Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wszystkich' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 15 wyników

  1. swiezy

    [KOSZ] Witam wszystkich

    @ Paciaciak jak to kurwa możliwe??? no jak? ale jestem swiezy hahahahhafhasdfkhjlgbsldfkvbnqaertikl;'gbhjnmqa ert;lhn,kqar yasdfghsrfyjnmery6u8k 4er678uijlk.edjrtysn hw;ro5un y3;wo56i juw'p5367 iume6tp7o ujw4;5o6b6y
  2. Reset rankingu na wszystkich serwerach Drodzy Fragowicze, Informujemy, że w nocy z 08 na 09 stycznia odbędzie się reset rankingu na wszystkich naszych serwerach. Ponadto, zarówno na serwerach Counter-Strike 1.6, jak i Global Offensive planujemy małe aktualizacje i usprawnienia. - - - @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @ Zasłużony Pozdrawiamy, FGTeam
  3. Siemandero. Mój nick to Rex1s , a od niedawna REX1S Mam 22 lat i jestem z ludzi. Coś o sobie: Śpię w szafie. Kąpie się w zmywarce. Jak nie mam co robić to kroję wodę. Wącham nogi moim koleżankom na powitanie. Śpię z otwartym okiem, bo jestem zawsze na oriencie. Moje życie jest pełne facetów: jem Grześka, piję Kubusia, a na dodatek śpię z Jaśkiem. Dodałbym jeszcze coś od siebie, ale skończył mi się tusz w klawiaturze...!!! ;). A tak na poważnie. Mam na imię Przemek mam 22 lat interesuje się " Sportem , tworzenie stron internetowych , Cs 1.6 i Cs-go , opsuguje programy C++ i wiloma innimi ". Będę grał na wszystkich waszych serwerach , zobaczymy jakiego macie skilla , i jak serwery są rozbudowane. Jeszcze raz WITAM !
  4. Cześć/hello/честь Na współzałożycielem i nazwisko mam Jakub Ostrowski . Przyszedłem na waszą serwerownie z głową pełną chęci i pomysłów. Po ostatnich historiach zdecydowałem się odejść z serwerowni której byłem współzałożycielem , lecz nie rzuciłem rękawicy i postanowiłem że z miłą chęcią wspiorę jakąś serwerownie swoim doswiadczeniem (juz 3 lata ogarnialem serwery, teamspeaki, fora i discordy ). Uważam że atmosfera na waszych serwerach jest super a i również sposob w jaki jest prowadzona jest bliski mojemu sercu (brak modeli postaci, tworzenie serwerów w sposób w którym to gracz ma mieć jak najlepsze mozliwosci grania), dlatego podjołem decyzje ze chcialbym pomoc w rozwoju tej serwerowni.Będzie mi miło jak sie przywitacie i powiedzcie pare słów o sobie ( nie da sie ukryć nie poznałem jeszcze nawet paru procent graczy którzy odwiedzaja ta serwerownie poniewaz jest was naprawdę dużo). Myślę że do usłyszenia, z miła chęcią zagram mma, skrzydlowego. Walę wiadro albo dwa
  5. - Tylko my możemy postawić tamę przed tymi, którzy chcą z państwa obywatelskiego zrobić republikę wyznaniową - mówiła po debacie premier Ewa Kopacz i dodawała, że PO „nie rzuca słów na wiatr”. Jej główna konkurentka Beata Szydło również podkreślała, że PiS „nie składa pustych obietnic”. - Jeśli będziemy tworzyć rząd, to my będziemy szanować wszystkich - zapewniała. Ewa Kopacz i Beata Szydło wypowiadały się po wyjściu ze studia telewizyjnego, gdzie odbyła się druga debata wyborcza. Obu towarzyszył tłum działaczy partyjnych, którzy klaskali i skandowali, tworząc tło dla liderek. Kopacz i Szydło zgodnie dziękowały swoim zwolennikom za wysiłek włożony w kampanię i zachęcały do wzmożonych starań w ostatnich dniach przed głosowaniem. Tak samo zgodnie przekonywały, że to ich partie mają najlepszą receptę na przyszłość Polski. PO "tamą" dla PiS, a głosy na małe partie "zmarnowane" - Dziś, kiedy mamy tą piękną Polskę, czas na to, aby Polacy żyli i zarabiali jak ludzie na Zachodzie. Jesteśmy w stanie to zrobić - deklarowała Kopacz. Jej zdaniem, PO „nie rzuca słów na wiatr, nie rzuca pustych obietnic, nie rozwala finansów publicznych”. - My nie mówimy, my robimy - zapewniała premier. - Dzisiaj pokornie prosimy Polaków, żeby pamiętali, że może nie wszystko nam wyszło, ale my nic nie udajemy - mówiła Kopacz. Premier znaczną część swojego wystąpienia poświęciła ostrzeganiu przed PiS i nawoływaniem do nie głosowania na mniejsze partie. - Jesteśmy jedynymi, którzy mogą postawić tamę przed tymi, którzy chcą z państwa obywatelskiego zrobić republikę wyznaniową - mówiła Kopacz. Przestrzegała, że PiS „zdewastuje finanse publiczne”, przez co może nie starczyć na emerytury i pensje. - Dzisiaj musimy przed nimi chronić Polaków - mówiła szefowa rządu i apelowała, aby głosować tylko na PO, bo głosy oddane na mniejsze ugrupowania będą „głosami oddanymi na PiS”. PiS chce "szanować wszystkich" i tworzyć "silny rząd" Beata Szydło również przekonywała, że to jej partia ma najlepszą receptę na przyszłość. - Ludzie chcą teraz nadziei. Naszą nadzieją jest PiS. Rzecz w tym, aby stworzyć silny rząd a nie wchodzić w swary i kupczenie stanowiskami - zapewniała kandydatka PiS na premiera. - Mamy konkretne propozycje. Rozmawiajmy więc uczciwie, nie składajmy pustych obietnic, mówmy o faktach - dodawała. Przedstawicielka PiS deklarowała przy tym, że jeśli jej partia utworzy rząd, to „będzie szanować wszystkich”. - Szacunek i godność są nam wszystkim należne - mówiła Szydło. - Tylko kiedy będziemy łączyć a nie dzielić, kiedy będziemy razem, będziemy mogli rozwiązywać problemy obywateli - dodała i zapewniała, że jej zdaniem „obowiązkiem” władzy jest „słuchać obywatela i pochylać się nad nim”. - Bo władza to służba - zadeklarowała. źródło: http://www.tvn24.pl/
  6. Przerwa techniczna na wszystkich serwerach GO Drodzy Fragowicze, W nocy z 25 na 26 lipca 2020 oraz z 26 na 27 lipca 2020 wystąpią utrudnienia w dostępie do wybranych serwerów CS:GO, Przerwy zostaną rozłożone na 2 dni i potrwają po kolei na każdym serwerze do około 30-45 minut. Podczas przerwy technicznej wszystkie serwery zostaną przeinstalowane, czyli przygotowane na okres powakacyjny. Zaktualizowane zostaną wszystkie moduły, a także poprawione liczne błędy zgłaszane w ostatnich 2-3 miesiącach przez Fragowiczów. --- Na niektórych serwerach do końca lipca pojawią się również nowe usprawnienia! Pozdrawiamy, FGTeam
  7. Cześć , mam pytanko do Was. A mianowicie , czy jest ktoś zainteresowany motoryzacją ? Jeśli tak to napiszcie w komentarzu. Robię to ze względu na to , że może w późniejszym czasie , jeśli będzie trochę chętnych to poproszę o założenie działu motoryzacja ;) Gdyby było kilka chętnych to warto by było spróbować. Na razie piszę czy są ludzie zainteresowani motoryzacją tutaj, bo nie chce wyjeżdżać z propozycją stworzenia działu motoryzacja bez kogoś , kto mógłby mnie poprzeć. Jeśli będą chętni , napiszę propozycje w odpowiednim dziale :)
  8. PS3 – za darmo https://store.playstation.com/#!/en-gb/life-is-strange-episode-1/cid=EP0082-NPEB02197_00-EPISODE000000001 PS4 – za darmo https://store.playstation.com/#!/en-gb/life-is-strange-episode-1/cid=EP0082-CUSA01435_00-LIFEISSTRANGE001 Xbox 360 – za darmo http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Life-Is-Strange-Episode-1/66acd000-77fe-1000-9115-d8025841147c Xbox One – za darmo http://store.xbox.com/en-US/xbox-one/games/Life-is-Strange-Episode-1/3ad50fa2-84dc-4a4e-9b82-acf1fc1bce55 Epizod powinien stać się bezpłatny także na Steamie oraz w Square Enix Store. Gdy tylko cena ulegnie zmianie, post zostanie edytowany . Obecnie aby pobrać grę za darmo na Steam trzeba wejść w Start Windows'a>Uruchom>steam://install/319630 . edit : zgodnie z obietnicą linki. Sklep Steam – za darmo http://store.steampowered.com/app/319630/ Sklep Square-Enix – za darmo https://store.eu.square-enix.com/eu/product/310348/life-is-strange-episode-1-pc-download
