Skocz do zawartości
  • Postów

    33
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

kubason

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Oświęcim

Osiągnięcia kubason

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 11

Reputacja

  1. Tito Vilanova R.I.P 1968 - 2014 :(

  2. 43 łapka poszła ;-)
  3. kubason

    Perk "Nanosuit"

    Moim zdaniem jest to bezsensu ponieważ, na serwerze są dobre perki i nie trzeba tego wprowadzać. Byłby on jak ninja z bronią. Ja jestem na Nie ;)
  4. kubason

    Dodatek do ninj :)

    Sry za ten obrazek przez przypadek mi się wkleił
  5. kubason

    Dodatek do ninj :)

    Jestem na NIE ponieważ, było by to bezsensu. Nie widzialność + Noktowizor. Pozdrawiam Morderca III
  6. ,,Wszyscy pod maskami są tacy sami lecz kryją się za nimi by nie mieli ich za nic ''

    1. kropek

      kropek

      teraz pochwal sie ile masz lat buhahaha

  7. Teraz wyskakuje mi takie coś: http://zapodaj.net/55c08e8e2186c.png.html
  8. enQ ale jak ją cofnąć ??
  9. Dzisiaj rano wchodziłem na cs'a i pobrała mi się jakaś aktualizajca. Nagle cs' przestał działać i wyskakuje Half-Life oraz okno ''cloud not load libray P'' i jak naciskam OK to Half-Life się wyłącza. Proszę o pomoc.
  10. Proponuję mapę perfect_inferno ponieważ na cs_millta jest tylko 20 miejsc, myślę iż była by to idealna mapa pod ten serwer.
  11. Nick/steam:id: ' STEAM_0 : 1 : 85054142 ' Chcę zmienić klasę: Cybersuit Na nową klasę: Konspirant Reklama / SMS: SMS
  12. Witam proponuję zmianę F.R.A.G.E.R.A. Staty: 10int , 70hp, 30wyt, 40szyb Bronie: P90, AUG, Deagle, HE, Opis:Posiada ubranie wroga, 1/2 z HE, co 20 sek HE, odbija strzały w głowę, wbudowany bezlik ammo, dmg z AUG zwiększony o 20%. F.R.A.G.E.R[Mega Premium]
  13. kubason

    Reset CoD

    Cześć witam chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie reset lvl na Cod. Pozdrawiam Morderca III
  14. Proponuję nową klasę nosi ona nazwę:Czołgista. Opis: Ma nieskończone ammo z xm1014 , 3 skoki oraz 1/7 na wybuch po śmierci.
  15. kubason

    Nowy Perk (Aug mastera)

    Proponuje o wnieśenie nowego perku. Nazywa się on Aug Mastera. Opis: Dostajesz AUG oraz +15 obrażen. Server:200lvl CoD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności