Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zapytanie' .
-
Cześć , mam pytanko do Was. A mianowicie , czy jest ktoś zainteresowany motoryzacją ? Jeśli tak to napiszcie w komentarzu. Robię to ze względu na to , że może w późniejszym czasie , jeśli będzie trochę chętnych to poproszę o założenie działu motoryzacja ;) Gdyby było kilka chętnych to warto by było spróbować. Na razie piszę czy są ludzie zainteresowani motoryzacją tutaj, bo nie chce wyjeżdżać z propozycją stworzenia działu motoryzacja bez kogoś , kto mógłby mnie poprzeć. Jeśli będą chętni , napiszę propozycje w odpowiednim dziale :)
-
Witam serdecznie... w /mina nie dostrzegłem frazy która zabraniała by podkładaniu min nad ????? kusi mnie nazwania to dźwignią, ale nie ma nigdzie wajchy xD dołączam ss aby każdy lepiej mnie zrozumiał. Czy może coś o tym jest w /mina lecz nie zrozumiałem... ? :X
-
Witam serdecznie <heyo> . Mam małe zapytanie otóż wczoraj dostałem kicka za podłożenie miny i info żebym przeczytał regulamin dotyczący jej. Otóż czytałem regulamin i nie widzę powodu kicka< A więc było to w miejscu... już nie pamiętam mapy, ale opowiem szczegółowo miejsce może ktoś skojarzy... Jest niewielkie wejście... w środku niewielkie pomieszczenie wraz z teleportem takie płatki wiśni z tym, że nie róż lecz fiolet. Tam właśnie postawiłem minę i to tak że śmiało było wejście dla zombie. Chyba z zazdrości dostałem tego kicka ponieważ kilku zostało zarażonych. Lecz ich teleportowało ponieważ stanąłem obok teleportu. Help? czyżby regulamin min był nie dość jasny.... czy może ktoś pozazdrościł pomysłowości kampy i mnie kicknął pomocy. Było to oko 16 godziny nick z gry bLADY <clap>
-
Panie Nesty , mam do Pana jedno zasadnicze pytanie. Mógłby mi Pan wyjaśnić o co chodzi z tym, że unikam blokady ? Napracowałem się piszą podanie o admina i chciałbym , aby administracja je rozwarzyła. Więc proszę uprzejmie aby wyjaśnił mi pan co zrobiłem nie tak , że moje podanie wylądowało w spamie. I Prosil bym rownież aby wyjasniono mnie jak mam napisac(przekopiowac) moje podanie tak , aby administracja je przyjęła ? Ponieważ wydaję mi się, że mam szansę zostać adminem ^^ . /Z góry przepraszam za błędy w pisowni . Piszę z telefonu , gdzie komfort pisania jest niski. Pozdrawiam. DEMOTYW@TOR
