Jump to content

spod

Zasłużony
 • Content Count

  3,880
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

spod last won the day on August 12 2019

spod had the most liked content!

Community Reputation

1,279 Mistrzowska

7 Followers

About spod

 • Other groups Sponsor
 • Rank
  S.H.E.R.I.F.F ONLY AWP

Profile information

 • Name
  Sebastian
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Spod
 • Favorite server
  CS 1.6 - 4FUN
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - SURF

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

34,680 profile views
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie Promocja nie jest już aktualna, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ofert koniecznie polub nasz Facebook'u, który znajduje się tutaj. Nasi Moderatorzy dbają o użytkowników i wybierają najlepsze oferty specjalnie dla nich. 
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie Promocja nie jest już aktualna, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ofert koniecznie polub nasz Facebook'u, który znajduje się tutaj. Nasi Moderatorzy dbają o użytkowników i wybierają najlepsze oferty specjalnie dla nich. 
 3.  

  我的時間即將結束 :D 

  1. Show previous comments  8 more
  2. [SZEF] PoLaR

   [SZEF] PoLaR

   Nie musisz się chwalić :|

    

   image.thumb.png.6c1e4d96110983d708acdc5c4e5c69e9.png

  3. spod

   spod

   @PoLaR 去旅行 - wypad do siebie ?

  4. kocham koniki

   kocham koniki

   na 100pro.jp tez pisali, co zrobic ;/

 4. @Mategros Odpracowałeś ostrzeżenia swoim poradnikiem, jeśli chcesz odpracować więcej ostrzeżeń metodą tworzenia poradników będziesz musiał się przyłożyć i zrobić lepsze poradniki, bardziej dopracowane. Uwaga: Raz na dwa tygodnie można odpracować jedno ostrzeżenie.
 5. Czy oglądaliście już pierwszy odcinek nowego sezonu ?
 6. Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia. Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję. --- [!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!
 7. Podanie skopiowane w 98% bo się nie chciało napisać swoich argumentów, dla mnie jesteś już skreślony. NIE
 8. Xbox Live Gold darmowe gry za miesiąc Kwiecień. Tytuł: The Technomancer Gatunek: RPG / TPP / cyberpunk / science fiction / postapokalipsa / RPG akcji Wydawca: Focus Home Interactive Platforma: Xbox ONE Tytuł: Outcast: Second Contact Gatunek: Akcji / TPP / science fiction / elementy logiczne / reedycje/remastery/ indie / przygodowe gry akcji Wydawca: Bigben Interactive Platforma: Xbox One Wyjaśnienie co to jest Xbox live Gold Xbox live gold jest to subskrypcja która pozwala nam na: Granie z innymi graczami online. Ekskluzywne oferty oraz promocje na gry. Darmowe miejsce w chmurze, na screeny czy filmiki z gier lub zapisy postępów w grach. Darmowe gry każdego miesiąca Uwaga: Żeby dodać powyższe gry do swojej biblioteki na konsoli musimy posiadać wykupioną subskrypcje Xbox Live Gold.
 9. Playstation Plus darmowe gry za miesiąc Kwiecień. Tytuł: Conan Exiles Gatunek: Akcji / FPP / TPP / fantasy / sandbox / survival / multiplayer / kooperacja / crafting Wydawca: FunCom Platforma: PS4 Tytuł: The Surge Gatunek: RPG / TPP / science fiction / crafting / RPG akcji / soulslike Wydawca: Focus Home Interactive Platforma: PS4 Wyjaśnienie co to jest PS + Playstation plus jest to subskrypcja która pozwala nam na: Granie z innymi graczami online. Ekskluzywne oferty oraz promocje na gry. 10Gb miejsca w chmurze, na screeny czy filmiki z gier lub zapisy postępów w grach. Darmowe gry każdego miesiąca Uwaga: Żeby dodać powyższe gry do swojej biblioteki na konsoli musimy posiadać wykupioną subskrypcje playstation plus.
 10. Gratulację! Zostałeś przyjęty ! Witamy w gronie moderatorów, po otrzymaniu rangi obowiązkowo zapoznaj się z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com
 11. Podanie jest ładnie napisane, jedno z lepszych jakie czytałem w ostatnich 2 tygodniach. Zgadzam się że te choinki nie są dobre na sieci bo w którymś momencie zaczyna się odczuwać bagaż obowiązków kolorów które sobie wybraliśmy ale to nie znaczy że można mieć dużo rang i być aktywnym bo też są przypadki mało rang słaba aktywność. Jestem za daniem ci szansy ponieważ jeśli chcemy rozwijać forum trzeba znaleźć nowych ludzi którzy wprowadzą jakąś świeżość a także swoją pomocą przyczynia się do rozwoju. Rekrutacja na moderatora zostaje zamknięta
 12. Twoje podanie na moderatora zostało odrzucone. Spróbuj ponownie za jakiś czas, może następnym razem się uda! Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. [!] Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 14 dniach! Zespół Fragujemy.com!
 13. Kolejny który się spłakał po jednym negatywnym głosie. ELo
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy