Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'duży' .
-
[CS:GO] Duży ping po wejsciu w menu [CS;GO] - ROZWIĄZANIE!
Haczyk opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
WItajcie jakiś czas temu opisywałem swój problem z skaczącym pingiem po naciśnięciu ESC w CSGO podczas gry ! Wrzucam co zrobic aby tego nie bylo Poniewaz nie dostalem tutaj odpowiedzi @ ~#AkaZabijaka__ - Ty na pewno miales z tym problem , łap rozwiązanie. Okazuje sie ze nie tylko ja mialem z tym problem , a bardzo duzo graczy sie z tym męczy. Problem nie lezy ani w łaczu ani w sprzecie , szukałem po necie rozwiązania i znalazłem . Podziele sie z wami bo mozliwe ze wsrod was sa takie osoby ktore maja ten problem. @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @ Nowy fragowicz @Fragowicz WYŁĄCZAMY GRE ! Wchodzimy C / WINDOWS / SYSTEM 32 / Wyszukujemy etc Wchodzimy w folder ETC Przenosimy plik "hosts" (typ : plik) na pulpit Edytujemy plik notatnikiem i dodajemy na koncu linijke : 127.0.0.1 blog.counter-strike.net Zamykamy plik , zapisujemy Wrzucamy ponownie do folderu ETC URUCHAMIAMY GRE ! Teraz po wejsciu w ESC - menu gry , ping bedzie normalny , bez skoków. POZDRAWIAM ! PS : ( Moze warto przypiąc temat , bo naprawdę masa ludzi ma z tym problem ). -
Update CS:GO 13.03.19r - Duży Update!
Rick Grimes. 乡 opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Dzisiejszy update CS:GO przynosi ogromne zmiany. Modyfikacje dotknęły zarówno cen broni jak i premii za przegrane rundy. Dodano także nową skrzynkę, Prisma Case. Przedstawione zmiany z pewnością w znaczący sposób wpłyną profesjonalną scenę CS:GO. Lista zmian przedstawia się następująco: [ROZGRYWKA] Skorygowano wysokość premii za przegrane rundy w celu zmniejszenia resetu ekonomicznego Wysokość premii za rundę jest teraz uzależniona od liczby przegranych rund z rzędu. Wysokość premii wzrasta o jeden próg po każdej stracie i zmniejsza się o jeden stopień po każdej wygranej. – Z 0 przegranymi: 1400 $ – Z 1 przegranymi: 1900 $ – Z 2 przegranymi: 2400 $ – Z 3 przegranymi: 2900 $ – Z 4+ przegranymi: 3400 $ Dotychczas wygrana resetowała premię za przegrane rundy. Teraz wygrana zmniejsza się o jeden próg. Drużyny nadal rozpoczynają połowę z liczbą przegranych wynoszącą 1. Nowy system jest domyślnie włączony i może być kontrolowany za pomocą ustawienia serwera komendą mp_consecutive_loss_aversion. Bonus za stratę rundy jest nadal ograniczony do mp_consecutive_loss_max pomnożonego przez cash_team_winner_bonus_consecutive_rounds. Dodano asystę za flashbang. Otrzymuje się w przypadku zabicia przez innego gracza oślepionego przez nas wroga. Informacja o asyście pojawi się na liście zabić. Jeśli jednak inny gracz zadał ofierze powyżej 40 obrażeń to gracz oślepiający flashbangiem nie otrzyma asysty. AUG – Teraz, gdy gracze zaakceptowali i pokochali AUGa, wraca on do swojej pierwotnej ceny czyli 3300 $. M4A1-S ma teraz 25 pocisków w magazynku i 75 w rezerwie. Strzelby – Obniżenie ceny niektórych strzelb: Nova (1050 $), Obrzyn (1100 $), Mag7 (1300 $). Penetracja Nova wzrosła do 1. Zasięg Obrzyna zwiększono do 1400. Pojedynczy strzał wystrzelony podczas sekwencji przeładowywania będzie ją przerywać. Automatyczne ładowanie nie będzie kontynuowane. Naprawiono błąd, który uniemożliwiał wyświetlanie na radarze bomby lub wrogów przez otwarte drzwi. Naprawiono rzadki błąd, który powodował, że wyzwalacz resetowania bomby C4 mógł zresetować bombę do pozycji, która nie znajdowała się na ziemi. [PRISMA CASE] Wprowadzono skrzynię Prisma Case, która zawiera 17 nowych skinów do broni oraz 6 rodzajów wykończeń noży. [MISC] Nowa funkcja losowego ładowania jest dostępna w ekwipunku. Wybierz potasowanie dowolnej liczby broni lub zestawów muzycznych, a losowa zostanie wyposażona w każdą mapę. Kilka poprawek do ustawienia komunikacji „Wyczyść nazwy”. Zmieniono nazwę ustawienia warsztatu na „Widok z boku”. Usunięto wizualne artefakty na kilku zasobach obrazu. [MAPY] Canals: zmniejszona liczba tras wokół bombsite B przeniesiono bombsite B do pałacu dodano drzwi od środkowych schodów do platformy na dziedziniec umożliwiono przeskok do mostu B z rusztowania wprowadzono nowy styl mapy radarowej Vertigo: Valve dziękuję wszystkim graczom, którzy kontynuowali testowanie Bombsite B Zablokowano runboost od spawny terro do Bombsite B (nadal będzie możliwy ze strony B) Utrudniony boost z góry reflektora na bombsite A Zmieniono układ tylnej strony bombsite A, wprowadzono dodatkowe wejście, dodano pół ściany przed rusztowaniem Dodano użytkowe drzwi na midzie w kierunku bombsite B Uproszczony model kolizji gniazda pomocniczego Naprawiono niezamierzony boost na rusztowaniu na rampie A Powiększono betonowy blok przy bombsite A Poprawiono krawędzie w szybie windy Mapy społeczności: – Zaktualizowano radar dla Abbey and Biome A tak prezentują się skiny ze skrzynki Prisma Case: by izaktv -
witam czy moglby powiedziec kiedy bedzie aktywny sklepik cs 1.6 ?
-
Gatunek: Dramat wojenny Rok: 2013 Format: Z Lektorem. Produkcja: Austria, Francja, Niemcy, Węgry Reżyseria: János Szász Opis filmu: Opowieść o losach braci bliźniaków pozostawionych „u babci” podczas wojny przez matkę i uczących się w nowych warunkach zasad pozwalających przetrwać. Link do filmu: Klik i jest film Plakat filmu:
-
Witam, mam prośbę do zarządców servera albo powołajcie nową kadre adminów albo dajcie jakiś czas zeby sie ogarneli bo sobie napierdalaja za przeroszeniem ludzie na czitach i chuj nikogo nie ma ... H@ sprawdz aktywność adminów i Ci którzy słabo grają czas ich zmienić na tych co grają cały czas.. bo teraz dwóch napierdala i nie ma komu ich zbanować.. żadnch próśb o bana nie bede pisać bo to bez sensu bo może już ich jutro nie bedzie a tak teraz dostał by bana i dowidzenia... prosze dajcie szanse nowym graczom na admina albo sami zacznijcie prośic zaufanych i weteranów .. mi powoli odechciewa sie grac na tym servie bo kiedy trzeba reagować a nie ma komu.. NIE MA SENSU ZGŁASZANIA TAK JAK MI BERSO POWIEDZIAŁ BO TERAZ POGRAJA DWIE H POWKURWIAJĄ LUDZI I JUZ MOZE JUTRO ICH NIE BEDZIE. ---------------------------------------------- przepraszam za te przekleństwa ale jestem wkurwiony brakiem zainteresowania adminów... gdzie są Ci gdzie zglaszali sie na wieczorne pilnowanie serverów... odpowiedzcie MI.. jeszcze raz sry za przekleństwa..
- 7 odpowiedzi
-
- 2
-
-
Dzisiaj rano wchodziłem na cs'a i pobrała mi się jakaś aktualizajca. Nagle cs' przestał działać i wyskakuje Half-Life oraz okno ''cloud not load libray P'' i jak naciskam OK to Half-Life się wyłącza. Proszę o pomoc.
