Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'gold' .
-
Xbox Live Gold darmowe gry za miesiąc Kwiecień. Tytuł: The Technomancer Gatunek: RPG / TPP / cyberpunk / science fiction / postapokalipsa / RPG akcji Wydawca: Focus Home Interactive Platforma: Xbox ONE Tytuł: Outcast: Second Contact Gatunek: Akcji / TPP / science fiction / elementy logiczne / reedycje/remastery/ indie / przygodowe gry akcji Wydawca: Bigben Interactive Platforma: Xbox One Wyjaśnienie co to jest Xbox live Gold Xbox live gold jest to subskrypcja która pozwala nam na: Granie z innymi graczami online. Ekskluzywne oferty oraz promocje na gry. Darmowe miejsce w chmurze, na screeny czy filmiki z gier lub zapisy postępów w grach. Darmowe gry każdego miesiąca Uwaga: Żeby dodać powyższe gry do swojej biblioteki na konsoli musimy posiadać wykupioną subskrypcje Xbox Live Gold.
-
Aby otrzymać darmowy klucz Steam do Lead and Gold, musicie udać się na tę stronę http://100k.fatsharkgames.com i zalajkować oficjalny fanpage na Twitterze producenta, FatShark Games. Klucz zostanie wysłany na Wasz adres e-mail. Źródło : http://lowcygier.pl
-
Odpaliłem dzisiaj sobie mixa, po 3-4 rundzie gość z mojego teamu dostał bana na 2h. W teamie 0 info, nikt się nic nie odzywał, czyli grałem tak jakby sam. Po którejś tam rundzie kliknąłem poddanie się bo to było bez sensu. I niech mi ktoś powie widząc taką sytuacje i poniższego screena. Grać sam czy szukać kogoś do grania ?
-
https://www.youtube.com/watch?v=J_PW3_8MHxY
-
Witam! Podsyłam wam darmową grę którą można zdobyć na Steama na stałe :) Aby otrzymać Commander - Conquest Of The Americas na Steama, musicie zalogować w serwisie dlh.net, następnie wejść w menu „Profile/Keys” i kliknąć w przycisk „Get Your Steam Game Here”. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w dlh.net, możecie się zarejestrować na tej stronie ewentualnie połączyć konto z Facebookiem Znajdziecie tam jeszcze inne klucze do takich gier jak np: Two Worlds - Game of the Year Edition, East India Company Gold Edition i inne :) Strona dlh.net jest w pełni bezpłatna. Pozdrawiam :)
-
Moze zainteresuje konsolowców. :P W sklepach Żabka zrobili promocję że jak się kupi Xbox Live na 3 miesiace lub doładowanie Xbox 50 pln to dają gratis kod na 30 dni xbox live gold za free. :)
-
Counter-Strike 1.6 jest na silniku Half-Life, znajdź go :D Ciekawe w ile gier/modyfikacji i jakie z tego obrazka grałeś? :D Temat trzyma luźno z tematyką poradników, jest to raczej geneza pod tytułem "Od czego się zaczęło z tym Counter-Strikiem" :D Wersja rozszerzona: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/Quake_-_family_tree_2.svg Po lewej stronie Mody i ewolucja silnika QuakeWorld (poprawiony Q1), po prawej to co wynikło z modyfikacji Q1. Po lewej gdy na obrazkach szukając w google się sprawdzi to wiele modyfikacji zawierało efekty które były nowością na tamte czasy! A rozwiązania z tych modów są na prawo w postaci wielu dziś znanych gier i są wykorzystywane do dziś! Przykłady poniżej :) Przypomnijmy, tak wygląda Quake 1. Przykład: Fisheye Quake Przykład: Tenebrae Quake Przykład: Qfusion (efekt "cel-shader" znany dziś np. z Borderlands czy Team Fortress 2) Przykład: Cheaphack Polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=Isna9dL1C9I - Historia jak z Quake 1 zrobiono Half-Life 1. Ciekawostką jest to jakie są przedstawione bugi w grze i jakie efekty (jak na tamte czasy nie było takich efektów). To co wymyślono w modach do Q1 (na lewo) wykorzystano przy tworzeniu HL1. Podsumowując tak wyglądał początek. A tak koniec. Serwerownia poświęcona głównie jest CS 1.6 a to był kawałek historii... Potem już z CSem poszło z górki...
