Jump to content
Forum przechodzi dalej prace - wkrótce nowe treści zostaną zaprezentowane! ×

TygryS

Moderator forum
 • Content Count

  5,484
 • Donations

  151.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

TygryS last won the day on March 13

TygryS had the most liked content!

Community Reputation

1,893 Mistrzowska

About TygryS

 • Other groups Donator,
  Elite fragers
 • Rank
  Drapieżny ssak

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nickname
  TygryS

Recent Profile Visitors

67,928 profile views
 1. TygryS

  [KOSZ] Witam

  *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 2. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 3. Napisz temat w tym dziale -> https://fragujemy.com/forum/204-screenshoty-povy/ stosując się do wzoru.
 4. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 5. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 6. Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie w dziejach państwa i narodu polskiego, które jest uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Miało ono fundamentalne znaczenie polityczne, tożsamościowe, a także kulturowe i wprowadziło rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej. Był to potężny impuls rozwojowy, który umacniał władzę księcia, wspierał integrację młodego organizmu państwowego, dawał mocniejsze podstawy suwerenności i bezpieczeństwa. Mieszko I zdecydował się na przyjęcie chrztu z Rzymu za pośrednictwem Czech. Za symboliczną datę Chrztu Polski uznaje się Wielką Sobotę, 14 kwietnia 966 r. źródło: sejm.gov.pl
 7. TygryS

  Dzień Czekolady

  Niezmiennie uwielbiana na całym świecie od ponad 200 lat, w coraz bardziej wymyślnych odsłonach: to już nie tylko ciastka, batony czy lody, ale również piwo, mydło czy nawet masaż. Trudno się dziwić temu szaleństwu – w końcu czekolada w bardzo długo czekało na światowe odkrycie. Co prawda, specjalnym napojem czekoladowym rozkoszowali się już Majowie i Aztekowie, ale ziarna kakaowca dopiero w XV wieku przywiózł do Europy Krzysztof Kolumb z jednej ze swoich wypraw. Następnie minąć musiało kilkaset lat, zanim w Niemczech powstała pierwsza tabliczka czekolady. Czekolada jest nie tylko pyszna ale i zdrowa. Zmniejsza zmęczenie, poprawia nastrój, dodaje energii, łagodzi stres , przyspiesza metabolizm, wspomaga układ odpornościowy, pobudza pracę nerek, poprawia krążenie, opóźnia procesy starzenia, chroni przed nowotworami i wspomaga pracę mózgu. źródło: kalbi.pl
 8. Zgłoś problem w dziale technicznym stosując się do wzoru -> https://fragujemy.com/forum/395-cs-16-cs-2-wsparcie-techniczne/
 9. TygryS

  [KOSZ] ojc

  *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 10. Osobiście nie miałem, ale czytałem opinie i słyszałem, że te asus rogi to niezłe piece i strasznie się grzeją.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy