Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'americas' .
-
Enemy zwycięzcą MLG Americas Minor
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Enemy pokonując w wielkim finale MLG Americas Minor podopiecznych Splyce dostało się na lanowe kwalifikacje do MLG Columbus 2016. Dodatkowo zwycięzca 3-dniowych rozgrywek wzbogacił się o 30 000$. Zdecydowany faworyt zawodów – OpTic Gaming – zawiódł swoich fanów przegrywając w półfinale. W pierwszym z półfinałowych spotkań Enemy zmierzyło się z Winterfox. Druga z wymienionych drużyn nie miała praktycznie nic do powiedzenia. Enemy całkowicie zdominowało swojego przeciwnika. Wygrało 2:0 (16:8 Mirage, 16:7 Overpass). Bardziej zacięty był drugi półfinał, w którym w szranki stanęli gracze OpTic Gaming i Splyce. Mało kto wierzył, że wynik tego meczu może być inny niż 2:0 dla OpTic zważając chociażby na fakt, iż Splyce w grupie nie prezentowało się najlepiej. Stało się jednak zupełnie inaczej i Splyce zwyciężając 2:1 (19:17 Cobblestone, 5:16 Cache, 16:8 Mirage) awansowało do finału MLG Americas Minor. Dobra gra Splyce w półfinale dawała tej ekipie nadzieję na triumf w całym turnieju. Będące „w gazie” Enemy w finale nie pozwoliło jednak swojemu oponentowi na zbyt wiele. Potyczka o pierwszą lokatę na rozgrywanym w Columbus turnieju zakończyła się wynikiem 2:0 (16:7 Cache, 16:9 Inferno). Obie mapy padły łupem Enemy. Enemy – 30 000$ + awans na kwalifikacje do MLG Columbus 2016 Splyce – 15 000$ OpTic Gaming, Winterfox – 2 500$ Źródło: http://cybersport.pl/44155/enemy-zwyciezca-mlg-americas-minor/ -
Wieczorem startuje MLG Americas Minor
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Dziś wieczorem rozpocznie się pierwszy z czterech turniejów Counter-Strike: Global Offensive rangi Minor. W zmaganiach zorganizowanych z myślą o zespołach z Ameryki Północnej i Południowej weźmie udział siedem ekip. Wczoraj organizatorzy zaprezentowali grupy oraz harmonogram całej imprezy. Grupa A: OpTic Gaming, Obey.Trifecta, Winterfox Grupa B: Enemy, SPLYCE, Leader~1, EZG W grupie A znalazły się tylko trzy drużyny ze względu na to, iż w ostatniej chwili z rozgrywek wycofali się podopieczni compLexity Gaming. Decyzję taką podjęto, gdyż zespół ten wciąż testuje różnych graczy i nie ma stałego, pełnego składu. Zbiór A wykorzysta tryb każdy z każdym (round robin), a w grupie B zmagania toczyć będą się w systemie podwójnej eliminacji (GSL). Do fazy pucharowej dostaną się po dwie najlepsze ekipy z każdego zbioru. Spotkania grupowe odbędą się w trybie best of one, zaś w półfinałach i finale obowiązywał będzie system best of three. Rozgrywki na MLG Americas Minor mają wystartować dzisiaj o godzinie 23:00. Zwycięzca turnieju dostanie się na kwalifikacje offline do MLG Columbus 2016, zaś trzy pozostałe ekipy powalczą w amerykańskim turnieju ostatniej szansy. Dodatkowo w puli nagród znajdzie się 50 000$. Źródło: http://cybersport.pl/44005/wieczorem-startuje-mlg-americas-minor/ -
Wyłoniono już zdecydowaną większość uczestników turnieju Americas Minor Championship 2016, którego zwycięzca weźmie udział w finałach lanowych kwalifikacji do najbliższego majora Counter-Strike: Global Offensive – MLG Columbus 2016. Pula nagród Minora dla obu Ameryk wyniesie 50 000$. W północnoamerykańskich kwalifikacjach najlepiej poradzili sobie reprezentanci Enemy, DOGMEN, Winterfox oraz Obey.Trifecta. Z kolei w eliminacjach dla drużyn z Ameryki Południowej do kolejnego etapu dostały się dwie formacje z Brazylii – Team Alientech.BR i SiteCS. W Americas Minor Championship 2016 zostały już tylko dwa wolne sloty, które trafią do zaproszonych przez organizatorów ekip. Lanowe finały Americas Minor Championship 2016 odbędą się 15-17 stycznia w Columbus. Zwycięzca dostanie się do finałowego etapu kwalifikacji do MLG Columbus 2016. Źródło: http://cybersport.pl/43402/znamy-wiekszosc-uczestnikow-americas-minor-championship-2016/
-
Witam! Podsyłam wam darmową grę którą można zdobyć na Steama na stałe :) Aby otrzymać Commander - Conquest Of The Americas na Steama, musicie zalogować w serwisie dlh.net, następnie wejść w menu „Profile/Keys” i kliknąć w przycisk „Get Your Steam Game Here”. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w dlh.net, możecie się zarejestrować na tej stronie ewentualnie połączyć konto z Facebookiem Znajdziecie tam jeszcze inne klucze do takich gier jak np: Two Worlds - Game of the Year Edition, East India Company Gold Edition i inne :) Strona dlh.net jest w pełni bezpłatna. Pozdrawiam :)