  9. Pełen opis wszystkich klas Kącik skrótów: INT = INTELIGENCJA ZDR = ZDROWIE WYT = WYTRZYMAŁOŚĆ KON = KONDYCJA ZWYKŁE KLASY Z PODZIAŁEM [ ATAK ] Nazwa: Amadeusz INT: 0 ZDR 20 WYT: 15 KON: 10 BROŃ: MP5 OPIS: dodatkowe 10(+inteligencja) obrazeń z MP5 Nazwa: Aspirant INT: 10 ZDR 20 WYT: 0 KON: 30 BROŃ: M4A1 OPIS: Ma +10 DMG z M4A1, zmniejszoną grawitację, dodatkowy skok w powietrzu oraz zadaje podwójne obrażenia w plecy Nazwa: Morderca INT: 10 ZDR 30 WYT: 30 KON: 30 BROŃ: zestaw granatów i M4A1 OPIS: 3 miny, AutoBH, ciche kroki, 1/10 na krytyczne uderzenie Nazwa: Saper INT: 15 ZDR 20 WYT: 40 KON: 10 BROŃ: zestaw granatów, SG552, P90 OPIS: Posiada 3 miny oraz zadaje o 10 obrażeń więcej ze wszystkich broni Nazwa: Strzelec wyborowy INT: 10 ZDR 50 WYT: 35 KON: 5 BROŃ: M4A1, AK47 OPIS: Ma nieskończoną amunicję z M4 i AK47, 1/12 szansy na oślepienie wroga oraz widzi miny Nazwa: Szturmowiec INT: 0 ZDR: 0 WYT: 10 KON: 10 BROŃ: AK47, P90 OPIS: Ma 1/10 szansy na oślepienie wroga oraz brak rozrzutu broni Nazwa: Sztabowy INT: 10 ZDR 40 WYT: 20 KON: 30 BROŃ: MP5, Deagle OPIS: Posiada trzy rakiety Nazwa: Namiestnik INT: 10 ZDR: 20 WYT: 15 KON: 35 BROŃ: HE, M4A1 OPIS: Zadaje 30% obrażeń z M4A1, 1/3 szansy na natychmiastowe zabicie z HE oraz podwójny skok [ OBRONA ] Nazwa: Admirał INT: 30 ZDR 40 WYT: 30 KON: 10 BROŃ: zestaw granatów, AWP, AK47 OPIS: 1/3 z AWP, 1/14 na natychmiastowe zabójstwo, 1apteczka, przy kucaniu zmniejsza widoczność Nazwa: Duch Aptekarza INT: 40 ZDR: 30 WYT: 35 KON: 10 BROŃ: M4A1 OPIS: Co 2 sekundy regeneruje 3hp, może wskrzeszać graczy z drużyny oraz ma 1/6 szans na zabranie perku przeciwnikowi Nazwa: Generał INT: 10 ZDR: 40 WYT: 30 KON: 10 BROŃ: zestaw granatów, AUG, Deagle OPIS: Posiada 2 miny, potrójny skok, 1/8 szans na oślepienie wroga oraz zmniejszoną grawitację Nazwa: Snajper INT: 0 ZDR 20 WYT: 20 KON: 30 BROŃ: Deagle, AWP OPIS: Zadaje 150 procent obrażeń z AWP(+inteligencja) więcej oraz 1/2 szansy na natychmiastowe zabicie z noża(PPM) Nazwa: Skoczek INT: 10 ZDR: 20 WYT: 10 KON: 10 BROŃ: zestaw granatów, Deagle, M4A1 OPIS: Ma 1 rakietę, AutoBH, zmniejszoną widoczność oraz 1/12 szans na wyrzucenie broni przeciwnikowi Nazwa: Szeregowiec INT: 10 ZDR: 30 WYT: 10 KON: 20 BROŃ: zestaw granatów, MAC10 OPIS: posiada 2 apteczki, potrójny skok oraz 1/11 szansy na natychmiastowe zabicie przeciwnika z MAC10 Nazwa: Zwiadowca INT: 20 ZDR: 20 WYT: 15 KON: 30 BROŃ: Scout, HE, Flash, M3 OPIS: Posiada 1/3 szansy na natychmiastowe zabicie ze scouta oraz 1/5 z HE, zwiększone obrażenia z M3(+inteligencja) oraz przebranie wroga [ INNE ] Nazwa: Arab INT: 10 ZDR: 30 WYT: 30 KON: 30 BROŃ: AK47, HE OPIS: Ma 1/12 szansy na natychmiastowe zabicie z AK47 oraz AutoBH Nazwa: Elektryk INT: 0 ZDR: 30 WYT: 20 KON: 40 BROŃ: M249, M4A1 OPIS: Posiada błyskawice Nazwa: Speedhacker INT: 10 ZDR: 10 WYT: 30 KON: 115 BROŃ: deagle OPIS: Natychmiastowe zabicie z noża(PPM), cicho biega Nazwa: Talib INT: 0 ZDR: 50 WYT: -10 KON: 70 BROŃ: zestaw granatów, Deagle OPIS: Posiada 1/5 szansy na natychmiastowe zabicie wroga z Deagla, spowalnia przeciwników na 1(+int) sekund oraz AutoBH Nazwa: Terrorysta INT: 10 ZDR: 40 WYT: 20 KON: 15 BROŃ: AK47, HE OPIS: Ma 1/5 szansy na odrodzenie się na respie przeciwnej drużyny oraz przebranie wroga Nazwa: MuzaHed INT: 0 ZDR: 10 WYT: 10 KON: 30 BROŃ: MP5 OPIS: Posiada zmniejszoną grawitację, jego ciało migota (znika i pojawia się), a gdy kuca zmniejsza widoczność Nazwa: Lekarz INT: 20 ZDR: 25 WYT: 25 KON: 20 BROŃ: FAMAS, USP OPIS: Posiada 1/15 szansy na natychmiastowe zabicie z famasa oraz 3 apteczki [ PREMIUM ] Opis klas premium znajduję się TUTAJ Stan aktualny na dzień: 05.11.2015 r.
  10. Witam, mam prośbę do zarządców servera albo powołajcie nową kadre adminów albo dajcie jakiś czas zeby sie ogarneli bo sobie napierdalaja za przeroszeniem ludzie na czitach i chuj nikogo nie ma ... H@ sprawdz aktywność adminów i Ci którzy słabo grają czas ich zmienić na tych co grają cały czas.. bo teraz dwóch napierdala i nie ma komu ich zbanować.. żadnch próśb o bana nie bede pisać bo to bez sensu bo może już ich jutro nie bedzie a tak teraz dostał by bana i dowidzenia... prosze dajcie szanse nowym graczom na admina albo sami zacznijcie prośic zaufanych i weteranów .. mi powoli odechciewa sie grac na tym servie bo kiedy trzeba reagować a nie ma komu.. NIE MA SENSU ZGŁASZANIA TAK JAK MI BERSO POWIEDZIAŁ BO TERAZ POGRAJA DWIE H POWKURWIAJĄ LUDZI I JUZ MOZE JUTRO ICH NIE BEDZIE. ---------------------------------------------- przepraszam za te przekleństwa ale jestem wkurwiony brakiem zainteresowania adminów... gdzie są Ci gdzie zglaszali sie na wieczorne pilnowanie serverów... odpowiedzcie MI.. jeszcze raz sry za przekleństwa..
  11. W weekend zakończyły się ostatnie kwalifikacje do DreamHack Masters Malmö, dzięki czemu znamy już wszystkich uczestników tych zawodów. Na liście znajduje się szesnaście drużyn – osiem zaproszonych i osiem z kwalifikacji. Nas cieszyć powinien fakt, że w Malmö zobaczymy dwie polskie ekipy: Virtus.pro i Lounge Gaming. Bardzo bliski awansu był także Team AGG, który w decydującym meczu przegrał jednak z Team Dignitas. Zaproszone drużyny: Fnatic, Team EnVyUs, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro, Luminosity Gaming, FaZe Clan, Astralis Zwycięzcy europejskich kwalifikacji: Lounge Gaming, mousesports, Team Ancient, Team Dignitas Zwycięzcy amerykańskich kwalifikacji: Counter Logic Gaming, Team Liquid, Tempo Storm Zwycięzcy azjatyckich kwalifikacji: TyLoo Odbyły się w sumie cztery turnieje kwalifikacyjne: dwa europejskie i po jednym amerykańskim oraz azjatyckim. W pierwszych eliminacjach na Starym Kontynencie najlepiej poradzili sobie reprezentanci Lounge Gaming i mousesports. Drugie wygrali podopieczni Team Ancient oraz Team Dignitas. Counter Logic Gaming, Team Liquid i Tempo Storm to drużyny, które najlepiej spisały się w eliminacjach dla Ameryki Północnej. TyLoo wygrało azjatyckie zmagania o slota na DreamHack Masters Malmö. Szwedzki turniej podzielony będzie na dwa etapy: grupowy oraz pucharowy. W puli nagród DreamHack Masters Malmö znajdzie się 250 000$. Zmagania odbędą się 12-17 kwietnia. Źródło: http://cybersport.pl/
  12. Vac Banned

    [KOSZ] Witam Wszystkich

    Witam wszystkich ^^
  13. Dobry wieczór. Potrzebuje pluginów w którym będzie można dodać graczowi kevlara na start, bombe z wyglądu kupy ( widziałem na jakimś serwie i spodobało mi sie), wraz prosze o poradnikiem żeby ww pluginy ładnie elegancko wgrać na serwa Pozdrawiem
  14. Spoko serwer, polecam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności