-
43 łapka poszła ;-)
-
Moim zdaniem jest to bezsensu ponieważ, na serwerze są dobre perki i nie trzeba tego wprowadzać. Byłby on jak ninja z bronią. Ja jestem na Nie ;)
-
Sry za ten obrazek przez przypadek mi się wkleił
-
-
Teraz wyskakuje mi takie coś: http://zapodaj.net/55c08e8e2186c.png.html
-
enQ ale jak ją cofnąć ??
-
Dzisiaj rano wchodziłem na cs'a i pobrała mi się jakaś aktualizajca. Nagle cs' przestał działać i wyskakuje Half-Life oraz okno ''cloud not load libray P'' i jak naciskam OK to Half-Life się wyłącza. Proszę o pomoc.
-
Proponuję mapę perfect_inferno ponieważ na cs_millta jest tylko 20 miejsc, myślę iż była by to idealna mapa pod ten serwer.
-
Nick/steam:id: ' STEAM_0 : 1 : 85054142 ' Chcę zmienić klasę: Cybersuit Na nową klasę: Konspirant Reklama / SMS: SMS
-
Witam proponuję zmianę F.R.A.G.E.R.A. Staty: 10int , 70hp, 30wyt, 40szyb Bronie: P90, AUG, Deagle, HE, Opis:Posiada ubranie wroga, 1/2 z HE, co 20 sek HE, odbija strzały w głowę, wbudowany bezlik ammo, dmg z AUG zwiększony o 20%. F.R.A.G.E.R[Mega Premium]
- 13 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- propozycja
- zmiany
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć witam chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie reset lvl na Cod. Pozdrawiam Morderca III
-
Proponuję nową klasę nosi ona nazwę:Czołgista. Opis: Ma nieskończone ammo z xm1014 , 3 skoki oraz 1/7 na wybuch po śmierci.
-
Proponuje o wnieśenie nowego perku. Nazywa się on Aug Mastera. Opis: Dostajesz AUG oraz +15 obrażen. Server:200lvl CoD
-
Postów
33 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
