Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'serdecznie' .
-
- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- witam
- wszystkich
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemanko Fragowicze ! Zatrzymał mnie na tej sieci serwer cs;go dd2 :) Jest Perfekcyjny :) Dlatego zostaję na sieci ( Mam nadzieję że to nie problem ) Ogólnie o sobie to powiem wam że nazywam się Mateusz i jestem z województwa Lubelskiego. Moje ulubione tryby gier ? (wszystkie na cs:go i Jb/dd2/ffa na cs 1.6 ) Najczęsciej własciwie zobaczycie mnie na serwerach cs go ponieważ najwięcej czasu tam spędzę. :) No więc Siemaa <3
- 18 odpowiedzi
-
- witam
- serdecznie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam Was bardzo miło, weszłam do was by z wami pisać a też chciałabym wymienić się forami tzw. byście zareklamowali moje forum a ja wasze forum na moim, dało by rade?
-
Witam Mam na imie Adrian mam 18lat. Na waszym serwerach gram juz jakis czas ;) A dokladnie na Zombie Infection A teraz pora na przywitanie sie z Ekipa Fragujemy ^^ W wolnych chwilach lubie pograc w pilke nozna,siatkowke oraz wyskoczyc na Imprezke ^^ Mysle ze milo bedzie sie nam Wspolpracowalo Pozdrawiam Wszystkich zgromadzonych na Sieci Fragujemy.com Oraz Uszanowanie dla Administracji Pozdrawiam ShiZi ;)
