Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'uczestników' .
-
Niedawno Grzegorz "SZPERO" Dziamałek ogłosił, iż po wielu latach czynnego grania przechodzi na emeryturę. 32-latek bynajmniej jednak nie pożegnał się całkowicie z Counter-Strikiem i zamiast tego postanowił rozpocząć karierę szkoleniową. SZPERO oficjalnie został trenerem Rebels Gaming. Obejmie on więc stery w ekipie, która dotychczas znana była jako PALOMA, a która za moment wystąpi na Intel Extreme Masters Katowice 2024. – Oficjalnie dołączam do Rebels Gaming jako Head Coach. Od zawsze budowanie zespołów sprawiało mi sporo frajdy, więc kiedy pojawiła się propozycja spróbowania swoich sił jako trener, postanowiłem podjąć się tego wyzwania. Dziękuje bardzo za zaufanie i szansę reprezentowania tak świetnej organizacji. Jestem z chłopakami od kilku dni na bootcampie w Madrycie, gdzie przygotowujemy się pod najbliższe turnieje. Nowa rola bardzo mi się podoba i jestem dobrej myśli jeśli chodzi o naszą przyszłość! – przyznał Dziamałek w opublikowanym przez siebie oświadczeniu. SZPERO karierę zaczynał jeszcze w czasach Counter-Strike'a 1.6, broniąc barw choćby słynnego Teamu Pentagram. Potem przyszła era CS:GO, a Dziamałek po dwóch pobytach w Universal Soldiers trafił do ESC Gaming. To z tą organizacją zaliczył pierwszy i jednocześnie ostatni udział w Majorze, pojawiając się na DreamHack Winter 2014. W kolejnych latach reprezentował także Gamers2, Lounge Gaming, Team Kinguin, AGO Esports, Wisłę All iN! Games Kraków, 9INE oraz Anonymo Esports. Z ostatnią formacją rozstał się w lutym ubiegłego roku i od tego czasu grywał miksowo pod szyldem PACTU. Teraz 32-latka czeka debiut w roli trenera. Jego nowi podopieczni w pierwszym meczu play-inów IEM Katowice 2024 podejmą Cloud9. źródło: cybersport.pl
-
Znamy wszystkich uczestników DreamHack Masters Malmö
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
W weekend zakończyły się ostatnie kwalifikacje do DreamHack Masters Malmö, dzięki czemu znamy już wszystkich uczestników tych zawodów. Na liście znajduje się szesnaście drużyn – osiem zaproszonych i osiem z kwalifikacji. Nas cieszyć powinien fakt, że w Malmö zobaczymy dwie polskie ekipy: Virtus.pro i Lounge Gaming. Bardzo bliski awansu był także Team AGG, który w decydującym meczu przegrał jednak z Team Dignitas. Zaproszone drużyny: Fnatic, Team EnVyUs, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro, Luminosity Gaming, FaZe Clan, Astralis Zwycięzcy europejskich kwalifikacji: Lounge Gaming, mousesports, Team Ancient, Team Dignitas Zwycięzcy amerykańskich kwalifikacji: Counter Logic Gaming, Team Liquid, Tempo Storm Zwycięzcy azjatyckich kwalifikacji: TyLoo Odbyły się w sumie cztery turnieje kwalifikacyjne: dwa europejskie i po jednym amerykańskim oraz azjatyckim. W pierwszych eliminacjach na Starym Kontynencie najlepiej poradzili sobie reprezentanci Lounge Gaming i mousesports. Drugie wygrali podopieczni Team Ancient oraz Team Dignitas. Counter Logic Gaming, Team Liquid i Tempo Storm to drużyny, które najlepiej spisały się w eliminacjach dla Ameryki Północnej. TyLoo wygrało azjatyckie zmagania o slota na DreamHack Masters Malmö. Szwedzki turniej podzielony będzie na dwa etapy: grupowy oraz pucharowy. W puli nagród DreamHack Masters Malmö znajdzie się 250 000$. Zmagania odbędą się 12-17 kwietnia. Źródło: http://cybersport.pl/-
- znamy
- wszystkich
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wyłoniono już zdecydowaną większość uczestników turnieju Americas Minor Championship 2016, którego zwycięzca weźmie udział w finałach lanowych kwalifikacji do najbliższego majora Counter-Strike: Global Offensive – MLG Columbus 2016. Pula nagród Minora dla obu Ameryk wyniesie 50 000$. W północnoamerykańskich kwalifikacjach najlepiej poradzili sobie reprezentanci Enemy, DOGMEN, Winterfox oraz Obey.Trifecta. Z kolei w eliminacjach dla drużyn z Ameryki Południowej do kolejnego etapu dostały się dwie formacje z Brazylii – Team Alientech.BR i SiteCS. W Americas Minor Championship 2016 zostały już tylko dwa wolne sloty, które trafią do zaproszonych przez organizatorów ekip. Lanowe finały Americas Minor Championship 2016 odbędą się 15-17 stycznia w Columbus. Zwycięzca dostanie się do finałowego etapu kwalifikacji do MLG Columbus 2016. Źródło: http://cybersport.pl/43402/znamy-wiekszosc-uczestnikow-americas-minor-championship-2016/
-
Virtus.pro wśród uczestników ESL ESEA Pro League
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Virtus.pro to jedna z 12 drużyn, które zostały zaproszone do europejskiej części ESL ESEA Pro League - największej ligi w historii Counter-Strike: Global Offensive. Wielu kibiców liczyło na dwie formacje z Polski. Na liście uczestników niestety zabrakło Gamers2. W lidze jednak zagrają czołowe zespoły z Europy, w tym: Fnatic, EnVyUs, Ninjas in Pyjamas czy Team SoloMid. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Pełna lista uczestników: Team Dignitas Team EnVyUs FlipSid3 Tactics fnatic HellRaisers mousesports Natus Vincere Ninjas In Pyjamas PENTA Sports Team SoloMid Titan Virtus.Pro ESL ESEA Pro League to projekt, którego na scenie CS:GO jeszcze nie było. W 2015 roku odbędą się dwa sezony, a łączna pula nagród wyniesie milion dolarów. W połączeniu z wyżej wspomnianą listą uczestników, możemy być pewni, że będą to emocjonujące rozgrywki, które dostarczą nam niesamowitego widowiska. Pierwsze mecze wystartują 4 maja. źródło: cybersport.pl ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________ A kto jest Waszym faworytem?
