostrzeżenie.
 5. 1. Najlepszy Administrator: @GAmi 2. Najlepszy Moderator: @gtx 3. Najlepszy Redaktor sieci: @✯ Świnka Peppa ✯@PoLaR 4. Najlepszy Opiekun serwera: - @lux1one. 5. Najlepszy Admin serwera: - 6. Największy spamer na forum: - @gtx 7. Najbardziej pomocna osoba na forum: @GET 8. Największa mądrala na sieci: - 9. Najlepszy grafik: - 10. Uzależniony/na od forum: @OgraNee 11. Najładniejszy/a osoba na sieci: @pejtrycz 12. Największy spamer na FragBox: @Seba3k
 6. Czy oglądaliście już pierwszy odcinek nowego sezonu ?
 7. Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia. Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję. --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 8. Podanie skopiowane w 98% bo się nie chciało napisać swoich argumentów, dla mnie jesteś już skreślony. NIE
 9. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 10. Xbox Live Gold darmowe gry za miesiąc Kwiecień. Tytuł: The Technomancer Gatunek: RPG / TPP / cyberpunk / science fiction / postapokalipsa / RPG akcji Wydawca: Focus Home Interactive Platforma: Xbox ONE Tytuł: Outcast: Second Contact Gatunek: Akcji / TPP / science fiction / elementy logiczne / reedycje/remastery/ indie / przygodowe gry akcji Wydawca: Bigben Interactive Platforma: Xbox One Wyjaśnienie co to jest Xbox live Gold Xbox live gold jest to subskrypcja która pozwala nam na: Granie z innymi graczami online. Ekskluzywne oferty oraz promocje na gry. Darmowe miejsce w chmurze, na screeny czy filmiki z gier lub zapisy postępów w grach. Darmowe gry każdego miesiąca Uwaga: Żeby dodać powyższe gry do swojej biblioteki na konsoli musimy posiadać wykupioną subskrypcje Xbox Live Gold.
 11. Playstation Plus darmowe gry za miesiąc Kwiecień. Tytuł: Conan Exiles Gatunek: Akcji / FPP / TPP / fantasy / sandbox / survival / multiplayer / kooperacja / crafting Wydawca: FunCom Platforma: PS4 Tytuł: The Surge Gatunek: RPG / TPP / science fiction / crafting / RPG akcji / soulslike Wydawca: Focus Home Interactive Platforma: PS4 Wyjaśnienie co to jest PS + Playstation plus jest to subskrypcja która pozwala nam na: Granie z innymi graczami online. Ekskluzywne oferty oraz promocje na gry. 10Gb miejsca w chmurze, na screeny czy filmiki z gier lub zapisy postępów w grach. Darmowe gry każdego miesiąca Uwaga: Żeby dodać powyższe gry do swojej biblioteki na konsoli musimy posiadać wykupioną subskrypcje playstation plus.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie Promocja nie jest już aktualna, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ofert koniecznie polub nasz Facebook'u, który znajduje się tutaj. Nasi Moderatorzy dbają o użytkowników i wybierają najlepsze oferty specjalnie dla nich. 
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy